Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek PREVARAL ME JE

PREVARAL ME JE

enojabolkonadan

res je kar rečeš, res pa je, da boli a ne?

Če za enkrat ne bi hotela vedet, bi bilo tudi 15-tič prvič. Take ste idealne. srečni vaši dedci.

Agonijo? Joj, ene ste res ubrisane. Kako agonijo te lepo prosim….njemu bo stal še lep čas ko se bo spominjal, prav lušno je bilo. Agonija rata kvečjemu takrat ko je treba pred ženo glumit .

poglej s tega zornega kota,a stekata kolikortoliko,imas kaj financno od njega,je dober oce..to steje,travmiranje ker je nategnil drugo je za najstnike in ne za zrele zenske,ki vedo da ni zakon samo sex in ljubezen, ampak predvsem matematika in spravit otroke do kurha.
s cim se obremenjujete zenske
a je v bistvu vazno ce je bilo prvic al pa 10tic?
malo manj naj se ti life vrti okoli tvojega moza
in malo vec okoli sebe-nebos imela cajta za take bedarije studirat.
pomiri se, varajo skoraj vsi,ce le lahko,ce pa ne morejo pa so zvesti.

Pomiri se, ne delaj afere. Preberi še na googlu kaj pravi o moških gospa Žuža Jelinek……

..kot da komaj čakate tako temo, da lahko vse frustracije vsujete iz sebe…Kaj vse bi naredile z moškim, če se mu kaj takega zgodi. Če ženska napiše, da jo je zamikal drug tip, pa kar po vrsti dobiva nazaj, da samo enkrat se živi.
Par od para se razlikuje, odnos do odnosa je drugačen, ne na podlagi svojih slabih izkušenj z moškimi kar posploševat in pljuvat po njemu.
Sama bi skoraj verjela, da je bilo to res prvič pri avtoričinem možu…se ni znal pravilno izmazat, zato nekih izkušenj s tem ne more imeti.
Bi mu sigurno dala vedet, da se to ne sme več zgoditi, bi se želela o vsem pogovorit z njim, da bi ga pa zaradi tega pribijala na križ???? Ma lepo vas prosim!!! Je vaša lastnina? Na koncu se itak izkaže, če se da živet naprej in je ljubezen dovolj moćna, da greva preko tega, ali pa je bolje, da se razideva.
Ne odobravam varanja, absolutno ne, a vsi smo krvavi pod kožo in kdo ve, mogoče se kaj takega jutri zgodi tudi vam.
Ali ste res preveč popolne in date roko v ogenj zase????
Ne samo pljuvati strupa in ga metat v isti koš z vašim, ki vas je mogoče prevaral že 5x….ljudje smo si različni in hvala bogu za to!!!!!
Avtorica….pogovor, pogovor in še enkrat pogovor. Ti svojega moža najbolje poznaš in sama veš, koliko je iskren in ti edina veš, če mu še lahko zaupaš. Ne preveč upoštevat vseh teh silnih nasvetov, ker boš preveč zmedena in jutri že ločena.
Delaj po svojih občutkih in svoji vesti!!!
Pa srečno!

Eto Monica…podpišem absolutno! Dobro napisano!

Dam roko v ogenj, da res. Ne dobesedno…imam občutek, da ti moram to posebej povedat.:-)

AA, zakonitosti psihologije.

Še ena prevarana najbr he he he

Še ena prevarana najbr he he he[/quote]

Ne, pa nisem bila!!!! Mogoče tudi zaradi tega nisem tako polna sovraštva in naperjena proti moškim! Razočarana??

Najprej malo prespi; to,da te je prevaral, še ni konec sveta.Je pa boleče,absolutno.
Ali je bilo prvič, bo še kdaj…če se boš to spraševala,potem je bolje,da gresta narazen. S takim stalnim spraševanjem se bo zakon sigurno skrhal. Če si pripravljena verjeti,da je bilo to slučajno, da ne bo več, potem živi s tem naprej in ne otežuj si (predvsem sebi) vajinega skupnega življenja.
Samo ropotanje in scene ne peljejo nikamor.

Slučajno je tri tedne fantaziral o njej in potem še sobo najel. Seveda slučajno.

Jaz se samo še režim, kaj vse ste sposobne sproducirat in napletat, da le ostane.

No, ta moj slučajno ima svoj pomen-če si dobro prebrala.

Še ena prevarana najbr he he he[/quote]

Ne, pa nisem bila!!!! Mogoče tudi zaradi tega nisem tako polna sovraštva in naperjena proti moškim! Razočarana??[/quote]

Kako pa veš, da nisi bila?

Katera pa sploh pozna svojega moža? Večina jih vara, a večina žen vseeno misli, da jih njihovi ljubijo, so si blizu, iskreni, zaupanja vredni…

torej se vidi, da so prevaranti izvrstni lažnjivci, ki jih niti lastna žena ne pogrunta, dok ne najde “računa”.

In eno je zamikati, drugo pa je celo noč preživeti v hotelu z nekom. Pa ko bi bila samo ena. Nikoli ni.

Magdalena,

saj nisem govorila o tem, da ostanejo skupaj zaradi ljubezni. Govorim o tem, da so ljudi polna usta kako bodo partnerja zapustili, ko se jim to zgodi pa kar ostanejo. Zaradi česarkoli. Kje je potem to hvalisanje, kako bi ga čez prag vrgle.

Ne vem, če me vara. Lahko, da me. Lahko, da me je že. Če to počne tako, da družina ne trpi, se s tem ne obremenjujem. Ne stikam mu po denarnici, telefonu, računalniku, skratka njegove stvari so njegove.

Ah to varanje.

Glej, jaz ti bom svetovala nekoliko drugače, kaj bi jaz naredila ali ne bi, je popolnoma nepomembno.
Z možem dajta karte na mizo. Kaj hočeta od tega zakona? Ali bosta skupaj ostala zaradi vaju, zaradi lepšega, zaradi otrok,…? “Pljunita” si v obraz vse kar vaju moti, vse kar vama je všeč in poskusita najti tisto, kar vaju je združilo, če še vedno obstaja. Ljubezen združuje veliko vrednot, ni samo tista strast in metuljčki v trebuhu, če ta skupek obstaja, potem bosta našla skupno pot. Ne se oslanjat na njegov oprosti, na to, da mu je žal, ampak naj ti jasno pove kaj hoče, pričakuje od tebe in kje vidi vajino skupno prihodnost, kako jo vidi in ali jo sploh vidi. Pa zahtevaj naj tega ne počne zaradi slabe vesti, zaradi tebe, zaradi otrok,…ampak zaradi njega samega, naj se on vpraša, če bo s tabo srečen in si te želi v prihodnosti. Enako naredi tudi ti, sama pri sebi se to vprašajta, potem ko bosta dala karte na mizo.
Boli, verjamem, ampak tudi bolečina je čustvo, velikokrat preslepi razum. Naj ti ne bo pomembno kdaj boš prebolela, kako boš prebolela in ali boš prebolela, vprašaj se če je vredno, po vsem tem kar sem ti zgoraj opisala.

Pa srečno, obema.

Ne, pa nisem bila!!!! Mogoče tudi zaradi tega nisem tako polna sovraštva in naperjena proti moškim! Razočarana??[/quote]

Kako pa veš, da nisi bila?

Katera pa sploh pozna svojega moža? Večina jih vara, a večina žen vseeno misli, da jih njihovi ljubijo, so si blizu, iskreni, zaupanja vredni…

torej se vidi, da so prevaranti izvrstni lažnjivci, ki jih niti lastna žena ne pogrunta, dok ne najde “računa”.

In eno je zamikati, drugo pa je celo noč preživeti v hotelu z nekom. Pa ko bi bila samo ena. Nikoli ni.[/quote]

:))))…..govori eksperktka…:))….
Veš kaj, poznam sebe, mislim, da tudi moža in verjamem, da ga po tridesetih skupnih letih vseeno bi pogruntala, če bi me prevaral.
Se pa imava preveč lepo, da bi kdaj sploh pomislila, da bi se kaj takega dogajalo…če se pa in če je tako dober igralec, pa kaj! Mu zaupam, mu verjamem, ga ljubim in nimam ene same osnove dvomit vanj. Še ne! Če pa pride do česa takega, pa bom reševala probleme takrat, ko in če bodo!
In verjemi, so še krasni dečki na svetu…le ti si očitno imela prekleto smolo! A ne blati vseh moških in vseh vez!

Še ena prevarana najbr he he he[/quote]

Ne, pa nisem bila!!!! Mogoče tudi zaradi tega nisem tako polna sovraštva in naperjena proti moškim! Razočarana??[/quote]

Kako pa to veš???? Se mi zdi da si bolj kategorija “kar ne vem ne boli”, a ne da?

Sploh pa, a veš zakaj je to, da izveš za prevaro vedno šok? Ker tega ne pričakuješ, vse je fino fajn. Potem pa po xxx letih BUM. Če seveda hočeš vedet, če nočeš je tako ali tako vseeno in živiš srečno do konca svojih dni………….

ma tole varanje je zelo sirok pojem,mogoce dedec vara tako ,da ga namaka drugam,baba ga pa mogoce vara ze leta in leta na drug nacin(nesexualen ali custveno orientiran na drugega moskega)..
clovek je lahko prevaran razlicno..kdo je zdaj realna zrtev-je ni,vse so samo nase odlocitve..
moz ki vara zeno in hkrati ostaja z njo se je tako odlocil in obratno zenska katero moz vara in ne glede na to ostaja z njim se je tako odlocila..
heroj po bitki pa je biti zelo lahko..
odvisno kaksen je moski v celoti,ce ima 9plusov in 1 minus in ta je recimo varanje,se ni tako hudo..lahko ima pa 9 plusov in 1 minus,ki je alkohol in nasilje to je pa katastrofa..ker tisti drugi minus alko in nasilje vedno za seboj potegne se druge hude stvari,veliko hujse kot hopa cupa v hotelu z drugo zensko.

Še ena prevarana, od tega je že 7 let, še vedno sva skupaj, pa ne vem, koliko bo trajalo. Otrok je bil takrat star eno leto, počutil se je odrinjenega, ker nisva seksala (dovolj), šel z drugo, nato pa eno leto skrival pred mano na tak način, da sva se eno leto pogovarjala le najnujnejše. Ko je končno moral dati ven iz sebe, sem mu oprostila (oz. živela sva naprej) in še danes ni tako, kot bi moralo biti. Vsaj enkrat na pol leta greva skoraj narazen, seksava enkrat na pol leta, skratka beda od bede. Zakaj sem še z njim? Ne vem, ker sem trapasta in mislim, da pri 40ih ni več nikogar drugega zame……..

Jaz sem po sedmih letih matranja po prevari prišla do spoznanja, da te nobena stvar tako dobro ne pripravi na samsko življenje kot slab zakon. Zdaj odhajam in dvomim, da mi bo žal. Kako bo z moškimi, bom pa še poročala.

ti ženšče si pa ena zapuščena, zafrustrirana, na ženo zelo zelo jezna ljubica, bi jst reku.

pa kaj je z vami ženske? do konca življenja se ne boste k seb spravle. jao, tebi je šele hudo. veliko bolj, kot bo avtorici posta.

težka bo, prek 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} slovencev vara. tudi vaši so, še varajo ali bodo. samo veste mogoče ne. tiste, ki trdite, da jih boste takrat pa takoj postavile pred vrata. ja, pa jade!

New Report

Close