Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek poznate Srđana Miladinovića

poznate Srđana Miladinovića

Gospa Snežana Pokličite gospo Maro ona vam bo dala vse informacije v zvezi z Gospodom na tel.št.041 402370.LEP VIKEND VSEM………

Poznamo ga!

Sunce,če ga poznate,kakšne izkušnje imate z njim?

Resnično in nepozabno!!!

Kaj je bilo nepozabno?Ali se je uresničilo,kar je napovedal?Vam je pomagal?resnično me zanima čimveč.hvala

Kaj je bilo resnično in nepozabno?njegova napoved,razplet dogodkov…kaj in po kolikem času,se je uresničilo in razpletlo?Ali vam je pomagal?res me zanima..

zgodbice za manjhne otroke……….

V sredo sem gledala oddajo Gospoda Srđana.ne morem vam opisati kaj vse se mi je dogajalo ponoči. Zelo zanimivo mislim da takih oddaj pri nas ni in tudi take energije ki jo oddaja gospod tudi ne to so posebne sile in vem da ni zrežirano in tudi se ne pretvarja tako kot tu nekateri pišejo .v kratkem se bom naročila na posvet pri njemu in tudi napisala kaj se dogaja v resnici sicer sem ženska katera ne naseda na karkoli. Vem pa da je gospod zelo pošten in direkten to so mi povedali ljudje kateri so ga že obiskali.Lp Stella iz obale

Dragi bralci tega foruma.želim vam povedat svoje izkušnje pri g.Srđanu dve leti je trajalo da sam se odlučila da ga obiščem.že dolg časa sam gledala njegovo odajo na tv duga Novi Sad in sam takrat rekla da če bi imela možnost da bi se naručila pri njemu ker mi se zdi tak pošten i odkrit da ti pove po resnici in res je tako.Obiskala sam ga dones in sam zadovoljna njegovim delom povedo mi je tisto kar sam želela slišati ker sam tudi sama dvoumila enostavno mi je odpro oči in neč več ne dvoumim
edino mi je lahko žao da ga nisam pre obiskala.Lep pozdrav za vse tiste ki ste obiskali g.Srđana in za tiste ki ga nameravate obiskati kar pogumno ne čakati dve leti tko kot jast v sak problem se da rešit.SREČNO…………………..

Pozdrave G.Srđanu in ga.Mari ter velika hvala obema za pomoč pri uspešni izpeljavi posla katerega sem imel v totalni krizi prijaznost in resno sodelovanje ter želim vama še veliko uspeha v nadaljnem poslu Slavi iz Prekmurja…

Pozdravljam gospoda Srđana in gospo Maro želim vama lepe praznike vstop v novo leto 2012 naj vama prinese dodatne uspehe pri vajinem delu in pomoči ljudem kakor sta meni pomagala…..Hvala vama za vse pozdrav Nebojša

Srđan,
je božji dar, ki ti življenje spemeni v čudež. Kako je dobro, videti ga opet…..

Srđan,
je božji dar, ki ti življenje spremeni v čudež. Kako je dobro videti ga opet….

Srđan,
je božji dar, ki ti življenje spremeni v čudež. Kako je dobro videti te opet….

Pozdravljam gospoda Srđana in gospo Maro in obenem se vama zahvaljujem za vso pomoč in potrpljenje in obenem vama želim še veliko uspeha sreče zdravja.Hvala še enkrat za moj napredek v službi in doma Stanojka.

V svojem življenju grem skozi težje obdobje. Zato sem se tudi oglasil pri g. Srđanu. Definiral je obdobje po seanski kot obdobje v katerem se bo moje življenje spremnilo na bolje.

V mescih po seansai pri njemu se mi je zdelo, kot da bi se zbudil iz sna in videl življenje v pravi luči. Ali je to storil on? Ne vem. Sem pa to potreboval. Temu lahko rečem pozitivna izkušnja tega obdobja

Po drugi strani pa je o stanju v službi, vsaj po mojem, popolnoma zgrešil. Le še bolj me je strah za eksistenco. Odnosi pa so postali praktično brezizhodni. Brezposlenost je na vidiku.

Vam sporočim čez nekaj mesecev

Srđan je zdravilo kot glasba ali dobra knjiga. Vsi, ki smo ga obiskali, lahko rečemo res sem imel srečo da sem se srečal z njim. Toplino, energijo in voljo do življenja, dobite lahko samo od njega.
Verjamite!!!!

Najin odnos se je od obiska Srđanu res spremenil v romanso. Pripročava ga vsem, ki imate težave v skupnosti. Dober je.

Ma Srđan je edinstven in neponovljiv, in in in in in in genialni! Lep pozdrav z njim in ne morem čakati da ga spet vidim! Again! :-)))

http://www.youtube.com/watch?v=cPtH5CxtJrI

Pozdrav vsem! Malo čitam komentare pa si človk lahk predstavlja vse mogoče več je lepih in upam iskrenih izjav .Sunce jaz vaz bi uprašu a ste bila že večkrat pr njem in kako je uspešn.Iskreno prosim.Hvala unaprej a je vredn poskusit?????

Verjamem, da je vredno kartuša ali Ferizaj ali trije mušketirji…
Tri v enem, hahahaha ali mogoče štiri, pet, deset v enem…
Vse je bilo nepozabno! Vse se je uresničilo kar je napovedal! Srđan je božji dar, bo dobro da ga spet vidim… res lepa pesem…:-)))
LP VSEM!!!

joj ne vem ka bi reku ti sunce pretiravaš preveč mogoče ti plačajo reklamiranje………že mi je smešno tolk pišeš…………

Oh oh oh oh… Zanimiva teorija! Razmisljaj malo o tem…

Maro, so malo dolgočasna. Ne bom vas vznemirjam več, verjetno shvatis. :-))
Ampak, LP za vas….

Lep je zaslužek za deset minut 70evrov.Nič nimam protiv tega hvala bogu samo da človeku pomaga žalosno je da nekateri se bogatijo na račun revežev i obljubljajo samo dobro a od tega nič samo slabše.Lahko rečem da sam tudi jast reskirala tistih 70evrov odkrito povedano moj račun se je samo znižo a ostalo je vse enako.

New Report

Close