Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prijateljica pred možem in mano slekla hlačke!!!

Prijateljica pred možem in mano slekla hlačke!!!

Možu se ne zdi nič čudno, da je držal prijel njene hlačke…….mogoče pa jih ni prvič …..

Meni je to cisto normalna reakcija, sploh če ste prijatelji že dolgo časa.
Zganjaš paniko brez veze.

Nisi napisala, če imate v zimskem vrtu kabine za preoblačenje za goste.

podpišem 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

Ob takih prijateljih še sovražnikov ne potrebuješ 🙂

Tale ni normalna.že nekaj dni zganja cirkus zarad ene sekunde preoblačenja.matr kaj pa če bi se dec poseksal s kolegico.ma brezupni primer je to.tak slabe žene si ne bi jaz nikoli želel.raje bi bil sam.

A da bi delodajalce opozarjal da ljudje uportabljajo internet na njihove stroške? Boombar, saj stroški ne bodo zaradi tega nič manjši. Saj tudi tvoji sosedje in žena ne vedo, da bi želel biti swinger. Pa kaj naj jih zdaj mi obvestimo?


A žena da ne ve.ta je pa dobra.ženi zrihtam jebača in sebi lubiko ona pa ne ve.kaj misliš,da je brez možgančkov.pa kaj ima seda veze te hlačke z swingerajom.


Malo si ljubosumna in upravičeno si ljubosumna. Ampak na napačno osebo. Prijateljica ni nič kriva. Obnaša se sproščeno, kar je za dolgoletno prijateljico razumljivo, še posebej če se družite redno.
Raje bodi ljubosumna nase in na svoj odnos do moža. Mož (moški) te ne bo prevaral in s tem tvegal vse kar imata skupaj, če bo zadovoljen s tabo, s tem kar mu nudiš. Če v tvoji omarici ni podobno sexi hlačk in perila, če ni v tvojem obnašanju spontanosti… potem si lahko zaskrbljena. In verjemi, s teženjem prijateljici boš naredila le to, da boš izgubila prijateljico… ker mož te bo prevaral če bo to hotel, pa če se ti na glavo postavljaš. Torej??? Si razbrala bistvo ali moram še drugače povedat?[/quote]

Odličen odgovor!!

Pa če se skupaj kopate, to sploh ni nič takega in če ste frendi tudi ne!

Morda je tvoja “prijateljica” tudi zares rahlo neumna. Niso vsi ljudje ravno inteligentni, tudi čustveno inteligenti ne.
Sama imam neko podobno prijateljico že mnogo let. Ker mi je bila zvesta v težkih situacijah leta nazaj, je ne odpikam in ji tudi nikoli ne povem svojega. Čeprav sem velikokrat na meji.
Ampak ona zadeve drugače dojema in imam srečo, da ni tako zelo seksi.

Tukaj je 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nepismenih ljudi. Ženska sploh ni napisala, da je prijateljica možu pokazala svoje genitalije, kot vi tukaj razumete. Niti ni napisala, da so nudisti ali swingerji, ali da so se vsi slekli in se kopali nagi, ali da se je samo prijateljica slekla in kopala naga… Dajte najprej še enkrat prebrati uvodni post, preden streljate mimo.

Piše tako:
Prijateljica je stala dva metra stran od svoje torbe, mož je stal zraven njene torbe in prijateljica si naenkrat sleče hlačke izpod obleke in jih poda mojemu možu in ga prosi, če jih lahko da v njeno torbo in ji da iz torbe ven kopalke!!!

Moža je seveda to zmedlo in od tistega trenutka ni več razmišljal z zgornjo glavo, ampak samo še s spodnjo, zato je naredil, kar je naredil. Normalno pa bi bilo, da bi ženi kasneje, ko sta se o dogodku pogovarjala, vsaj priznal, da je napačno reagiral in da bi prijateljici moral podati njeno torbo, pa naj si sama spravlja gate in išče kopalke. Mene bi bolj skrbelo to, kakšno mnenje bi imel o vsem skupaj, kot to, kako je reagiral na prvo žogo. Reakcija je pač spontana, in vsak zdrav moški bi v takem primeru naredil enako, razen mogoče par izjem, ki imajo zaklopko med zgornjo in spodnjo glavo, da jim ne tako hitro udari iz ene v drugo. Razum pa bi mu moral vsaj kasneje povedati, da je bilo to s strani prijateljice zapeljevanje, ki bi ga moral on ustaviti, če nima kakih drugih namenov.

Kaj bi jaz naredila v takem primeru? Naslednjič bi v pričo mojega moža in te prijateljice podala svoje gate možu od prijateljice ter počakala reakcijo, ki bi zagotovo sledila. Če njen mož ne bi hotel sprejeti mojih gat, bi mu rekla: “A moj mož pa lahko prijemlje gate od tvoje žene?” Enako bi rekla, če bi se kateri od ostalih dveh kaj oglasil.

Prijateljica ti zapeljuje moža.Še malo ,pa bo z njo.Upam se stavit.

zaskrbljena žena.:daj telefonsko in mail od te slačipunce tukaj ali kje na moj oglasnik,pa se ne bo več slačila pri tebi, ker bo imela svojega tipa in ji bo on nosil spodnjice naokrog.v hipu bo dobila kup ponudb.
aja:koliko pa štejete let in prijateljica živi sama? kaj pa če se ukvarja z striptizom in ji ni to podajanje gat
nič kaj takšnega?

tvoja prijateljica je sigurno lahka Slovenka

mogoče pa že kaj imata pa ga izziva pred tabo?

V vsakem primeru odpikaj tole lAjdro!!

No, dejstvo je, da nobena normalna ženska ne bi potisnila prijateljičinemu možu v roke rabljene spodnje hlače.

tale tvoja prijateljicA je ena velika prasička, čuvaj se je.. pri meni se je tudi tako začelo. Pa nikdar nisem verjela v rek: ČUVAJ DOMOVINO OD NEPRIJATELJEV, A MOŽA OD PRIJATELJEV.
to je resnica, zdaj vem!

Po mojem je tela prjateljica grupnega it,ali pa spet njej to normalno,ali pa spet ima kej ali želi tvojega moža-PITAJ BOGA!!!!
Konc koncev,če ti daš možu kr se tiče sexa itd se nimaš česa bat,tako da kr pozabi na to!!!!

pO MOJEM JE TELA IT GRUPNEGA,ali je to za njo vse nirmalno,za tebe ne,ali pa si želi imeti kaj,če že nima kej z tvojim možem!

Sam,če ti možu daš,nudiš,kr se tiče ljubezni,sexa-SE NE BOJ!!!!!

Brez skrbi, ni jih prvič slekla pred tvojim mozem…..ze nekaj časa jo tvoj mož redno servisira.

New Report

Close