Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek prevara in bolečina

prevara in bolečina

Pri 40 sem se zaljubil kot mlad bikec, pustil dobro ženo, dva otroka in ves očaran šel novim dogodivščinam naproti.

Sedaj po 3 letih so padle zavese, preračunljiva manipulatorka, ja zamenjala me je za bogatejšega.

Ni mi hudo zaradi nje, hudo mi je zaradi moje družine, zaradi denarja, ki mi ga je spipala in zaradi blamaže, ki sem jo naredil ljudem, ki jih imam res rad in sebi.

Pamet kje si bila takrat?

Nikoli srečni, ne v stari vezi, ne v novi. Ne v tretji.

Odgovor na objavo uporabnika
izigran, 15.04.2023 ob 16:47

Pri 40 sem se zaljubil kot mlad bikec, pustil dobro ženo, dva otroka in ves očaran šel novim dogodivščinam naproti.

Sedaj po 3 letih so padle zavese, preračunljiva manipulatorka, ja zamenjala me je za bogatejšega.

Ni mi hudo zaradi nje, hudo mi je zaradi moje družine, zaradi denarja, ki mi ga je spipala in zaradi blamaže, ki sem jo naredil ljudem, ki jih imam res rad in sebi.

Pamet kje si bila takrat?

Če si se tako zaljubil, da si pustil ženo, že nista imela tako perfektnega zakona. Zdaj ti je žal, ker bi imel raje vrabca v roki kot goloba na strehi… Ampak si sebičen, veš. Pusti ženi možnost, da najde nekoga, ki jo bo res ljubil, ne uniči ji tega zaradi lastne strahopetnosti… Ti boš pa tudi našel kakšno zase. Le srcem jo išči. Ne z glavo (niti zgornjo, niti spodnjo).

revše, takim kot ti se take stvari privošči.

Bi se zaljubil, če bi res imel rad svojo ženo? Ne, sedaj nehaj jokati in se postavi na noge. Teh par gat si boš pa že naučil oprati!

Odgovor na objavo uporabnika
Res, 15.04.2023 ob 17:56

revše, takim kot ti se take stvari privošči.

Bi se zaljubil, če bi res imel rad svojo ženo? Ne, sedaj nehaj jokati in se postavi na noge. Teh par gat si boš pa že naučil oprati!

Zakaj revšče? Se je zaljubil, se ločil, sledil srcu, je že bilo nekaj lepega.

Avtor dana ti je bila življenska lekcija, bil si pogumen in take ima življenje rado. Sedaj le razmisli česa si se naučil, čas poceli vse rane.

Pri 40ih, pa še vedno nezrel. Kako se v vseh teh letih nisi naučil, da zaljubljenost mine po dveh letih. Kaj bo pa potem, pa ne moreš vedeti prvi dan. Ampak če je splošno znano, da se vsaka smetanca enkrat poliže, si moral sprobat na lastno pest? Verjetno si katolik in bil cerkveno poročen? Upam, da ne.

Pravijo, da je vsaka šola za nekaj dobra..

Pamet je bila v hlačah. Hitro si ta med polizal. Zdaj pa nosi posledice ,ne jamraj in trpi,kot so ostali,ki si jih zapustil.

 

Se zgodi. Najprej ti moram cestitati za pogum, da ko si se zaljubil si pustil zeno s otroki. Redki zmoremo tak korak. Bi si pa zeleli. Bil si zaljubljen, hkrati pa odlocen in imel si jajca. Pac sledil si srcu. In ni se izšlo. Ce bos se dalje v zivljenju tako pogumen in sledil srcu, bos zelo zadovoljen clovek. Bodi ponosen na svoja dejanja. Imel si dobre namene. Ne obzaluj nicesar in se naprej tako deluj. Kvalitetne zenske te bodo oblegale

Karma je hudič

@ izigran

Eh… če ne bi zganjal drame, kot drama queen, bi ti člouk še čestital za hrabrost. Tko je pa treba čestitati tisti, ki te je nategnila kot elastiko. 🤣

.https://www.youtube.com/watch?v=OH01QSNCbNA

Le kako se je bivša žena z otrokoma počutila, ki si jo zamenjal za svež midel. Hmmm, mogoče ti je sedaj hvaležna, da sta vsak na svojem koncu. Pa da ne bi slučajno nazaj k njej rinil. Ker si ostal na suhem.

Avtor, kje je bila takrat tvoja pamet, sprašuješ?

V tvojem kurcu.

Odgovor na objavo uporabnika
Epic Fail, 15.04.2023 ob 19:03

@ izigran

Eh… če ne bi zganjal drame, kot drama queen, bi ti člouk še čestital za hrabrost. Tko je pa treba čestitati tisti, ki te je nategnila kot elastiko. 🤣

.https://www.youtube.com/watch?v=OH01QSNCbNA

Ja pa če je dobra elastika, drži, pride nazaj v prvotnost. Če je pa preparela, pa poči, še predno jo nategneš. ☺️☺️☺️

Odgovor na objavo uporabnika
Pravi moski, 15.04.2023 ob 18:17

Se zgodi. Najprej ti moram cestitati za pogum, da ko si se zaljubil si pustil zeno s otroki. Redki zmoremo tak korak. Bi si pa zeleli. Bil si zaljubljen, hkrati pa odlocen in imel si jajca. Pac sledil si srcu. In ni se izšlo. Ce bos se dalje v zivljenju tako pogumen in sledil srcu, bos zelo zadovoljen clovek. Bodi ponosen na svoja dejanja. Imel si dobre namene. Ne obzaluj nicesar in se naprej tako deluj. Kvalitetne zenske te bodo oblegale

Z njo se pac ni izslo samo da imas taka jajca pa bi bil tudi pri meni plus ker ce kJ ne prenasam pa so to luzercki ki bi sedeli na dveh stolih in imeli dve pa nobene sploh nimajo radi.

No ..nisi ljubil niti ti zene to je jasno zato ne objokuj ker bo minilo. Hudo je zdaj ker si ostal sam ampak ce sj to naredil enkrat bi z drugo se enkrat ki bi se zaljubil. To je tvoja napaka.

Da si sploh sel v zakon kjer ni bilo ljubezni kar je jasno,zato si varal oz jo zapustil.

Po pravici povedano, sedaj vem, da sem bivšo zares ljubil, ona je sedaj z drugim in je srečna, vem ker jo vidim in jo poznam. Privoščim ji, zelo ji privoščim, celo zaščitniškost čutim do nje. Do otrok čutim krivdo, ampak rešujemo s pogovori.

Do žensk mi ni več in mi tako paše, res mi, samo pač, če je kdo, ki morda dvomi kaj narediti, samo v vednost, takrat poslušaj tiste, ki te imajo radi in te poznajo, samo to.

Odgovor na objavo uporabnika
izigran, 15.04.2023 ob 19:40

Po pravici povedano, sedaj vem, da sem bivšo zares ljubil, ona je sedaj z drugim in je srečna, vem ker jo vidim in jo poznam. Privoščim ji, zelo ji privoščim, celo zaščitniškost čutim do nje. Do otrok čutim krivdo, ampak rešujemo s pogovori.

Do žensk mi ni več in mi tako paše, res mi, samo pač, če je kdo, ki morda dvomi kaj narediti, samo v vednost, takrat poslušaj tiste, ki te imajo radi in te poznajo, samo to.

Če si ti bivšo zares ljubil, nikoli ne bi gledal za drugo. Nehaj igrati žrtev in lagati sam sebi!

To je lekcija, vzami jo za dobro, mogoče pa kasneje spoznaš pravo. Ker tudi žena ni bila očitno idealna če si jo prevaral

Preprosto. Ce bi jo, ne bi sel k drugi. In, kot so zgoraj rekli, imas pac polno obzalovanj. In jeze do te nove (spet bivse). Veze in zakoni niso vec do smrti. In, ce ne gre, je dobro tako. Zakaj bi moral trpeti ob nekom, zaradi lazne druzbene morale. Naredil si potezo. Locil si se. Za nekaj casa si bil srecen. Zdaj pac je kar je. Ko se bodo rane zacelile in bos spoznal se katero, verjemi, bos SPET vedel, da zene nisi ljubil.

Tudi tebi se bo zivljenje nadaljevalo. Z drugo zensko ali pa samsko zivljenje.

Vse v zivljenju ima svoj namen. In smisel.

Noben ti ne vrjame se najmanj/upam pa bivsa.

Odgovor na objavo uporabnika
Hahahhaha!, 15.04.2023 ob 19:49

Če si ti bivšo zares ljubil, nikoli ne bi gledal za drugo. Nehaj igrati žrtev in lagati sam sebi!

Ja res je. Bedak tezki

Samo glupaca bi te vzela nazaj ali ti vrjela samo takih je velik

Kaj si čutil do žene takrat, ko si spoznal to “novo” bivšo?

Upam,da ostanes samski,ker bos ta vzorec vedno ponavljal..enkrat varalica,vedno varalica

Odgovor na objavo uporabnika
Dolgonoga, 15.04.2023 ob 20:48

Upam,da ostanes samski,ker bos ta vzorec vedno ponavljal..enkrat varalica,vedno varalica

Za izigran

Ti imas rad samo sebe

Ah dajte no, cloveka na kriz pribijat. Boljs, da je sel, kot pa da bi bila mizerija od zakona.

Poznam pare, ki so prisli iz varanja  pa so srecni zdaj. Ze vec let. In z otroki.

Realnost je ta, da desce po 40 em začne metat kot kozličke. Ali uradno kriza srednjih let. Prej ali slej imajo potrebo ga še kam drugam ga namočit, to je dejstvo. Tip se je pač prenaglil, še zdaleč ni edini.

New Report

Close