Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek PREVARAL ME JE

PREVARAL ME JE

Nikjer nisem napisal, da bi me veselilo, smo si pa ljudje različni. Jaz bi jo vrgel iz stanovanja (takoj oz. če bi izvedel zvečer, bi ji dovolil, da gre zjutraj), skloftal verjetno ne (odvisno od njenega vedenja), eni pa to oprostijo in živijo naprej. Kdo je pa bolj srečen v nadaljevanju je pa spet stvar posameznika.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Razlogi, da partnerja vseeno ne zapustijo, so najbrž prej ekonomske kot čustvene narave.

In te tri tedne, od kar jo je prvič videl je samo o tem razmišljal kdaj in kako jo bo nategnil. Če lahko živiš s tem……
Ko so enkrat odkriti je pa vsem blazno žal, pa jokajo, pa stokajo, pa na kolena padajo. Če ne bi našla hotelskega računa in ga postavila pred dejjstvo, misliš da bi mu bilo žal da te je prizadel?

Razlogi so tudi taki, da ko prisegamo, kako bi vrgli ven, imamo pred očmi tuje ljudi, ki to počnejo. Moj/a pa tega ne bi naredil/a nikoli, zato se lahko duvam …

Pa nehajte ji s temi umazanimi podrobnostmi. Kot da se naslajate, no.

Prebrala sem prvih par odgovorov, potem pa ne več.

Vsi, ki se slepite, da je za prevaro potreben “izgovor” ali t.i. “razlog” se motite. Razumem vas, želite pač opravičiti dejanje tistega, ki je varal. Vendar vam razkrijem skrivnost? Razloga ali opravičila ni. Človek, ki prevara, to stori zavestno, načrtno in z lastno voljo, neglede na okoliščine. Zato, ker mu zadiši seks, vpletenost ali samo en skok v posteljo z drugo osebo. Pika in amen. Na vas je, če mu boste to tolerirali in ga opravičevali, češ da doma ni bilo vse v redu.Tudi pri meni ni bilo vse v redu, vendar če bi želela odnos rešiti, ga ne bi prevarala. Bi se pogovorila, bi težila, bi vztrajala, bi ga peljala k terapevtu, bi prosila prijtelje za nasvet..vse bi. Ne, pa nisem. Prevarala sem ga zato, ker mi je DOL VISELO in ker mi je bil drugi všeč in seksi. In ne iščem izgovorov, prevaro sem priznala in odšla.

TAKO JE !!!!!

od “dejstvo je”
In te tri tedne, od kar jo je prvič videl je samo o tem razmišljal kdaj in kako jo bo nategnil. Če lahko živiš s tem……
Ko so enkrat odkriti je pa vsem blazno žal, pa jokajo, pa stokajo, pa na kolena padajo. Če ne bi našla hotelskega računa in ga postavila pred dejjstvo, misliš da bi mu bilo žal da te je prizadel?

Tudi jaz ne vem čemu bi človek postavljal takšna vprašanja partnerju, kot, ti je prišlo, ti ga je fafala? Pa kaj je to pomembno. Jaz tega ne bi po pravici povedala, če bi jaz varala. Zakaj bi partnerju to razlagal. Ne vem, no ali ste ve partnerje vse spraševale kako je bilo pred vami, kolikokrat je to počel, kaj je počel. Jaz tega nisem spraševala in niti nočem vedeti podrobnosti kako je bilo v postelji z drugo.

Kaj pa, če ne veste, da se je slinila druga po vašem? Jaz mislim, da je pomemben način prevare, kot je ena zgoraj pisala. Meni so hujše laži, sprenevedanja, delanje “budale” iz nekoga, odhajanje ven in puščanje partnerja samega, kot samo dejanje enkratnega slinjenja.

Glede Bruslja ste tudi dobile iz prve roke, da je tam vse bolj prosto, ker pogrešajo dom…

In četudi ostanejo zaradi ekonomskih razlogov z partnerjem, tukaj vsi pametujejo kako bi tistega, ki je prevaral takoj spodili. Ni logično….

Draga M30

eden je lepo povedal ČE NE BI ODKRILA RAČUNA IZ HOTELA,KAJ BI BLO?ŠE VEČKRAT BI NATEGNIL VSAKO,KADAR MI MU ČEŠ ŠLO TEŽJE V ŽIVLJENJU.
ŽENSKA,ODIDI.KONEC NAREDI IN ODIDI.NAJDI MOŠKEGA,KI TE BO TAKO ZELO LJUBIL,DA DRUGE NE BO POSEKSAL.

Tipom je v tej poziciji po navadi vse kar jasno. Ostajajo v zakonu zaradi ekonomskih razlogov in udobja, strahu pred spremembami itn. Ženske pa bi želele imeti ljubezen v zakonu. In zato trpijo.

Ne bom te vprašala, če te tvoj vara, ker tega ne moreš vedeti. Sprašujem te pa, če si ti tvojega kdaj dobila?

Tisti, ki so šele na začetku kariere varanja, vse dobro premislijo, imajo pripravljene izgovore, detajle v nulo,…kasneje pozornost popusti in tako se znajdejo v avtomobilih rutice, računi za dva,…nimajo pripravljenih izgovorov…zato se jih da dobiti….

V povprečju je odkrita samo vsaka osma prevara, kar pomeni, da je verjetnost, ko ga prvič dobiš, da je prvič varal, praktično nična.

Vse vemo!!!:-)

Ma dovolj je odpreti dve tri teme na forumu varanje in res vse veš. Vse je po istem kopitu. Za prevarante veljajo določene zakonitosti. Če vidiš enega, vidiš vse.

Na ful vprašanj si je treba odgovorit ja. Recimo, kako se je obnašal pred odkritjem prevare? Po telefonu npr. sta se kaj pogovarjala, ko je bil on z njo v postelji? Laže brez da bi se mu zatresel glas a?

Odvisnost je to, ne pripisuj tega ljubezni.

Po mojem je dovolj, punce. Hudo je tole.

magdalenaaaaaaa, ti pa ne moreš preskočit nobene teme o varanju…..:), osebek iz zgodbe sigurno hodi tudi na kurbe….

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

še tole sem pozabil, tukaj je sicer res kar nekaj tem o varanju, samo vse teme vsebujejo zgolj predpostavke in natolcevanja….torej avtorice pišejo iz lastnih izkušenj.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

varal je,kriv je…naprej sama ve…nekateri prek tega ne morejo
vprašaj se M30..ali boš lahko spala poleg njega,vedoč,da je nategoval drugo? POGLEJ SI V OČI.SAMA NAJBOLJE VEŠ.

M30, lahko le rečem kaj bi jaz naredila (če ga ne bi ven vrgla):
1.naredila bi čisto dramo, sceno, užaljenost, začasno naj nekam gre itn – naj se prestraši
2. ali se kesa? res kesa?
3. potem direkten boleč pogovor
4. na koncu sklepi, kaj spremenit, kaj izboljšat, kako sploh naprej živet

Prevarantu dej tole za prebrat, pa bo pobegnu u Avstralijo. S Slovenkami ni šale!

JOJ PRAVNICA SPET SI GLAVNA,DEJ MIR,PA PEJT SPAT

vsak lahko govori tuki kokr hoče
pejt sama spat in dej folku mir

pREBER SI SVOJE POSTE,TRIKRAT ENAKE,MA TI SI ZA V POLJE

…ma dejte nooooo, čist pretiravte…

A se res kesa? Kako je to vprašanje…a mislite, da če bo zdej tip komi živel ker mu je tolk žal, da bo pa kar vse vredu?

Lej M30…sama najbolj veš, če boš lahko šla skozi to…in to, da ti nekdo reče, da te nima rad, če te je prevaral je največji bullshit ever!!!
Kolikokrat prizadaneš ljudi, ki jih imaš najrajši??? Sploh bližnje, ki so s teboj dolga leta…VELIKOKRAT…in to še ne pomeni, da jih nimaš rada!

Ljudje smo ljudje in nismo roboti in nismo perfektni!!! Zapomni si to. In to, da ti ni povedal in kaj pol?

Lej, če je to res naredil samo enkrat, zakaj bi ti govoril? Meni se to zdi skrajno sebično…svojo agonijo, ki jo imaš v sebi preložiš na drugega, zdej pa ti uredi stvari po svoje…sej sem ti povedal.

Če bi mene moj prevaru “enkrat” lej ne bi hotla vedet.

Skrata, tele čistunke tuki zgoraj pa ne poslušaj preveč, po vsej verjetnosti se 2/3 možje gonjo ko štirne…ampak neeee, njihov pa sigurno ni tak.

Sama vesta kaj imata in ali se splača to reševati. In pa srečno ljubica.
P.S.: živiš samo enkrat.

ne moreš ljudem prepovedovat no pa nisem baba
vsak ima pravico pisat
amen.pa spij si persen

New Report

Close