Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pred poroko sem dobila grozno novico

Pred poroko sem dobila grozno novico

Odgovor na objavo uporabnika
Mirchy, 17.11.2022 ob 09:45

Bodi vesela, da si zvedela pred poroko in si še brez otrok. Odpovej in pojdi veselo naprej. Še vse imaš pred seboj.

Ja… razen če nima. V življenju včasih tudi zmanjka priložnosti. Mora biti pripravljena biti samska in načrti za družino padejo v vodo, če ji to slučajno veliko pomeni. Definitivno bi bilo prav da se ga znebi, čeprav poznam ženske s trdo kožo in so pri enem takšen moškem vseeno dosegle svoje (otroci, kariera), potem pa prešaltale na boljšega ko je bila prilika. Ampak avtorica mislim da ni ena takšnih hladnokrvnih preračunljivk.

Nimaš kaj preveč za razmišljat. Odpovej poroko, pusti ga, ti pa imej glavo gor. Bolje zdaj kot kasneje.

Imaš prav, da če se vseeno porocis z njim bo to največja kazen za njega. Iz reale in tudi raznoraznih portalov, socialnih omrežij je jasno, da so poročeni moški najvecji mučeniki. Vsaka sekunda življenja jim je trpljenje. Vsi so poročeni z najhujšimi ženskami,ki jih dnevno trpincijo. Tako, da se strinjam. Poroka bo definitivno najhujša kazen zanj

Odgovor na objavo uporabnika
sladko mascevanje, 16.11.2022 ob 17:31

Uf, kako bi jaz to izvedla!

Stroske poroke bi zmanjsala, kar se se zmanjsat da, niti € vec, njemu bi naprtila vse racune.

Poroka bi bila, vse po protokolu, le da bi zelo glasno izrekla ‘NE’ in vsem pokazala njegove fotke z drugo.

In potem bi sla sama na (ne)porocno potovanje.

Jaz bi na njenem mestu naredil točno to.

itak

Denar, ki je bil vložen ni pomembnejši od tega, da se bom poročila z varalico, s katerim boš nesrečna in se boš na koncu še ločila (dodatni stroški so tu veliki).

Da ga boš s poroko kaznovala – dej ne bluzi, koliko si stara, 5 let?

Sram je lahko njega, da je sposoben tako “prevarat” bližnjo osebo. Bljak od osebe in beži strani.

2x sezahvali Bogu (ali drugim božanstvom), še najbolj pa temu prijatelju, da te je odrešil te mizerije.

 

Skratka, zapret ta vrata, si zlizat rane in se počutiti srečno (čeprav bo najprej težko), da ti je dana nova priložnost za oblikovanje novega zdravega partnerskega odnosa (enkrat pač, ne takoj naslednji teden novega najti, najprej lizat rane, nato biti malo sama, nato v akcijo). V prihodnje pa pazljivo pri izbiranju partnerja, da se ti ne ponovi isto (se rado dogaja).

Odpovej poroko, pač tista plačila, ki so že bila urejena so izgubljena, nimaš kej.

Ne poslušaj tukaj neumnih nasvetov, kot račune na njega, to je realno ravno tako kot da jih pač pošlješ Janezu Janši, pa naj on plača.

Če se boš vseeno poročila, od njega in njegovega premoženja ob ločitvi ne boš dobila niti fičnika. Kajti predvidevam, da ne bosta poročena 10 let in nekaj skupaj ustvarjala, ali pač?

Ženski tukaj gledajo žajfnice na TV in ti svetujejo, pravno fakulteto so pa morda kdaj videle od zunaj, to je pa tudi vsa osnova njihovega znanja

To so narcisi..apatični ljudje,egoisti…premislite,ne glede na okolico..koga v resnici kaznujete če se poročite..žal mi je kar doživljate…držite se in želim vam pravilno določitev!

Odgovor na objavo uporabnika
Osramočena, z bolečino v srcu, 16.11.2022 ob 15:31

-Počutim se zelo ponižano in izdano, ga pa kljub vsemu še vedno ljubim. Moja glava in srce sta kot vrtiljak čustev.

-Konec meseca se poročiva, vsaj tako je bilo mišljeno. Od prijatelja sem izvedela, da ga je srečal z drugo. V lokalu sta si izmenjevala nežnosti in skupaj odšla.

-Nisem mu mogla verjeti, dokler mi ni pokazal fotografij, ki jih je na skrivaj posnel. Zlomilo mi je srce.

-On ni zatajil, rekel je samo da je pod hudim stresom zaradi poroke. Ni pa pokazal kesanja ali kakšnih drugih čustev.

-Če bi se opravičil bi mu mogoče še odpustila.

-Zdaj me je groza kako naj povem mojim, da bi poroko rada odpovedala. Veliko njihovega denarja je vloženega.

-Namesto najlepšega dne imam sedaj največjo grozo, zaradi katere me je sram pred ljudi in jim po resnici povedati kaj se mi je zgodilo.

-Razmišljam, da bi se vseeno poročila in ga s tem kaznovala.

-V resnici pojma nimam kaj naj.

Osramočena in z bolečino v srcu

Ne razumem, da po vsem tem še vedno razmišljate o poroki.

Draga pogumnica, podpiram te, da si o tem spregovorila 🙂

    Meni se je zgodilo enako, vse že rezervirano, vsi svatje povabljeni, obleka v delu…

Potem pa kot strela z jasnega, da si je premislil 😥 takrat je bilo vse drugo kot razum, vrtiljak kot praviš ti. Grenko je bilo sporočiti, da je poroka odpovedana.

Danes pa sem VESELA, da se je to zgodilo prej, preden bi si uničila življenje. Ne skrbi za starše, razumeli bodo in ponosni nate, da si upaš. Ja, denarja je precej, vendar ni nič v primerjavi s tem, da si zaslužiš svojo srečo.

Če imaš rada SEBE, ti odpovej poroko in s pokončno glavo naprej, da obeneš nov list

 

Odgovor na objavo uporabnika
Bivša, 16.11.2022 ob 16:13

Bodi vesela, da si izvedela še pravi čas. Seveda povej staršem. Čeprav sta vložila denar, se ga mogoče da še kaj nazaj dobiti. Odpoved rezervacije v gostilni, vračilo obleke, prstanov itd… Nekaj denarja bo morda nepovratno izgubljenega, a to je majhna cena proti izgubljenemu življenju, ki bi ga imela zaradi poroke z ničvrednežem. Starša gotovo ne bosta huda nate, če te imata rada, bosta pomirjena, da se njuna hčerka ne bo poročila z nekom, ki je sploh nima rad. Drugim gostom pa pač pošlji sporočilo, da je poroka iz nepredvidenih razlogov odpovedana in da boš sporočila nov datum. To bo potem morda nova poroka z nekom drugim, ki te bo res cenil in ljubil 😉

Da ne pisem se enkrat enako. Moje mnenje je popolnoma identicno temu.

S poroko bos kaznovala le sebe. Nikar si ne unici zivljenja. Sramota ni tvoja.

torej če prav razumem.  če da nek denar, se iam pravico fukat okoli. torej si njegova kurva.  mislim, jaz se ne bi poročil. ker pol če je to tko, poroka nima smisla.   lahko pa se ti pofukaš z 3 njegovimi kolegi, ki bodo na poroki in posnameš in mu pokažeš pred poroko kakše ndan prej. kako te je njegov frend fukal kot svinjo.  verjetno bo pomagalo.

Glede na to, da je post star celo leto, naj se nam oglasi avtorica in pove ali je poročena ali še samska?

Zakaj bi bila osramočena? Itak sa povej vsem, da ne bo poroke in povej zakaj, jasno in glasno. Ti boš izpadla pogumna junakinja, tisti, ki bo osramočen, bo pa on. In ne poroči se iz maščevanja. Zanj bo to nagrada, ker bo “ušel” škandalu, ne pa kazen. Kzen bo zate in itak ga bo še naprej namakal tudi pri oni drugi.

Noro, pa še kozmični dež za povrh.

Poglejte še enkrat! Post je star celo leto!! Pa ja ne bo ženska premišljevala ali naj se poroči ali ne ENO LETO!

 

Rezulat je že znan, naj ga, prosim pove!

Odgovor na objavo uporabnika
Luna657, 24.11.2023 ob 04:15

Da ne pisem se enkrat enako. Moje mnenje je popolnoma identicno temu.

S poroko bos kaznovala le sebe. Nikar si ne unici zivljenja. Sramota ni tvoja.

Draga Luna, a se tebi dogaja kaj podobnega, glede na to, da si izbrskala in odgovorila na ta stari post?

Odgovor na objavo uporabnika
Tisa405, 16.11.2022 ob 19:50

Na tvojem mestu bi šla na poroko, vse izpeljala, samo namesto Da bi rekla Ne. Nato pa žur do jutra. Brez njega seveda.

To se naredi samo v filmu.Ostalo je bedarija.

Oj,oj,joj ali res nihče ne prebere, da se je to dogajalo lanskega novembra?

Odgovor na objavo uporabnika
Zofija Polomija, 24.11.2023 ob 11:33

Oj,oj,joj ali res nihče ne prebere, da se je to dogajalo lanskega novembra?

Pa kaj potem, saj se podobne stvari dogajajo vsak dan. Morda odgovori koristijo tudi komu drugemu.

Veš kaj, nič ne odpšoveduj, ta prijatelj kateri ti je povedal, je še frej, tega vzemi, nič ne razmišljaj, morda ti še ni všeč, ti bo postal, je pa ziher zvest…

Prekličeš poroko, staršem vrneta denar in gresta vsak po svoje. V čemu je problem?

BTW kake poroke se to greste, da vam jih starši plačujejo???

Enostvno.

Si varala TI ali ON. Kje je tu problem?

odjebi ga, vsi bodo razumeli, pa ne sprašuj tu budala babja

Če “za kazen” vstrajes pri poroki, ga pošlji v ambulanto za SPB naj se testira za vse mogoče tudi kladivo in gonorejo…

Me zanima, koga bo potem sram

Amen. Bolje zdaj prekiniti. Taka oseba bo vedno gresila. Povem iz lastnih izkusenj in ne samo na enem primeru. Je pa tudi pitrebno delati na tem, da ugotovimo v kaj nezavedno verjamemo. Ce verjamemo, da si ne zasluzimo ljubezni, ali da nismo dovolj dobri, bomo to slej ko prej dobili potrjeno iz okolice. Srečno za naprej!

New Report

Close