Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Privlačijo me starejši

Privlačijo me starejši

Odgovor na objavo uporabnika
jkmtj, 18.05.2022 ob 20:30

To, da te privlačijo precej starejši moški, ima neke vzroke. Razlogi za to odločitev so v psihologiji in značaju ženske. Morda si želi, da zate odgovarjajo, skrbijo kot za majhnega otroka ali pa le potrebuješ očetovo toplino. Že če se sama poglobiš vase, lahko najdeš razloge … Če ne gre, ti ga bo dobra psihologinja pomagala poiskati kaj vse je v ozadju. Najdeš tudi članke na internetu. 

Saj vem, da to ni pravilo, ampak ko si mlajši se razlika v letih ne pozna dosti, starejši kot si, bolj se razlika pozna. Npr. če si ti 40 +, si v najboljši formi, moški, ki je eno dobro generacijo starejši, pa …

40+ letna zenska je v najboljsi formi. 

Hahaha

Pa katera 22 letnica isce vsezivljenskega partnerja? Danes punce do 30+ predvsem zivijo. Za to pa… za ziveti… katero zanima vrstnik brez lastnega bivalisca, prevoza, in blage veze kaj je zivljenje? Edino normalno je, da se odlocajo za starejse. Ne gre tolika za denar kar brezveznjakovici kakrsnih je vecina prvo pomislijo.

Odgovor na objavo uporabnika
22 letnica, 14.05.2022 ob 16:06

Najprivlačnejši so mi moški med 35 in 50 letom starosti. Pod to mejo me redkokdo privlači. Ko gledam moje vrstnike, mi deluje še vse otročje, nezrelo. Nedolžnost sem izgubila s starejšim moškim in vsi dosedanji moji spolni odnosi so bili s starejšimi moškimi.

Na prvi pogled se mi ne zdi to nič takšnega. Pač me privlačijo starejši. Ampak všeč so mi tudi takšni, ki bi mi lahko bili očetje. Enkrat sem se celo dala dol z moškim, starejšim od mojega očeta. Ali je to normalno, se sprašujem?

 

Povsem normalno…leta niso pomembna…pomembno je iskrenost in spostovanje…vso sreco ti zeli…nikoli neves koga srecas..in ce to osrecuje samo tako naprej..vso srečo ti želim…

Odgovor na objavo uporabnika
en ti je, 14.05.2022 ob 19:34

Odgovor na objavo uporabnika
to, 14.05.2022 ob 18:08

ni nic takega

stara sem 31 pri 25 letih sem bila obsedena z 40+ pa se vedno sem

pac okusi so razlicni

 

gor višje imaš mail pa piši

 

kdo ti bo pisu k vsaki mail turiš

derpan glupi

Fuk fehtar. Ne bo nič..

Odgovor na objavo uporabnika
Banana22, 19.05.2022 ob 18:58

Fuk fehtar. Ne bo nič..

Očitno si imela raje dedija kot očeta ali pa te je imel oče ful star.

Grozno, strašno!

Perverzija!

Starejši moški so manj lepi.

Pa gubasti in nimajo lepe napete kože kot mladi. Tudi dišijo ne tako lepo.

Lepota zgine z mladostjo. In moški, ki kot starejši zgledajo bolje in bolj seksi so prej izjeme kot pravilo

npr. William Levy zgleda bolje zdaj ko je starejši kot prej ko je bil mlad.

 

Kar se pa karakterja in larizme tiče pa to ni moška stvar!!! Ampak pri obeh spolih velja, da ljudje z leti lahko ratajo bolj karakterni in karizmatični.

Javi se mi, bi te rad spoznal.

Ja je čist ok. Tisti, ki rečejo da to ni ok, z njimi nekaj ni ok. Včasih so se mlade poročale s precej starejšimi in to se je vsem zdelo nekaj normalnega, danes se vsi zgražajo. Starejši so ok, Mlajši pod osemnajst to pa ni ok. Ti pa povem, da tudi tisti nad 35 niso čisto nič odrasli, vsaj večina ne. Imam enega doma, ki po obnašanju bolj paše med 25 letnike kot 40 letnike.

Jaz sem mojo spoznal oz. ona mene pri 17, jaz 34…že dobro desetletje srečna, poročena, 2 majhna otroka…ne bi mogel dobiti boljše žene.

Bo trajalo? Kdo ve? So me pa od nekdaj privlačile mlajše in še vedno me osvajajo 23-27 letnice, ampak ne varam in vem, da je pri teh letih težko najti zrelo žensko. Se pa najdejo, moja je že od malih nog skrbela za gospodinjstvo in tudi danes je popolna gospodinja.

Se mi zdi, da leta danes na splošno niso pomembna. Niti spol, seveda. Vsak naj si najde kar mu paše pa svi goli i što se voli:))

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9532, 21.05.2022 ob 16:24

Ja je čist ok. Tisti, ki rečejo da to ni ok, z njimi nekaj ni ok. Včasih so se mlade poročale s precej starejšimi in to se je vsem zdelo nekaj normalnega, danes se vsi zgražajo. Starejši so ok, Mlajši pod osemnajst to pa ni ok. Ti pa povem, da tudi tisti nad 35 niso čisto nič odrasli, vsaj večina ne. Imam enega doma, ki po obnašanju bolj paše med 25 letnike kot 40 letnike.

se strinjam s teboj! Tukaj nekateri trdijo, da ko je moški star 60, ženska 45 je vsega konec, ker kao moški ne more več…pravzaprav je obratno. Marsikdo ne ve, da gre ženska pri 45-50 let v menopavzo, ko libido pade, nožnica je suha, estrogena skoraj ni več in prevladuje pri ženski testosteron….torej imamo v hiši dva moška. Moški pa gre v andropavzo pri cca. 70-75 letih, tako da moški ni problem. Seveda imam primere ko moški ne doseže več tako pogosto erekcije, ampak to ni kar počez za vse moška. Največ prepirov in ločitev povsod v zahodnem svetu je ravno zaradi tega, ker moški libido je cca. 20 let še precej živ, ženski pa ne!! Seveda se da pomagati, ampak malo katera ženska si pomaga s hormoni. Moški pa kar se moje prakse tiče povedo, da si sami najdejo ljubico, kar je povsem normalno, ali pa se ločijo…

Zelo zanimivo, da se dobr razumete med seboj.

Pisete, da vas spostuje itd..

Razmisljam, ce je to zaradi njihovih izkusenj in se dobr zavedajo kaj imajo.

Ker mulci , roko na srce delajo s puncami, ko svinja z mehom..ne vsi, da ne boste skakali..jih jemljejo samoumevno..ti starejsi, pa so svojo mladost ze dali cez in se zavedajo kaj imajo..

Si bom jaz tudi starejsega nasla….

…bog ve, kolko je Popay star 😀

Radi se imejte se naprej…

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4929, 21.05.2022 ob 17:27

Zelo zanimivo, da se dobr razumete med seboj.

Pisete, da vas spostuje itd..

Razmisljam, ce je to zaradi njihovih izkusenj in se dobr zavedajo kaj imajo.

Ker mulci , roko na srce delajo s puncami, ko svinja z mehom..ne vsi, da ne boste skakali..jih jemljejo samoumevno..ti starejsi, pa so svojo mladost ze dali cez in se zavedajo kaj imajo..

Si bom jaz tudi starejsega nasla….

…bog ve, kolko je Popay star 😀

Radi se imejte se naprej…

to sem jz napisala…ne vem zakaj anonimno..

Uglavnem brina5..ce slucajno spet po svoje napise..

Odgovor na objavo uporabnika
psiholog676, 21.05.2022 ob 17:26

se strinjam s teboj! Tukaj nekateri trdijo, da ko je moški star 60, ženska 45 je vsega konec, ker kao moški ne more več…pravzaprav je obratno. Marsikdo ne ve, da gre ženska pri 45-50 let v menopavzo, ko libido pade, nožnica je suha, estrogena skoraj ni več in prevladuje pri ženski testosteron….torej imamo v hiši dva moška. Moški pa gre v andropavzo pri cca. 70-75 letih, tako da moški ni problem. Seveda imam primere ko moški ne doseže več tako pogosto erekcije, ampak to ni kar počez za vse moška. Največ prepirov in ločitev povsod v zahodnem svetu je ravno zaradi tega, ker moški libido je cca. 20 let še precej živ, ženski pa ne!! Seveda se da pomagati, ampak malo katera ženska si pomaga s hormoni. Moški pa kar se moje prakse tiče povedo, da si sami najdejo ljubico, kar je povsem normalno, ali pa se ločijo…

A Zato sem jz ratala zoprna, ko en ded hehe..

Se pa strinjam s tabo..

Poznam enga 60letnika..jz jih imam 50let..

    Veliko vec ima kondicije, bolj
    Zivahen
    Bolj zdrav
    Pa se sexsal bi brez problema…
    Jaz pa v meni in se pocutim stara 70 pa vcasih se vec..

Odgovor na objavo uporabnika
Brina5, 21.05.2022 ob 17:57

A Zato sem jz ratala zoprna, ko en ded hehe..

Se pa strinjam s tabo..

Poznam enga 60letnika..jz jih imam 50let..

    Veliko vec ima kondicije, bolj
    Zivahen
    Bolj zdrav
    Pa se sexsal bi brez problema…
    Jaz pa v meni in se pocutim stara 70 pa vcasih se vec..

To kar sem napisal so dejstva, temu se ne da izognit, niti ignorirat. Tudi sam sem čez 60 in poleg tega da poznam teorijo, poznam tudi prakso….Moški, ki ni nasilen, ni alkoholik…je do svojega cca. 75 leta (lahko tudi več) sposoben seksualnega odnosa. In ne nabijanja, pač pa nežnega, ljubečega parjenja z vsako žensko, ne glede na starost. Imel sem nekaj pacientk prostitutk, ki so vse po vrsti povedale, da so starejši moški ne samo bolj prijazni do njih, ampak tudi nežni ljubimci, ki znajo prisluhnit telesu ženske, gre za nenavadno čuječnost teh moških…tako so razlagale na terapiji… priznam na ta vprašanja sem bil še posebej radoveden…

Sicer pa BRINA, če boš fizično aktivna (telovadba- vadba na sploh) če boš pazila na vnos hrane, da ne bodo sladkarije, piškoti, čips itd med gledanjem TV, ker ti bo dolgčas, imaš ne glede na menopavzo lepe možnosti za lepo starost, tudi ob spolnih odnosih s pravo osebo…

vse dobro in lepo!

Odgovor na objavo uporabnika
psiholog676, 21.05.2022 ob 19:19

To kar sem napisal so dejstva, temu se ne da izognit, niti ignorirat. Tudi sam sem čez 60 in poleg tega da poznam teorijo, poznam tudi prakso….Moški, ki ni nasilen, ni alkoholik…je do svojega cca. 75 leta (lahko tudi več) sposoben seksualnega odnosa. In ne nabijanja, pač pa nežnega, ljubečega parjenja z vsako žensko, ne glede na starost. Imel sem nekaj pacientk prostitutk, ki so vse po vrsti povedale, da so starejši moški ne samo bolj prijazni do njih, ampak tudi nežni ljubimci, ki znajo prisluhnit telesu ženske, gre za nenavadno čuječnost teh moških…tako so razlagale na terapiji… priznam na ta vprašanja sem bil še posebej radoveden…

Sicer pa BRINA, če boš fizično aktivna (telovadba- vadba na sploh) če boš pazila na vnos hrane, da ne bodo sladkarije, piškoti, čips itd med gledanjem TV, ker ti bo dolgčas, imaš ne glede na menopavzo lepe možnosti za lepo starost, tudi ob spolnih odnosih s pravo osebo…

vse dobro in lepo!

a ti psiholog malo osvajaš Brino???

O Kako lepo od tebe..

Hvala za vzpodbudo…

P.s. anabela…verjemi..nobenega osvajanja ni v tem….prav zares je to napisal ,samo,  da da nasvet…in me spomni, da se da..ce se hoce…in jaz hocem..

 

Hvala se enkrat

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
anabella356, 21.05.2022 ob 19:32

a ti psiholog malo osvajaš Brino???

TUde mene se dozdeva da bi rad brino.

Kdo sploh je to. A je bla prej kaka yo

Kaj veste o brini. Jez vidim nik sem pa ke.

A je bla kdaj prijavlena.

Je normalno,ne sekiraj in samo uzivaj.

nikoli ne reci nikoli, kaj pa veš kaj se še lahko razplete in zaplete…..

Brino vsi poznamo, tisti, ki smo že dlje tu. Brina je Brina. In najboljša frendica Popaja.

Kaj pa goji psiholog do Brine je pa čist njegova stvar. Izjemno lepo.

Odgovor na objavo uporabnika
Brina je samo ena, 22.05.2022 ob 08:04

Brino vsi poznamo, tisti, ki smo že dlje tu. Brina je Brina. In najboljša frendica Popaja.

Kaj pa goji psiholog do Brine je pa čist njegova stvar. Izjemno lepo.

TUdi js sem ze tu 2leti pa ne vem kdo je brina5.

Kako pa zgleda.

A od popaja je kolegica.

Popaj povej kako zgleda pa kaksna je po karakterju.

Tole mal ksr sem prebral kaj pise .se mi dopade.

Nobdna nebi napisala da je v meni. Ona pa je.

Je ene par ljzdi tu gor ko govorijo resnico.

Pero pa meri pa popay.pa kokosi pa bozo pomaranca tud

Zaba tud.

 

No jaz sem staromodna, ne pase mlada zena k staremu mozu, se manj pa mlad moz k stari zeni.

Brina5 je moj angel varuh tukej na sceni.. Pred leti sem doživljal kar dosti napadov zaradi mojega pisanja, hehe.. Men je bilo zabavno kako so eni noreli ampak jst sem vedno pisal iz svoje prakse kar sem pač doživljal v vezah in kako sem gledal na njih. Brina5 je čista petka in me je vedno branila…, preprosto, vedno na moji strani, tud v virtualni se začuti kdo je ok. človek in kdo ni… Seveda sem pa jst večni mladenič, čeprav me tu pa tam zdravje že malo načenja ampak ne kar se sexa tiče, hehe.

New Report

Close