Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pred možem mi je nerodno

Pred možem mi je nerodno

Vzamita mdma 1x, pa bosta resila vse te probleme ( ko si ne upas cesa povedati) za naprej in nazaj.

To kar so tebi fantazije…tvoj mož z ljubico počne! De facto

Boš morala vzeti zadevo v svoje roke in preveriti kje je meja oz. kaj lahko vzbudiš v njemu. Če mu bo všeč kar boš pripravila, se bo tudi on sigurno naslednjič potrudil. Če ne, boš pač naprej fantazirala

Poklic me bejba, pust bumbarja 🤣

Odgovor na objavo uporabnika
Sramežljivka, 14.07.2021 ob 23:54

Moj mož je resen in uglajen človek, tak je tudi v spolnosti, jaz pa imam neizživete fantazije. Včasih me kar razganja že ob sami misli kaj bi z dragim vse lahko počela, pa mu enostavno ne upam predlagati, ker mi je nerodno. Ni pa nič kaj hudo perverznega, bolj gre za kraje in predigro ali pa izmišljevanje vlog. Pa ne rečem, da ne bi imel posluha, pa da ne bi bil za, bolj gre za to, da je po toliko letih meni nerodno predlagati in potem še izpeljati to predparitveno zadevo. Kako naj premagam to nerodnost in sramežljivost? Alkohol ne pomaga!!!

 

kako debilno babje tele, komu pa boš, če ne možu? razodela svoje neizživete sanje? babja deponija ste ene res…

Odgovor na objavo uporabnika
Hahahajaj, 15.07.2021 ob 00:00

Najdi si ljubimca pa bo. Kaj ti bo tak zategnjem moški kot je tvoj mož.

Kdo pravi, da je RES zategnjen. Gre lahko za krinko, ker ON misli, da ima svetnico za ženo in se v resnici nekje drugje izživlja z eno drugo osebo. KOMUNIKACIJA nam šepa, odnosi pa so prepredeni z vcepleno lažno moralo, ki nam jo je nabil srednji vek. Verjetno ne bibilo nobene vojne, če bi ne bilo teh raznih religij in vse navlake. Še Janez Trdina je napisal, da bi bilo manj prepirov, če bi ljudje več fukali. Si zamislite poslance, ki bi pred vsako sejo morali iti na obvezno fafanje? Koliko manj bi se kurčili z besedami in delali bolj konstruktivno.

New Report

Close