Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Če ostanem z njim, se bom čez čas tepla po glavi

Če ostanem z njim, se bom čez čas tepla po glavi

Škoda… Bivši je imel ravno nad spodnjo mejo, bolj majhen in ozek ampak je nekako šlo, sem čutila od zadaj, od spredaj bolj malo. Potem pa sem spoznala enega, s katerim sva se zelo dobro ujela, postaven, športen, prijazen, strasten itd ampak penis pa kot prst. Zato se v sex z njim sploh nisem spustila… Ker žal ko bi ga dal notri ne bi mogla stokati od užitka, ker užitka ne bi bilo… To je tako kot nekatere moške privlačijo ogromne prsi pa bi se lahko z eno z A košarico super ujel, ne bo pa je niti pogledal. Žal so prsi vidne skozi oblačila, penisi pa ne… Mislim da ne boš srečna z njim…

    Žleht ste za popizd…. Moje mnenje pa je… Ta fant se še kako zaveda, da je zaradi spodaj opisane pomanjkljivosti lahko “tarča posmeha” tako iz strani partnerice v trenutnem odnosu, kot iz takšne, kot ste vi  na tej spletni strani… Posledično ima slabšo samozavest, kar se odraža pri spolnem odnosu. Po vsej verjetnosti ima tudi podobno slabšo preteklo izkušnjo, vzorec katere pelje skozi ves čas. Posledica tega je seveda mehek lulek, (kar je rdeča nit vprašanja bralke), ker ga misel na pretekli vzorec v ozadju bremza. Fant bo moral sicer sam poštimat s seboj, pomagaš pa mu lahko le na način, da mu konkretno vroče daš vedet, da si ga ne glede na nezadovoljivo centimetražo želiš za umret. Fant bo, sem prepričan, da trd kot se zagre. Če se pa v tem primeru ne pokaže sprememba, potem je lahko posledica druga… Spolni odnosi na drugi liniji, prekomerno masturbiranje, ipd … Testosteron je sicer pri teh letih (25) na vrhuncu, ampak ga je zaradi preveč žlajfanja premalo. Je treba kakšen dan počit oz napolnit baterijo… Vsekakor je lahko dejavnikov še mnogo več, a sem prepričan, da, če ga boš sama znala pravilno ogret, se bo naslednjič dvignu na “klik” in delal, kot danes, ki si mu z drznejšim pristopom “razbila glavo”… Držim pesti👍🍀

Tableti za pomoč obstajajo

Jaz sem se takole par mesecev dobivala z enim in potem je končno prišlo do slačenja. Ko sem ga videla, sem mislila, da bo bolj nabreknil, ko bo šel vame. Bil je dovolj dolg, ampak ozek, za pol običajne širine. Ko je šel vame, nisem čutila nič, ob drugem porivu tudi ne, in sem se umaknila in rekla, da ne morem. Pol sem na hitr pomislila, kaj naj in rekla ob kavi kasneje, da nisem še čustveno pripravljena na tipa. Kar ni bilo res, samo res on ne more nič in zakaj bi ga prizadela. Je sprejel, da imam neke probleme v glavi okrog bivšega in še danes sem mu v redu, sem ga pred časom slišala zaradi ene stvari in je bil ful vesel. Zakaj bi mu delala travme za stvari, ki jih ne more spremeniti. Bil mi je fajn, nisem pa bila zaljubljena in je bilo zato lažje to naredit.

Potem pa je prišla druga skrajnost, tip je imel dolgega 20. Z njim sem bila dve leti,  najprej sem bila seveda navdušena, potem pa me je vedno bolj motilo, občasno sem krvavela in na splošno je blo too much zame sploh ob dnevih, ko nisem bila zagreta.

Zdaj sem sama že dolgo in še vedno ne pogrešam tiča, je bila to dvoje dovolj za nekaj let 😃

Ni vse v tičih, seveda ne, je pa fajn, če ti ustreza in ni to neka muka v odnosu.

Moje izkusnje so bile take, da sem imela 15 let nekoga z manjsim (beri 11cm), pa mi je blo vsa ta leta top kar se seksa tiče. Je bil pa prvi in nisem niti vedla kako in kaj. Kasneje sm probala večje, pa sem res bolj uživala, ampak morda je krivo tudi to, da sem postala bolj seksualna, bolj izkušena. Jaz na tvojem mestu nikakor ne bi metala puške v koruzo 😊, sploh če ti je tako všeč.

Hja  ni kej … naj se pa bolj stene drži.

Verjetno ni edini ki te je in bo privlačil, če si ti sexualno zelo aktivna in ti to pomeni veliko, potem ga prepusti ženski, ki nima rada sexa pa bo volk sit in koza cela. Sčasoma te bo to čedalje bolj motilo, manjkalo, privlačnost in naklonjenost se bo zato zmanjšala. Če te že na začetku moti, te bo sčasoma čedalje bolj.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Melisa9908, 19.04.2022 ob 21:39

Z simpatijo se videvama že kar nekaj mesecev. Oba sma istih let okoli 25 oba športne postave na pogled kar privlačna.  Fant mi je zelo všeč zelo se razumema z njim mi čas hitro mine. Težava je sledeča: Pred kratkim sva imela prvi spolni odnos, pri katerem pa nisem kaj veliko čutila saj ima zelo majhnega. Takrat sem si mislila dobro mu je nerodno pa se mu ni popolnoma dvignil. Pred včerajšnim pa sem videla da temu ni tako saj sma spet imela spolni odnos pa je bilo isto. Sedaj me zanima kaj narediti ali ga naj pozabim in si najdem drugega ali ostanem z njim ker mi je zelo všeč in me noro privlači samo problem ima tam spodaj. Verjetno se bom čež čas tepla po glavi če ostanem z njim? Prosim za nasvet.

 

Sem zamenjala nekaj lulekov, tko da vem, da premajhni in preveliki obstajajo. Najdi sebi primernega. Bo sex fenomenalen 😉

Odgovor na objavo uporabnika
Zamenjaj, 21.04.2022 ob 21:08

Iz lastnih izkusenj: zamenjaj.

Tudi jaz sem to dozivela.

Tip lep,postaven,situiran, prijazen, financno zelo dobro stoji, zgovoren… skratka : vse v najlepsem redu.

Ampak spolnost ? Obup. Njegov korenjak cca 8- 10 cm v trdem stanju ! Cutila nisem nic !

Draga moja – menjaj.

Očitno ni bil dovolj bogat, ker bi v tem primeru sigurno prevzela paket , babam je itak samo denar važen, vse ostalo je obrobno.

Premali kurac je problem, ker pac ni to to – je enako tut zena povedla, k je mel prejsnii premalega. Lahko probas kegljeve vaje, da bo tvoja pizda ozja ali pa dildo v riti. Sicer oa menjaj tipa. Tic mu nau zrastu

Jaz iz izkušenj povem,da se ene čutijo manj ene bolj. Z mojim sem bil v marsikateri luliki in nimam lih majhnega ampak v eni sploh nisem skor nič čutil. Tak,da velikost tiča nima nekega pomena s tem.

Odgovor na objavo uporabnika
Trenje, 24.04.2022 ob 08:06

Jaz iz izkušenj povem,da se ene čutijo manj ene bolj. Z mojim sem bil v marsikateri luliki in nimam lih majhnega ampak v eni sploh nisem skor nič čutil. Tak,da velikost tiča nima nekega pomena s tem.

seveda ima velikost tiča sploh prvlikega, še kako pomen.

Trenja nisi čutil zato, ker je bila preveč “sluzava” not, torej zrajcana, mokra, ali pa ji je lahko uhajal urin – prevelik, prdolg tič pritiska na ženskino sečnico in mehur, mehanika odrivanja gor.

 

Ženske tudi ejakuliramo- sluz  se izloči dodatno in intenzivno po orgazmu – še en razlog več za netrenje ob nadaljevanju seksa po ženskinem ogazmiranju.

Hm, če je dolžina p…v življenju najpomebnejša v odnosu, zate, za druge ni…potem si najdi enegega majmuna, če ne pa pač ostani s tem, ki ti je sicer ok in si pomagajta malo drugače…s kakimi pripomočki

Tisti ki jim je največ misli pri p…in t….je ni v glavi ničkaj. Tako da kar imej tega, veliko več bo v lifu naredil, kot hvalil se okrog in skakal povsod…

Sem mela velicga(21) in majnega(10) oba sta me spravla do orgazma… Najvec tezav so meli tisti vmes….

Odgovor na objavo uporabnika
Jebač, 20.04.2022 ob 07:36

Omisli si drugega osla.

Stream Donkey Dick ft. King Bean by ♱ Astéri ♱ | Listen online for free on  SoundCloud

ampak osel ga da not samo pol … veš, zakaj?

Usi jamrate da boli že če je mal večji pa nevem kaj. Js osebno sm gej, kar pomeni da mam velik bol ozko luknjico, pa z veseljem zajaham 21cm dolg pa debel kurac. Tko da težko verjamem te fore da velikost ni pomembna, pa da ene uživate z majhnimi

PIČKE

Odgovor na objavo uporabnika
gejo271, 25.04.2022 ob 11:18

Usi jamrate da boli že če je mal večji pa nevem kaj. Js osebno sm gej, kar pomeni da mam velik bol ozko luknjico, pa z veseljem zajaham 21cm dolg pa debel kurac. Tko da težko verjamem te fore da velikost ni pomembna, pa da ene uživate z majhnimi

Posluš ti – nimaš ti maternice pa materničnega vratu v svojem črevesju, samo prazno črevovino- je tako, ali ni?

 

Predolg penis pa je huda nadloga za maternico in njen vrat – ker ju odriva gor – to boli in tudi poškoduje lahko, zato tudi  komot lahko krvaviš med seksom.

Pa še po porodih se lahko maternica dol spusti za par centimatrov in ujje še krajša vagina potem – že v štartu je samo dolga nekje 9 cm samo.

 

in sam ne mi naj rito nastavim – ne hvala, moja je nedolžna in bo ostala samo za iztrebljanje – za to je bila tudi ustvarjena.  Obožujem pa penise dolžine samo nekje max.16, 17cm. Top.

Odgovor na objavo uporabnika
gejo271, 27.04.2022 ob 11:10

PIČKE

ne bodi tako zaničevalen – tudi ti verjetno si  skozi materino vagino prilezel  na svet, tako da tudi nisi čisto “virgin” kar se stika z vaginami tiče. Zato nimaš nobene  vagine za nazivat zaničevalno s “pizdo”.

 

Veš, tega jaz ne maram pri vas nekaterih verbalno nekulturnih gejih – zaničevanja vagine -če tebi vagina ni všeč ali pa so se ti njene lastnice zamerile(!), nimaš nobene pravice tako zaničevalno pljuvati in jih označevat s “pičkami”. Si verjetno iz ene tudi zlezel na ta svet. S takim izražanjem pa žališ tudi svojo mati.

 

Mi ne zaničujemo vaših gejevskih penisov in dejanj, stanj. Tebi pa ni treba vagin in vsega, kar je povezano z njimi.

 

Odgovor na objavo uporabnika
tvoja verbalna komunikacija je v Qrcu, 27.04.2022 ob 23:09

ne bodi tako zaničevalen – tudi ti verjetno si  skozi materino vagino prilezel  na svet, tako da tudi nisi čisto “virgin” kar se stika z vaginami tiče. Zato nimaš nobene  vagine za nazivat zaničevalno s “pizdo”.

 

Veš, tega jaz ne maram pri vas nekaterih verbalno nekulturnih gejih – zaničevanja vagine -če tebi vagina ni všeč ali pa so se ti njene lastnice zamerile(!), nimaš nobene pravice tako zaničevalno pljuvati in jih označevat s “pičkami”. Si verjetno iz ene tudi zlezel na ta svet. S takim izražanjem pa žališ tudi svojo mati.

 

Mi ne zaničujemo vaših gejevskih penisov in dejanj, stanj. Tebi pa ni treba vagin in vsega, kar je povezano z njimi.

 

pardon: nazivat s “pičko”, ne “pizdo”.

Me cudi da se JEBAČ ni ponudil  saj je potreben kot sahara vode in z 18cm🤣

Odgovor na objavo uporabnika
jih boš morala še malo več sprobat, 19.04.2022 ob 22:02

pri 25ih se moraš še naučit, da moški spolni ud ne označimo kot “premalega”, ampak kot ali: “prekratkega”, ali “premalo debelega”….

 

Zdaj glede na to, da je ženska nožnica v povprečju dolga med  7 in 9 cm in zelo raztegljiva v širino, ne vem, koliko je tvoja dolga – vstavi si ravnilo pa si zmeri 🙂

 

Odvisno tudi, katera tehnika ti paše – če uživaš v zajčjem nabijanju in povzročanju bolečine, potem zate ne bo 22+ centimeterski, ker ti bo raztrgal lahko maternični vrat  🙂

 

Jaz uživam v trenju z mojimi notranjimi stenami, zato mi paše debelejši korenjak in nikoli daljši od 17 cm v nabreklem stanju.

 

Bolj pomembna je debelina penica ( obseg), kot dolžina, da lepo zapolni in se prilega stenam . ker na steni nad sečnico  je tudi točka G. Ker verjemi mi, ko boš enkrat probala 22+ cm-ega, ne boš nikoli več hotela daljšega od 17 cm. Ker to je suffer, bolečina, neužitek od seksa, predolgi otepač.

Si še mlada, zato te razumem, da še nizi definirala, kaj tvoji nožnici sploh “paše in ustreza”.

sprobat jih več?? slovenkam to ni problem! Ampak važno, da je slovenka četudi nima morale, ne? vse več poročenih slovenk vara moža – Starševski Čvek (over.net)

Ja, to pa je smola! Jaz sem imela iste težave.

Z partnerjem sva bila podobnih let (jaz 25, on 26 let) in jaz sem že na prvi pogled vedela da je on to kar si jaz želim. Drug drugemu sva bila noro všeč. Preden sva sploh imela prvi spolni odnos sva bila skupaj 1 mesec in pol (skoraj 2 meseca).

Oba dva sva si po 1 mesecu in pol skupne veze želela spolnih odnosov in ja napočil je tudi ta trenutek. Jaz njegovega penisa sploh čutila nisem ker je bil dejansko tako kratek. Čeprav sva oba dva noro uživala v sexu nisem bila takrat 100% prepričana če je to to. In jaz sem mu seveda po spolnem odnosu povedala kaj me moti in sva se skupaj pogovorila o tem. Prišla sva do skupne točke da bova obiskala sex shop. Na srečo je bil on zelo razumljiv in je razumel kaj me moti. Po obisku sex shopa kjer sva kupila nekaj stvari je bil najin sex 1000× boljši. Na srečo sva našla rešitev če ne bi verjetno najina zveza razpadla čeprav sva se imela fulll rada. Jaz sem se tudi čez čas navadila.

Problem pa je napočil takrat, ko sva si midva želela počasi ustvarjat družino. 7-mesecev sva nenehno delala na otročku ampak žal zaman. Po 7-ih mesecih je meni v glavi kliknilo da nekaj ni okey ker že nenehno 7-mesecev sva delala na otročku in še kar nisem zanosila. Naredila sva vse možne teste in preglede da vidiva kaj ne štima, ampak je vse pokazalo da je popolnoma vse okey. Midva sva si takrat rekla okey vse je vredu bova pač morala še delati na tem.

In ja prišel je tudi ta dan, ko sem na nosečniškem testu zagledala +. Oba dva sva bila noro happy ker se očitno nisva trudila zaman. Čez 9 mesecev sem rodila zdravo hčerko Amayo Bello, ki je pa pri 20-mesecih postala velika sestrica mali sestrici Aurori Sii.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2571, 20.04.2022 ob 02:19

Škoda no. Drugače obstajajo nastavki za penis, ampak vprašanje kako bo odreagiral. Lahko mu zelo obzirno predlagaš kako igračko. Pač nastavek… Gresta enkrat v en seks shop, pa malo pogledala kaj imajo. Samo lahko se zgodi, da ti bi zameril, ker s tem se rodiš in nimaš kaj dosti narediti.

Modrina, lp 🙂

New Report

Close