Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek poznate Srđana Miladinovića

poznate Srđana Miladinovića

Izvinite nisam peder da bi ga volio niti nije idol ne može mene da neko uskrati za piče jer sam zaradim da si ga plačam a pošto radim nočnu imama vreme preko dana da slučajno nešto vidim pa on je javna ličnost da mu nije potrebno da se izpostavlja , pa uopšte me ne interesira šta radi samo ču da kažem nije sve pohvalno što pričate i ga krijete od pozadi izgleda da imate vi interes prema njemu a ne ja….I ako bi baš hteli da znate to je samo kap u vodu što sam vidio . lijepi pozdrav A u nočnu imam vreme da čitam ,proučim i napišem samo mu hoču dobro…..Pozdrav Dare

Srdjan,kad ovo pročitaš,prosim te da povedeš računa o bezbednosnoj kulturi.Sledeće što je za očekivat su fotke iz paparazzo lova,kvazi agen(a)ta iz Celja.

JOj kako su neki pametni da pomisle na fotke ,paparaze itd…..Znaci i ti aktualno se nečeg bojiš……ili bi ti uradila nešto slično ili mođa si u tom poslu……

Nemoj tako lako donositi zakljucke, osobito kad ne znas ko je s druge strane…
Bojim se Boga jednoga, a od mene drhte sve zene. Mislim da ti je sad sve jasno.

Kakšni so to komentarji!!! Hahahah

Iz prve roke. Meni ni pomagal. Nič. Mojemu bratu zelo. Moji mami tudi nič, ampak se sama prepričuje, da ji je.
Njegove namere so pozitivne. Nekaj vidi, nikakor ne vse. Pa še to le na enem nivoju, ostalim niti blizu ne more. ravno tako se dotakne le “težav”, katerih izvir je iz te inkarnacije, do akašinih zapiskov nima dostopa. Itd. Tako, da … pomaga lahko le zelo zelo omejeno.

Obiskati,verjeti,delati,zmagati to je zakon preko katerega ne gre karkoli početi.

Par besed.Človek o katerem pišete je izredno uredu!Preverjeno in mislim da smo v demokraciji kjer je vsak sebi krojač brezmejnega gibanja in ni važno kakšno funkicijo ima pa zakaj je kdaj ,kje in s kom.Opozarjanje z paparaci itd…ni potrebe razen, če obstoja neka obsedenost za človekom in preverjanje, do katerega nobeden nima pravice.Mislim, da je dovolj obširno za pametne.Jaz osebno sem bil pri njemu in njegovo delo, pogovor,itd mi je všeč.Odvisno kaj kdo pričakuje in išče.Tudi ga.Mara zasluži pohvale za prenašanje in poslušanje naših problemov in predvsem vse negative ki jo prinesemo s seboj ali pa po telefonu.Kdor čuti potrebo po pogovoru,pomoči reševanju kriznih situacij naj ga obišče.Lp predvsem uspehov vsem Silvester.če pa kdo nima kontakta kako do gospoda Srđana

Eno vprašanje! A ima ko številku od gospe z Bleda koju Srđan redno obiskava.Bi se naručila tam pri njoj.Hvala

Ovaj gospodin se ne javlja ne na tel.ne na facebook,ludo kad narod traži pomoč a odgovora nema.

Moje sožalje.
Vsa čast vam za prijavo!

Lep večer! Kar se tiče z moje strani za g, Srđana se lahko pohvalim ponovno mi ni vseeno na take komentarje .Kdor je negativen in še tako razmišlja in še z pisanjem poudarja mu res ni pomoči.Drugače pa se pridružujem komentarju Dnazi tudi meni je zelo pomagal.Srđan hvala in vsaka vam čast.Se vidimo v prihodnje pozdrav tudi ga.Mari ko pridem prinesem čokolado.lp

Jućer, narućen bio sam kod g. Srđana na Teharju.Dugo sam ga pratio na tv, fb,forumima….da sam konaćno odlućio da se narućim kod njega. Konaćno, ohrabrio sam se i došao iz Velenja, da mi pomogne. Ali, misleći, da sam došao odgovornom, pametnom muškarcu,koji svoj posao obavlja profesionalno, ja sam se prepao. Nisam mogao povjerovati svojim oćima šta sam ja tamo vidjeo; Dovezla tamna, nekoliko mlađa, visoka žena, duže, ravne kose, Srđana nekim đipom, odpratila ga do pisarne i među vratima na ulazu oni se izljube; ćak mu rekla: “ljubavi vidimo se” , i odvezla se đipom. G. Srđan oćito, pored svoje porodice koju ima, i na tv uvijek prića, kako mu je porodica sveta stvar, i sve praznike provodi sa njima i neznam šta sve nama ne isprića preko tv ekrana, a onda, doživiš iznenađenje. Dok sam ja to vidjeo, doživjeo sam šok i odlućio, da ovo sa vama podjelim. Oćito, svi komentari nisu bez ikakve veze. Oćito g. Srđan ipak je čovijek sa dva lica, a ova žena pored njega, koja ga je tako ljubila i izjavljivala mu ljubav na vratima, sigurno nije bila njegova žena. Zar nije to sramota za jednog poznatog, jasnovitog ćovijeka da se javno pokazuje sa ljubavnicom pred nama, njegovim “pacientima”? Pitam se, dali je taj ćovijek iskren sa nama, ako već nije iskren do svoje porodice? I odlućio sam otići prije, nego što sam došao na red i nikada više doći kod njega.

G. Enes, no, sem ju pa danes jaz v Ljubljani tudi srečala. SEm imela tako čast, da sem videla g. Srđana s to žensko. Pa ženska je res precej mlajša od njega, očitno ni njegov otrok, še manj pa žena. Glede na to, da je pa za pol glave večja od njega, pa to ni bila Ga. Mara, katero jaz poznam. Kar nerodno mi je kontaktirat ga. Maro, kje je ona in kaj se dogaja zares.

I ja moram da budem iskren pošto sam ga već opozoravao, da nije sve to dobro njemu i njegovom radu sam opet iznenađen.Video sam ga sa ženskom puno mlađom i višjom od njega u šetnji ….ne ide da baš sve kažem što sam video….. skroz grad u Celju…..Srđane ne pristoji ti baš na sve ovo što nas učiš kako trebamo sa svojom porodicom.I video sam i na fb da trčiš van Slo. trbaš da znaš da nam je nam strancima majka Slovenija…..Ljepi pozdrav….

Joj, ja, jaz sem bila pa raje tiho si nisem upala takoj napisat, ko sem ju videla z roko v roki po Celju. Res, kar ste napisali zgoraj….. g. Srđan je pri meni izgubil zaupanje. Ne vem, kaj naj si mislim; ste zgoraj toliko napisali da nimam kaj dodat.

Jooooj Srdjan svaka čast! Kako je tebe lepo slišit. Vem da te rad imam kao frenda, pa se slišimo in greva na pijačo skupaj

Taj “frend” ti je možda zadovoljeval ?”’ Ne bi baš bio direktan jer je mene stid kako nije njega kakvim poslom se bavi pogotovo kad mi je moja žena sve rekla.Možda ostalo drugi put.Pozdrav iz Kranja

Ja, moja izkušnja z njim tudi ni prijetna; prišla sem k njemu po pomoč, on pa da ne govorim; me je začel otipavati pod krilom in igrat neko igro, ki mi ni bila nič všeč. Sem ga zavrnila, vstala in šla. Najbrž nisem edina. Sramota!

Čaroben pozdrav!

programi na radiu maxi.. meni se zdi fajn, neskodljivo.. simpaticno..

Anča!!,roža,1234.. itd. mogoče pa čarobno??.vsak ve za sebe kako? in kaj? meni ni pomagalo nič.Komentarji pred tem pa mogoče navajajo na ???Doživeta izkušnja tudi moja ni bila nič prijetna ŽAL

Nisem vedel da je med over net tako razširjen po celem bakanu.Cool.

Ena in ista oseba pisala pod 100 nicki.Mal v svojem jeziku,mal z gogel translejt (piši kao što govoriš),..

https://www.youtube.com/watch?v=xnKhsTXoKCI

https://www.youtube.com/watch?v=qiiyq2xrSI0

New Report

Close