Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pri Domnu našli drogo, ki daje občutek gorenja v telesu….

Pri Domnu našli drogo, ki daje občutek gorenja v telesu….


Vedno smo bili zunaj, ker se notri ne sme nest pijače. In kakšna je sploh razlika, če si v lokalu, si bolj varen ali kaj?
Veliko naivnosti se bere tukaj glede drog in njihovega jemanja, ne pametovat, če ne poznate kako gre. Kolikokrat so me npr. neznanci po diskotekah spraševali, če imam kaj za prodat. Pa glede pogovarjanja z neznanci – še v trgovini poklepetaš z neznanci, kaj šele na žurih, kjer je smisel druženje in spoznavanje novih ljudi.

Klinac!! Se spomnite Nine? Boštjan (30 let aresta) jo je mučil par ur. Za vrat priklenil na avto in vlekel po jasi.
Nezavestno vrgel v reko in je bila najdena po parih tednih. URADNI ZAKLJUČEK – SAMOMOR!!!! 🙁
Če se golazen sama ne bi izdala po oštarijah – bi to bilo uradno!

Pa ne verjet vsemu! Pri obdukciji na truplu po enem mesecu – nimaš zrkel. Imaš razbito lobanjo – pa se ne ve, ali je to od udarca morilca ali zaradi toka reke in udarce ob skale.
Če niso potrdili – glede na videz – takojšnje identifikacije, potem si lahko predstavljate, kako to telo izgleda.
So domnevali glede na obleko in nekaj predmetih po žepih!
Tega niti ne pokažejo staršem – vsaj to neee!!
Našli so snovi v želodcu. Upam, da na podlagi tega delajo naprej!

In sigurno si nihče tega ne želi videt! Če ste opazili – niti policisti ne gredo blizu. Vsa čast potapljačem, gasilcem, ki so ga spravili ven in dali v vrečo! Kako pa potem delajo obdukcijo – pa tudi vsa čast tem majstrom.

Pa imajo še hujše primere. Kakšno napihnjeno, črvivo truplo, najdeno v vročini….


Dobro, da moji starsi niso tako razmisljali. Si ne predstavljam, kaksni so oz. bodo tvoji otroci. Seveda je takrat, ko sem jaz uzivala bilo super, sedaj, ko sem v vlogi mame je pa grozno. Vendar je bolano, da otroka izoliramo zaradi svojih strahov ali mu druzenje prikazemo kot zlo. Se nobeden mamin sincek, brez taksne socializacije ni bil cisto normalen.


Vedno smo bili zunaj, ker se notri ne sme nest pijače. In kakšna je sploh razlika, če si v lokalu, si bolj varen ali kaj?
Veliko naivnosti se bere tukaj glede drog in njihovega jemanja, ne pametovat, če ne poznate kako gre. Kolikokrat so me npr. neznanci po diskotekah spraševali, če imam kaj za prodat. Pa glede pogovarjanja z neznanci – še v trgovini poklepetaš z neznanci, kaj šele na žurih, kjer je smisel druženje in spoznavanje novih ljudi.[/quote]

ZAKAJ ravno ti fantje? Ki niso neki pajaci.
Vidiš, ti nisi nasedla. Itak tudi ONI niso…… peesda!

Krakow***,
ne gre le za stanje po drogah, gre se tudi za stanje pred — ne bomo zdaj mariborske študenterije postavljali v angelske očke,ker koliko se tam pije, mene sploh ne čudi, da nihče nič opazil ali imel občutka, da je kaj narobe, čudnega, saj Domen – enostavno povedano – ni bil pred lokalom le minutko, dve, preden je odšel dalje. Mama je tudi izjavila, da eno pričo je p.r.e.d. lokalom vprašal o vhodu vvvvvv lokal. Nekdo drug ga je videl pijanega hoditi stran od lokala… če je seveda sploh bil on. In ja, Domen ni prišel na zabavo po robo za zabavo! Bo realnost kaj drugačna.

se je pilo že več kot 20 let nazaj in se še bo..pa so se še vsi primajali do doma…
Nekdo potuhnjeno in načrtno deluje, lahko da celo živi v študentu zraven..naj malo pretipajo in se infiltrirajo policaji v študentski dom..kot je nekdo že napisal, verjetno čisto simpatično izgleda, zaupljivo itd..ker z vsakim kar ne greš mal na čik, ali mu kaj pomagat..

se je pilo že več kot 20 let nazaj in se še bo..pa so se še vsi primajali do doma…
Nekdo potuhnjeno in načrtno deluje, lahko da celo živi v študentu zraven..naj malo pretipajo in se infiltrirajo policaji v študentski dom..kot je nekdo že napisal, verjetno čisto simpatično izgleda, zaupljivo itd..ker z vsakim kar ne greš mal na čik, ali mu kaj pomagat..[/quote]

dandanes je več sintetike in se je tudi veliko lažje dobi, kot pa včasih .. .ampak trditi da so se včasih vsi vračali domov, ker se je samo pilo … a greva zbirat podatke o prometnih nesrečah pijanih mladih voznikov? ko se danes bolj zavedamo, da ostane vsaj en trezen, kot smo se pa včasih …

je pa res, da je v dotičnem primeru možnih več scenarijev in možnosti …

Daj povej, zakaj se noben ne flikne v Ljubljanico? Lokalov kolikor češ. Zakaj se noben ne vrže v Krko, Sočo?

Maribor je na drogeraski poti v centralno EVropo, zato ima ze desetletja vecji problem z drugami. Dolina Soce in Krke sta izven glavnih svercerski poti.

Saj so tudi v Ljubljanici videli enega plavat in ga se vedno pogresajo.

Evo se popoloma strinjam, o tem že jaz govorim ves čas….župan in vodstvo PU totalno ignorantsko reagirajo na te primere. Žalostno in nedopustno!! Očitno rabi naš Fištra nove naočnike, da bo še mal v center Maribora pogledal, ne pa z enim očesom na POhorje z drugim pa na Urban.

Daj povej, zakaj se noben ne flikne v Ljubljanico? Lokalov kolikor češ. Zakaj se noben ne vrže v Krko, Sočo?[/quote]

Kaj je zdaj narobe? Saj se strinjava! Za Ljubljanico še ne vemo, ga še ni 4., a je pogrešan. Moj odgovor je na nekaj drugega, češ, da bi zagotovo študentje opazili efekte pred viškom efekta, če bi Domen to zaužil pred lokalom, če, kar seveda ni. Da študentje ne znajo povedati ma ama nič od nič tudi ko je šele prišel tam in se zagotovo nekaj časa zadrževal pred lokalom, pa ni nič čudnega, ko Maribor zmaga v študentskih torkih in sredah. A bo zdaj OK?

Pa kaj ste res tako neumni da ne vidite,da vse skupaj podkika v pijačo nek psihič.Ali je eden ali več,v to sploh ne dvomim.

Evo se popoloma strinjam, o tem že jaz govorim ves čas….župan in vodstvo PU totalno ignorantsko reagirajo na te primere. Žalostno in nedopustno!! Očitno rabi naš Fištra nove naočnike, da bo še mal v center Maribora pogledal, ne pa z enim očesom na POhorje z drugim pa na Urban.[/quote]

to je res, sploh tale Munda iz PU vedno tako arogantsko in nezainteresirano nastopa, kot da mu je vse odveč in ima poln kufer vsega, ker itak ve, da ne bodo nič našli, ker niso sposobni ..in prav nadležno mu je to vse skupaj..bogi reveži na policiji, ki imajo zdaj kar naenkrat toliko dela, ki mu niso kos.

Yeah, right. Komaj pride pred lokal in ima zunaj naročeno ali poklonjeno pijačo, po možnosti od neznanca, in jo kar sprejme in takoj zaužije, cc. Bo kar malo bolj prefinjeno izpeljano, pa ne z Domnove strani. L’noč. Času čas in moč.

Hm. To pa precej disi po zauzitju ali ekstazija (oplemenitenega s t.i. “kopalno soljo”), ali pa kar “kopalne soli” same. To, kar tu pisete mni (zgolj tehnicno) kaze na butilon, ki med drugim neredko uzivalcu povzroci obcutek izredne vrocine. Bolj kot na teorijo zarote torej zadeva tako od dalec res spominja na eventuelno smolo pri zauzitju X-ov. V Angliji se problema se kako zavedajo… (vir)

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

… kar še vedno ne razloži, kako se je znašel v Dravi. Lokal ni tako blizu vode, da bi se kar zvrnil not in težko bi tudi neopažen do tja odtaval. Je moral imeti kar konkretno “pomoč” – in to je tisto, kar je strašljivo.

Ne glede, kaj je pojedel ali skadil in zakaj in kako. Pred lokalom se je pogovarjal z nekimi ljudmi in potem izginil. Vsak normalen, ki ima čisto vest, bi takoj povedal, da je s takim-in-takim fantom čvekal na vhodu v lokal, potem pa se je, recimo, vrnil k svoji družbi. Govora je o neznancih (množina, torej zaradi posebnosti slovenščine vsaj trije). Ki se ne javijo. To je to, kar je strašljivo.

Tole razglabljanje o drogi kateri in kako, pa je samo pesek v oči, oddaljevanje od problema in (namerno?) zmanjševanje pomembnosti.

po moje kaka mafija preizkuša kake “nove” tabletke, in tile pubeci so ga nasankali kot poskusni zajčki … bi bila čista možna teorija, ki se ne bi dogajala prvič v zgodovini …

Smo prepričani, da se neznanci niso javili in policija tega samo ni povedala javnosti?

Zakaj pri Petru niso naredili obdukcije? Celo drugi je izginil, pa očitno podobnost primerov ni bila dovolj, da bi postali pozorni. Trdili so, da nista povezana, pa niso niti preverili, če ima v želodcu isto substanco.

Pa BUTASTI kadilci nehajte kadit, pa boste lahko noter. Odločitev je povsem v vaših rokah!


Dobro, da moji starsi niso tako razmisljali. Si ne predstavljam, kaksni so oz. bodo tvoji otroci. Seveda je takrat, ko sem jaz uzivala bilo super, sedaj, ko sem v vlogi mame je pa grozno. Vendar je bolano, da otroka izoliramo zaradi svojih strahov ali mu druzenje prikazemo kot zlo. Se nobeden mamin sincek, brez taksne socializacije ni bil cisto normalen.[/quote]

Če kdo ni normalen, potem nisi ti in tvoje izjave. Jaz sicer nisem sinček, sem pa hčerkica in niti 1x (!) nisem bila na nobeni zabavi. In veš, posledica je, da nisem normalna :-PPP
Ena velika TRAPA si!


Da nadomesti notranji občutek topline, ki ga tako zelo goreče pogreša zaradi brezčutnih staršev.[/quote]

Kaj tako ogabnega pa že dolgo nisem prebrala. Gnusiš se mi![/quote]
Tvoj problem.

Jaz tudi mislim, da “neznanci” testirajo drogo: nesrecnezu jo podtaknejo in brezcutno opazujejo posledice. :((

da policija ve več kot daje v javnost.To je tudi normalno,dokler ne pridejo zadevi do dna. Kot že rečeno pa je za razkrinkanje več kot nujno več civilnih policistov na vsa področja,kjer se zvečer nahajajo mladi.Javno objavit preprodajalce drog,povečati kazen-brez milosti! – sprememba zakonov!!!

Vsak,ki vzame karkoli je pa sam odgovoren za posledice.Marsikdo,ki piše v tej temi je zagotovo že sam poznavalec drog iz lastnih izkušenj.Danes se dnevno plasirajo droge,učinki se sproti odkrivajo,pa še to ni nujno da so pri vsakem enaki. Uničujejo se življenja tistih,ki vlogo konzumirajo in njegove družine ,kakor tudi širše družbe.

Osnovna stvar torej: ne uživaj drog – marsikaj potem odpade,ker človek ne pride v določene situacije. Zato se ne sprenevedat,ker to je osnovno izhodišče marsikatere težave.

Drugo je,če je nekomu nekaj podtaknjeno!

Vsekakor je to,da je bil v Dravi čudno,nepojasnjeno.Samo ne si zatiskati oči – vzrok – posledica. Tudi o tem je potrebno govoriti,ker to je dejstvo,ki je pomembno za vse potencialne uživalce drog.

droga gor ali dol, nemogoče je, da končajo vsi po istem sistemu, mogoče bi kakšen od njih po drogi zalutal kam drugam, bi kje obležal, ne bi biti prispel do reke in zakaj sploh reka…zakaj ni šel kdo v kontra smer, proti cesti, pri pumpi.. pa bi ga recimo avto povozil, če je že tako v transu..
če je nekdo podtaknil drogo, zakaj bi vsi na isti način šli v vodo, brez da jih kdorkoli opazi, pa vsi naenkrat, par minut se še sproščeno pogovarjajo z prijatelji, čez pol ure ni več signala..katera droga deljuje tako hitro, da ga naenkrat, brez sumljivih opažanj ostalih ljudi zunaj, odvleče stran..čez pol ure pa že najbrž v dravi, vse neopaženo..če je človek tam zadrogiran, bi kdo kaj opazil sej ga niso odnesli štupo ramo stran, nihče ni opazil kakšne evforije, norenja,, vse lepo mirno, premišljeno..kako bo(do) nekoga stran spravili.

Ma daj nehaj no, veš koliko krat so že kolegi spravljali koga v transu na varno?
No že pred 15 leti smo redno reševali take primere (med kolegi), ko se je kak zabil s kako pofl robo. In ja ob 1 zjutraj pred štukom ali trustom ni nihče več diht, še najmanj, da bi se sikiral za nekega xy tipa, ki mu dogaja.

New Report

Close