Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Privlačijo me starejši

Privlačijo me starejši

Jaz jih bom imel 43 let, pa so ble vse starejše od mene, ena še celo 19 let, no ja takrat sem jih jaz imel 28 let pa je bil seks z njo božanski. Sej je bil z vsako, dve leti pa pol nazaj sem imel 10 let starejšo pa je bolj seksala kot una pri 25 letih.

Punca če so ti všeč moški z brado ti kar piši : mi se imamo radi, radi, radi, radi spredaj in pozadi, z leve in z desne..😜

Se ve. Mlade babe imajo rade stare prdce, ko pa same postanejo stare (40+),  pa iščejo mlečnozobce.

Ni normalno? Zakaj že ne?

Javi se na [email protected] 😃

Bla bla bla. Okol 40 še kar seksajo. S tam starega okoli 50 let starega bosta pa knjige brala.

Čist normalno, meni so tudi všeč mlajše. Sem 35.

Jaz sem pa star 33 in imam trenutno starejšo. Imel pa sem tako mlajše kot starejše, nimam ravno določenega tipa od do …

Sama sem stara 27, partner 45. Imava se super, zelo se razumeva, spostujeva, ljubezen je po 4 letih se vedno ogromna. Ni mi zal niti enega trenutko ko sem mu rekla ja bom tvoja! Imava tudi hcerkico in smo presrecni.

Sem imela prej vezo s fantom ki sva bila samo 2 leti razlike in nisva prsila skupaj, samo kreganje, ljubosumje z njegove strani, nikamor nisem smela…brez veze tak lajf..

Zdej sem SREČNA, LJUBLJENA, ZADOVOLJNA!

Tako, da ce so ti vsec zakaj pa ne. Probas, itak ce ne najdes skupnega jezika gres narazen, tak ko pri leto starjsem ali pa 15+ starejsem. Srecno

Javi se na [email protected]

Odgovor na objavo uporabnika
Imam starejsega partnerja, 17.05.2022 ob 18:22

Sama sem stara 27, partner 45. Imava se super, zelo se razumeva, spostujeva, ljubezen je po 4 letih se vedno ogromna. Ni mi zal niti enega trenutko ko sem mu rekla ja bom tvoja! Imava tudi hcerkico in smo presrecni.

Sem imela prej vezo s fantom ki sva bila samo 2 leti razlike in nisva prsila skupaj, samo kreganje, ljubosumje z njegove strani, nikamor nisem smela…brez veze tak lajf..

Zdej sem SREČNA, LJUBLJENA, ZADOVOLJNA!

Tako, da ce so ti vsec zakaj pa ne. Probas, itak ce ne najdes skupnega jezika gres narazen, tak ko pri leto starjsem ali pa 15+ starejsem. Srecno

ko boš ti 50 bo on 70, star, siv plešast z dvojnim podbradkom, s krčnimi žilami, hemeroidi in tisoč in eno boleznijo, mogoče še debel, rit povešena, ne bo več enega aduta imel. to pa kure ne premislite. mal počaki da pride starost

 

Samo tazagrenjene, ki tudi niso še bile v takšni zvezi komentirajo kako to ni normalno 🙂 🙂

[email protected] piši če so ti starejši všeč.

To ni nič takega, sama sem stara 22 in imam 13 let starejšega partnerja, ki ga ne bi zamenjala za nič na svetu.

Še niste našli ljubezni svojega življenja. Ne skrbite, ravno ga/jo nesejo iz porodnišnice. 🙂 🙂 🙂

Jaz ze od deklice rada gledam za starejsimi moskimi. Imam oceta, ja, je super. Nikoli me niso privlacili enako stari, mlajsi ali celo samo nekaj let starejsi. Sedaj sem 25 in sem resni 6 letni vezi s 38 letnikom in je super. Se super razumeva, sva na isti valovni… nevem, zakaj ne. Ob njem sem dostudirala, nasla sluzbo..

sicer 50 je res nekoliko veliko , sploh za zveze ali intimne odnose, vendar tudi 50 letniki so lahko postavni..sploh zvezdniki..

    To ti sama najbolj veš kaj ti paše a ne.

Imaš pač okus

Oj, javi se na [email protected]

😉😉😉

⚠️⚠️⚠️MOŠKI 18+ ⚠️⚠️⚠️

❗️Spolno zadovoljstvo predstavlja pomemben aspekt v življenju slehernega posameznika in vpliva na kakovost življenja.

❗️Spolne motnje so pogoste in se lahko pojavijo v katerikoli fazi spolnega odziva tako pri ženskah, kot tudi pri moških.

❗️Na nastanek vplivajo številni bio-psiho-socialni faktorji.

❗️Med najpogostejše spolne motnje pri moških spadata prezgodnja ejakulacija in erektilna disfunkcija (ED).

❗️Med drugim ocenjujejo, da bo do leta 2025 svetovna prevalenca ED znašala  >325.000.000😕

 

V ta namen izvajam presečno študijo (podrobnosti v linku) in sicer:

💁‍♂️ preko validiranega spletnega anketnega vprašalnika, ki zajema 28 kratkih vprašanj zaprtega tipa,

💁‍♂️sodelujejo lahko vsi 🚹 18+,

💁‍♂️ ob tem je zagotovljena POPOLNA anonimnost,

💁‍♂️potrebujem VELIK in demografsko HETEROGEN vzorec,

💁‍♂️podatki bodo služili IZKLJUČNO za namene raziskovalnega dela ‼️

 

📍 Link do vprašalnika: https://1ka.arnes.si/a/763c4e2f

 

💥Že v naprej se vam zahvaljujem za SODELOVANJE in DELITEV te objave🙏🤝💪

To pa je cisto od tebe kdo te privlaci! 23 letna

To, da te privlačijo precej starejši moški, ima neke vzroke. Razlogi za to odločitev so v psihologiji in značaju ženske. Morda si želi, da zate odgovarjajo, skrbijo kot za majhnega otroka ali pa le potrebuješ očetovo toplino. Že če se sama poglobiš vase, lahko najdeš razloge … Če ne gre, ti ga bo dobra psihologinja pomagala poiskati kaj vse je v ozadju. Najdeš tudi članke na internetu. 

Saj vem, da to ni pravilo, ampak ko si mlajši se razlika v letih ne pozna dosti, starejši kot si, bolj se razlika pozna. Npr. če si ti 40 +, si v najboljši formi, moški, ki je eno dobro generacijo starejši, pa …

Na kratko povedano hoces denar sam noces tega priznat ???

oj,pisi na  [email protected]

Pri meni isto… 10-15 let starejši me privlačijo. 24 letnica.

Odgovor na objavo uporabnika
22 letnica, 14.05.2022 ob 16:06

Najprivlačnejši so mi moški med 35 in 50 letom starosti. Pod to mejo me redkokdo privlači. Ko gledam moje vrstnike, mi deluje še vse otročje, nezrelo. Nedolžnost sem izgubila s starejšim moškim in vsi dosedanji moji spolni odnosi so bili s starejšimi moškimi.

Na prvi pogled se mi ne zdi to nič takšnega. Pač me privlačijo starejši. Ampak všeč so mi tudi takšni, ki bi mi lahko bili očetje. Enkrat sem se celo dala dol z moškim, starejšim od mojega očeta. Ali je to normalno, se sprašujem?

 

Če bi bila rada več kot pol življenja negovalka, kar izvoli…

New Report

Close