Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek poznate Srđana Miladinovića

poznate Srđana Miladinovića

g. Srdjan je vreden vsega spoštovanja, nikogar “ne nateguje” kakor nekateri pravijo, dela tisto, kar obvlada in 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} verjamem vanj. Veliko mi je pomagal. Ljudje smo pripravljeni za marsikaj vreči stran denar, kupiti stvari, ki nam niso tako nujno potrebne…. tu pa se komentira cena nečesar, kar nam lahko spremeni marsikaj na bolje. In od nečesa mora tudi g. Srdjan živet, tudi samo potovanje sem in tja ni zastonj. Ni težko plačati če ti nekaj pomaga. Če pa ne verjamete vanj, ga ne glejte na TV in ne hodite k njemu. To je moj nasvet. Že sam vam pove, če ne verjamete, ne kličite in ne hodite tja…… Saj vas nihče ne sili v to. Odločitev je samo vaša. “Pljuvati” pa tudi ni treba čezenj. Se lahko vzdržite nemogočih komentarjev? Lp

Makki, da nisi ti taj Srdjan lazljivi?!!!!! Fuj, nije te ni stid s cime se bavis, fuuuuuuuj! Prvoklasni si lopov! Izterali te iz Srbije, pa ko veli, hajde u Slo da probam dok me ne skontaju. Ja bi tebi dala zabranu izslaska iz svoga sela, seljacino odrta. Dabogda poginuo na asvalt dok stao. I sve ti se vratilo , lazes narod i uzimas im novac na podmukal i pokvaren nacin. Idi radi fukso lijena!

GADIS MI SE, crko dabogda!

Dragi moji ko berem take brezobrazne komentarje me je sram da sem človek oziroma ženska .Nikoli v življenju si sama sebi ne bi dovolila da z tako nesramni i in škodoželjnimi komentarji se izpostavljam javnosti.Če ljudem ne morem pomagati jih raje pustim da delajo in živijo po svoje.Verjemite da je nekje nekdo ki bo nekoč take stvari preučil in rešil brez nas tukaj.Seveda vsak ima pravico pisanja izražanja ampak tudi izpostavljanju javnosti svojega dostojanstva javnosti.JAZ BI NA VAŠEM MESTU RAJE UGASNILA KOMPJUTER ALI BRISALA STRAN KI ME NE ZANIMA.Želim vam lepo nedeljo premislite tudi kadar ste jezni užaljeni ali kaj podobnega prvo sebe vprašajte če je z vami vse ok in potem obsojajte delo človeka katerega mogoče niti ne poznate………….

Pozdravljeni! Jaz osebno sem obiskala g.Srđana in to ime si zasluži z veliko tiskanimi črkami.Kdor njegovo delo ne pozna naj se ne ukvarja z njim in mu tudi ni potrebno komentirat po moje kar neki.Tale Kako da ne oprostite ampak kaj takega jjjjooooojjjjj po moje da ste potrebni urgentne pomoči.Ko sem to prebrala sem ostala brez besed.Človek se res vpraša kaj vse nosi tale zemlja saj ni čudno da je toliko sovraštva in negative .Vse to si krojimo sami in podobni tejle Kako da ne .Jaz osebno vam želim veliko uspeha in vsega v prihodnosti ampak dvomim v vaše lepo in pošteno življenje.Vsem kateri verjamete v gospoda pa vam želim veliko vsega lepega kar sem tudi jaz v življenju spremenila na bolje po obisku pri njem.Lp

Gospodin Srđan je velik ćovjek i radi svoj poso najbolje…
A ko ne vjerje u Srđana netreba ni gledat njegove emisije.
Samo tako naprjed Srđane želim ti puno uspjeha,i nek ti je danas sretna slava Sv.Petka 😉
Pozz iz Novega mesta!

http://www.youtube.com/watch?v=cG5BuP-Ljos

Komentar na tekst autora “kako da ne”

“Ne sudi – da ti ne sude.”- Gorki

Gramaticki nepotkovani, uskoprofilisani, nevaspitani, ulicarski zaduhnuti a nadasve nekulturni stvore!
Srdjan Miladinovic svoj dinar zaradjuje pomazuci drugima. To mu je od Boga dato, i prosto mu bilo!
Od tudjeg dobra moze samo da ti bude bolje!
Zalosno je sto sebe predstavljas u tako ruznom svijetlu. Izgleda da jos uvijek zivis na grani.
Da te naucim nesto kad su roditelji to propustili:Covjek je ono sto misli! A rijeci koje si napisala karakter su sitnih i bezvrijednih dusa!
Ubuduce, ne posjecuj ovaj sajt jer za tipove poput tebe nema mjesta i nije vrijedno trositi na njih rijeci!

Makki!!!!!!! Svaka čast!!!!!!!!

Srđan je velike Čovjek nemam riječi da se neko tu ovako ponaša i piše gluposti na koje mislim da bi se Gospodin ……..Jao da ne kažem šta……Srdačan pozdrav u Montenegro…..Ante izSplita

Juuutrrrroooo!!!!!!!!!!!!!

Nekateri imajo pa res izostreno domišljijo tu gor…Mislim na, kako da ne in če bi se dalo o tem razpravljat Makki Čestitam.

Pozdravljeni

malo sem skeptična, ampak očitno pomaga veliko ljudem. Še dobro da so še takšni ljudje na tej polobli. Koliko pa stane njegovo svetovanje ter kako dolgo traja sprašujem tiste ko so ga obiskali.
Sicer pa je tako da vedno potrebno nekaj dati, če hočeš rezultat…Hvala

pozdrav u Montenegro S

Poznam gospoda Srđana osebno sem ga obiskal in ni mi žal .Kdor je skeptičen ali ne verjame naj ne hodi k njemu.Kdor verjame in dela po njegovih navodilih bo uspel tako kot sem jaz in že marsikdo ki ga je obiskal vsaj s komer sem se pogovarjal.Obenem se bi rad zahvalil njemu in njegovi sodelavki za resnično prijazen sprejem ,pozitivno energio katero čutiš že ob vstopu v prostor in toplo besedo katero človek potrebuje kadar je v stiski..Lp Flavio iz Primorske

Ali kdo ve će gospod Srđan lahko odpravi tudi uroke?
Naj mi sporoći,hvala lepa!

Seveda. Le obišči ga. Boš prijetno presenečena.L.p.

Hvala ti natkam za odgovor samo to me je zanimalo!
Bom ga obiskal…

seveda odpravlja uroke in to zelo uspešno sem občutil na svoji koži in sem vesel ter zadovoljen z njegovim delom pokliči na tel.041 402 370 in se ogovori z zelo prijazno gospo .Lp Hari

Mene tudi zanima če g.Srđan lahko pomaga odpraviti uroke oz. črno magijo???
Namreč,verjamem v te zadeve in tudi vem da se nekaj zelo hudega dogaja nasplošno v mojem življenju kot odnos s partnerjem.
Prosim povejte mi ali je kdo imel podobne težave (ampak ta stvar pri meni se že imenuje huda kriza) in če mu je g. Srđan pomagal??
Sem iz Celja in rada bi ga obiskala.
Prosim za info…karkoli
Lp.

Čimprej pokliči.Sigurno ti bo pomagal.Boš prijetno presenečena.L.p.

jaz sem tudi poklicala sedaj čakam kaj bo iz tega saj mu jaz verjamem ,če ga večina pohvali potem je že nekaj na tem .Bom videla.LEP POZDRAV

Da, da, da, jedan jedini.

ne me razumet narobe!?! ali ima prav ali ne ?!to ni zaj vprasanje! vprasati se moramo, ce imajo nekateri ljudje taksen nadarjen dar, in ce govorijo v bozjem imenu, in ce pravijo da nam bodo pomagali,…?! …zakaj potem nas zavajajo, z nami manipolurajo preden odg., zakaj nas z besedami okrog in okog zavajajo,da moremo sami poiskat odg!?? ce si nadarjen, pomagaj kot je potrebno, dans ljudje malo imamo v svojih zepih cekinov, ker nam jemlejo ljudje z zakonom, normalno potem da se bojim taksnih ljudih(kot ti), da bi nam odvezli se tisto mahjno kar imamo v zepih!!!
lepo da obvladas stvar, situacijo, pkazes cloveku da je na napacni poti, poti naprej pa mu ne pokazes , temvec samo poves da se naj vnaprej znajde! to ve vsak clovek ko ni vec dojencek, razen ce je (gustek)!!! sam slabo pa je to….kaj ce je tvoje delo samo zavajanje??potem je to za nas smrtnike sam se eno vec razocaranje!( revez,ki reveze krade)!!! ce je pa res….potem pa zal spet nisi dovolj prepricljiv, kar spet pokmeni da nisi popoln kot mislis da si!
in se to…gledal..sem.tvojo..odajo,in res se obnasas nesramno, vsaj za narod slovencev! nismo mi navajenih nebontona, nismo mi srbija! to smo slovenija! mi vas spostujemo, prosim spotuj ti tud nas ,neprosimo te veliko!!!
lp
cigan iz maribora

sej…ne..mislim..stem..zalit vas al kogarkoli ki se ukvarja stem! sam povedat vam zelim, da ljudje smo prevec razocarani ma tem svetu zaradi neumnih ljudih,ker nam vrinjajo neumne ideje! nelogicne!!! prosim..ne bodite pametni pa sami lepehvale hvalezni zase!!!l ker smo vsi ljudje!!!! vsi imamo custva!!! in vsak clovek, ki ve da ce naredi neke slabega kar povzroca negativne posledice v prihodnem casu, te je dober covek! ce pa se zaveda da slabo pomeni slabo, in senparej dela slabo, potem naj se ne ima za dobrega!!!
in zapomnite si ….vse se vraca na tem svetu;) o ja verjemite! vsaj en dar ki nam je pred ocimi jasen;)!!!

Cigo iz Mb, srećna ti nova godina!!! Želim ti svu sreću ovog svijeta, da te prođe ta ogorčenost koje si pun, te da ti se duša ispuni mirom, spokojstvom i svim lijepim stvarima kojima sada oskudijevaš. Još jednom, sve najbolje ti želim, iskreno i od srca!

srečno, zadovoljno,polno poslovnih uspehov ga.Mara in g. Srđan brez takih ljudi kot sta vidva ki znata prisluhniti ljudem kateri rabimo toplo besedo pomoč v pravem času in z vama je svet lepši res želim vse naj naj v letu 2011.Ostanita taka kot sta……srečno in hvala manjana iz kočevja

Js sem bila pri njemu pa moram priznati da sem šla k njemu kot pol skeptik in priznam da to kar se meni sedaj dogaja v življenju si mislit nisem mogla da se mi bo kdaj. res je da še ni v popolnosti tako kot želim ampak od obiska pa do zdaj je za 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} drugače in tudi ne dvomim da ne bo kmalu bolje za 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. to da sem obiskala srđana ne bom nikoli obžalovala.

New Report

Close