Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek PRAVICA ŽENSK DO SPLAVA IN PRAVICA MOŠKIH

PRAVICA ŽENSK DO SPLAVA IN PRAVICA MOŠKIH

Tu ne gre za prelaganje odgovornost, ne gre niti za odgovornost samo, gre za to, da so rezultat zakona in sodne prakse dvojna merila, ki so brez izjeme v škodo moškega.
[/quote]

Seveda gre, tu se pogovarjamo o nekem predlaganem zakonu in problemih tega predloga. O jamranju nad sodno prakso moraš pa verjetno drugo temo odpret, ker tu ne gre za to.

In jasno, da gre za prelaganje odgovornosti, če se nekateri izjavljajo, da moški plačuje samo zato, ker ženska ni poskrbela za kontracepcijo. Kot da je ona sama seksala in kot da moški ne more poskrbet za svojo kontracepcijo. To je šolski primer prelaganja odgovornosti.

Ta tema je pokazala predvsem zenski solipsizem

Seveda gre, tu se pogovarjamo o nekem predlaganem zakonu in problemih tega predloga. O jamranju nad sodno prakso moraš pa verjetno drugo temo odpret, ker tu ne gre za to.
[/quote]

Hehe… Tebe dvojna merila očitno ne motijo.

Hehe… Tebe dvojna merila očitno ne motijo.
[/quote]

Kakšna dvojna merila? Opiši.

Kakšna dvojna merila? Opiši.
[/quote]

Ne bom še enkrat. Sem že, v tej isti temi.

Ne bom še enkrat. Sem že, v tej isti temi.
[/quote]
Pa nič. Ne grem brat vsega zaradi dveh stavkov, ki povesta bistvo.

Jep… evolucija nikoli ne zataji.

Jaz sem mnenja, da je to pravica žensk, saj smo me tiste kot si sam napisal, da moramo otroka 9 mesecev nositi pod srcem. Zdaj pa tak, glede seksa s kar neko osebo, ki ti nič ne pomeni, moreš začeti razmišljat prej, saj si tudi ti tisti, ki se lahko primerno zaščitis, da do zanositve ne pride, če pa nisi toliko, da bi se zaščitil pa se ne pritožuj ali pa sprejmi tako kot se ona odloči. Ti ne rabiš skrbeti za tega otroka, ni ti treba uradno priznati da je tvoj. Kar pa se jaz sprašujem pa je kako lahko moški zavrnete nekaj kar je tudi vaše, kljub nasprotovanju. Otrok tukaj ni nič kriv in mislim, da če je možnost plačevanja preživnine recimo s tvoje strani to pač narediš, saj se gre za tvojega otroka… Tud lepo je če sprejmeš otroka in situacijo takšno kot je.. Nisem moški, ampak vseeno ne razumem kako nimajo nekateri moški slabe vesti, ko vedo da njihov otrok dejansko obstaja oni pa se delajo kot da ga ni..
V razmislek dragi moški….

No pa še nekaj, jaz recimo ne bi obrzala otroka nekega tujega človeka, da bi potem otrok sirota mogel živeti brez enega starša ker sta bila pač “tistadva” neumna in se nista zaščitila. Če pa bi se to zgodilo v partnerskem odnosu bi pa definitivno upoštevala tudi želje svojega partnerja.
Lp

Tega noben ne govori. Placuje, ker se sam ni zascitil.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Se mi zdi mislenje logicno. Me pa sam skrbi, da bi mogoce kaksen od moskih to izkoristiv. Kot dolocene za izsiljevanje denarja tudi moski ki bi se izognil placevanju se vedno pa bi hotel otroka za svojega. Ok zdj bo kdo reku pa naj placuje za njega in bo tut njegov sam se mi ne zdi prov d se za neki odlocis in se cez neki let premisles.. Tut za otroka ni najlazi sprejet novga starsa.. Al neki

Ravno prejšnji teden smo imeli debato o tem. Sem ženska in sem popolnoma enakega mišljenja kot avtor. Res je tudi, da obstaja kontracepcija, ampak obstaja za obe strani – če smo že pri tem.

Tega noben ne govori. Placuje, ker se sam ni zascitil.
[/quote]

Seveda govori, poglej par strani nazaj, je en tak zadetek, ki se predstavlja kot “ženska”.

Tule:

Nekaterim ni jasno, da sta za kontracepcijo dolžna skrbeti oba in da ženska ni dolžna skrbeti za to, da bo lahko moški šprical seme brez posledic.

Nekaterim ni jasno, da sta za kontracepcijo dolžna skrbeti oba in da ženska ni dolžna skrbeti za to, da bo lahko moški šprical seme brez posledic.
[/quote]

Dolzna zanj res ni skrbeti, vendar potem tud sexat z njim ni dolzna, ce noben ni zasciten. Ce sama ni zascitena, je dolzna pa preverit, ce on je.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Dolzna zanj res ni skrbeti, vendar potem tud sexat z njim ni dolzna, ce noben ni zasciten. Ce sama ni zascitena, je dolzna pa preverit, ce on je.
[/quote]

Seksat v nobenem primeru ni dolžna. Preverjat partnerja v nobenem primeru ni dolžna. Splava v nobenem primeru ni dolžna delat. In morebitnega otroka iz tega ni dolžna sama preživljat, ker ni sama seksala.

Seksat v nobenem primeru ni dolžna. Preverjat partnerja v nobenem primeru ni dolžna. Splava v nobenem primeru ni dolžna delat. In morebitnega otroka iz tega ni dolžna sama preživljat, ker ni sama seksala.
[/quote]

Ja, se mi pa zdi, da če gre seksat nezaščitena z enim tipom, otroka pa si ne želi, da je dolžna. Drugače je pač totalno neodgovorna.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ja, se mi pa zdi, da če gre seksat nezaščitena z enim tipom, otroka pa si ne želi, da je dolžna. Drugače je pač totalno neodgovorna.
[/quote]

…in neodgovornost se vedno pozna v očetovi denarnici. 😉

Ja, se mi pa zdi, da če gre seksat nezaščitena z enim tipom, otroka pa si ne želi, da je dolžna. Drugače je pač totalno neodgovorna.
[/quote]

S tem, mislim, da je dolžna preverit.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ja, se mi pa zdi, da če gre seksat nezaščitena z enim tipom, otroka pa si ne želi, da je dolžna. Drugače je pač totalno neodgovorna.
[/quote]

dolžna je kvečjemu sebi, ne pa tipu, ki gre ravno tako nezaščiten seksat.
Milijonkrat lahko obrnete stavke, pa še vedno boste dolžni sami obvladat svojega tiča.

…in neodgovornost se vedno pozna v očetovi denarnici. 😉
[/quote]

Ja, saj je prav, zakaj pa se ni zaščitil pred tem. Tudi v mamini se, mimogrede. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

dolžna je kvečjemu sebi, ne pa tipu, ki gre ravno tako nezaščiten seksat.
Milijonkrat lahko obrnete stavke, pa še vedno boste dolžni sami obvladat svojega tiča.
[/quote]

Ja, oprosti, če ji je vseeno ali tip z njo seksa nezašiten, je ravno tako neodgovorna, kot on. In posledice bo nosila tudi sama. Kakorkoli obrneš. Če sama ni zašitena, itak nima pri sebi kaj preverjat, lol. Če je tudi tip tak, da nič ne preveri, kako je z žensko, so posledice jasne. Če se prime seveda. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ja, oprosti, če ji je vseeno ali tip z njo seksa nezašiten, je ravno tako neodgovorna, kot on. In posledice bo nosila tudi sama. Kakorkoli obrneš. Če sama ni zašitena, itak nima pri sebi kaj preverjat, lol. Če je tudi tip tak, da nič ne preveri, kako je z žensko, so posledice jasne. Če se prime seveda. :))
[/quote]

da bo ženska v vsakem primeru nosila posledice, je jasno kot beli dan in mislim, da tako zelo neumnega pa ni na monu, da ne bi tega vedel.
tema je o tem, da bi se pa moški nekako radi posledicam lastnega neodgovornega seksa radi izognili 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. V smislu, kot je bilo včasih, ko je moški trikrat rekel, otrok ni moj in je to veljalo.

Ja, saj je prav, zakaj pa se ni zaščitil pred tem. Tudi v mamini se, mimogrede. 🙂
[/quote]

Res je. Do problema iz Vagabundovega uvodnega prispevka ponavadi pride takrat, ko ženska zatrdi, da ima zaščito proti zanositvi, a je v resnici nima. Naiven moški bo pač verjel na besedo. Poznam človeka, ki ima tri otroke, vsakega z drugo. Prvega z bivšo ženo, drugega z ljubico iz časa zakona s prvo ženo in tretjega z neko punčaro, ki si je pri 35+ zaželela otroka kot socialno varovalko zase.
Po naivneževi pripovedi: Prvi je bil iz ljubezni, drugi je produkt naivnosti, ker je bilo ljubici dovolj in je tipa hotela zase. Mislila je, da ga bo privezala nase z otrokom, tretja pa je videla le uspešnega moškega, ob katerem ne njej ne otroku ne bo slabo in je pač izkoristila priliko. Bojda je iz pod postelje vzela kondom po tem, ko je on po orgazmu zaspal na postelji in se lastnoročno oplodila. Tip zdaj plačuje preživnino za tri otroke v višini cca. 1k€ in je s četrto žensko s katero pričakujeta… in ja, tipu to finančno ne predstavlja problema, poleg vsega pa so otroci dostikrat pri njemu, grejo z njim na morje….

New Report

Close