Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pričakujemo brutalen dvig cen v trgovinah

Pričakujemo brutalen dvig cen v trgovinah

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 11.01.2022 ob 11:08

Odgovor na objavo uporabnika
pa ja de, 11.01.2022 ob 10:54

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 11.01.2022 ob 10:32

ja, saj se je že.. recimo zmrznjene maline prej 4,19, sedaj 9,19. Brutalno!

Drugače pa vidim že pri večini izdelkov kako je cena kar šopnila gor.

 

5 evrov gor ni šans

 

poglej v mercator, pa boš videla! Razliko pa poznam ker sem jih redno kupovala do te drastične podražitve.

u piiizda – pa res – Mercator – VOJNI ZASLUŽKAR :

.https://trgovina.mercator.si/market/izdelek/543075/maline-natureta-zamrznjeno-450-g

 

Odgovor na objavo uporabnika
trgovanje z malinami, 11.01.2022 ob 11:03

jaz sem kupil za pol milijona evrov malin pred zvišanjem. Sedaj sem zaslužil že milijon

Po kok prodajaš?😁

Odgovor na objavo uporabnika
imaš prav, 11.01.2022 ob 11:09

u piiizda – pa res – Mercator – VOJNI ZASLUŽKAR :

.https://trgovina.mercator.si/market/izdelek/543075/maline-natureta-zamrznjeno-450-g

 

Jap, kar naj jih imajo, če bodo kaj zaslužili s tem.. 😁..

Odgovor na objavo uporabnika
campari, 11.01.2022 ob 11:07

ni panike. Bomo pa kot Rusi, kartoffel in kapusta na 101 način. Zraven pa deci vodke Stolichnaya.

Putinka…🙃

Moja tasca je v mercatorju skor dol padla zaradi malin :))

Odgovor na objavo uporabnika
Wow, 11.01.2022 ob 11:09

Sezonsko sadje se v času ko ni sezone drastično podraži. Kdo bi si mislil.

ja ni ravno res – vse ostalo je v normalnih cenah – samo ETA KAMNIK je  očitno noro dvignila dobavne cene:

.https://trgovina.mercator.si/market/brskaj#search=zamrznjeno%2520sadje

.https://www.spar.si/online/zamrznjeni-izdelki/sadje-in-zelenjava/sadje/c/S9-1-1/?q=*&category=S9-1-1&callback=parseResponse&m_sortProdResults_egisp=a&sp_cs=UTF-8&sort=product-ecr-sortlev&pos=81701

 

 

Mercator pač ni socialna ustanova. Kdor nima za futer, naj gre kmetom pomagat.

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 11.01.2022 ob 11:14

Moja tasca je v mercatorju skor dol padla zaradi malin :))

🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Desperadodajka, 11.01.2022 ob 11:18

Mercator pač ni socialna ustanova. Kdor nima za futer, naj gre kmetom pomagat.

Dejdej – najbolj marže nabija Mercator – se vidi pri tudi pri malinah.  Vojni zaslužkar !

Jaz pa ne vidim prav nobene revščine. Toliko hrane kot se kupi, požre in zmeče stran dandanes se ni nikoli prej. Folk je obseden z nakupovanjem. Hofri, Lidli,.. nabito polni… posledično tudi predebel folk… pa saj lahko vidite tudi tu na tem forumu, vsaka druga tema je o hofru, lidlu, folk skos nabija o hrani…

Pač ne bomo kupovali zmrznjenih malin od Eta…Saj jih še kje drugje prodajajo…

Cene so šle povsod kar konkretno gor. Prav vseeno kje in v katero trgovino vstopiš.

Nihče nikogar ne sili kupovat v Mercatorju. Oni dvigajo cene, ker vi brutalno najemnine dražite. Mercator mora dvigovati cene, če hoče svojim zaposlenim zagotoviti plače, ki jim bodo omogočale streho nad glavo.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimnež, 11.01.2022 ob 10:43

Trgovec bo od mene dobil samo toliko kolikor bom jaz hotela in niti centa več. Za špežo imam točno določen znesek in to je to. Ljudje če bodo hoteli preživeti, bodo morali živeti manj lagodno in se prilagoditi razmeram, da se varčuje in kupuje res najbolj potrebno. Časi objestnega zapravljanja so mimo, razen za prejemnike koronskih dodatkov.

Edino, kar ne spreminjam, je hrana za zivalici, a ce bo res hudo, bo tudi to prislo na vrsto.

Ostalo, bomo pac zapravili enako kot do sedaj, crtali par nepotrebnih stvari in jedli samo osnovno hrano.

Nismo v krizi, a ne dam vec kot dam zdaj za hrano, zanalasc!

Upokojenke (enkrat ena, drugic druga) delajo panakoto z malinami pa kozarcek likerja zraven :))

Bolj se jim splaca samo malincka kupit brez panakote haha

Odgovor na objavo uporabnika
ne vidim revščine, 11.01.2022 ob 11:20

Jaz pa ne vidim prav nobene revščine. Toliko hrane kot se kupi, požre in zmeče stran dandanes se ni nikoli prej. Folk je obseden z nakupovanjem. Hofri, Lidli,.. nabito polni… posledično tudi predebel folk… pa saj lahko vidite tudi tu na tem forumu, vsaka druga tema je o hofru, lidlu, folk skos nabija o hrani…

ja, ti imajo poceni hrano -ti , ki jih ti omenjaš pa tam ne kupjejo malin za 9 eur na žakelj 450 gramov. Ti kupijo generik cocacolo po 40-60 centov za 1,5l, pa smoki po 29-40 centov… Original Smoki v Šparu  enake teže npr. 150 gramov je pa 1, 29 EUR – njihova generila pa 58 centov, kar je še vedno veš, kot Lidl/Hofer/Spin:

.https://www.spar.si/online/c/S10-4-2/?q=*&category=S10-4-2&callback=parseResponse&m_sortProdResults_egisp=a&sp_cs=UTF-8&sort=product-ecr-sortlev&pos=81701

 

 

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Desperadodajka, 11.01.2022 ob 10:55

Se že dražijo podeželske podrtije, ker narod masovno beži na kmete obdelovat zemljo.

Smo raje lačni.

Malin res ne bi smeli tako dražit. To je v Sloveniji osnovno živilo kot na Kitajskem riž. Na monu takoj vidiš, kdo je socialno ogrožen in mu grozi lakota – tisti, ki spremlja cene malin.

Ti verjamem. Na srečo malin res ne maram in jih zato nikoli ne kupim, gotovo pa maram kar nekaj izdelkov, katerim se je in se bo še cena čisto preveč dvignila!😐😐

Mi smo še pravi čas kupili dva električna avtomobila, da prihranimo na gorivu, in se podražitev malin ne bo toliko poznala pri družinskem proračunu.

Pa dobro pa kaj te delate iz malin, da jih toliko pojeste?

Mi pozimi jemo od sadja jabuke pa hruške pa kompot iz zamrznjenega domače sadja.

Malin je bilo letos na tone. Enako borovnic in jagod – da nam že pri ušesih ven gledajo.

Je pa  jih bilo treba vsak dan obirat kako urco – to pa ja.

Odgovor na objavo uporabnika
Para Bellum, 11.01.2022 ob 11:39

Ti verjamem. Na srečo malin res ne maram in jih zato nikoli ne kupim, gotovo pa maram kar nekaj izdelkov, katerim se je in se bo še cena čisto preveč dvignila!😐😐

Namenjeno za “Zartrose izven profila”.

Desperadodajka, 🤣🤣🤣🤣 dej mir no!!😄😄

Odgovor na objavo uporabnika
jebovačuk, 11.01.2022 ob 11:40

Pa dobro pa kaj te delate iz malin, da jih toliko pojeste?

Mi pozimi jemo od sadja jabuke pa hruške pa kompot iz zamrznjenega domače sadja.

Malin je bilo letos na tone. Enako borovnic in jagod – da nam že pri ušesih ven gledajo.

Je pa  jih bilo treba vsak dan obirat kako urco – to pa ja.

 

Nea mamo fsi radi tote japke pa hruške, pa nešple fsaki den, furt na furt 🙂 Nea jemo totega sadja tak kak vi – maline so za lušt, pregreho, ne pa za obrok.

 

Ka te še zaj nea razumeš totega sarkazma ?

Odgovor na objavo uporabnika
Desperadodajka, 11.01.2022 ob 11:34

Malin res ne bi smeli tako dražit. To je v Sloveniji osnovno živilo kot na Kitajskem riž. Na monu takoj vidiš, kdo je socialno ogrožen in mu grozi lakota – tisti, ki spremlja cene malin.

A jebat ga.. mi maline vi električne avteke.. 😁

New Report

Close