Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pred poroko sem dobila grozno novico

Pred poroko sem dobila grozno novico

A bojo starši živel s tem prevarantom, ti si zblojena, ko premisljujes kaj bi, ne on

Ne bodi naivna… Samo še razvlekla boš to sago.. Odpovej in si reši psiho in zdravje.. Govorim iz izkušenj. Ni vredno in zaslužiš si več. Zahvali se prijatelju, ki ti je odprl oči. Doma pa sigurno noben ne bo zato, da se poročiš s človekom, ki te vara… Vsak zdravi bo rekel steri ga!  Bolje prva zamera kot zadnja… Vso srečo!

 

P. S. Ta te bo skoz varal.. Verjetno ne z isto, ampak to ni ljubezen!!

Zahtevaj predporočno pogodbo in ko boš imela dokaze da te vara,ga tako ožemanja da niti jajca ne ostanejo njegova

Odgovor na objavo uporabnika
Osramočena, z bolečino v srcu, 16.11.2022 ob 15:31

-Počutim se zelo ponižano in izdano, ga pa kljub vsemu še vedno ljubim. Moja glava in srce sta kot vrtiljak čustev.

-Konec meseca se poročiva, vsaj tako je bilo mišljeno. Od prijatelja sem izvedela, da ga je srečal z drugo. V lokalu sta si izmenjevala nežnosti in skupaj odšla.

-Nisem mu mogla verjeti, dokler mi ni pokazal fotografij, ki jih je na skrivaj posnel. Zlomilo mi je srce.

-On ni zatajil, rekel je samo da je pod hudim stresom zaradi poroke. Ni pa pokazal kesanja ali kakšnih drugih čustev.

-Če bi se opravičil bi mu mogoče še odpustila.

-Zdaj me je groza kako naj povem mojim, da bi poroko rada odpovedala. Veliko njihovega denarja je vloženega.

-Namesto najlepšega dne imam sedaj največjo grozo, zaradi katere me je sram pred ljudi in jim po resnici povedati kaj se mi je zgodilo.

-Razmišljam, da bi se vseeno poročila in ga s tem kaznovala.

-V resnici pojma nimam kaj naj.

Osramočena in z bolečino v srcu

KAZNOVALA GA BOŠ ČE ODIDEŠ PO SVOJE NE OZIRAJ SE NAEUR ŽIVLENJE JE PRED TABO DRAGA PUNCA

Jaz Bi na tvojem mestu odpovedala vse. Kar je potrebno plačati in ni več možno odpovedati, naj poravna on, bolje tako kot pa, da si uničiš življenje in se čez 1 leto ločiš.

Sramota je zgolj njegova, tvoje je samospoštovanje in odgovornost!

Srečno in verjemi, še uslugo ti je naredil, čeprav sedaj ne zgleda in se ne počutiš tako.

Pozdravljeni,

Včasih se znajdemo v situacijah, kjer se lahko hote ali nehote znajdemo v težavah.

Nasveti odvetnika, spori z delodajalci, spori z zavarovalnicami, družino, zahtevanje primerne odškodnine in še mnogo drugih primerov, povzročajo visoke stroške. Zavedamo se, da so odvetniški in sodni stroški visoki, zato vam ponujamo rešitev – zavarovanje ARAG- ki ga pa morate skleniti pravočasno- še preden nastane težava, saj gre za zavarovanje. V okviru zavarovanja vam pripada enkrat mesečno tudi brezplačni pravni nasvet pri odvetniku.

S sklenitvijo zavarovanja ARAG boste prihranili ter se zaščitili. Tega se zaveda že veliko strank, skoraj 80.000, ki so že sklenili zavarovanje pri zavarovalnici ARAG.

Pobrskate lahko tudi po naši spletni strani: https://www.arag.si/zavarovanje-pravne-zascite/

V kolikor bi želeli skleniti zavarovanje, to najlažje storite tukaj: https://www.arag.si/sklenitev-zavarovanja/

V kolikor pa imate dodatna vprašanja, smo vam na voljo tudi na 080 30 16.

ARAG zavarovalnica pravne zaščite

New Report

Close