Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Če ostanem z njim, se bom čez čas tepla po glavi

Če ostanem z njim, se bom čez čas tepla po glavi

Z simpatijo se videvama že kar nekaj mesecev. Oba sma istih let okoli 25 oba športne postave na pogled kar privlačna.  Fant mi je zelo všeč zelo se razumema z njim mi čas hitro mine. Težava je sledeča: Pred kratkim sva imela prvi spolni odnos, pri katerem pa nisem kaj veliko čutila saj ima zelo majhnega. Takrat sem si mislila dobro mu je nerodno pa se mu ni popolnoma dvignil. Pred včerajšnim pa sem videla da temu ni tako saj sma spet imela spolni odnos pa je bilo isto. Sedaj me zanima kaj narediti ali ga naj pozabim in si najdem drugega ali ostanem z njim ker mi je zelo všeč in me noro privlači samo problem ima tam spodaj. Verjetno se bom čež čas tepla po glavi če ostanem z njim? Prosim za nasvet.

 

🤪🤪🤪

pri 25ih se moraš še naučit, da moški spolni ud ne označimo kot “premalega”, ampak kot ali: “prekratkega”, ali “premalo debelega”….

 

Zdaj glede na to, da je ženska nožnica v povprečju dolga med  7 in 9 cm in zelo raztegljiva v širino, ne vem, koliko je tvoja dolga – vstavi si ravnilo pa si zmeri 🙂

 

Odvisno tudi, katera tehnika ti paše – če uživaš v zajčjem nabijanju in povzročanju bolečine, potem zate ne bo 22+ centimeterski, ker ti bo raztrgal lahko maternični vrat  🙂

 

Jaz uživam v trenju z mojimi notranjimi stenami, zato mi paše debelejši korenjak in nikoli daljši od 17 cm v nabreklem stanju.

 

Bolj pomembna je debelina penica ( obseg), kot dolžina, da lepo zapolni in se prilega stenam . ker na steni nad sečnico  je tudi točka G. Ker verjemi mi, ko boš enkrat probala 22+ cm-ega, ne boš nikoli več hotela daljšega od 17 cm. Ker to je suffer, bolečina, neužitek od seksa, predolgi otepač.

Si še mlada, zato te razumem, da še nizi definirala, kaj tvoji nožnici sploh “paše in ustreza”.

Odgovor na objavo uporabnika
Melisa9908, 19.04.2022 ob 21:39

Z simpatijo se videvama že kar nekaj mesecev. Oba sma istih let okoli 25 oba športne postave na pogled kar privlačna.  Fant mi je zelo všeč zelo se razumema z njim mi čas hitro mine. Težava je sledeča: Pred kratkim sva imela prvi spolni odnos, pri katerem pa nisem kaj veliko čutila saj ima zelo majhnega. Takrat sem si mislila dobro mu je nerodno pa se mu ni popolnoma dvignil. Pred včerajšnim pa sem videla da temu ni tako saj sma spet imela spolni odnos pa je bilo isto. Sedaj me zanima kaj narediti ali ga naj pozabim in si najdem drugega ali ostanem z njim ker mi je zelo všeč in me noro privlači samo problem ima tam spodaj. Verjetno se bom čež čas tepla po glavi če ostanem z njim? Prosim za nasvet.

 

IN kolk majhnega ima si jih ze veliko poizkusila

Škoda no. Drugače obstajajo nastavki za penis, ampak vprašanje kako bo odreagiral. Lahko mu zelo obzirno predlagaš kako igračko. Pač nastavek… Gresta enkrat v en seks shop, pa malo pogledala kaj imajo. Samo lahko se zgodi, da ti bi zameril, ker s tem se rodiš in nimaš kaj dosti narediti.

Morda imaš pa ti “Postojansko jamo” med nogami

Omisli si drugega osla.

Stream Donkey Dick ft. King Bean by ♱ Astéri ♱ | Listen online for free on  SoundCloud

Kr neki, res. Tega pa skoraj ne verjamem. (Pre)dolgi so itak za kam drugam, jaz jih vase ne bi spustila, ker bi me bolelo, malo debelejši so idealni, ampak ko se ljubiš v pravem pomenu besede, so dimenzije drugotnega pomena, saj se ekstaza začne in konča v glavi. Sem pa pomislila, če ga res ne čutiš, da nisi morda preveč mokra? Takrat ni dovolj trenja, niti pravega občutka. No, to se sčasoma regulira, po stabilizaciji hormonov ;-).

Boljše da najdeš kakšnega drugega. Ki ima daljšega konkretnejšega. Ker nebo boljše. Jaz sem ostala z malim se v drugem vsem ujemava privlaciva ampak ima malega in ga slabo čutim. Malega pomeni da v nabreklem stanju ne pride do 11cm 🙄pa nič ne more tak se je rodil.

Spolnost je pomembna in če ti z njim ni, ti pač ni. Očitn oni zate.

Poskusi fisting.

kako lahko punce same sebe ocenite kot privlačne? To me je od nekdaj zanimal

Noge ne dajaj narazn pa gor

Kr mej jih na rjuhiko gre nate jih das mal narazen gor pa ne.

In poskus tako.

Zoza se teb tamala.

 

Ma jebeš to, vse je v psihi, poglejta si kakšen dober psiholiški thriller, seks ni sam porivanje, včasih je celi dan, nagovarjanja, božanja, kremljanja o večernih trenutkih ko si sam… Partner je nekaj svetega, če si najdla človeka, s katerim si srečna zaradi njegovega karakterja, verjemi da je to veliko več vredno, kot pa polovica drugih, ki živi v nesrečnih zvezah z ‘’jebači’’ki po možnosti še kiro drugo porivajo. Mejta se rada, ne bodi nora, probaj tantrični seks, psihološke ekstaze, marsikaj kaj je v tem svetu in mlada si še, za lepe stvari in poštenega partnerja se splača potrudit. Mejta se rada pa probajta kaj drugače 😘

Ostani z njim.

 

Za potešitev potreb pa lahko tudi drugi pomagamo.

 

 

Iz lastnih izkusenj: zamenjaj.

Tudi jaz sem to dozivela.

Tip lep,postaven,situiran, prijazen, financno zelo dobro stoji, zgovoren… skratka : vse v najlepsem redu.

Ampak spolnost ? Obup. Njegov korenjak cca 8- 10 cm v trdem stanju ! Cutila nisem nic !

Draga moja – menjaj.

Joj 🤣🤣🤣🤣🤣 razumem problem 🤣🤣🤣🤣

Če je pripravljen na igrice s prsti, igračkami, če ima dovolj domišljije in porednosti v sebi, potem ne vidim problema…če pa je njegov smisel seksa nabijanje…no, pol pa imaš problem. Seks je pol veze, dejstvo. Če to ne štima, ne štima nič ker si pol bolj v bratskem odnosu kot partnerskem/seksualnem.

Če te noro privlači bodi pogumna in mu res predlagaj kakšno igračko..pobožnosti dildota..verjetno se sam zaveda, da nima velikega ..povej mu iskreno da pač rabiš malo več in naj ne bo užaljen zaradi tega..narava je pač tko dala..zato obstajajo vsi pripomočki..bodi iskrena in reči da ti je všeč….samo rabiš še nekaj dodatnega..potem boš videla ali pustiš ali vzameš..verjemi ni vse v velikosti..moj ima velikega ampak nima pojma kaj ženska rabi in želi..če je moški, da se lahko pogovoriš kaj ženska rabi, hoče..potem ni panike

A veš, kaj je problem. Da pol ne moreš bit zgoraj, ker ven pada. Mene ne bi nikoli zadovoljil. Menjaj. Razen misionarski položaj. Sam, če nič ne čutiš pač nič ne čutiš.

Odgovor na objavo uporabnika
gebe, 21.04.2022 ob 18:18

Spolnost je pomembna in če ti z njim ni, ti pač ni. Očitn oni zate.

Imas prav dobr si svetoval.

Zapusti ga ne mu povedat kaj te moti da ga ne prizadanes,sam zapusti ga najdi si nekoga s katerim bosta bolj se ujela in bosta bolj kompatibilna,pa vse dobro ti želim,srečno.

Hudo je, ko ima nekdo smolo s tem ali kakšnim drugim delom telesa. Vse je odvisno od tega koliko ti spolnost pomeni. Nekateri niso toliko navdušeni nad spolnostjo in bi jim tak partner pravzaprav prišel zelo prav. Spet drugi ne morejo brez in jim je to smisel zveze.

Odgovor na objavo uporabnika
primorc00, 20.04.2022 ob 02:06

IN kolk majhnega ima si jih ze veliko poizkusila

Pusti avtorico pri miru če je ne razumeš nisi v njeni koži zato je nehaj obsojati,če ni srečna naj gre in si najde nekoga bolj kompatibiln ga,pa vse dobro želim.

Po moje je bistvo v kompatibilnosti.

Sama sem zelo ‘ozka’ in mi ‘manjsi’ partner idealno odgovarja. Pri večjih je samo bolečina, tak da zame odpadejo.

Naj ga prešalta v rito, ti pa dildota v tamalo.

New Report

Close