Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prodaja hiše -upoštevaš željo eks sosedov ali najvišjo ponujeno ceno od neželjenih

Prodaja hiše -upoštevaš željo eks sosedov ali najvišjo ponujeno ceno od neželjenih


Albancem ne bi oddala, sem ženska, ze tu je težava da bi jim ženska kaj rekla. Makedonci, Bosanci so čist drug narod. Pa naj povem , imela sem oglede za stanovanje v LJ, me pokliče šiptar, tak čuden občutek sem imela za njega, najprej osladen, mi pošilja srckw, kako je lepo stanovanje!!!, mu en dan prej javim, da storniram ogled, ker sem že oddala, potem pa začel groziti, da me bo počakal pred blokom, kletvice v njihovem jeziku, ni in ni nehal. Sem ga blokirala kjer.sem ga lahko, potem se je umiril. Pa sem samo stornirala ogled . Kaj bi bilo da bi živel notri. Razumem avtorico, da se jih boji, mi je pa čudno da bi toliko več ponudili. Da ni to njihovo izigravanje, ko bi prišlo do posla, bi dali pa čist drugo ceno. To znajo narediti. Albanci ne bi glih preferirali vrstne hiše, to ni za njihov slog. Sploh ne marajo takih finih lokacij kjer so vsi striktni, natancni. Raje imajo samostojno hišo, potrebno prenove, pa bi sami prenavljali ker je dosti moških v družini in dozidali kakšen prizidek za se eno familijo. Kaj vem, se mogoče motim? Ne pije mi vode
[/quote]

Infiltracija čimbližje lokacijam, kjer imajo posel. Ponavadi so odrinjeni na obroba ( poglej planina Kranj). Tako pa potem eno zadevo, potem se folk začne odseljevati, potem p pokupijo še ostalo. To je invazivo doseljevanje.

4 gorile z bejzbolskim kijem so ji prišle na vrata, ona jim bo pa “pokazala vraga” ? 😀

A z valjarjem za testo za kontro, ali kaj?
[/quote]

Ob napadu 4 goril s kijem ti lahko mirno posežeš po recimo stečkinu…tudi sodišče ti bo dalo prav.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Ob napadu 4 goril s kijem ti lahko mirno posežeš po recimo stečkinu…tudi sodišče ti bo dalo prav.
[/quote]

“wa da hek je “stečkin” ? Bokser za jajca ? Ahhhha že vidim, pištolca, brend Crvene Zastave made in Yugoslavia 😀

“wa da hek je “stečkin” ? Bokser za jajca ? Ahhhha že vidim, pištolca, brend Crvene Zastave made in Yugoslavia 😀
[/quote]

Ne, gre za sovjetsko avtomatsko pištolo v kalibru 9×18 mm Makarov, sicer nekoliko švohotnem, ampak hej, gre za avtomatski ogenj, rafale.

Kakovostno orožje sicer, ki pa je imelo probleme z zatikanjem nabojnika, ko ga je bilo potrebno hitro zamenjati s polnim. Pištole so uporabljali recimo sovjetski specialci (SPECNAZ), ker ni bilo ravno pametno kritizirati orožje, če nisi hotel končati za kakšnimi rešetkami, so specnazovci postali mojstri metanja vojaških lopatk, ki so jim nabrusili robove. 🙂

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Avtor, te razumem. Tudi mi imamo take odnose s sosedi tako v LJubljani, kot na morju. Na morju je sosed prodajal, je najprej povedal sosedom in smo mi sami našli kupca.

Tudi v Ljubljani smo zmenjeni, da ne spustimo v naselje nekega čudnega. Tudi pri nas smo isti sosedje že ohoho časa. Novi so samo otroci prejšnjih lastnikov.

Jaz ne bi prodala šiptarjem. Da me sosedje kolnejo še naslednjih 100 let…

Edina izkušnja s šiptarji, kar se tiče nepremičnine je bil v hčerinem naselju. Novo, fensi naselje, jaz sem bila zunaj z vnučko in pride en šipec. In vpraša, če sem tukaj doma, če vem, če je kakšno stanovanje še prazno. Je rekel, da kupi brez da vidi stanovanje. Takoj.

Jaz s šiptarji nočem imeti opravka, pa nisem rasistična, tudi oddajam, imam opravka tudi z Makedonci, Bosanci, ampak šiptar je klasa zase. Jaz jim ne bi prodala, bi se pa pogovorila s sosedi. Mislim ,da šiptarji na koncu ne bi ponudili toliko več, 50.000 eur je 15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} večja vrednost hiše (ob predpostavki da je hiša v ljubljani vredno recimo 400.000 eur, kar je sicer ogromno za vrstno hišo, še novogradnje nimajo take cene). Ponavadi so cene ob prodaji nižje od oglaševanih. Tudi če je lokacija ne vem kakšna, vrstna hiša je le vrstna hiša.

Zanimiva dilema..
Drugace pa moje izkusnje z alba. nci.
Oddajam stanovanje in ja, kot je ena napisala, en me klice, pise, ves prijazen, on bi se selil z noseco zeno, dvema otrokoma, takoj, sploh ne potrebuje ogleda. Sem rekla, se slisimo. Potem ga obvestim, da je ze oddano..
Ni da ni grdih besed in grozenj, v prihodnje se sploh ne zapletam njimi pri nicemer.
Bosanci so zlati, imam v drugem stanovanju druzino, ona je bosanka. Ne morem je prehvalit, glede reda in skrbi za stanovanje..

[/b]

Kaj a ti veš, na pamet :). Loklofaš na pametkacija in vse ostalo odtehta nekomu marsikaj – dokler je pa ponudba manjša od povpraševanja se pa tudi vrste hiše za toliko prodajo . Sploh nekomu, ki je bil rojen v tistem rajonu, pa se po 20ih letih npr. vrne v mirno sosesko s svojo novo družino. Pojma nimaš 🙂

Ampak ali je kdo pomislil, da Albanci ne rabijo osebno kupovati, lahko kupijo preko agencije, svoje firme, ali slamnatega lastnika, potem pa prepišejo. A mislite da se to ne dogaja? Če imajo denar, lahko kupijo kjerkoli. Sosed je bil na smrt skregan z bratom, mu ni hotel prodati ene parcele ob njegovi hiši. Nato je kupil to parcelo nekdo tretji, kasneje se je izkazalo da je to kupil brat preko tretje osebe. Kupoprodajno pogodbo ne moreš razveljaviti kot darilno pogodbo, kar si kupil in plačal, prodajalec nima vec pravice do tega. Sosedov si pa tudi ne moreš izbirati.

Albanci dvomim da kupujejo preko posrednikov, oni so direktni ljudje.

New Report

Close