Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pred poroko sem dobila grozno novico

Pred poroko sem dobila grozno novico

-Počutim se zelo ponižano in izdano, ga pa kljub vsemu še vedno ljubim. Moja glava in srce sta kot vrtiljak čustev.

-Konec meseca se poročiva, vsaj tako je bilo mišljeno. Od prijatelja sem izvedela, da ga je srečal z drugo. V lokalu sta si izmenjevala nežnosti in skupaj odšla.

-Nisem mu mogla verjeti, dokler mi ni pokazal fotografij, ki jih je na skrivaj posnel. Zlomilo mi je srce.

-On ni zatajil, rekel je samo da je pod hudim stresom zaradi poroke. Ni pa pokazal kesanja ali kakšnih drugih čustev.

-Če bi se opravičil bi mu mogoče še odpustila.

-Zdaj me je groza kako naj povem mojim, da bi poroko rada odpovedala. Veliko njihovega denarja je vloženega.

-Namesto najlepšega dne imam sedaj največjo grozo, zaradi katere me je sram pred ljudi in jim po resnici povedati kaj se mi je zgodilo.

-Razmišljam, da bi se vseeno poročila in ga s tem kaznovala.

-V resnici pojma nimam kaj naj.

Osramočena in z bolečino v srcu

Ne vem od kod ti to, da bi sramota tebi pripadala?

Vsekakor napačno razmišljaš glede tega.

Kaj pa boš storila pa je na tebi, da se odločiš.

Svašta.

Če je to res, ti je pokazal iz kakšnega testa je. Na tebi pa je odločitev, ali to lahko sprejmeš in pozabiš ter greš naprej ne da bi te glodalo (če si takšna oseba – zadnjič je ena tukaj gor pisala, da jo ne moti, če jo partner vara, ali si boš napisala obsodbo, ki te po počasi in polahko nažirala, kar ti lahko prinese še kakšno bolezen).

Bodi vesela, da si izvedela še pravi čas. Seveda povej staršem. Čeprav sta vložila denar, se ga mogoče da še kaj nazaj dobiti. Odpoved rezervacije v gostilni, vračilo obleke, prstanov itd… Nekaj denarja bo morda nepovratno izgubljenega, a to je majhna cena proti izgubljenemu življenju, ki bi ga imela zaradi poroke z ničvrednežem. Starša gotovo ne bosta huda nate, če te imata rada, bosta pomirjena, da se njuna hčerka ne bo poročila z nekom, ki je sploh nima rad. Drugim gostom pa pač pošlji sporočilo, da je poroka iz nepredvidenih razlogov odpovedana in da boš sporočila nov datum. To bo potem morda nova poroka z nekom drugim, ki te bo res cenil in ljubil 😉

Si v resnično nezavidljivi situaciji. Glede na to, da je varanje v zvezi po mojem ‘major crime’, razen če sta partnerja izrecno dogovorjena glede odprtega razmerja, te bodo tudi tvoji starši najbrž povsem razumeli in verjetno tudi v celoti podprli, pa čeprav so vložili že veliko denarja.

Čeprav verjamem, da ni nič kaj fino odpovedati poroke mesec dni pred datumom, se raje dobro zamisli nad tem, kaj bo, če tega ne storiš in če se poročiš z varalico. Po vsej verjetnosti svojega prevarantskega karakterja ne bo nikoli spremenil in te bo varal še naprej. Pa tudi če te ne bi, ali bi mu res lahko povsem odpustila in živela v ljubeči in iskreni zvezi, ali bi te njeg skok čez plot ves čas glodal?

Bodi močna in raje zdaj pogoltni grenko pilulo, kot pa da z nekom takim izgubiš še leta svojega življenja, na koncu pa si boš morala priznati, da si pravzaprav ves čas vedela, da rad vara.

literarni presežek današnjega dne

 

Od prijatelja sem izvedela, da ga je srečal z drugo. V lokalu sta si izmenjevala nežnosti in skupaj odšla.

Če si premožna, se ne poroči. Če nisi in on je, se poroči. Pa glej, da mu po ločitvi čim več pobereš.

Hahaha, ocvirk iz Novic

Uf, kako bi jaz to izvedla!

Stroske poroke bi zmanjsala, kar se se zmanjsat da, niti € vec, njemu bi naprtila vse racune.

Poroka bi bila, vse po protokolu, le da bi zelo glasno izrekla ‘NE’ in vsem pokazala njegove fotke z drugo.

In potem bi sla sama na (ne)porocno potovanje.

Ponovni dokazi, da je poroka en bullshit, sami neki stroški in stres, pa še v primeru takšnega razočaranja dodatno sekiranje in drama.

Odgovor na objavo uporabnika
sladko mascevanje, 16.11.2022 ob 17:31

Uf, kako bi jaz to izvedla!

Stroske poroke bi zmanjsala, kar se se zmanjsat da, niti € vec, njemu bi naprtila vse racune.

Poroka bi bila, vse po protokolu, le da bi zelo glasno izrekla ‘NE’ in vsem pokazala njegove fotke z drugo.

In potem bi sla sama na (ne)porocno potovanje.

Ti pa ogromno pocukranih filmov gledaš, a ne?

Povej jim tako kot je. Torej, da boš odpovedala poroko, ker si ugotovila, da te mož vara, pokaži jim tudi dokaze. Kateri bolnik bi pa rekel, da je treba v takem primeru vseeno speljat poroko samo zaradi denarja? Bodi no resna. Pa dobro bi bilo, da enako poveš in pokažeš tudi njegovi družini. Da te ne bojo po krivici obsojali, ko jim bo tvoj bodoči bivši začel trosit kakšne laži.

Odgovor na objavo uporabnika
Osramočena, z bolečino v srcu, 16.11.2022 ob 15:31

-Počutim se zelo ponižano in izdano, ga pa kljub vsemu še vedno ljubim. Moja glava in srce sta kot vrtiljak čustev.

-Konec meseca se poročiva, vsaj tako je bilo mišljeno. Od prijatelja sem izvedela, da ga je srečal z drugo. V lokalu sta si izmenjevala nežnosti in skupaj odšla.

-Nisem mu mogla verjeti, dokler mi ni pokazal fotografij, ki jih je na skrivaj posnel. Zlomilo mi je srce.

-On ni zatajil, rekel je samo da je pod hudim stresom zaradi poroke. Ni pa pokazal kesanja ali kakšnih drugih čustev.

-Če bi se opravičil bi mu mogoče še odpustila.

-Zdaj me je groza kako naj povem mojim, da bi poroko rada odpovedala. Veliko njihovega denarja je vloženega.

-Namesto najlepšega dne imam sedaj največjo grozo, zaradi katere me je sram pred ljudi in jim po resnici povedati kaj se mi je zgodilo.

-Razmišljam, da bi se vseeno poročila in ga s tem kaznovala.

-V resnici pojma nimam kaj naj.

Osramočena in z bolečino v srcu

Osramočena?

NE! To je NJEGOVO.Vse.

ON je tisti, ki vara, on je tisti, ki laže.

Torej : Glavo pokonci, trebuh not in prsi ven! Glasno odpovej poroko, povej, da se z ženskarjem ne boš poročila in absolutno v javnosti ne potoči niti ene solze.

Pokaži, da ti je vseeno za tega kurbirja in lažnivca.

Da je on pod stresom zaradi poroke?

Laže, kot pes teče!

Doma…za zaprtimi žaluzijami  pa potoči par solz.Za kaj več te je škoda!

Odgovor na objavo uporabnika
kaj drugega le, 16.11.2022 ob 18:46

Ti pa ogromno pocukranih filmov gledaš, a ne?

 

 

Haha, sploh neee!

Gledam v glavnem SF, haha 😀

Da pred oltarjem rečeš NE, potem greste pa jest in žurat… to pa narediš vtis.

Na tvojem mestu bi šla na poroko, vse izpeljala, samo namesto Da bi rekla Ne. Nato pa žur do jutra. Brez njega seveda.

Jaoooo ženska, kje si dobila tega kretttena.

Sram je lahko samo njega. Vsem povej, zakaj je poroka preklicana.

Odgovor na objavo uporabnika
Bivša, 16.11.2022 ob 16:13

Bodi vesela, da si izvedela še pravi čas. Seveda povej staršem. Čeprav sta vložila denar, se ga mogoče da še kaj nazaj dobiti. Odpoved rezervacije v gostilni, vračilo obleke, prstanov itd… Nekaj denarja bo morda nepovratno izgubljenega, a to je majhna cena proti izgubljenemu življenju, ki bi ga imela zaradi poroke z ničvrednežem. Starša gotovo ne bosta huda nate, če te imata rada, bosta pomirjena, da se njuna hčerka ne bo poročila z nekom, ki je sploh nima rad. Drugim gostom pa pač pošlji sporočilo, da je poroka iz nepredvidenih razlogov odpovedana in da boš sporočila nov datum. To bo potem morda nova poroka z nekom drugim, ki te bo res cenil in ljubil 😉

Se nebi mogla bolj strinjat!

 

Poznam zensko, katere zgodba je precej podobna tvoji. Zenska je takrat to “oprostila”. Par let kasneje pa diagnoza raka na mozganih. Jaz vem da na tvojem mestu sploh razmisljala nebi. Vedno je tam seme dvoma in nikoli mu ne bos mogla 100% zaupati. Odlocitev pa je na tebi. Vse dobro ti zelim.

Enkrat vara, vedno vara

Čeravno bi vsaka iskala vse izhode v sili, ga tukaj ni. Preprosto se je potrebno soočiti z resnico. Kakšna huda terna take tvoj že ne more biti, če se pred poroko takole obnaša. In potem bo čez dve leti jamranje, kako si sama doma z otroki, on pa z ljubico na morju. To je tvoj film, če se poročiš. Ne vem, kakšen denar to odtehta. Kar se pa financ staršev tiče – verjetno bi jih tvoja ločitev še dražje stala, če sešteješ vse njihove vložke in dejstvo, da bi se po ločitvi itak vrnila k njim.

ce ima denar se poroci iz mascevanja za leto ali dve potem pa mu poberi pol premozenja. ce je klosar potem rajsi ne izgubljaj casa.

1. Odpoved poroke,

2. brca v rit,

3. izbris številke,

4. računi pa kar k njemu.

Še dobro, da ste pred poroko ugotovili, da imate opravka z varalico.

Kaj si mislijo drugi o tem, je njihov problem. Vi se še lahko rešite.

Vi pa kar pogumno naprej v življenju, tega sr… pa res ne rabite.

 

 

Bodi vesela, da si zvedela pred poroko in si še brez otrok. Odpovej in pojdi veselo naprej. Še vse imaš pred seboj.

New Report

Close