Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pozabil povedati, da ima ženo in otroka

Pozabil povedati, da ima ženo in otroka

Ravno v tem je catch – ne nalaga se jim. Svoj ego morajo hraniti sproti in večina njih zna zelo dobro igrati, zato si zlahka najdejo novo žrtev za hranjenje ega.
Tole z energijami je pa navadno mistično sranje, ki z realo nima nobene zveze. Prej kot se boš otresla te mistike, lažje boš dojemala ljudi okoli sebe, ker ta mistika je tu le in samo zaradi zaponjevanja posameznikovega neznanja s področja psihologije. Je pa res, da moraš za to imeti kar dober želodec in kar dobro vero vase. Poglobitev v te reči (psihologija, kriminologija) s seboj nujno prinese dezitnegracijo vere v soljudi in razočaranje.
[/quote]
Jaz ljudi se prevec dobro dojemam, preveeeec heheh, mene ne morejo nalagat jih zacutim, pa cetudi nocem hahah.. dejstvo pa je da mi nismo samo telo in um.. ravno um lahko opere mozgane in realen poglwd na stvari 😉 psihici pa delujejo izkljucno mrtvo umsko hladni


Jaz ljudi se prevec dobro dojemam, preveeeec heheh, mene ne morejo nalagat jih zacutim, pa cetudi nocem hahah.. dejstvo pa je da mi nismo samo telo in um.. ravno um lahko opere mozgane in realen poglwd na stvari 😉 psihici pa delujejo izkljucno mrtvo umsko hladni
[/quote]

Poglobitev v te reči (psihologija, kriminologija) s seboj nujno prinese dezitnegracijo vere v soljudi in razočaranje. Bistvenih komponent lastne psihe na dolgi rokne more skriti prav nihče. 😉

Poglobitev v te reči (psihologija, kriminologija) s seboj nujno prinese dezitnegracijo vere v soljudi in razočaranje. Bistvenih komponent lastne psihe na dolgi rokne more skriti prav nihče. 😉
[/quote]
Ni nujno odvisno od notranje moci cloveka ki zna locevat stvari 😉


Ni nujno odvisno od notranje moci cloveka ki zna locevat stvari 😉
[/quote]

Te reči zmoremo ločevati izključno zaradi privzgojenih moralnih vrednot, te pa so neposredno odvisne od družbe in njenega razvoja skozi evolucijo. Notranja moč človeka je tako povezana z zrelostjo in odvisna od socializacije, ki se pri posamezniku začne že v rani mladosti. Narcisu in psihopatu so moralne vrednote le maska/orodje in ščit pred soljudmi, ker jih intimno zaradi lastne nezrelosti nista sposobna integrirati v lastno osebnost.

Te reči zmoremo ločevati izključno zaradi privzgojenih moralnih vrednot, te pa so neposredno odvisne od družbe in njenega razvoja skozi evolucijo. Notranja moč človeka je tako povezana z zrelostjo in odvisna od socializacije, ki se pri posamezniku začne že v rani mladosti. Narcisu in psihopatu so moralne vrednote le maska/orodje in ščit pred soljudmi, ker jih intimno zaradi lastne nezrelosti nista sposobna integrirati v lastno osebnost.
[/quote]
Sploh nimajo moralnih vrednot, ne custev do drugih, drugace ne bi bili sposobni pocet stvari, kot jih recimo osebek v avtorični zgodi, so pac brezmejni in tako ravno nasprotno svobodni..

https://youtu.be/l2gnOtW7vIo


Sploh nimajo moralnih vrednot, ne custev do drugih, drugace ne bi bili sposobni pocet stvari, kot jih recimo osebek v avtorični zgodi, so pac brezmejni in tako ravno nasprotno svobodni..
[/quote]

Moralnih vrednot niso sprejeli kot integralni del svoje osebnosti, jih pa razumejo in znajo uporabiti/prikazati, kadar jim koristijo. 😉

Ženske, bodite pametne. Ne spuščajte se v odnose z moškimi, če jih ne poznate do obisti. Ne razumem žensk, ki gredo ob prvi priliki z moškim v posteljo. Nikoli ne veš, s kom imaš opravka. Še posebej so sumljivi tisti, ki so iz drugih republik, iz tujine, pa tudi daleč od domačega kraja. Pozanimajte se vse o družini, prepričajte se, da ta vaš osvajač nima partnerke, žene ali otrok. Še posebej bodite previdne s tistimi, ki jih spoznate po internetu.
Še tako nikoli ne veš, kdaj te kdo razočara.
Avtorica, o tem, kar se ti je zgodilo, ne razlagaj ženi. Lahko bi zvalila vso krivdo nate, te ozmerjala, morda tudi oklofutala.
Več sreče prihodnjič. Predvsem pa, bodi bolj previdna.

eh jej no, sedaj bi morala ženska eno leto vohunit za enim, da bo na koncu ugotovila, da ima zgolj 5 cm?
Res ni treba nasesti vsakemu nakladaču, v normalni družbi pa se pač od vseh pričakuje, da so kolikor toliko pošteni.
Najbolj pametno je, da ženska iz vsake zveze potegne največ kar lahko, oz. da ne gre sebi v minus. Pa če je to priložnostni internetni ukač ali pa mož na zlati poroki.

Moralnih vrednot niso sprejeli kot integralni del svoje osebnosti, jih pa razumejo in znajo uporabiti/prikazati, kadar jim koristijo. 😉
[/quote]
Aha, za svojo korist znajo marsikaj zaglumit, ponucat..

zena pa tud glupa k nvm kaj

kako ne ves da dec vara ce tkole okol hod js bi takoj posumila

moj je po sihtu doma ne p da hodi okoli

pri vezanem zivljenju se gre s prijatelji na kavo 3x na mesec npr za urco in je to to ne pa da se hodi okoli

js tega nebi tolerirala

 

kar se tice pa porocenih pa ja

biznis mani poroceni socnajvecji kurberji

majo babo doma da jim da otroka majo na videz hepi familijo in si ustvarjata nek luksuz lajf ampak tip pa okol se jaha al pa oba

 

Odgovor na objavo uporabnika
La žnivec, 27.12.2020 ob 17:59

Kapo dol, da si ga takoj zapustila in imaš svoja načela. Veliko žensk bi še nadaljevalo tako zvezo, ker niso dovolj močne zapustit lažnivca. Bodi jezna, joči, samo ne spusti se pod njegov nivo in ne hodi do njegove žene. Njemu si že pokazala svojo dostojanstvo, ko si ga hladno brez besed zapustila. Verjetno so se ostale ljubice metala na kolena in ga čakale, da zapusti familijo. Ti si drugačna, močna in pametna. Sploh ne imej slabe vesti, ker nisi vedela! Zanj pa še pride šiba, brezskrbi, daj času čas.

Ja kapo dol, sam nič ne pomaga. Jaz sem enako nasedla, povedala ženi, dokazala slikovno in zvočno, vsebinsko. Ni ga zapustila, še vedno je z njim s tem, da on to počne naprej, drugje, je pa zanimivo to, ker žena in on nimata denarja, ničesar, ona pa zbira deklice , ki ga imajo. Njemu plačujejo. Pojdi naprej z dvignjeno glavo in bodi ponosa nase, da si ga rešena.

Škoda da mi nisi poslala novoletne voščilnice, take se samo zavihajo v kuverto in ne zalepijo.

Voščila bi mu srečno Novo leto in pripisala, veš da ne moreva biti skupaj, ker si poročen.

Če je žena kolka firbca bi pogledala v voščilnico 😉

In zabava se začne. Mislim da se še dolgo ne bo igral takole na dveh stolih.

Kakšen? Pokvarjen.

Tudi ja sem bila pred leti v isti situaciji, vse povedala zeni…. Na zacetku vse lepo in fajn, me poslusala, tolazili sva ena drugo, a prasec jo je preprical, da je on nedolzen, da sem se jaz metala za njim, da se me ni moral otresti….. Zena neumna, mu je vse verjela in se cez noc obrnila proti meni, mi grozila s tozbo….. Komi sem se losala obeh, tako da ne vem kaj je prav narediti, povedati ali molcati

Jaz pa mislim, da nima smisla govoriti ženi. Čeprav bi bilo prav. Vendar menim, da karma slej ko prej naredi svoje. Včasih traja dlje, lahko tudi leta ali desetletja, vendar vse slabo, ki ga naredimo na tem svetu, enkrat dobimo nazaj kot bumerang. Tako, da tudi tale lažnivec iz originalne zgodbe, bo enkrat dobil nazaj svojo porcijo.

Bravo da si naredila konec, njega pa bi jaz obvestila, da bo še letos očka, naj se žre svinja pokvarjena,🤭😜

Odgovor na objavo uporabnika
Sos, 09.01.2022 ob 19:37

Tudi ja sem bila pred leti v isti situaciji, vse povedala zeni…. Na zacetku vse lepo in fajn, me poslusala, tolazili sva ena drugo, a prasec jo je preprical, da je on nedolzen, da sem se jaz metala za njim, da se me ni moral otresti….. Zena neumna, mu je vse verjela in se cez noc obrnila proti meni, mi grozila s tozbo….. Komi sem se losala obeh, tako da ne vem kaj je prav narediti, povedati ali molcati

grozila z tožbo ?zakaj že?saj je ona tebe nadlegovala

Odgovor na objavo uporabnika
Počakaj, 09.01.2022 ob 19:53

Jaz pa mislim, da nima smisla govoriti ženi. Čeprav bi bilo prav. Vendar menim, da karma slej ko prej naredi svoje. Včasih traja dlje, lahko tudi leta ali desetletja, vendar vse slabo, ki ga naredimo na tem svetu, enkrat dobimo nazaj kot bumerang. Tako, da tudi tale lažnivec iz originalne zgodbe, bo enkrat dobil nazaj svojo porcijo.

Škoda časa za take smeti, kot je on, navsezadnje boš še ženi uničila samozavest. Ta smet ji bo šla govorit kako ti umiraš za njim in ga hočeš ločiti od žene. Naj bo tam, saj sama ve, da nekaj ne štima. Ti si le ena, bile so pred tabo in bojo za tabo. Prej ali slej ji bo jasno.

Katastrofa od ljudi. Morda žena celo ve, da se fjaka okrog, pa ji finančno ustreza. Tako da morda nič ne bi dosegla, ker poleg še ostali vedo, da se pač ta goni vsepovsod. Jest ne bom bila pametna. Verjetno me pa tak ne bi pozabil.  ☺☺☺ Da recimo veš, da hoče sam f*, ampak, da je že nek tvoj skoraj ženin, pa ne vem. Ne želim si niti predstavljati. Upam da si se pobrala avtorica. Ali pa kero zagodla ☺

New Report

Close