Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek poznate Srđana Miladinovića

poznate Srđana Miladinovića

mene pa zanima koliko stane obisk pri njemu in ali ti odpravi črno magijo in koliko časa si notri pri njemu notri….. in ali ti vse naredi v enem obisku npr. ( da ti odpravi črno magijo, pa da ti svetuje) ali moraš večkrat k njemu…… gledam sicer uno odajo na net tv ampak nisem prišla nikloi v eter tko da bi šla raj enkrat k njemu….. lp

Kiti če gledate oddajo med reklamamio je tel.št. pokličite in dobili boste vse informacije.Tudi jaz sem tako storil probajte ne bo vam žal.

hvala puc pis sm si zapisala telefonsko med reklamami

Kiti 1 probaj ne bo ti žal vsaj meni ni.Jaz sem si stvari postavil na mesto tako kot bi moralo biti ne 100 procentov vendar mi je lepo.jaz sem mu zahvalen pa njegovi kolegici tudi oba sta za oceno +10.Verjemi da jima želim še naprej veliko uspehov.Kiti 1 tudi teb želim veliko uspehov po obisku g.Srđana.Pozdravčke

…včeraj sem ga gledal…hmm, je kar prepričljiv 🙂

noben pa ni povedal kakšno ima ceno ti?….koliko košta odpravljanje magije oz. obisk pri njemu?

Hvala!!

lp,d

http://www.idrija.com/zalozba/025-boj.htm

tale link klinite( prkopirajte na http)…pa preberite ..pa sami presodite ! pomojem bo si lahk svojo predstavo pol razlozi!!!

napacen link:S:S kak sn fukjen …..eh brezveze ne da se mi…pozabite:S

Ko berem vse te teme se prav čudim,da nekateri tako pljuvate čez tega gospoda.Čudi me zakaj sploh gledate in poslušate take stvari če sevam zdijo brezvezne.Svoj čas in energijo raje usmerite kam drugam v stvari ki vas zanimajo,ne pa da delate slabo vzdušje in škodo ljudem v katere večji del verjame.Naj vam bo ta stavek vsem takim v poduk-če nekomu ne moreš natrediti kaj dobrega,mu tudi slabega ni treba, zapomnite si.

Jaz se sicer pripravljam na obisk pri gospodu,ker močno verjamen v njegovo pozitivno energijo ki jo deli z nami,saj imam prijateljico ki ji je zelo pomagal.

Vsi negativci prosim da
izginete iz foruma ker ste tukaj tudi vi nezaželjeni!!!

Pozdravljeni,

ali mi lahko prosim nekdo konkretno napiše, koliko je plačal pri njem. Vem, da obisk stane 70 eur – kaj dobiš za to ? Ker sem brez denarja bi morala vnaprej vedeti, ali je potrebno potem še plačati 100… ali več eur za odpravljanje magije ali je to že vključeno.
Hvala

tudi mene to zanima…

na kak načisn sploh dela? a ti dejansko govori (prerokuje) in če vidi magijo še to porihta…al se samo z magijo ukvarja?…

G.Srđan odgovarja na vsa vprašanja,ki mu jih zastavite.Jaz osebno sem ga vprašala,če mi lahko pove kar on vidi.Lahko rečem,da sem bila prijetno presenečena nad njegovo sposobnostjo jasnega videnja moje preteklosti in osebnosti.Vem.da če bom še kdaj v življenju imela težavo,ki je sama ne bom mogla rešiti bom sigurno poiskala g,Srđana.Želim mu veliko nadaljnega uspeha,vam pa,da ga obiščete in se sami prepričate v njegovo delo in naj vam ne bo žal denarja,saj je zelo dobra naložba.Lep dan in veliko uspeha.

http://www.vecer.com/clanek7dn2010042805535507

;-)))))

Pozdravljeni. Tudi sama sem ga obiskala, pred približno dvema mesecima in življenje se mi je obrnilo na bolje. Nikoli ga nisem gledala po televiziji, ker nimam net tv-ja, k njemu sem šla izključno po pogovoru s tistimi ki so ga gledali, po njihovem mnenju, pobrskala sem po netu, našla komentarje ljudi ki jim je pomagal in tiste ki trdijo da z njega ni nič. Od vsakega človeka samega je odvisno koliko in komu bo verjel, sama sem verjela da ga moram obiskat ravno zaradi negativnih komentarjev, ker smatram, da to pišejo le nevoščljivi ljudje. Tisti ki imate težave, ne odlašajte z obiskom pri njem, ne bo vam žal, tisti pa, ki vas zanima cena naj vas vprašam le to: koliko pa je po vašem vredna vaša sreča??? Pa še tel: na katerega se lahko naročite pri njem: 041 402 370. Lep pozdrav

a mogoče ve kdo adresu g SRĐANA ki dela v ljubljani lep pozdrav

Pozdrav Hani hani! Tudi jaz sem hotela kar priti do njega pa sem se morala naročiti pokliči na telefonsko št katera je objavljena vsepovsod in se naroči dugače ti naslov ne pomaga nič lep večer vsem margita

[www.vecer.com]

lep pozdrav…naj mi nekdo napiše naslov od srdana…nekje v celju je baje…prosim

Pokličite št 041 402 370 in dobite vse informacije kar vas zanima. lep pozdrav

Hani hani, ki ste lažno!!!

Saj ne morem verje kaj nekateri vse tu gor pišejo.Vidim da imamo v slo zelo veliko negativcev zato pa je tako kot je da bi se kar pojedli med seboj.Mislim da mora vsak pri sebi razčistit pojme resnice in laži in potem ni potrebno kar udarjat po ljudeh ki vam ne ustrezajo tako ali drugače.Mislim da sem dovolj napisal lep dan vsem kateri razmišljate in delate POZITIVNO od negativcev pa tako ali tako ni prida.Pozdravček iz sončne Gorenjske

No jaz bom opisala svojo izkušnjo s Srđanom. Pred pol leta sem šla k njemu z enim problemom oziroma željo. Dal mi je pač nalogo katero sem morala opraviti in katera mi naj bi pomagala. Moram priznati, da mi je pomagala ampak samo za cca 2 meseca potem pa se je zopet vse sesulo. Ne zamerim nikomur ničesar in tudi obtužujem ne nikogar, še najmanj pa Srđana, edino kar mi je precej moteče je to, da mi je vedno pri vsakem obisku rekel, da bo vse super kar se tiče mojega problema ampak po 6tih mesecih ni tako kot mi je rekel, da bo. Ne vem mogoče mi ni želel povedati dejstva ampak praznih besed tolažbe pa tudi ne bi bilo treba.
Spoštujem Srđana in njegovo delo in tudi mi ni žal, da sem bila pri njemu, sem pač mogoče en primer izmed redkih pri kateremu njegova sposobnost in jasnovidnost nista bile točni.

jaa ima taksno nadraravno moc da toliko vidi s se sprasujem ce res je ta srdan da toliko vidi verjamem da so ljudje da imajo taksne moći in da delujejo iz ciste ljubezni samo ni mi jasno zakaj toliko razlicnih nacinov prikazivajo po televiziji za neke isppovnovanje nekih zilje in imajo neko doloceno stevilo koko ih morajo da se poklicejo da lahko on nese nevem kam te zelje to mi se res cudno zdi saj poklicejo ljudje kdor res potrebuje neke zelje da se im ispovnejo a ne da imajo oni doloceno koliko ih mora se poklice to mi se na en nacin zdi da tu nekaj ni cisto koda se im gre da jih cim vec poklice al kaj da imajo vec zasluzka prek linij

http://web.vecer.com/portali/vecer/v1/default.asp?kaj=3&id=2010042805535507

PRAVI JASNOVIDEC!!!

Evo me vzel sem si tudi jaz nekaj minutk da napišem svojo zgodbo po obisku gospoda Srđana.Ne bom dolgovezil ker se mi ne da ampak samo toliko zasluži si res veliko pohvalo meni je zelo pomagal rešila sva marsikateri veliki problem njegova duša je iskrena pohvalil bi tudi njegovo tajnico Ga.Maro ker z veliko potrpežljivostjo zna prisluhniti ljudem pomoči potrebnim .Hvala obema in veliko uspehov pri nadaljnem delu.Pozdrav iz Bele Krajine S.

gospa prosim vas da mi sporočite njegov telefon in kje dela meni je veliko pomaga prekoi tv rada pa bi stupila z njim v kontakt osebno lep pozdrav tel 0038651832781 ker imaqmo resne težave cela družina hvala

New Report

Close