Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prijateljica pred možem in mano slekla hlačke!!!

Prijateljica pred možem in mano slekla hlačke!!!


Malo si ljubosumna in upravičeno si ljubosumna. Ampak na napačno osebo. Prijateljica ni nič kriva. Obnaša se sproščeno, kar je za dolgoletno prijateljico razumljivo, še posebej če se družite redno.
Raje bodi ljubosumna nase in na svoj odnos do moža. Mož (moški) te ne bo prevaral in s tem tvegal vse kar imata skupaj, če bo zadovoljen s tabo, s tem kar mu nudiš. Če v tvoji omarici ni podobno sexi hlačk in perila, če ni v tvojem obnašanju spontanosti… potem si lahko zaskrbljena. In verjemi, s teženjem prijateljici boš naredila le to, da boš izgubila prijateljico… ker mož te bo prevaral če bo to hotel, pa če se ti na glavo postavljaš. Torej??? Si razbrala bistvo ali moram še drugače povedat?[/quote]

sem ja, samo mi je kljub temu zelo neprijetno

Lahko pa mi daš kontakt te tvoje prijateljice in če bo vse po sreči jo bom odpeljal iz tvojega oz moževega dosega 🙂

Jaz bi se samo vprašala, kaj vse si dovoli, dovolita, kadar sem jaz še bolj daleč stran.

hehehehe, tako pa to ne gre…

če bi bila malo žleht bi tebe povabila na kopanje in bi midva to izvedla, me zanima če bi bil moj mož še tako razumevajoč…

hehehehe, tako pa to ne gre…[/quote]

To ni moje pisanje, kar odpelji jo prosim.


Malo si ljubosumna in upravičeno si ljubosumna. Ampak na napačno osebo. Prijateljica ni nič kriva. Obnaša se sproščeno, kar je za dolgoletno prijateljico razumljivo, še posebej če se družite redno.
Raje bodi ljubosumna nase in na svoj odnos do moža. Mož (moški) te ne bo prevaral in s tem tvegal vse kar imata skupaj, če bo zadovoljen s tabo, s tem kar mu nudiš. Če v tvoji omarici ni podobno sexi hlačk in perila, če ni v tvojem obnašanju spontanosti… potem si lahko zaskrbljena. In verjemi, s teženjem prijateljici boš naredila le to, da boš izgubila prijateljico… ker mož te bo prevaral če bo to hotel, pa če se ti na glavo postavljaš. Torej??? Si razbrala bistvo ali moram še drugače povedat?[/quote]

sem ja, samo mi je kljub temu zelo neprijetno[/quote]
Naj ti ne bo, ker se ni nič zgodilo. Vse se dogaja samo v tvoji glavi in vidiš nekaj, česar sploh ni. Raje razmisli, kako boš ti ob prvi priložnosti izpadla pred možem bolj nagajivo sexi od te prijateljice in verjemi da ona ne bo imela šans…

Res si pravi Tip,ni kaj :-)))

Glej,če se ti čudno počutiš zaradi prijateljičinega vedenja,je to normalno,saj le-to kar je storila ravno ni tako vsakodnevno,vsaj zame ne. Bistvo je v tem,kako se ti počutiš,morda je ta prijateljica že večkrat naredila kakšno nenavadno dejanje,morda tudi ne.Malo opazuj,bi ji pa jaz vsekakor povedala in če bi tako začutila,tudi prekinila prijateljstvo,kajti ob prijatejih se človek dobro počuti,če ne to niso prijatelji.

Ja,možu itak da se to ni nič takega zdelo….Halo,je vsaj povedal po resnici,kot je doživljal.Se pa naj vpraša kako bi se počutil,če bi ti njegovemu frendu sexy hlačke dajala …..Verjetno bi mu ne bi bilo vseeno.

Brez veze razpravljati,sledi sebi,svojim čustvom,ker tukaj pišejo tudi razni ljudje,ki te ne poznajo oz. se celo zabavajo nad tvojo situacijo.Če pa bi te mone monaste same prišle v to situacijo,bi pa pisale spise tukaj.
Srečno!

če bi bila malo žleht bi tebe povabila na kopanje in bi midva to izvedla, me zanima če bi bil moj mož še tako razumevajoč…[/quote]
Včasih je ta taktika zelo dobra. Partnerju pokazati z enako mero… sam tolk da vidi kakšna čustva se mu ob tem porodijo. Če enaka kot tebi potem si mirna, če ne….. bog pomagaj, še vedno lahko prijateljico odpeljem 🙂

pa kaj je to.
jaz se vedno kopam goli in baš me briga za tisti kos poscanega mesa.

če bi bila malo žleht bi tebe povabila na kopanje in bi midva to izvedla, me zanima če bi bil moj mož še tako razumevajoč…[/quote]
Včasih je ta taktika zelo dobra. Partnerju pokazati z enako mero… sam tolk da vidi kakšna čustva se mu ob tem porodijo. Če enaka kot tebi potem si mirna, če ne….. bog pomagaj, še vedno lahko prijateljico odpeljem :)[/quote]

mogoče pa res, kaki si? starost, izgled? Če si nek čuden kaliber ne bi vžgalo…

Meni osebno bi bilo veliko bolj sumljivo, da bi jih slekla, ko bi bila sama s tvojim možem, verjetno glih karkol bluzila ne bi vpričo tebe… menda jo poznaš, da je taka, da rada malo rajca tipe, glih zategnjena po temle opisu ni. Samo mam občutek, da boste bazen spraznili, kadar bo ona v gosteh.

če bi jih slekla ko bi bila sama jaz ne bi niti vedela ne?

če bi jih slekla ko bi bila sama jaz ne bi niti vedela ne?[/quote]

a če bi pa kake bele in sprane ortopedske gate za stare mame, ki segajo pod jošk slekla, se pa verjetno nebi toliko obremenjevala?

če bi jih slekla ko bi bila sama jaz ne bi niti vedela ne?[/quote]

Bi ti bilo bolj všeč…ja pol bi pa mižala, ne pa zjala ko sokol:-)))

Če potrebuješ mačota za povračilni ukrep, se mi pa oglasi. Lahko sem tudi nagec v tvojem lepem bazenu.


Včasih je ta taktika zelo dobra. Partnerju pokazati z enako mero… sam tolk da vidi kakšna čustva se mu ob tem porodijo. Če enaka kot tebi potem si mirna, če ne….. bog pomagaj, še vedno lahko prijateljico odpeljem :)[/quote]

mogoče pa res, kaki si? starost, izgled? Če si nek čuden kaliber ne bi vžgalo…[/quote]
🙂 a zdaj pričakuješ, da se bom tukaj reklamiral kot pralni prašek? hehe ja to bo

hahaha..
se vidi, da imajo eni cajta in pa ….domišljija..
in en kup mon še daje nasvete in pa moralizira..
ej jej jej..

LOL- zame nč takega. če sta dolgoletni prijateljici seveda

ne bit tko zategnjena.


Važno je, da TI nimaš cajta vse to prebrat… 🙂

to je očitno zapeljevanje..
.Drugič, ko ne boš navzoča, bo prišla brez spodnjih hlač v bližino tvojega možZa. Tako zgubo, isto zapeljevanje mojega moža. imam v sorodstvu… Ni res, da to ni nič takega….Gre tudi za spoštovanje tebe same, pa nisem ljubosumna,,,To je začetek…začetka.

Podpis!!!!!!!

Če bi meni pijatelj svoje gate dal v roko, bi mu pač torbo podala in naj sam rihta…podobno bi pričakovala od normalnega moškega, ki ljubi svojo ženo in jo dobro pozna (torej ve, kakšne nazore ima)

V konkretni situaciji, ki se meni sicer zdi čista provokacija, ampak recimo, da bi se zgodila;
– če je res dobra prijateljica, če se vsi dobro med seboj poznate in družite – potem me ne bi motilo, če bi bila navihana…bi jo jaz pač kar direktno vprašala: halo, ne mi mešat mojega moškega…ali Marjanca, ampak ti si pa veliko upaš! in ji namignila, naj svoje perilo sama pospravlja…

Sicer pa kar ene “prijateljice”, ki ji ne zaupam, ne bi vabila v družinski bazen – in družbo svojega moža….

Večina še ni dojela, da gre za provokacijo…da vidi kakšen bo odziv 🙂

Če bi te motilo bi ji lahko rekla: “Poslušaj ti, tole pa ti doma delaj, pri nas se ne obnašamo tako. Spoštui pravila ali pa odpokaj !
Meni ne bi bilo težav poslat tako nekam, če bi me motilo.
Ampak ljudje smo različni, a ne ? Konec koncev kdo ti sploh verjame, da te njeno vedenje moti, lahko te celo malce draži in se tebi zdi prav hot, pa mogoče hočeš “ribčkat”.

“Kaj češ ne rata zmeri !”
Moraš biti včasih tudi dovolj zrel in dorasel situaciji v katero se zapleteš, sicer se ti še vrabci na strehah režijo. Morda pa si samo žleht. Ampak nimaš se kaj sekirat-bolj star(a ) bolj nor(a) !
Jakna. čopka, rutka in motor, da te le na cesti ne spodnese.

New Report

Close