Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek prevara in bolečina

prevara in bolečina

Jaz te pa razumem. In moram ti povedati, da delas vse pravilno. Vsem inteligentnim in z družinami in brez si man za vzgled. Priporocam ti, da se ukvarjas a hobiji, ki so ti vsec. Tako se bos zamotil in tudi vesel bos,ce se bos ukvarajl stvarmi, ki so ti vsec. Pridobil bos samozavest. Na zadovoljne ljudi pa se vsi obesajo. Tako da srecno. Vse delaš pravilno

Odgovor na objavo uporabnika
izigran, 15.04.2023 ob 16:47

Pri 40 sem se zaljubil kot mlad bikec, pustil dobro ženo, dva otroka in ves očaran šel novim dogodivščinam naproti.

Sedaj po 3 letih so padle zavese, preračunljiva manipulatorka, ja zamenjala me je za bogatejšega.

Ni mi hudo zaradi nje, hudo mi je zaradi moje družine, zaradi denarja, ki mi ga je spipala in zaradi blamaže, ki sem jo naredil ljudem, ki jih imam res rad in sebi.

Pamet kje si bila takrat?

ne joči, pa si najdi novo preprosto ta je bla tak samo tolko da si odšel od prešnje vstran!!!

Odgovor na objavo uporabnika
beži, 15.04.2023 ob 21:22

ne joči, pa si najdi novo preprosto ta je bla tak samo tolko da si odšel od prešnje vstran!!!

Za prebolevanje a ne? Marš…

Tudi to je pravilno. Dobro si se imel dokler je trajalo. Sedan pa z nivo na novo rundo. Življenje mi je  glede zensk veckrat dokazalo, da velja pravilo, da ko idealno zensko zapustis ali ona tebe, vedno pride nato mimo se toliko boljsa. Se vedno je bilo tako. Posebej ce si pozitivno naravnan na zivljenje. Ne objokuj prevec. Se boljse te cakajo. Ce to mocno verjames, potem bos to tudi privlacil. Ne nazdjne ti to kot kvalitetnemu moskemu s srcem tudi pripada. Srečo in dobre ulove ti zelim

Odgovor na objavo uporabnika
Šišmaš, 15.04.2023 ob 19:14

Odgovor na objavo uporabnika
Epic Fail, 15.04.2023 ob 19:03

@ izigran

Eh… če ne bi zganjal drame, kot drama queen, bi ti člouk še čestital za hrabrost. Tko je pa treba čestitati tisti, ki te je nategnila kot elastiko. 🤣

.https://www.youtube.com/watch?v=OH01QSNCbNA

Ja pa če je dobra elastika, drži, pride nazaj v prvotnost. Če je pa preparela, pa poči, še predno jo nategneš. ☺️☺️☺️

@ šišmiš

Jp, imaš prav. Tale ima srečo, da obstajajo takšne s kompleksom matere Tereze, da mu bodo na lastno škodo zakrpale ranenjeno elastiko (beri ego). 🤣

Odgovor na objavo uporabnika
Pravi moski, 15.04.2023 ob 22:23

Tudi to je pravilno. Dobro si se imel dokler je trajalo. Sedan pa z nivo na novo rundo. Življenje mi je  glede zensk veckrat dokazalo, da velja pravilo, da ko idealno zensko zapustis ali ona tebe, vedno pride nato mimo se toliko boljsa. Se vedno je bilo tako. Posebej ce si pozitivno naravnan na zivljenje. Ne objokuj prevec. Se boljse te cakajo. Ce to mocno verjames, potem bos to tudi privlacil. Ne nazdjne ti to kot kvalitetnemu moskemu s srcem tudi pripada. Srečo in dobre ulove ti zelim

Navsezadnje je bolje narediti, kot se do konca življenja spraševati kako bi bilo, če bi bilo.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2147, 15.04.2023 ob 18:00

Odgovor na objavo uporabnika
Res, 15.04.2023 ob 17:56

revše, takim kot ti se take stvari privošči.

Bi se zaljubil, če bi res imel rad svojo ženo? Ne, sedaj nehaj jokati in se postavi na noge. Teh par gat si boš pa že naučil oprati!

Zakaj revšče? Se je zaljubil, se ločil, sledil srcu, je že bilo nekaj lepega.

Avtor dana ti je bila življenska lekcija, bil si pogumen in take ima življenje rado. Sedaj le razmisli česa si se naučil, čas poceli vse rane.

Natanko tako. Vsaj dvakrat ga je lepo namočil. Če ne no cmera, ga bo spet.

Kaj ga hvalte da je pogumen

Najprej jo je varal dolg casa preden je ugotovil da je zalublen in preden si je upal zeno pustit.

To je trajal zihr let pa se vec.

Odgovor na objavo uporabnika
Never, 15.04.2023 ob 17:02

Nikoli srečni, ne v stari vezi, ne v novi. Ne v tretji.

Po toči zvoniti je prepozno

meh, če ti ne bi ta ušla in ti spipala kupčka dnarja, bi jo ti ziher po par letih varal s tretjo.

 

Ne bluzi, ta je že dokazal svoje, ločeni skakalci čez plot se samo tolažite, itak ste ničvredni, moralno pokvarjeni iz raznimi nagnusnimi spolnimi boleznimi. Ni lepšega, kot priti domov po šihtu kjer te čaka ljubeča žena, otrok pa beži k tebi z široko razprtimi rokami in kliče ata, ata, ata…

Odgovor na objavo uporabnika
Survival, 18.04.2023 ob 12:48

Ne bluzi, ta je že dokazal svoje, ločeni skakalci čez plot se samo tolažite, itak ste ničvredni, moralno pokvarjeni iz raznimi nagnusnimi spolnimi boleznimi. Ni lepšega, kot priti domov po šihtu kjer te čaka ljubeča žena, otrok pa beži k tebi z široko razprtimi rokami in kliče ata, ata, ata…

Kaj ti pomaga ljubeča žena, če je ti ne ljubiš?  Otrok bo vrjetno nareddil isto tudi brez žene…

Ena prošnja: vsem prihodnjim kandidatkam lepo prosim prihrani neskončna jokanja za prvo in neskončna obtoževanja druge.

Bodi dec, no in živi s svojimi odločitvami.

 

 

Nekatere izkušnje v življenju drago stanejo. Veš koliko je vredna družina, četudi je nepopolna – nima vrednosti, ker je neprecelnjiva! Tebe je tvoja neumnost stala  najdragocenejšega v življenju in mogoče nikoli več ne boš našel partnerke, s katero bosta imela pristen odnos. Pa že družine nimaš, ker si bumerang zelo hitro pokasiral na zelo krut način.

Odgovor na objavo uporabnika
Gscn, 15.04.2023 ob 19:51

To je lekcija, vzami jo za dobro, mogoče pa kasneje spoznaš pravo. Ker tudi žena ni bila očitno idealna če si jo prevaral

Kako so bolane takšne pripombe .. A je kdo popoln? A je kakšen odnos popoln? Odnos gre čez hribe in doline, marsikaj je treba dati čez, ne pa živeti z glavo ali …. v oblakih.

Odgovor na objavo uporabnika
hbrnr, 18.04.2023 ob 14:22

Kako so bolane takšne pripombe .. A je kdo popoln? A je kakšen odnos popoln? Odnos gre čez hribe in doline, marsikaj je treba dati čez, ne pa živeti z glavo ali …. v oblakih.

Če jo je prevaral, potem je to prepad iz katerega ni povratka. Ni večje stvari od prevare, da ugotoviš, da je nekaj hudo narobe.

 

Pamet si imel na KU*** kot večina moške populacije!

Prav vam je, veliko dobrih žena zavržete zaradi droljic, e pa to ti e dečko moj KARMA.

Plačuj in živi dalje.

Odgovor na objavo uporabnika
Dobro, 18.04.2023 ob 15:00

Če jo je prevaral, potem je to prepad iz katerega ni povratka. Ni večje stvari od prevare, da ugotoviš, da je nekaj hudo narobe.

 

eni flancate butalne, če je posrede prevara ni kaj hodit čez hribe in doline…raje se razidite. prevara nima mesta v vezah.

Ti mojster brez ženske boš šele začel jebat ježa ker si sedaj našel infatuacijo in verjetno si nek plehki tip. Najebal si do fundamenta.

Nekaj si pozabil, marsikateri otrok prileti v naročje, pa tudi marsiktera žena te pičkat, kot nedojebena tečna čebela, ki koonstantno visi na tebi, te manipulira, jebe v mozak, preglejuje telefon, IG in FB,  denarnico, voha srajce, žepe.

Nekateri moški si želi samo mir. Ne pa prvo kar rečeš #si naredil to, i šel tja, si mi prinesel o, greš v štacuno itn#Jebeš take ženske.

Kaj čmo… noben se ni rodil s pametjo vsega sveta.

Razumem te kako je, ko nadvladajo čustva.

Verjetno pa ni prepozno, da ne glede na vse gradiš kakovosten, pristen odnos z otrokoma, to je nekaj kar je trenutno najpomembnejše.

Vse dobro želim.

Prav ti je

Naredil si njej, ženi in mami otrok, ona, ljubica, je to naredila tebi. Hitro si dobil “kar seješ, to žanješ”. Pa nobenemu se ne smiliš, vsak bo za hrbtom rekel:” Prav mu je.” Veš kaj pravijo:” Pojej, kar si si skuhal.” So pa to življenjske napake, ti bolijo in tepejo do konca življenje, boš videl. Kaj naj ti rečem?

Saj ti ne privoščim slabo, smiliš se mi pa tudi ne.

Odgovor na objavo uporabnika
Hahahhaha!, 15.04.2023 ob 19:49

Odgovor na objavo uporabnika
izigran, 15.04.2023 ob 19:40

Po pravici povedano, sedaj vem, da sem bivšo zares ljubil, ona je sedaj z drugim in je srečna, vem ker jo vidim in jo poznam. Privoščim ji, zelo ji privoščim, celo zaščitniškost čutim do nje. Do otrok čutim krivdo, ampak rešujemo s pogovori.

Do žensk mi ni več in mi tako paše, res mi, samo pač, če je kdo, ki morda dvomi kaj narediti, samo v vednost, takrat poslušaj tiste, ki te imajo radi in te poznajo, samo to.

Če si ti bivšo zares ljubil, nikoli ne bi gledal za drugo. Nehaj igrati žrtev in lagati sam sebi!

Ne, ni res! Tudi, če žensko ljubiš, se lahko zaljubiš v drugo! Če si dolgo v zakonu, se zgodijo tudi zaljubljenosti. Kar ni nič narobe, samo glavo je potrebno poslušat, tisto z možgani. Zaljubljenost pride in gre, odgovorni odnosi pa ostanejo. To je tudi razlog, da se veliko moški z ljubicami ne loči. Ker nikoli ne veš, če boš šel z dežja pod kap.

Ne ti ljubiš samo sebe. Nisi ljubil prve žene in otrok dovolj,pri ta novi si še hitreje ljubezenski med polizal.

Rad imaš edino samo sebe. To,da obžaluješ,da si zapustil ženo in otroke. Ne. Ti samo obžaluješ,da si sam in da ne zadovoljiš dovolj svoje potrebe in se sramuješ,da si ljubezen zavrgel za plehkost ljubice.

Lekcija vse se vrne,vse se enkrat plača. Ti ženo,ljubica tebe,kot bumerang. Samo tvoj ego je prizadet,nič druzga..ego

New Report

Close