Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu prsi!!!!!!!!!!!!!

prsi!!!!!!!!!!!!!

Kliknes in mas..ce si pa tok nesposoben kaksn mors bit pol sele v postli..tsss 😛

www.studentarija.net

Klikneš, klikneš! Ti klikn, pa boš videla! Nič!!!
V postelji pa bi moral pokazat. Kot pišem, no tako nekako…

a ne vidiš da te v glavo jebe ha ha ccc.
kok se jim pustiš jebat ej mali

Ja sam tle so bli drugi faktorji..nobena bolezen al pa kej. No pa sj ni vazn.

www.studentarija.net

Ma dj no ..nisi resn..klikn se enkrat pa bos vidu da ti pokaze.

www.studentarija.net

Že 12 x sem ti pisal, pa mi ovtlook sploh ne dela, oz. te ne najde! Kaj naj naredim? Nekaj je narobe!!!

Ne sekiraj se, ljubi moj KIR, ji je že svetilnikk pisal…držim pesti, da ti outlook ne bo delal nit pod razno, ha ha!

Jaz pa da tebi ne dela e-pošta, niti telefon, haha

Ruby, poglej kaj mi želi moja ženička, mal je žleht, se ti ne zdi? Ona pa lahko povsod rajca z lepimi besedami, pol pa znorijo

Kaj je zdaj, te bom spet čakal al kaj?

čeprav ni bilo lepo do tebe da za mene nimaš časa ob milijon postih kolikor si jih že tu napisala. seveda pa jaz sedaj tudi nimam več časa zate. l.p.

Ves kaj..ocitno ti ni usojen..mislm ce si se res tok potrudu pa tokrat pisu pa nc..mislm ne wem no..al so ble pa to vse s5 samo besede a KIR? A si se ustrasu? 😉

www.studentarija.net

Šele zdaj se javljaš!
Nisem se ustrašil, nekaj zafrkava, bom pa servis poklical.
Ali pa si me hotla mal nategnt, Rubyka??

zvisu si mali ha ha

Nočeš pomagat Rubyka? Ti si strokovnjakinja za rač., zato mi pomagaj da pridem do tebe. Pa ravno zdaj mi nagaja, ko sem hotel s tabo doživet en čudovit sex! Kaj naj naredim, klical sem že servis?

Ja a ni to zanimivo..ko bi moral pa mail poslat pa s tem nekaj konkretnega narest je pa vse skupi crknl..zlo prikladno ni kaj…

www.studentarija.net

Ja, vedno se vse obrne proti meni! Če si res želiš dobrega sexa, mi pomagaj!

Ja kako nej ti pa pomagam ce se kliknt ne znas…nej pridem tja pa kliknm namest tebe al kaj?

www.studentarija.net

Saj sem, pa mi outlook ne dela, niti ako hočem kaj poslat drugam. Ne vem kaj je narobe. Saj bom dal uredit, pol se pa dogovoriva. Samo naprej povem tudi tebi: hočem sex, ljubezni ne, saj veš še vedno sem strahotno zaljubljen v tisto, ki ni hotela do konca in me je le izkoristila, zgleda. Bi ti?

Hmmm a sm jaz mogoce kdaj teb kaj rekla o ljubezni? Nisem..

www.studentarija.net

Torej velja, Rybi? Sex, pol pa vidiva?
Pa še to: Kako si oblečena danes?

Danes bolj sportno..kavbojke in suknjic enak..spodaj pa seveda lepo perilo kot vedno.
Pa KIR sj nimava kej videt…

www.studentarija.net

Kaj nimava kej videt? Zakaj? Na prvi del vprašanja nisi odgovorila!

Ti mi tud se nisi meila poslal…

www.studentarija.net

Ne morem, Ruby, razkrije vse moje osebne podatke!!!Cmok!

No zdj si vsaj priznal da ga noces poslat ne da ga ne mores…vids pa sm mela prav…

www.studentarija.net

New Report

Close