Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek poznate Srđana Miladinovića

poznate Srđana Miladinovića

Hani hani želim vam lep večer ampak neketere stvari je potrebno verjeti delati na sebi in ostati močen ni vse da samo čakamo ko h komu gremo po pomoč da se nam bo vse rešilo.Moram vam priznati da sem bil tudi jaz v dvomih ampak hvalabogu in Srđanu meni se je življenje obrnilo iz glave na noge. Tudi meni se je račun znižal ampak mi ni žal.Še več si gospod zasluži pa ugotavljam da je skromen na njegov status in delo.Skratka meni ni žal……Še ga bom obiskal….. Srđanu in Mari lep pozdrav iz Beltincev

Lep pozdrav belti.Ni mi žal da sam obiskala g Srđana i nič ne dvoumim v njegovo delo tudi on ne more delati čudeže verjetno su nam nekatere stvari namejene,katere sami moramo premagati in se boriti da konca.Zelo sam vesela da vam je pomagal in da imate tko pozitivno mnenje o g Srđanu.

Iskrena hvala gospodu Srđanu in njegovi kolegici za vse kar se nam je v našem domu iizboljšalo.Samo toliko.Veliko uspehov še naprej.Hvala!!!!!!!!!!!!!!!

Mantra, hvala Vam. LP!!!

GOSPA SLO TUDI JAZ VAM ŽELIM VSE LEPO NAPREJ ……………POZDRAV IZ RADENC GOGI

GOSPA SLO TUDI JAZ VAM ŽELIM VSE LEPO NAPREJ ……………POZDRAV IZ RADENC GOGI

Sama propaganda, eni in isti odgovori, ene in iste buče. In zdej so mel petnajstminutno seanso po telefonu z desetimi ljudmi. Se prav 2€x10x15. Not bad, not bad at all.

Jaz sem tudi šla iskat k g. Serđanu pomoč, novembru 2010, pa hodila k njemu 3 mesece, delala točno tako kar je rekel, zapravila veliko denarja , od takrat pa mi je šlo VSE samo še NAVZDOL. 🙁
Žalostno, ampak resnično!!!!!

Bil sem z Srdjan 2-krat lani, in lahko rečem, da od takrat šel sem vse bolje.
Jaz priporočam vsem, ki imajo težave v poslovanju in še posebej na področju ljubezni. Tukaj je EKSPERT!
Lep pozdrav za Srdjana od mene, in vas ljudje, ki imajo težave, obiščite Srdjana, ne varčuje ne denarja in boste videli napredek!

Pozdravljeni !

Zasledila sem, da naj bi bilo možno priti v osebni stik z njim v Mariboru. Mogoče kdo ve kdaj in kje ?
Vnaprej se vam zahvaljujem za odgovor.

Pozdravljeni acih pokličite št. 041 402 370 in se lepo zmenit za vse.lp

Zlo ne obstaja, če seveda znamo pravilno živeti, se pravi se lahko sami otresemo črne magije oziroma se nas ne more dotakniti, če živimoi kot duša. Ljudje jo sami kličejo k sebi, ker živijo na osovi uma, namesto da bi se prepustili svojemu srcu, zato pa z lahkoto privlačijo nase vse negativno in razne bolezni. Verjamem, da obstajajo “zavistneži in negativci”, ki želijo drugemu človeku škodovati s črno magijo. Sam se je ne bojim in tudi menim, da se me ne more prijeti, ker sem na nek način “zaščiten” pred njo, poleg tega pa živim pošteno, pravično in skromno življenje. Sam še nisem bil pri gospodu, tam je bila sicer ena oseba, ki je povprašala še zame. Sicer ni podal konkretnih odgovorov, je pa imel same dobre besede zame, da se v življenju ne rabim ničesar bati, da je zame vse posrbljeno … in ni se želel vpletati preveč v mojo auro ali karmo, kakorkoli že. S tem me je nekako potolažil, ker sem dotlej živel v strahu in sem se bal prihodnosti. Da mu nekako verjamem na besedi, potrjuje tudi to, da je zadel nekatere osebnostne lastnosti, značilnosti in dosedanja dejanja, čeprav je imel pred seboj samo mojo fotografijo. Po drugi strani pa tudi zna ga kdaj pa kdaj “usekat” mimo, še posebaj, če pride k njemu kakšno fletno dekle in mu zbranost takoj popusti ter jo sprašuje blesarije, namesto, da bi pogledal v njeno prihodnost. Pa tudi glede odpravljanja črne magije pri eni osebi je postavil zelo bizarne pogoje, ki jih raje ne bi podrobneje opisoval, kot da bi se norčeval. In še tole, ko pravi, da dela po božjih navodilih in da ga navdaja sam Bog. Upam, da ve, da Bog nima pri teh zadevah popolnoma ničesar, ker se slednji ne vpleta v zadeve, katere se dotikajo uma, napovedovanje prihodnosti …, ampak le-ta izhaja iz duše in ta je odprta takrat, ko ima človek odprto tretje oko in ima hkrati uvid v svojo dušo, kdor pa se ukvarja z umom, se pravi z zadevami, ki se slednjega dotikajo, vedeževanjem, zdravljenjem, odpravljanjem magij, pogledi v prihodnost, vse to vidi samo um, pa nima odprtega tretjega očesa, tako kot to misli Srđan, a se moti. Če povzamemo, njegove napovedi so točne, vendar ne zmeraj, o odpravljanju črne magije, pa je dvomljivo, če je res mojster na tem področju. Očitno vidi, kdo jo je naredil, od kod je prišla itd., vprašanje, ki se tukaj poraja, pa je, ali jo resnično zna popolnoma očistiti in odpraviti. Čeprav je v mojem prispevku navedenih več kritik kot pohval sem z njim izredno zadovoljen in ga moram kljub vsemu pohvaliti, saj sem se zaradi njegovih napovedi rešil strahu, njegovo oddajo pa tudi spremljam redno.

Zlo ne obstaja, če seveda znamo pravilno živeti, se pravi se lahko sami otresemo črne magije oziroma se nas ne more dotakniti, če živimoi kot duša. Ljudje jo sami kličejo k sebi, ker živijo na osovi uma,namesto, da bi se prepustili svojemu srcu, zato pa z lahkoto privlačijo nase vse negativno in razne bolezni. Verjamem, da obstajajo “zavistneži in negativci”, ki želijo drugemu človeku škodovati s črno magijo. Sam se je ne bojim, ker živiš pošteno, pravično in skromno življenje. Sam še nisem bil pri gospodu, bila pa je moja mama, ki je povprašala tudi zame. Sicer ni podal konkretnih odgovorov, je pa imel same dobre besede zame, da se v življenju ne rabim ničesar bati, da je zame vse posrbljeno … S tem me je nekako potolažil, ker sem dotlej živel v strahu in sem se bal prihodnosti. Da mu nekako verjamem na besedi, potrjuje tudi to, da je zadel nekatere osebnostne lastnosti, značilnosti in dosedanja dejanja, čeprav je imel pred seboj samo mojo fotografijo. Po drugi strani pa tudi zna ga kdaj pa kdaj “usekat” mimo, še posebaj, če pride k njemu kakšno fletno dekle in mu zbranost takoj popusti ter jo sprašuje blesarije, namesto, da bi pogledal v njeno prihodnost. Pa tudi glede odpravljanja črne magije pri eni osebi, je postavil zelo bizarne pogoje, ki jih raje ne bi podrobneje opisoval, kot da bi se norčeval. In še tole, ko pravi, da dela po božjih navodilih in da ga navdaja sam Bog. Upam, da ve, da Bog nima pri teh zadevah popolnoma ničesar, ker se ne vpleta v zadeve, katere se dotikajo uma, napovedovanje prihodnosti …, ampak slednji izhaja iz duše in ta je odprta takrat, ko ima človek odprto tretje oko in ima hkrati uvid v svojo dušo, kdor pa se ukvarja z umom, se pravi z zadevami, ki se slednjega dotikajo, vedeževanjem, zdravljenjem, odpravljanjem magij, pogledi v prihodnsot, vse to vidi samo um, pa nimam odprtega tretjega očesa, tako kot to misli Srđan in se moti. Če povzamemo, njegove napovedi so točne, vendar ne zmeraj, o odpravljanju črne magije, pa je dvomljivo, če je res mojster na tem področju. Očitno vidi, kdo jo je naredil, od kod je prišla itd., vprašanje, ki se tukaj poraja, pa je, ali jo resnično zna popolnoma očistiti in odpraviti. Čeprav je v mojem prispevku navedenih več kritik kot pohval sem z njim izredno zadovoljen in ga moram kljub vsemu pohvaliti, saj sem se zaradi njegovih napovedih rešil strahu, njegovo oddajo pa tudi spremljam redno.

Tudi jaz sem zadovoljen z njim. Odkar mi je povedal same dobre stvari za bodočnost, ne živim več v strahu za prihodnost.

Komentarji!!!!Ja tud jaz sem se odločil da nekaj svojih izkušenj izlijem tu in delim z vami:meni je g. Srđan dal poguma ,volje in pomagal mi je .Mal moram pokomentirat Anxo vem kam ste ciljali in pišete neke stvari mogoče izmišlene. No to kar sprašuje gospod po vaše fletne dekline je tudi mene spraševal pa sem moški in verjetno tudi obrazložil da to potrebuje zaradi številk in pred tem se tudi opraviči za nevšečnosti in ga nič ne odnaša kot vi trdite in mislim da če to niste preverili direktno se take obtožbe lahko za vašo prihodnost občutljiva zadeva.” Ne pričaj po krivem”Če pa katera naivno pomisli na …….potem pa še razlaga okrog in z tem pokaže svoj karakter in svoje ogledalo sploh nima pojma zakaj ga je obiskala mogoče je od razočaranja še malo dodala……”vprašanje” “Ne sodi da ne bodo tebi drugi sodili” Predolgo smo na svetu in poznamo te zakone .Pred vprašanji ki jih vi omenjate in obtoževanjem za gospoda bi jaz na vašem mestu probal potem pa pisal mislim pa da nobeden nima pravice kar nekaj obsojat in pisat glede na to da so ga drugi spraševali za vašo bodočnost. Sicer pa ima vsak pravico pisat kar mu je volja lepo pa bi bilo da vsak napiše svoje izkušnje čeprav lahko tudi slabe in ne v imenu drugih.Pa brez zamere.No toliko o tem pa še marsikaj bi lahko napisal vem pa da je človek na mestu pove kaj lahko pomaga kaj ne vsaj meni je direktno zdiktiral.ne bi delal reklame ker njemu sploh ni potrebna vendar obisk pri njemu je samo pridobitev napotkov prihodnosti seveda samoodločitve kdor želi. Jaz osebno ga bom še obiskal ker mi je dal dobre napotke motivacije in poguma.Lep petek vsem Ali

Komentarji!!!!Ja tud jaz sem se odločil da nekaj svojih izkušenj izlijem tu in delim z vami:meni je g. Srđan dal poguma ,volje in pomagal mi je .Mal moram pokomentirat Anxo vem kam ste ciljali in pišete neke stvari mogoče izmišlene. No to kar sprašuje gospod po vaše fletne dekline je tudi mene spraševal pa sem moški in verjetno tudi obrazložil da to potrebuje zaradi številk in pred tem se tudi opraviči za nevšečnosti in ga nič ne odnaša kot vi trdite in mislim da če to niste preverili direktno se take obtožbe lahko za vašo prihodnost občutljiva zadeva.” Ne pričaj po krivem”Če pa katera naivno pomisli na …….potem pa še razlaga okrog in z tem pokaže svoj karakter in svoje ogledalo sploh nima pojma zakaj ga je obiskala mogoče je od razočaranja še malo dodala……”vprašanje” “Ne sodi da ne bodo tebi drugi sodili” Predolgo smo na svetu in poznamo te zakone .Pred vprašanji ki jih vi omenjate in obtoževanjem za gospoda bi jaz na vašem mestu probal potem pa pisal mislim pa da nobeden nima pravice kar nekaj obsojat in pisat glede na to da so ga drugi spraševali za vašo bodočnost. Sicer pa ima vsak pravico pisat kar mu je volja lepo pa bi bilo da vsak napiše svoje izkušnje čeprav lahko tudi slabe in ne v imenu drugih.Pa brez zamere.No toliko o tem pa še marsikaj bi lahko napisal vem pa da je človek na mestu pove kaj lahko pomaga kaj ne vsaj meni je direktno zdiktiral.ne bi delal reklame ker njemu sploh ni potrebna vendar obisk pri njemu je samo pridobitev napotkov prihodnosti seveda samoodločitve kdor želi. Jaz osebno ga bom še obiskal ker mi je dal dobre napotke motivacije in poguma.Lep petek vsem Ali

VSE TAKO RES!!! SEM V POTRDITEV!

Nova velika pridobitev seveda sem vesel ustal gospoda lahko pokličete sedaj direktno na 0905170 in se naročite ali pa z njim poklepetate.Jaz sem seveda že ga tudi obiskal pa sem zellloooo zadovoljen.Nimam kaj preveč dolgoveziti samo zahvalim se mu lahko.Ne vem mogoče sem skromen ker vidim da nekateri niso zadovoljni vendar bi dal nasvet ne odnehajte poskusite če večkrat v primeru da vam takoj ne uspe kar ste pričakovali.Lep začetek delovnega tedna jaz ga imam meni se je posel odprl.Hvala gospodu in njegovi res prijazni Mari.Pozdrav iz Jesenic

Hvala za info sem se že naročil…..upam na uspeh in uspehi se gradijo na upanju un zaupanju vsaj jaz tako mislim………….

Pozdravljeni zanima me kje se lahko srecam z gospodom Srđanom. Ima kdo št. oz naslov.
Hvala lp

Blažek lahko pokličete na 041402 370 in vam bo gospa od gospoda Srđana vse prijazno odgovorila in vas bo napotila kamor bi lahko šli na obisk pa kar korajžno Lp iz M. Sobote

Pozdravljeni,
prosim ce imate kaksnu steviljku na koju bomo ga mi iz Bosne in Hercegovine dobili?
Hvala naprej

Pozdravljeni,
Prosim ce imate kaksnu steviljku na koju bi ga mi iz Bosne ih Hercegovine dobili?
Hvala naprej

Pozdravljeni! Prosim če bi mi odgovorite tisti kateri ste že bili pri gospodu Srđanu. Se je kaj uresničilo to kar vam je napovedal? Vam je pomagal pri ljubezni? Hvala

New Report

Close