Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu prsi!!!!!!!!!!!!!

prsi!!!!!!!!!!!!!

Na službo, na ples v soboto zvečer (njami!), kakšne hlačke si boš kupila….., samo na moj k.. ne. Imam prav?

No ja delno si zadel 😉 in tud direkt na k ne mislm..sm pa firbec pa me zanima kako zgledas ..sam skoda je k nimas modrih al pa zelenih uck 😉

www.studentarija.net

Vidiš, da kar nekaj vem o bejbah tvojih let! Plesal bi s tabo kakšen malo bolj erotičen ples z velikooo stiskanja, objemanja in poljubljanja. Ja Rubyka moja, ti ne veš da je najvažnejši K.?!?

Kaj pa wes kaj je nekomu najvaznejse…se bi mi zdel mal smesno od tebe ce bi se zanasu na to da bi mi reku da mas velik k in pricakoval da bom zato padla v momentu 😉 zenske smo mal drgac narjene 😉

www.studentarija.net

Rubyka, niste drugač narejene, pač pa o teh zadevah bistveno drugače razmišljate. Pač bolj čustvene ste, mi pa sex, zapneš hlače in veselo domov. Sicer pa je sex iz ljubezni najlepši, se strinjam. No, kaj zdaj, si premislila, al še kar razmišljaš?

a po mojem, pa tudi ti nisi čisto ravnodušen, malo se že vprašaš, kako se pa una zdej počuti in podobno, še sploh, če občutiš, da so prisotna določena čustva z ene ali druge strani. Če pa si res sposoben samo zapinkat šlic, brez kakršnihkoli občutkov, brez, da bi se kaj sekiral, potem si pa res faca (ali pa že tolk izkušen v skokih čez plot;-)))).

V glavnem je tako, da odidem, brcnem kamen in kot da se ni zgodilo nič! Tudi ko ga vržem na roko, nimam nikakršnega moralnega mačka, tako približno tudi takrat. Se pa sekiram, če imam popackane spodnjice od sperme, celo menstrualne krvi, to pa je nekaj drugega

Če si to sposoben, potem vsaka ti čast, sam očitno maš tud ženske take, ki podobno razmišljajo;-), mene kmalu začne dajat moralni, pa vest, še sploh, če vidim, da se punca hoče navezat, jaz pa nisem zaljubljen vanjo.

Jaz pa nič, ko jo j….!

Ja takrat tud jst nism, takrat je sama strast, samo potem, potem:-(

No ja sam se tud zgodi da ste moski bolj custveni oz. poznam primer k je tip skoz govoru da on komot samo sex in da se ne zaljub in tko naprej..a v eno zensko k jo je hotu met samo za sex se je zaljubu se preden sta sploh kej mela..pa je sla ta teorija po vodi.

www.studentarija.net

To si bila ti Ruby, ne? In si odšla prej preden bi sploh enkrat sprobala njegovega lulija?

a si v službi zdej al kaj?
a te kaj razganja?:) mal poglej kak je zunaj lepo

Ja to sem bla jaz…sla sem pa ker se ni znal odlocit in ker ni izkoristil priloznosti ko je imel priliko..pol sm se pa jaz zaljubila v enga druzga , preden se je ta zjasnu za kaj bi me sploh mel pa tko naprej..kako naj jaz wem kaj vam hod po glavi 😉

www.studentarija.net

Si videla kako sem prec uganil?
Ampak da nisi izkoristila prilike, če je bil že tip preveč lesen? To pa je kar mal narobe, veš? Očitno si mu premalo pokazala kaj si želiš…
A razmišljaš pa še kar naprej? Tako dolgo že ne bom čakal!

Eh nisi dojel..on ni izkoristil prilike ne jaz.
Joj KIR tebe so same besede 😉

www.studentarija.net

res je . če hočeš dobrega fukača v realnosti glej mene ha ha .

res je . če hočeš dobrega fukača v realnosti glej mene ha ha .
ker tepec ni izkoristil take dobre ponudbe za pickico kot jo imas ti??

Mater! Takoj mi daj mail, pa se zmenva!

No no ne se se ti hvalt ;)))
Drgac pa ja najdejo se tud taki k ne zanjo prilke izkoristit ..tko je 😉

www.studentarija.net

Sj ga mas gor.

www.studentarija.net

Kaj imam gor? Lulija?

Ne, e-mail naslov.

www.studentarija.net

Nimam!

ja jest sm včasih tud tak tepec:(
če se pa tok bolezni bojim ! ma sej je prav tako.

New Report

Close