Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prosim pomagajte mi sem v hudi duševni stiski

Prosim pomagajte mi sem v hudi duševni stiski

Hehe ze vem, katera pise Tita Marie Sophie, wannabe shizofrenicarka, ki to ni bila nikdar, pac pa patoloska laznivka, ki je tudi na drugih forumih povsod pisala o razlicnih, izredno tezkih in mucnih zivljenjskih usodah, pri tem pa vedno odgovarjala sama sebi in se celo skregala sama s sabo, dokazano! In vse to je pocela kljub temu, da ima resno sluzbo socialne delavke in zivi v svojem stanovanju pri skoraj 40 letih, samska in brez otrok, kot kaksen bubreg v loju!

Veckrat je bila bannana iz forumov za pomoc v dusevni stiski, ker je IP dokazoval zlorabo!

Celo klicali smo njeno psihiatrinjo, ne spomnim se priimka, ki se je precej smehljala njenim zgodbam in nas je zelo pocasi na domacem hisnem telefonu takole pomirjala, zelo pocasi govorila tole : ” Da da nikar ne skrbite, jaz zanjo skrbi, ne nic ji ne bo hudega, raje se pomirite, upajmo da ne bo storila samomora, pecej verjetno ga ne bo…” , da nic ne moremo in da upajmo, da Sophie ne bo storila samomora in da ga precej verejtno ne bo, saj ona ni Sophie, ona si vse izmisli, pa kaj ces, ona ve, kaj dela, ampak prevec je sama.”

Zato ne nasedajte vec in pojdite spat, pa tudi jaz grem.

Hvala Sophie za ponovno burlesko in padanje v agonijo, medtem ko se dokazano na vse pretege za racunalnikom vsem ponovno psihopatsko smejes, ker smo ti nasedli, tokrat na tem forumu kjer si nekaj casa celo bila moderatorka! Res nehaj tezit s svojimi lazmi. Ti nimas niti partnerja ne otrok in psihopatsko tezis po forumih za pozornost. Ti bos lahko enkrat sla v zapor zaradi povzrocitve gorja drugim ljudem, nic krivim za tvoje izmisljije, ce imam vse prav.

Svašta…Toliko domišljije pa še jaz nimam…

Bila sem tam, vse našteto in še kaj, razen izgube otroka (hvala nebesom za moje Sonce).
Govori o vsem! Če se nimaš s kom pogovarjat, piši tukaj!
Nisem se imela s kom pogovarjat, sem pisala tule gor.
Dobila boš različne odgovore, eni bodo tudi nesramni, eni sarkastični, eni bodo brca v rit, eni bolno realni, večina pa spodbudnih. Izbereš tiste, ki te dvignejo, ki te potolažijo, stimulirajo, skratka delujejo nate pozitivno. Ljudje smo si različni, meni pomaga trda reala in brca, pa čeprav me na prvi pogled jezi, ampak jeza mi pomaga, da vstanem in se borim naprej. Nekomu pomaga božanje in usmiljenje. Nekomu tretjemu nekaj tretjega, različni smo si in na srečo so vedno tudi odgovori različni, da res lahko izbereš, kaj tebi pomaga.

Drugače pa, vsakega sranja je enkrat konec, nobena nesreča ne traja večno, kot tudi sreča ne traja večno. Pred leti se mi je nabralo enako kot tebi, vse naenkrat, enako sem padla v črno praznino, pa sem prišla ven veliko močnejša in s spoznanjem, da človek preživi marsikaj in Živi!

Upam, da si izšla iz najhujše stiske in danes lahko bolj racionalno razmišljaš. Nekdo je svetoval tablete, predlagam namesto teh smolo industrijske konoplje. Pomirja, povrne spanec in blagodejno deluje na telo. Ni psihotropna in se ne moreš navaditi in ne predozirati.

Sem boljše. Malo me glava boli, ampak na splošno ne vidim vse tako črno kot sinoči. Tako da hvala vsem za prijazne in realne besede.

Vesela sem, danes je nov dan, tudi zate in bo boljše. Ampak to s smolo industrijske konoplje pa sem mislila zelo resno. CBD, ki ga vsebuje je resnično neverjetno pomagalo pri takih situacijah (tesnobi, nespečnosti,…), preberi si na netu. Raziskave so šele v zadnjem času nerejene in rastlina je bila zelo zapostavljena.

New Report

Close