Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Privlačijo me starejši

Privlačijo me starejši

Najprivlačnejši so mi moški med 35 in 50 letom starosti. Pod to mejo me redkokdo privlači. Ko gledam moje vrstnike, mi deluje še vse otročje, nezrelo. Nedolžnost sem izgubila s starejšim moškim in vsi dosedanji moji spolni odnosi so bili s starejšimi moškimi.

Na prvi pogled se mi ne zdi to nič takšnega. Pač me privlačijo starejši. Ampak všeč so mi tudi takšni, ki bi mi lahko bili očetje. Enkrat sem se celo dala dol z moškim, starejšim od mojega očeta. Ali je to normalno, se sprašujem?

 

Povsem normalno za žensko, ki ima “daddy issues”.

Ne ni normalno. Je bil oče prisoten v tvojem življenju?

Itak dosti starejših moških imajo radi mlajše ženske, tako da načeloma ni problem.

Odgovor na objavo uporabnika
22 letnica, 14.05.2022 ob 16:06

Najprivlačnejši so mi moški med 35 in 50 letom starosti. Pod to mejo me redkokdo privlači. Ko gledam moje vrstnike, mi deluje še vse otročje, nezrelo. Nedolžnost sem izgubila s starejšim moškim in vsi dosedanji moji spolni odnosi so bili s starejšimi moškimi.

Na prvi pogled se mi ne zdi to nič takšnega. Pač me privlačijo starejši. Ampak všeč so mi tudi takšni, ki bi mi lahko bili očetje. Enkrat sem se celo dala dol z moškim, starejšim od mojega očeta. Ali je to normalno, se sprašujem?

 

piši mi na mail [email protected]

 

Koliko si stara?

ni nic takega

stara sem 31 pri 25 letih sem bila obsedena z 40+ pa se vedno sem

pac okusi so razlicni

 

Odgovor na objavo uporabnika
to, 14.05.2022 ob 18:08

ni nic takega

stara sem 31 pri 25 letih sem bila obsedena z 40+ pa se vedno sem

pac okusi so razlicni

 

gor višje imaš mail pa piši

 

To je naravnost idealno!

Najboljše da greš do terapevta in rešiš to zakaj se limaš za starejše tipe.  Z nekim 50 letnikom se vsekakor osrečiti na dolgi rok ne moreš , zato je za tvojo prihodnost najboljša varianta tetapevt .

Tam do mojega 40. leta sem tudi jaz imela 10 let starejše moške (mož in po ločitvi nekaj vez), sedaj ko sem pa 50, se mi pa 10 let starejši zdijo že kar stari 🙂

Sam sem imel pa vedno starejse zenske tko da,nimam tezav,kar nadaljuj

A se postavimo v vrsto mi starejši tam do 50?

Jaz sem stara 26, moj jih ima 44. Sva ze 2 leti skupaj in se imava rada kot prvi dan 😀. So me pa od zmiraj privlačili starejsi

Všeč so ti zato, ker imajo tisto česar ti nimaš. Zdi se ti, da ti ob njih ne bo treba osebnostno rasti in napredovati in da boš imela instant pravljico. Pa, da ti bodo še celo zrihtali kakšno službo, da boš lahko kar preskočila nekaj stopničk. Lažje je če ti ni treba garati od samega začetka in da sam rasteš od neuspehov in razočaranj.

Zdravo. Tudi sama sem takšna. Že od nekdaj se mi bili všeč starejši moški.

No da povem malo več o sebi. Stara sem 24 let, poročena z 15 let starejšim. Imava 2 leti starega otroka. Super sodelujema, tudi intima je pri nama več kot odlična. Oba delovna, super tim.

Nisi čudna, tudi meni niso bili všeč moji vrstniki. Preveč otročje.  Sama sem se dokaj hitro zresnala. Končala faks, najdla službo, otroka imam, najbolj prijetnega moža.

 

Odgovor na objavo uporabnika
:), 17.05.2022 ob 12:11

Zdravo. Tudi sama sem takšna. Že od nekdaj se mi bili všeč starejši moški.

No da povem malo več o sebi. Stara sem 24 let, poročena z 15 let starejšim. Imava 2 leti starega otroka. Super sodelujema, tudi intima je pri nama več kot odlična. Oba delovna, super tim.

Nisi čudna, tudi meni niso bili všeč moji vrstniki. Preveč otročje.  Sama sem se dokaj hitro zresnala. Končala faks, najdla službo, otroka imam, najbolj prijetnega moža.

 

Kje se vas dobi, vas tamlade.   Jz bi tud eno mlado.   😂😂😂

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1090, 17.05.2022 ob 12:15

Kje se vas dobi, vas tamlade.   Jz bi tud eno mlado.   😂😂😂

V kakšnih rovtah se mlade poročajo.

Odgovor na objavo uporabnika
tam glej, 17.05.2022 ob 12:17

V kakšnih rovtah se mlade poročajo.

Sem daleč od rovt?  Ne bo šlo to.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1090, 17.05.2022 ob 12:23

Sem daleč od rovt?  Ne bo šlo to.

Zemljevid lokacije Rovte

Na dad humor boš zagotovo kakšno ujel, ki se bo hotela s tabo poročiti pri 22ih.

Js sm 22 moj pa 42 pa mava supr odnos boljsi odnos kot z mlajsimi tut u pojstli je neprimerljivo bols… To so tipi k vejo kako zensko zadovoljit u useh pogledih mlajsi se pa samo kurcijo k je treba pridk dejanjem ni pa nc od nc.. Kr nadaljuj s starejsimi bos dost bl srecna

No nic takega, imam 35 in moj ima 50. Vse je tipi topi 😁

Niti priblizno ni normalno, kako strokovno pomoc poiskat 🤷‍♀️

Preprosto, ko boš pa dosegla svoj limit pri starejših, greš pa lahko na dol. Te bom vesel 😂

 

Mene pa zanimajo samo zrelejše ženske. Vseeno, kakšna leta, samo, da je nasmeh, zainteresiranost ter seveda strast.

New Report

Close