Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prijateljica pred možem in mano slekla hlačke!!!

Prijateljica pred možem in mano slekla hlačke!!!


Ti nisi lih preveč pr sebi.halooooooo kera zloba ,ne morem verjet.prijateljica ti je na mestu in kaj je to takega naredila,ko se je preoblekla.jaz in moja hodiva naga po plaži in tudi po savnah,pa ni nič narobe.

Če nekdo hodi nag po plaži, ki ni namenjena nudistom, je navadn lolek.

Če si swinger, je normalno, da se slečeš pred drugimi. Če to nisi, to ni normalno. Jaz se še nikoli nisem slekla pred nobenimi prijatelji. Nikoli ne hodim v spodnjih hlačah pred poročenimi moškimi, v modrcu,…če smo samo ženske, mi je to ok, čim so pa moški zraven ne več. No…tako je to pri moji generaciji…50+- nekaj let.

malo nejasno sem napisala…normalno je da se slečeš pred drugimi če si v swingerju..ni pa normalno, če se slečeš pred ljudmi ki niso swingerji in niso zainteresirani za gledanje tvojih genitalij

avtorica…narobe je bilo…itak…moža vprašaj, kako bi on gledal na to, če bi se ti slekla do golega pred kakim njegovim prijateljem..to za začetek..nato pa…

razkazovanje je celo kaznivo dejanje…

a tiste ki bi se slačile pred prijateljičinim možem in mu kazale pičke to čisto resno mislite? ne gre mi v glavo..res ne..nekako psihopatsko mi to deluje


Daj si za začetek preberi začetek te teme. Morda boš opazila kakšno podrobnost, preden boš koga imenovala psihopat…


Daj si za začetek preberi začetek te teme. Morda boš opazila kakšno podrobnost, preden boš koga imenovala psihopat…[/quote]

Hja, če izhaja iz sebe, težko, da ji uspe.

Jaz pa ne razumem čist.
A si je slekla gate z obleko na sebi in je višek to, da jih je porinila tvopjemu v roko?
A se je slekla in poleg gat kazala vsem še golo …..?

Prvo glih ni za dol past, z drugim se pa tudi jaz ne bi strinjala.


Daj si za začetek preberi začetek te teme. Morda boš opazila kakšno podrobnost, preden boš koga imenovala psihopat…[/quote]

Hja, če izhaja iz sebe, težko, da ji uspe.[/quote]
Ja maš res 🙂
No bo ji uspelo…
Iz enega preoblačenja pod oblekco je zdaj naredila nek exibicionizem… eni pa res komentirajo, sam da komentirajo


Piše slekla hlačke pod oblekco… torej? Nekaj normalnega, kar ljudje vsak dan počno na plaži, Le da mu je pač hlačke dala v roke in ga prosila za kopalke, ker pač …. vseh razlogov pač ni navedenih..

ja kakšen cirkus zarad enih gat


Piše slekla hlačke pod oblekco… torej? Nekaj normalnega, kar ljudje vsak dan počno na plaži, Le da mu je pač hlačke dala v roke in ga prosila za kopalke, ker pač …. vseh razlogov pač ni navedenih..[/quote]

ja, nardila je veliko napako, ker ni že pršla v kopalkah oblečena…čeprav v domačem bazenu, a se kopate v kopalkah?

Edino kar je tukaj bilo, je blo da je ta mož vedel, da je bila deset sekund spodaj brez pod oblekco:-)

po vaših odgovorih sodeč, vsaj večinski del, sem jaz zategnjena. Saj dokler te osebno ne doleti ste vsi pametni in izjemno razumevajoči.

Mislim, da ni čisto pri pravi

Ti stoprocentno lahko recem da je res zapeljevanje. Ne druzim se z zenskami ker so fovsljive hinavske. Lej prekini z njo vse stike.
Resnicno prekini pusti vse ostale komentarje, to kar je naredila imas ziv dokaz in sploh ne rabis sprasevat.

Lep pozdrav


Piše slekla hlačke pod oblekco… torej? Nekaj normalnega, kar ljudje vsak dan počno na plaži, Le da mu je pač hlačke dala v roke in ga prosila za kopalke, ker pač …. vseh razlogov pač ni navedenih..[/quote]

ja, nardila je veliko napako, ker ni že pršla v kopalkah oblečena…čeprav v domačem bazenu, a se kopate v kopalkah?

Edino kar je tukaj bilo, je blo da je ta mož vedel, da je bila deset sekund spodaj brez pod oblekco:-)[/quote]
mmmm veš kako rajcig je to 🙂
Kje je ta prijateljica, res bi jo spoznal …

ti enTip maš pa res cajt tle viset..
a si ti avtor “domišlije”..??


Če vsake pol urce porabiš minutko da sem pogledaš moraš res met fulllll cajta..
Sicer pa al je domišlija al ne, fajn je… tud jaz bi mel tako prijateljico 🙂

Glej pozitivno na stvar. Prijateljica se pri vama res dobro počuti in se sprosti. 🙂 Daj se tudi ti.

Pa še mož naj se sprosti, da bodo skupaj trije sproščeni 🙂

Ne vem kako lahko takemu človeku rečeš prijatelj, če mu ne moreš povedat takih stvari osebno in raje na forumu razlagaš kako ti je cel dan to uničl.

Če ti je res prijateljica jo povabi na kavo, vprašaj zakaj je to nardila in ji povej kaj te moti potem pa jo poslušaj. Sploh se nič groznega ni zgodilo, se pa sliši, kot da imaš v glavi že najhujše scenarije kako ti bo mož pobegnu s prjatlco samo zato, ker ima seksi spodnje perilo in se upa slečt pred vama.

ja..stiska s časom..se posipam s pepelom…tisto o prijemanju uporabljenih spodnjih hlač nisem komentirala kr mi je bilo nagravžno vse skup…tisto je šele…bljeeeeeeeekkkkkkkkkk


Seveda sem mislil nudistično plažo in savne kjer je nagost normalna.sam meni se to ne zdi nič takega.prijateljica ni verjetno mislila nič slabega.drugo bi bilo,da se nekje pred nepoznatimi sleče .

Ja eni kar prijateljičine može uporabljte, da vam vaše usrane gate pospravljajo v vaše torbe in vam iz vaših torb pribrskajo kopalke za oblečt?!

Kaj pa, če bi vaš cenjeni možiček dal svoje usrane gate v roke vaši cenjeni prijateljici in jo prosil, naj vam da iz vaše torbe kopalke?A?

Ali, da vi daste vaše usrane gate v roke vašemu cenjenemu prijatelju naj jih spravi v vaš cenjeni kufer in vam izbrska vaše mini kopalke ven?

A sploh še obstaja morala na svetu?

Pa še takim babam rečete PRIJATELJICA?HALO?

Pa še domov v svoj bazen?

A v zakonske postelje tudi?Če se že pred vašimi očmi slačijo?

Ne vem!Meni je to noro!Res!

Enim pa kot dober dan!

Kaj pa, če bi vi to doživeli?

Avtorica SFORAJ TO BABO ČIMDALJ!
Če ni že prepozno, kajti reagiranje tvojega moža mi ni normalno!Razen, če res že ne šmirata!Pa to že kar nekaj časa! Gesta je zelo osebna!

Jaz še moža gat ne rinem v roke!

P.S.:res niso bikinke, pa vendar!

…draga avtorica.Provokacija.

Zakaj nisem jaz te sreče?

New Report

Close