Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rada bi "šla po svoje"

Rada bi "šla po svoje"

Aja, najeto stanovanje je obdržala :)))
To ga je pa res olupila :))
Edino tega ne razumem, zakaj je šel po ločitvi 80 km stran?
[/quote]

Vrnil se je “v domači kraj”, kjer je imel in še ima tudi službo!

Vrnil se je “v domači kraj”, kjer je imel in še ima tudi službo!
[/quote]

Njegova odločitev, se ti ne zdi?

khm iste sorte tičice skupaj letajo. Kdaj si se pa ti streznila?

se pravi, če si len, pa je vse na ženski, je povsem ok, saj ne piješ, kadiš, varaš, pretepaš. Resno?

Vrnil se je “v domači kraj”, kjer je imel in še ima tudi službo!
[/quote]

se pravi nazaj k mami. To je najslabša možna odločitev odraslih ljudi.
Je pa zanimivo, kako se zgodba iz “vse mu je pobrala” razplete v ” v bistvu nič ni imel, ni sposoben samostojnega življenja in sedaj jokca.”

nisi zastonj dajala nog narazen toliko let in vedno pride enkrat čas ko mora plačati račun. če pa slučajno ne uspe in bi dobila premalo, imaš zdaj še nekaj časa da dobiš nov dober prifuk. ampak treba bo pohiteti ker čas neusmiljeno beži

Veste koliko Slovenk poznam, ki so mozu vse to in vec naredile? Za prazen nic. Ni bil dovolj pozoren. Ljubezen se je izpela. “Oddaljila” ste se. Pocutile so se “ujete”. Potrebovale so “svobodo”. Itd. Vsi ti tipi so bistveno vec zasluzili. In potegnili kratko. Nekateri naivkoti pa se celo po locitvi pustijo obirati. Zenski vsestransko pomagajo medtem, ko se ona na velko fukari okoli, ker hoce izziveti vse kar je prej “zamujala”.

Seveda obstajajo tudi razni jebivetri. Ampak dejstvo je, da najbolj nadtradajo ravno tisti, ki so zenskam najvec dali. Naivni bumbarji, ki so se se nedavno obnasali kot, da so tezki asi, ker zivijo “urejeno druzinsko zivljenje”. Potem pa slisis, da so seksali 1x na mesec. Da je zenska ze leto in dlje nacrtovala vse skupaj.

In tisti, ki si pravite, ces, ni Slovenija Amerika kjer zenska lahko moskega oskubi, poslje v zapor, itd. Samo to gam povem. Ni se! Bo pa. Z vsakim dnem napredujete v to smer.

se pravi nazaj k mami. To je najslabša možna odločitev odraslih ljudi.
Je pa zanimivo, kako se zgodba iz “vse mu je pobrala” razplete v ” v bistvu nič ni imel, ni sposoben samostojnega življenja in sedaj jokca.”
[/quote]

Če te taka interpretacija osrečuje – uživaj. Je pa napačna – vsaj v prvem “dejstvu” – “se pravi nazaj k mami”.
Mi je pa zanimivo koliko žensk si domišlja, da so moškemu potrebne (ni sposoben samostojnega življenja). Poznam kar precej moških, ki jim to ni noben problem – pere pralni stroj, kuhanje jim je delno hobby, delno jedo zunaj, sesanje – poleg Roombe par minut na teden … Morda je bilo 50, 100 let nazaj drugače, a sedaj sorry, z spodobno plačo je samostojno življenje simpl.
Kar se tiče pa seksa te pa v končni instanci najdražja “call girl” pride ceneje, glede ljubezni pa: “Ko metuljčki odletijo …” – je dandanes tudi “prehodna dobrina”
Tako da, pod črto, kot so že mnogi ugotavljali – moškemu se “veza” absolutno ne “splača”
Mimogrede – sem v zvezi že 40 let (z isto ) in nameravava tudi nadaljevati 🙂

se pravi, če si len, pa je vse na ženski, je povsem ok, saj ne piješ, kadiš, varaš, pretepaš. Resno?
[/quote]

Pa saj nisem rekla da je ok. Hotela sem samo povedati, da se lahko tudi popolnoma normalnemu decu utrga, ce mu hoce baba vzet nekaj za kar je celo zivljenje garal, mu po moznosti z izplacilom pogojevat stike z otroki… To je bil moj point. Ne pa kaj je komu ok in kaj ni.

Če te taka interpretacija osrečuje – uživaj. Je pa napačna – vsaj v prvem “dejstvu” – “se pravi nazaj k mami”.
Mi je pa zanimivo koliko žensk si domišlja, da so moškemu potrebne (ni sposoben samostojnega življenja). Poznam kar precej moških, ki jim to ni noben problem – pere pralni stroj, kuhanje jim je delno hobby, delno jedo zunaj, sesanje – poleg Roombe par minut na teden … Morda je bilo 50, 100 let nazaj drugače, a sedaj sorry, z spodobno plačo je samostojno življenje simpl.
Kar se tiče pa seksa te pa v končni instanci najdražja “call girl” pride ceneje, glede ljubezni pa: “Ko metuljčki odletijo …” – je dandanes tudi “prehodna dobrina”
Tako da, pod črto, kot so že mnogi ugotavljali – moškemu se “veza” absolutno ne “splača”
Mimogrede – sem v zvezi že 40 let (z isto ) in nameravava tudi nadaljevati 🙂
[/quote]

ti si začel nakladat o super frendu, ki mu je bivša vse pobrala. Potem pa se izkaže, da mu ni mogla nič pobrati, ker nič nista imela. Če 80 km stran najema ali ima svoje stanovanje, potem se komot preseli v mesto, kjer je živel prej in tudi otroka, ki jima bo lahko s tem nudil normalno otroštvo. Dva popoldneva na teden preživeti nekje zunaj ali po kafičih, res ni ravno nekaj dobrega. Če ima zakomplicirano življenje, si ga je sam zakompliciral, ker se je šel seliti stran.
Kar pa se tiče plačevanja. Vsak moški si sam izbere partnerko in če mu je v štartu vseeno, da pobere neko luzerko, kar se financ tiče, potem naj ne joka. Če jo financira mu to ne daje nobene pravice, da bi jo s tem kupil za vse življenje.
Res pa da tukaj berem, da se kar večini zdi normalno, da ženske v zakonski zvezi v bistvu prodajajo svojo luknjo za neke dobrine in še vedno se smatrajo za služkinje, ki bi morale doma vse narediti, takoj ko dobijo nekaj trdega med noge.
Pa je vse skupaj le stvar izbire.

Zenska preracunljivost ne pozna meja. Ravno se locuje prijatelj. Tujina. Odlicnega izgleda, fit, zasluzi, … Dva otroka izsolal na privat univerzah. Zenska na ~minimalcu. Vse kar je zasluzil so sproti porabili za druzino. Nic varcevali, ker so racunali na dedovanje. Tak je bil “dogovor”.
Potem pa… kar naekrat se ji je kao “odpeljalo”. Skurbala se je. Ipad (gps) je dal pod zic, zato ve 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Doma so se zaceli kregi. Seksa ze dolgo vec ni bilo. Itd. Potem pa zvem, da je prisel cas dedovanja. Tega pa ni zelela z njim deliti. Zato se ga je znebila. Druzinski lole je svoje odsluzil. Ne rabi ga vec.
Vecina loletov pojma nima zakaj so bili nacevljani. Zenske so hudicevo hladnokrvno preracunljive. Moski odloti kot star obrabljen salonar, ko odsluzi svoje “poslanstvo”.

no pa saj mu je še vedno ostal odličen izgled, fit postava in dober zaslužek. Pa če en tak ne bi mogel ene lepe in bogate dobiti, potem pa tudi ne vem, kako se svet vrti.

no pa saj mu je še vedno ostal odličen izgled, fit postava in dober zaslužek. Pa če en tak ne bi mogel ene lepe in bogate dobiti, potem pa tudi ne vem, kako se svet vrti.
[/quote]
Bogata oskubljenega reveža noče. :-)))
Bogati se med seboj poročajo.

ti si začel nakladat o super frendu, ki mu je bivša vse pobrala. Potem pa se izkaže, da mu ni mogla nič pobrati, ker nič nista imela. Če 80 km stran najema ali ima svoje stanovanje, potem se komot preseli v mesto, kjer je živel prej in tudi otroka, ki jima bo lahko s tem nudil normalno otroštvo. Dva popoldneva na teden preživeti nekje zunaj ali po kafičih, res ni ravno nekaj dobrega. Če ima zakomplicirano življenje, si ga je sam zakompliciral, ker se je šel seliti stran.
Kar pa se tiče plačevanja. Vsak moški si sam izbere partnerko in če mu je v štartu vseeno, da pobere neko luzerko, kar se financ tiče, potem naj ne joka. Če jo financira mu to ne daje nobene pravice, da bi jo s tem kupil za vse življenje.
Res pa da tukaj berem, da se kar večini zdi normalno, da ženske v zakonski zvezi v bistvu prodajajo svojo luknjo za neke dobrine in še vedno se smatrajo za služkinje, ki bi morale doma vse narediti, takoj ko dobijo nekaj trdega med noge.
Pa je vse skupaj le stvar izbire.
[/quote]

Ti pa resnično “selektivno interpretiraš” :-). Če so zate sodelavci vsi “best frendi” – no, zame niso. Kar pa ne pomeni da jih ne poslušam, ko razlagajo svoje “tegobe”.
In tudi ko “nič nimaš”, pa te “vržejo ven” pač izgubiš svoj dolgoletni dom, otroke in moraš nekje drugje iskati dom. (Se mi še ni zgodilo, a si predstavljam da ni prijetno).
“Vsak moški si sam izbere partnerko in če mu je v štartu vseeno, da pobere neko luzerko, kar se financ tiče, potem naj ne joka.”
Ne vem, včasih smo poznali besedo ljubezen, zvestoba …. In ko se zaljubiš (sicer neumno) a navadno spregledaš razlike v izobrazbi, premoženju …. Ja si delno “neprišteven” – menda velja za oba spola. In potem, ko “metuljčki odletijo” – je sedaj menda moderno “iskati dušo dvojčico”, seveda, če se jo najde, čez nekaj let tudi tam “metuljčki odlete” in vaja se lahko ponovi. To vse v imenu osebne svobode in “pravice do osebne sreče”.
Ti si kot kaže bolj pristaš Indijske “šole” – partnerje naj z trezno glavo poiščejo odgovorne osebe (starši), ki poskrbijo za izobrazbeno in gmotno ravnovesje. In to naj bi bil temelje za trajno in srečno zvezo – menda velikokrat celo deluje 🙂

Imam doma eno tako feministično baburo ki se na vsak način hoče ločiti .
Imava kar dober standard (hiša hay,dobra atomobila).
Nagaja mi na vse možne načine, iziva me da bi jo udaril, da bi ji povzročil kakšne posledice.
Sem popolnoma normalen moški brez ” slabih” navad a ona se iz svojega okvira ne da.
Za to pozivam vse moške samo ločiti se nima smisla ,preveč izgubiš ,če te ona ne mara je to njen problem.
Živiš poleg zakona še svoje življenje to je to.
Pustiš ji naj se jebe sama če se že hoče.
Kritizira me in graja vse povsod kot da nisem nič vreden moški, a je stvar ravno obratna.
Glede feminizma danes trpi družina kot celota.

Imam doma eno tako feministično baburo ki se na vsak način hoče ločiti .
Imava kar dober standard (hiša hay,dobra atomobila).
Nagaja mi na vse možne načine, iziva me da bi jo udaril, da bi ji povzročil kakšne posledice.
Sem popolnoma normalen moški brez ” slabih” navad a ona se iz svojega okvira ne da.
Za to pozivam vse moške samo ločiti se nima smisla ,preveč izgubiš ,če te ona ne mara je to njen problem.
Živiš poleg zakona še svoje življenje to je to.
Pustiš ji naj se jebe sama če se že hoče.
Kritizira me in graja vse povsod kot da nisem nič vreden moški, a je stvar ravno obratna.
Glede feminizma danes trpi družina kot celota.

Ti pa resnično “selektivno interpretiraš” :-). Če so zate sodelavci vsi “best frendi” – no, zame niso. Kar pa ne pomeni da jih ne poslušam, ko razlagajo svoje “tegobe”.
In tudi ko “nič nimaš”, pa te “vržejo ven” pač izgubiš svoj dolgoletni dom, otroke in moraš nekje drugje iskati dom. (Se mi še ni zgodilo, a si predstavljam da ni prijetno).
“Vsak moški si sam izbere partnerko in če mu je v štartu vseeno, da pobere neko luzerko, kar se financ tiče, potem naj ne joka.”
Ne vem, včasih smo poznali besedo ljubezen, zvestoba …. In ko se zaljubiš (sicer neumno) a navadno spregledaš razlike v izobrazbi, premoženju …. Ja si delno “neprišteven” – menda velja za oba spola. In potem, ko “metuljčki odletijo” – je sedaj menda moderno “iskati dušo dvojčico”, seveda, če se jo najde, čez nekaj let tudi tam “metuljčki odlete” in vaja se lahko ponovi. To vse v imenu osebne svobode in “pravice do osebne sreče”.
Ti si kot kaže bolj pristaš Indijske “šole” – partnerje naj z trezno glavo poiščejo odgovorne osebe (starši), ki poskrbijo za izobrazbeno in gmotno ravnovesje. In to naj bi bil temelje za trajno in srečno zvezo – menda velikokrat celo deluje 🙂
[/quote]

ti precej selektivno interpretiraš zadeve. Torej ti odrekaš pravico do osebne svobode in konec koncev osebne sreče, oziroma, da si ženska ne sme premisliti. hvala bogu, danes obstaja možnost ločitve in ljudje niso prisiljeni bivati skupaj, če se ne marajo.
Nisem nič pristaš indijske šole, nisem pa niti pristaš tega, da bi se mi moški, ki samo s kur…cem izbirajo svoje žene in matere svojih otrok, smilili. Ravno tako ne tisti, ki imajo v glavi, da si ženske kupujejo. Sploh taki, ki imajo denarja komaj za sproti, pa mislijo, da so cel svet kupili s parimi fičniki. Tisti moški, ki res imajo denar, ob ločitvi ne jamrajo, ker se jim ne pozna toliko.

saj za ločitev ne rabi tvojega soglasja 🙂

ti precej selektivno interpretiraš zadeve. Torej ti odrekaš pravico do osebne svobode in konec koncev osebne sreče, oziroma, da si ženska ne sme premisliti. hvala bogu, danes obstaja možnost ločitve in ljudje niso prisiljeni bivati skupaj, če se ne marajo.
Nisem nič pristaš indijske šole, nisem pa niti pristaš tega, da bi se mi moški, ki samo s kur…cem izbirajo svoje žene in matere svojih otrok, smilili. Ravno tako ne tisti, ki imajo v glavi, da si ženske kupujejo. Sploh taki, ki imajo denarja komaj za sproti, pa mislijo, da so cel svet kupili s parimi fičniki. Tisti moški, ki res imajo denar, ob ločitvi ne jamrajo, ker se jim ne pozna toliko.
[/quote]
Tisti moški, ki res imajo denar, ob ločitvi ne jamrajo, ker se jim ne pozna toliko.

Kako imas pa ti izprijen pogled… Ziher si zenska, lol.

saj za ločitev ne rabi tvojega soglasja 🙂
[/quote]
Naj se kar loči iz bajte ne grem.
Če komu dom kaj ne paše na samo gre.

Meni se zdi zmagovalno, da sama pove, da je za hiso mogoče prispevala max 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} (pralni stroj je potrosna roba) imela pa bi 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Sej vem na koncu ji bo sodisce se res dalo 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} kar je farsa.

Vse to ciscenje pa nase feministke, ki v sluzbi delajo za 800€ bi doma za uro dela na dan racunale 100€


Katera feministka pa se kuha in cisti svoje stanovanje? Skuhati komaj kaj znajo. Zivijo pa kot v stalah. Danes jim se vozicke tipi potiskajo. Zgledajo kot pozenscene pickice. Sploh, ko jih osebna dominetrix na vsakem koraku kritizira, lol.

Ženske so inteligentnejše, lahko se moški še tako slepijo, kako so neumne, ampak skoraj vedno jih ženske na koncu pospravijo za malico, pa je lahko on nek uspešnež, ona pa na minimalcu, na koncu vedno prevlada pametnejši. In to je ponavadi ženska, da ne rečem vedno.

Ženske so inteligentnejše, lahko se moški še tako slepijo, kako so neumne, ampak skoraj vedno jih ženske na koncu pospravijo za malico, pa je lahko on nek uspešnež, ona pa na minimalcu, na koncu vedno prevlada pametnejši. In to je ponavadi ženska, da ne rečem vedno.
[/quote]
Ce bi oba uporabljala razum, bi bila inteligenca res merilo. Pa temu seveda ni tako. “Custvena” zenska uporablja razum, “necustveni” moski pa je custven. Kar je seveda delno biolosko pogojeno. Drugi del pa je program, ki tako moskim kot zenskam vcepijo MATERE. Da so puncko oh in sploh, fantki pa poredni. Mediji in solski sistem pa vse skupaj le se utrdijo.
Resnica pa je seveda cisto drugacna. Zenske se ze od malih nog priucijo koristolovnega manipuliranja z moskimi custvi. Velika vecina moskih pa so navadni binglni, ki vwrjamejo v Dedka Mraza. Pa ceprav imajo 2 doktorata in direktorsko pozicijo.

Normalno, da bolj inteligentni bolj uporabljajo razum.

New Report

Close