Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Povem vam zakaj poleg žene potrebujem še ljubico

Povem vam zakaj poleg žene potrebujem še ljubico

Torej imaš ljubico, ker doma nimaš seksa. Ok, mogoče je pa čas da zamenjaš ženo s tako ki ti bo nudila vse, bo dobra gospodinja in bo rada imela seks. Glih neki sposoben nisi da moraš varati in ne znaš urediti doma.

Ti imaš doma mamo svojih otrok in imaš partnerico v ljubici.

Saj ni nič čudnega, da si zmešan, če ničesar ni na pravem mestu.

XXL182

    Eh, jaz ti sploh nisem faus, zakaj. Mal te hecam, nisi hud. Sam mal pa mors ahtat, nisi vec mladenic 50+ so hudic

“Mularija” je tudi tvoja. A si kdaj pomislil, da bi kdaj ženi pomagal z mularijo, z hišnimi opravili in podobno. A njej tudi  kaj kupiš? Preseli se k ljubici skupaj s svojo mularijo in  se obnašaj tako, kot doma pa boš videl , kako kmalu boš dobil čevelj

.https://youtube.com/shorts/Gqvwknk9cKc?si=beWK3zKFfxt5ZUMb

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2495, 17.03.2023 ob 13:08

Prav dam avtorju.Žene čez čas postanejo tečne,se zapustijo vedno jih nekaj boli….

Zato pa je rešitev ljubica.In tiste ženske,ki ste poročene,bi se iz teh “zgodbic”lahko kaj naučile,

Mislite, da so vašim ženam všeč vaši debeli zavaljeni trebuhi, vaše smrčanje in prdenje? Vaše ljubice tega pač ne vidijo, ker pred njimi se delate fini. Zamislite se malo, zakaj so se žene zapustile, mogoče pa imajo tudi one drugje ljubimce😉

Ne razumem kakšne ženske pristanejo biti ljubice poročenim moškim? Kot da res nobenega ne dobijo in so z njim iz obupa. Ne vidim druge razlage. Meni so med moškimi najbolj ogabni poročeni, ki bi nekaj sa strane. Fuj kako so sluzasti, nezreli kot neki pubertetniki. Nagravžni. Raje sem sama kot pa da sem z nekom, ki je poročen z drugo. Ne razumem kaj vidijo na tako motenem človeku. Pravemu decu bo njegova družina na prvem mestu in se ne bo spogledoval naokoli. Kapo dol takim moškim.

Čestitam, ima smisel kaj počneš.

Odgovor na objavo uporabnika
DŽon, 17.03.2023 ob 12:34

Zato, da preživim! Zato ker lahko! Zato….

To me kar naprej sprašuje prijatelj. Rad bi mi vcepil v glavo, da sem zato slab mož, slab oče in en navaden prevarat. Sem res? Sebe ne vidim tako, ker zaradi tega nihče ne trpi in nikomur nič ne manjka.

Pa kaj naj, če rabim tisto vznemirjene, ki ga dajejo ljubice. Ljubica je kot češnja na torti. Komaj čakaš, da prideš do nje. Ker mi daje vse tisto, kar doma ne dobim.

Žena ljubim, samo kaj ko je kar naprej utrujena, razdražljiva, pa v trenirki in z enim bombažnim perilom. Za malo hopa cupa pišem skoraj prošnje in še to mi potem vmes razlaga kaj vse morama, kaj ga mularija v šoli serje in podobno.

Na drugi strani ljubica, počaka me vsa voljna, vesela, da me vidi, je pozorna poslušalka, lahko ji potožim kaj vse me muči in ona mi pokaže, da ji ni vseeno. Vse kar zahteva v zameno je, da je da jo razvajam takrat, ko sva skupaj, ji kaj lepega kupim in to je to. Ko potegnem črto imam od nje več za manj denarja, kot če bi hodil na psihoterapijo in, ali na fitnes. Meni se izplača.

 

ZAkaj pa ženi ne kupiš kaj lepega in njo razvajaš, ji kaj pomagaš in skupaj kaj dobrega skuhata se pogovorita lepo in že z svojim vedenjem ji pokaži, si želiš” hopa cupa” veš če bi bil vedno z ljubico tudi tam ne bi bilo tako kot sedaj zgleda za doma si pa vse sam kriv pa premisli malo, kako se ženi prikupit, da se ne boš nekega dne v dreku znašel…

Odgovor na objavo uporabnika
Mare500, 17.03.2023 ob 13:18

Ko odrasel moški za intimen odnos napiše “hopa cupa” je takoj jasno, da gre za mentalno prizadeto bitje.

Lahko bi se naučile, da postanemo ljubice. Pa nad kdo drug doma pere cunje..,

Ce bi malo vec casa posvetil zeni in zivljenju doma, mogoce zena nebi bla skoz tak utrujena ker more ocitno bit doma sama za vse? Bi si se vzela kaj casa za tebe ce bi jo kdaj pa kdaj razbremenil pa pomagal doma. Majhne pozornosti stejejo. Kreten.

Odgovor na objavo uporabnika
Ne razumem, 19.03.2024 ob 20:01

Ne razumem kakšne ženske pristanejo biti ljubice poročenim moškim? Kot da res nobenega ne dobijo in so z njim iz obupa. Ne vidim druge razlage. Meni so med moškimi najbolj ogabni poročeni, ki bi nekaj sa strane. Fuj kako so sluzasti, nezreli kot neki pubertetniki. Nagravžni. Raje sem sama kot pa da sem z nekom, ki je poročen z drugo. Ne razumem kaj vidijo na tako motenem človeku. Pravemu decu bo njegova družina na prvem mestu in se ne bo spogledoval naokoli. Kapo dol takim moškim.

Pa tok samskih je one pa s poročenimi. Tole dandanes je smešno že da je tragikomično.Samskih pa fantov cel kup pa jih ne pogledajo. Aja verjetno zato ne ker nimajo izkušenj tok v fuku kot poročeni hahaha

Sej tudi tisti pir v gostilni je boljši kot v hladilniku doma 😁

upam da ti bo sprejemljivo tudi, ko si zena najde ‘nujno prezivetje’.. logicno in enakopravno ..a ne..!?..

Ogaben si! Moza nikoli nebi prevarala, ceprav se je zapustil ker konstantno dela! In kaj naj si najdem seksi soseda ko on gara v pisarni??! Za bruhat si! Vreden nicesar!

Naucile tega, da se ne porocimo. Zagrenijo nas infantilni mamoni, kakrsen si ti. Najlazje pa najlepse je bit ljubica, ne pokasiras umazanih gat, kuhanja in vsega balasta, ki ga moz prinese domov, k tebi pride ves vesel in gajsten, slabo voljo pa stresa doma. Pol se pa poroci pa imej otroke. Malo morgen. Za kaj ze

Helooo kakiii primitivci ste eniii.

Ma cisttt prav. Zenske so lenenpostalenin to najbolj v postelji..

Dostikrat je zgovor. Kaj in kakooo al so rajs z drugim zaposlijo sdm da jim ni treba nog drzat narazen. Nakoncu pa itak moski kriv.

Ce mu tak paseee naj pocne kar zeliii. In marsikateri doma ima takooo, sam si ne upa. Zenske pa moskega tak drzijo egoisticno na nitkii. Da more stradat nakoncu zaradi zenske lenobe.

 

Vedno je govora, kako so žene zaradi dela zmatrane in potem posledično nočejo sexat s partnerjem.

Sam hodim v službo , doma ogromno delam ker renoviram hišo in se okoli delam ker pač imam takso šolo, ki ne marsikje rabijo.

In nikoli se nisem rekel ženi, da ne bom sexal z njo, ker sem zmatran. Sex ni fizično delo, to je užitek. Zato rad pofukam se svojo ženo .

Predlagam ženskam, da si najdete drugi izgovor zakaj nočete sexat z svojim partnerjem. Recimo , da vam ni več privlačen….

Kako ste nekateri blesavi.

Logično je, da mož ne bo 30-40 let fukal ena ta isto žensko in obratno za ženske.

Sebični ste, ker jim tega ne privoščite. Jaz mojemu možu to dovolim, s tem, da v ničemer ne smem bit prikrajšana ali za karkoli izvedet.

Delaj vendar po pameti.

Se pa ste ne strinjam prvih 10 let, mislim, da tukaj še ne bi smelo biti potrebe po drugi ženski.

Povej ženi.  Bomo videli če je potem še vse tako lepo in da noben ne trpi itd itd….

Če Dončić ljubi svojo Ano od otroštva in ima miljončke bi tudi vi lahko ljubili samo eno žensko. Je mlajši od vas ampak je moški na mestu..svaka mu čast. ♥️🏀🇸🇮

in zakaj se zapustimo?! ker smo same za vse, ker ” možje/ očetje” ne prevzemate odgovornosti in svoj del pri vzgoji, taxiranju itd… naredite otroke in vas ni cele dneve, ker bežite v delo, eni v šport, ker niste kos vsemu, ker niste pričakovali, da bo toooliko dela okoli otrok!

Tudi jaz že gledam naokoli za ljubčkom, da se od dela v vezi familije spočijem, dobim energijo, pozornost, sprostitev … in se bom lepo oblekla, sfrizirala in bom vesela, nasmejana, zabavna in prijazna in dobra poslušalka!

ne pa  mož: zapuščen, kavčarsko mrtvilo z daljincem v roki, kadar je slučajno deloholik doma.

A se sliši podobno?! samo kontra anede ženska VS moški pogled

vsak normalen moški ima poleg svoje žene še vsaj eno ljubico. 

za: Samska 465?

Dončić je star 24. Kako bo z njima po 30. ih letih, bomo pa še videli…

mladi fantje so bolj zvesti kot oni okoli Abrahama, ko lovijo zadnje trde trenutke 😅

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10259, 21.03.2024 ob 16:14

vsak normalen moški ima poleg svoje žene še vsaj eno ljubico. 

Ni problem imeti tudi dve ali več. Ampak nobena ne sme biti prikrajšana. Če bo vsaka dobila vse potrebne vitamine 5x na teden in to ornk opravljeno, se tudi nobena žena ne bo pritoževala.
Da pa imaš ženo namesto gospodinje in varuške, ljubico pa samo sa sex, pa največ pove o tvoji nesposobnosti.

Sram me je, da so moji moški kolegi taki cepci.

New Report

Close