Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prisla z morja,9dni,porabila 40€

Prisla z morja,9dni,porabila 40€

A drugače kuhate kot norci, ko ste doma?

Skromni ljudje se ne hvalijo s svojo skromnostjo.
Hvalijo se tisti, ki imajo zaradi svoje skromnosti slab občutek.


Meni je jesti zunaj prej muka kot “privosciti si”. Enako velja za hotelsko hrano. Rajsi ne kot ja. Pac take hrane ne maram prevec in nimam ravno obcutka, da sem dolgocasna, ce jem po svoje in ne tako, kot se drugim zazdi.
Tudi mi ni zapravljanje osnovna ali nujna sestavina dopusta, po drugi strani pa tudi ne hvaljenje, kako malo smo porabili.

Razlika je, ali greš na dopust za 2 tedna, ali pa se samo preseliš na morje in si tam npr.5x po 10 dni v isti sezoni.[/quote]
To si lahko privoscijo upokojenci ali smuglarji, ljudje z navadno redno sluzbo pac ne. Pa je vzdrzevanje 2 nepremicnin v vsakem primeru drag spas in taksen dopust niti slucajno ni zastonj.

Kje najdes v sezoni AI za 300 eur na osebo na teden, in to 4 zvezdice? Saj bi bilo fajn, ce bi bile take cene. :))) Ampak da se ti da tako nakladati…


Seveda. :))) In na dopustu enako. Bog ne daj spustiti ali poenostaviti kaki obrok. A nisi brala zadnjic o onih, ki vlacijo indukcijske koharje v hotel? :)))

Razlika je, ali greš na dopust za 2 tedna, ali pa se samo preseliš na morje in si tam npr.5x po 10 dni v isti sezoni.[/quote]
To si lahko privoscijo upokojenci ali smuglarji, ljudje z navadno redno sluzbo pac ne. Pa je vzdrzevanje 2 nepremicnin v vsakem primeru drag spas in taksen dopust niti slucajno ni zastonj.[/quote]

Ni nujno – poznam par ljudi, ki so izredno disciplinirani in se maja preselijo na morje in so tam do konca septembra ter delajo tam (poznam tudi par, ki tako prakticira že šest, sedem let Grčijo).
Res pa je, da imajo vsi tako delo, da potrebujejo samo računalnik in povezavo.

Eni pač radi kuhajo, pa če je to na dopustu. Itak, da eni tega ne razumete, vseeno bi pa lahko vedeli, da tako pač je in si nismo vsi enaki. Jaz sovražim kuhati, vseeno pa mi je jasno, da so ljudje, ki to radi počnejo, pa magari na dopustu. Eni tam še raje, kot toma. Kaj ste celi zoprni, če je enim fajn to, kar vam ni? 😛

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Pa saj ni fora v kuhanju ali ne. Ampak, da npr. kupiš dva dni preden greš komplet od makaronov, moke, jajc, šteke trajnega mleka, mislim te nepokvarljive robe, in jo pelješ s sabo, potem pa se pohvališ, da si na morju pa zapravil celih 40€. Meni je smešno, pa sem to včas, ko smo bili na pavšalu, ravno tako nabavila za vikend, ker mi je bilo škoda časa, da se še tam za tri dni vozim po trgovini, ampak sem znala zračunat al preračunat, da tudi roba v kufru nekaj košta.
Koliko si pa dol kdo privošči, pa njegova stvar. Kot moj sodelavec, ki se je hvalil, kolk malo zapravi za bencin, je pa pozabil dodat, da je bil avto tri mesece na popravilu.


ojhoj kako sta skopuška:)


Rad kuhati je eno. Svercati indukcijsko plosco v hotel je pa nekaj drugega. 🙂
In tisti, ki radi kuhajo, potem tudi ne jamrajo, da jim je muka v mobilni hiski ali v apartmaju.

Jaz čisto rada kuham in ker je tako, kuham vsak dan. Kar ne pomeni, da visim par ur za štedilnikom. Aja, saj res, imam prakso :p

… en od 14. dnevov, ribe za 2 familiji 400 kn… itd…

moja soseda je na morju zaslužila za firnke…

New Report

Close