Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prepoznate osebo z mejno osebnostno motnjo?

Prepoznate osebo z mejno osebnostno motnjo?

Odgovor na objavo uporabnika
Vsi ga poznamo, 26.02.2020 ob 09:48

Seveda, šolski primer je Janez Janša.

Kako pokvarjeni ste levo usmerjeni ljudje!

Mene ste prepoznali? 🙂

Če dobro poznaš teorijo v ozadju, jih lahko odkriješ po nekaj skupaj preživetega časa (seveda ni pravila ), lahko zelo hitro, če si pozoren.

Kaj bi pa vi rekli za Sebastiena Abramova je primer sociopata ali psihopata ali ima kakšno MOM ali NOM?

Odgovor na objavo uporabnika
Desiderius_da_Pietri, 26.02.2020 ob 16:26

Osebam z osebnostnimi motnjami je korist povsem nepomembna. Pravzaprav je temelj vseh teh motenj ravno iracionalno vrenotenje, pogojeno s custvenimi vzgibi, ki dolgotrajno odstopa od nekih druzbeno pricakovanih pravil (norm). Te t.i. motnje so ravno zaradi tega aktualne sele v modernem svetu, v katerem je poudarjeno razumsko dozivljanje in vedenje in se vsaka impulzivnost steje za odstopanje 8ob dolgotrajnem ponavljanju pa za motnjo). Skratka… njuejdzevski bulsit.

“:….Te t.i. motnje so ravno zaradi tega aktualne sele v modernem svetu, v katerem je poudarjeno razumsko dozivljanje in vedenje ”

 

Te motnje so izražene in prepoznane v današnjem svetu zat, ker živimo v času korupcij, grabežljivosti, pohlepa, lepljivih prstov, umetno ustvarjene razplastenosti družbe na elito in na “plebejce”….

 

Kajti samo oseba, ki ima MOM, je lahko brez težav zmožna se to iti, biti na določeih “položajih”, manipulirati brezvestno z ljudmi, svojimi bližnjimi celo. Pa veš zakaj? ker ponavadi nimajo zdravega čustvovanja, še manj pa zavedanja morale. Morala je za njih španska vas, ker je več nimajo – jim je nepomembna, ker nekateri niti človeških vrednost več nimajo, niti jih ne spoštujejo pri sočloveku, če ga ravno ne potrebujejo za svojo korist. Samo da oni dobijo, kar so si zadali za cilj. To je njihov način “dopaminiranja in serotoninanja”, razmišljanja in delovanja. To njih zadovolji in poteši, ne  naravna pot nastanka dopamina, serotonina in še preostalih dveh hormonov sreče.

Odgovor na objavo uporabnika
kogve, 04.06.2021 ob 14:17

Če dobro poznaš teorijo v ozadju, jih lahko odkriješ po nekaj skupaj preživetega časa (seveda ni pravila ), lahko zelo hitro, če si pozoren.

Kaj bi pa vi rekli za Sebastiena Abramova je primer sociopata ali psihopata ali ima kakšno MOM ali NOM?

 

nimo mi “stroka”, da bi tukaj pisali diagnoze.

 

Samo pri takih pirmerih, če izhajamo iz kaznivih dejanj, kot posledica doloenih stanj, je v takih primerih  zagotovo prisotna narcistična motnja  z visoko stopnjo manipulacije.

    Test

Ne pozabit da imajo MOM v velikem deležu (več kot 75%) ženake in ne moški.

Amy Winehouse
https://www.psihoterapija-ordinacija.si/dusevne-motnje/osebnostne-motnje/borderline-osebnostna-motnja

Slab karakter in manipulativnost nimata sama po sebi veze s to motnjo.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

New Report

Close