Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Če ostanem z njim, se bom čez čas tepla po glavi

Če ostanem z njim, se bom čez čas tepla po glavi

Neverjetno, koliko in kaj ste vse ste probale nekatere.

Dolga leta sem bila v zvezi. Imel je dolžine 7cm. Dokler sva bila zaljubljena, je naredila svoje strast, energija privlačnosti in mi niti toliko ni bila pomembna dolžina, sva uživala v seksu. Ko je zaljubljenost minila in energija izpuhtela, je bilo samo matranje namesto seksa. Premisli dobro koliko ti seks pomeni.

Pa malo pozitive. Spoznala sem tipa, med nama je bila nora energija. Prijetno vzdušje, prijel me je samo za kolena in sem doživela ekstazo. Po moje, če bi imel luknjo namesto par cm, bi me noro obdelal, ker obvlada in če bi okoliščine dopuščale, bi ga izbrala.

Odgovor na objavo uporabnika
nora energija, 29.04.2023 ob 23:25

Dolga leta sem bila v zvezi. Imel je dolžine 7cm. Dokler sva bila zaljubljena, je naredila svoje strast, energija privlačnosti in mi niti toliko ni bila pomembna dolžina, sva uživala v seksu. Ko je zaljubljenost minila in energija izpuhtela, je bilo samo matranje namesto seksa. Premisli dobro koliko ti seks pomeni.

Pa malo pozitive. Spoznala sem tipa, med nama je bila nora energija. Prijetno vzdušje, prijel me je samo za kolena in sem doživela ekstazo. Po moje, če bi imel luknjo namesto par cm, bi me noro obdelal, ker obvlada in če bi okoliščine dopuščale, bi ga izbrala.

nora energija

Dobra si da si lahko bila s takim par let. Ali si se sploh dozivljala orgazme, ko je zaljubljenost minila?

 

Odgovor na objavo uporabnika
jih boš morala še malo več sprobat, 19.04.2022 ob 22:02

pri 25ih se moraš še naučit, da moški spolni ud ne označimo kot “premalega”, ampak kot ali: “prekratkega”, ali “premalo debelega”….

 

Zdaj glede na to, da je ženska nožnica v povprečju dolga med  7 in 9 cm in zelo raztegljiva v širino, ne vem, koliko je tvoja dolga – vstavi si ravnilo pa si zmeri 🙂

 

Odvisno tudi, katera tehnika ti paše – če uživaš v zajčjem nabijanju in povzročanju bolečine, potem zate ne bo 22+ centimeterski, ker ti bo raztrgal lahko maternični vrat  🙂

 

Jaz uživam v trenju z mojimi notranjimi stenami, zato mi paše debelejši korenjak in nikoli daljši od 17 cm v nabreklem stanju.

 

Bolj pomembna je debelina penica ( obseg), kot dolžina, da lepo zapolni in se prilega stenam . ker na steni nad sečnico  je tudi točka G. Ker verjemi mi, ko boš enkrat probala 22+ cm-ega, ne boš nikoli več hotela daljšega od 17 cm. Ker to je suffer, bolečina, neužitek od seksa, predolgi otepač.

Si še mlada, zato te razumem, da še nizi definirala, kaj tvoji nožnici sploh “paše in ustreza”.

Pri 50+ spet vemo, da se enostavno reče premajhnega, ni kle kej pametovat.

To pomeni, da je bil ful tanek?

V štartu si rekla, da to ni to. Poslovi se in živi dalje. Ravno takšne stvari pripeljejo do razdora v odnosu. In seksualno življenje je eno pomembnejših.

Si ti njegova prva? Saj kot športnica veš, da vaja dela mojstra. In tič lahko zraste…v orla sicer ne, ampak..

Berem moške komentarje…saj je logično, da je manjko zaupanja in so odnosi kratkotrajni, če se naskakuje vsepoprek. Ne zavedamo se, da menjava partnerjev povzroča travmo.

Ko spoznaš, kaj spolnost zares je, jo dozivljas z eno in samo eno osebo. Kot moški podarim te svoje darove eni kvalitetni. Burek fast sex z večimi odpade.

Še enkrat; lahko je zlat moški, ampak če je premajhen.. koliko pa je sploh dolžine? No, je premajhen.

Orgazem se itak dogaja v glavi in sploh ni pomembno, kakšnega ima. Jaz še nikoli nisem doživela orgazma s penetracijo.

Če je drugače v redu, potem ga obdrži. Seks je absolutno na ene 19. mestu po prioritetah.

Nekoč sem prebrala, da je neki mlad fant prav prosil, da bi imela s svojo novo punco probleme, ker jo bo takrat še najboljše spoznal.

Vajin problem je resen (spolnost v teh letih je zelo pomembna) in je tudi možnost, da se usedeta in odkrito pogovorita. S partnerjem moraš biti iskrena. Tudi ne vem zakaj bi bilo tebe sram, če ima on majhen spolni ud ali pa, da se z njim pogovoriš o odnosu. Saj ga lahko vprašaš kako se mu zdi vajino ljubljenje. Poveš kako je bilo med odnosom in da se ti porajajo vprašanja kako in kaj. Zakaj ne biti odkrita z osebo, ki ti je najbližje, ki ji odpiraš vrata svojega najintimnenjšega dela sebe, z osebo, ki jo boš morebiti izbrala za očeta svojih otrok itd. To niso “heci”, da bi stvari kar prepuščala naključju, kot tudi ne, da bi odnos kar odrezali, ker smo le čustvena bitja in je prav, da smo do drugih ljudi spoštljivi.

Pa srečno!

    Saj punčka očitno sploh ne ve kaj govori in kako se stvari streže. Ker, če bi vedela, ne bi okoli govorila, da je  nekdo imel nepopolno erekcijo ob njenem ‘popolnem’ telesu in predanem poznavalskem sodelovanju pri “akciji”,

haha…17cm…22cm…16,6cm…15cm….kake fore….kdo jih je izmeril…..

.

Ah kok je ena pametna, ker se ni dozivela tega kot si ti…je ze minilo nekaj casa od mojih 25 in pri 30 plus sem se spoznala s premajhnim. Ja, je premajhen. Ce nic ne cutis in kondom dol pada, ker je tako majhen, ne mores drugace rect kot majhen. Jaz bi ga pustila ce bi bila na tvojem mestu, po drugi strani pa je ta tip z zensko ze precej dolgo in imata 3 otroke. Odlocitev je tvoja

New Report

Close