Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek RAVNOKAR poročajo o 5 mrtvih, 18 ranjenih STRELSKI POHOD NAD GEJI

RAVNOKAR poročajo o 5 mrtvih, 18 ranjenih STRELSKI POHOD NAD GEJI

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👹👹👹👹👹👹👹, 20.11.2022 ob 14:59

Odgovor na objavo uporabnika
mah no, 20.11.2022 ob 14:36

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👹👹👹👹👹👹👹, 20.11.2022 ob 14:30

Odgovor na objavo uporabnika
mah no, 20.11.2022 ob 14:24

Ni nujno, da je latentni gej ali gej, lahko je pač samo iz skupine skinheadov, kjer sovražijo geje, črnce, revne, latinose, musliče, cigane… svoje sovraštvo, ki izhaja iz nekih lastnih frustracij (recimo ni mu uspelo dobiti službo), taki tipi usmerijo v marginalne skupine, ki so dobra tarča.

To so po navadi revčki, ki morajo svoje frustracije nekam usmerit, niso sami krivi za svoj fejl, ampak nekdo drug, židi, ukrajinci, geji, arabci whatever.

Bolj malo verjetno. Jaz poznam, sem poznal veliko skinhedov. Nisi še brala, ko sem pisal o temu?

No ko so kaj spili so mi vsi priznali, da so jim všeč tudi moški. Še kakšen gej je bil med njimi. Isto se mi je zgodilo z nasilnimi čefurji in cestnimi pretepači.

Pol pa ko so bili trezni pa soi mi govorili, če komu poveš te natepem. Tudi da me bo ubil mi je že kdo rekel.

Ja, itak, skinheadi bodo popivali z gejem in mu priznavali, da so sami geji.:)) Okej, ja….če si verjameš.

Ne dvomim, da je tudi med skinheadi kak gej, ki strogo skriva svojo usmerjenost, ne bo pa o tem čvekal z nikomer, niti pijan. Da bi pa kar vsi skinheadi bili geji… v tvoji glavi so itak vsi tipi biseksualci, hehe.

Daj ne spreminjaj vzdevka. In ne komentiraj tistega sveta, ki ga ti ne poznaš. Če nisi iz tega okolja ne pametuj o tem.

Ker lej Julij Cezar, kje pa misliš, da so seks iskali? Pri heteroseksualcih? (to je prvi način kako vem zanje)

In drugič, kaj ti veš o meni in v katerem okolju sem se gibal? Kako pa naj bi vedeli zame, da sem gej? Misliš da gejom to na čelu piše? Ne jaz sem tisti, ki sem znal zaupen pogovor na 4 oči ob pijači speljati v to smer in ljudem se razveže jezik. Postopoma smo prišli do točke, ko sem jaz lahko povedal da sem gej in onio priznali, da so biseks. Potem pa naslednjič grozijo, da moram biti tiho o tem. Ker kot sem rekel frustracije glede spolnosti(moški ne sprejemajo, da jih privlačijo tudi moški) so eden glavnih razlogov za agresijo v svetu. (to je drugi način kako vem zanje)

Sicer si pa zmeden, ko stalno geje omenjaš. Stalno ti s temi geji težiš, ki jih je zgolj 1%. Večina jih prizna, da so biseks. To da ti kakšen nasilnež prizna, da je 100% gej se bolj redko zgodi. Vsaj meni. No sicer je pa geje težko srečati, ker jih je le kak procent. Na njihove kraje pa ne zahajam.

 

No potem pa to sporočilo namenjam “MAH NO”.

Že kaj poročajo kdo je storilec?

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 20.11.2022 ob 14:36

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👹👹👹👹👹👹👹, 20.11.2022 ob 13:18

V gejovskem baru v Ameriki.

Stavim da je strelec gej ali biseksualec.

ustrelili so ljudi, ne gejev, ne crncev, ne belcevitd…ampak ljudi….ko boste ti in tebi podobni rszumeli da umirajo ljudje bo upanje….do tskrat pa boste ekstremustit cveteli

Ne ti ničesar ne razumeš.

Vse si pomešal. Kdo so procentualno največkrat žrtve? Temnopolti! Kdo največkrat zagreši nasilje nad njimi? Temnopolti!

Tukaj je govora o temu kako nasilje izvira od biseksualcev(ali gejov) in zakaj. Oziroma kaj ga povzroča.

 

Samo si preveč zase zazrt, da bi znal razumeti probleme, ki niso tvoji in družbeno problematiko.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👹👹👹👹👹👹👹, 20.11.2022 ob 15:31

No potem pa to sporočilo namenjam “MAH NO”.

Torej so vsi skinheadi biseksualni po tvoje? Zate je itak 90% ljudi biseksualnih, torej brez veze razpravljat.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Tako je707, 20.11.2022 ob 15:01

Odgovor na objavo uporabnika
Končno, 20.11.2022 ob 14:59

 

Odgovor na objavo uporabnika
Tako je707, 20.11.2022 ob 14:50

Odgovor na objavo uporabnika
Končno, 20.11.2022 ob 14:48

Pravilno. Cajt je že bil.

Ti si najbrž kakšen janševikarski pravičnik, ki se drugače nekaj cmeriš nad žrtvami povojnih pobojev.

Pripadnica NOBENE stranke. Ženska v tridesetih. Vse skupaj je šlo predaleč. Od posiljevanja s parado ponosa, s posiljevanjem, da je to nekaj normalnega.

Si grem šminko kupit pa vidim reklamo našminkanega bradatega moškega z umetnimi trepalnicami nad paleto ličil na ženskem oddelku.

Na youtubu…Tip si na prsno bradavico prislanja posvojenega otroka…

Ja, čas je za revolt.

Bejž descu gate prat in srajce likat!

Ne. Ti jih boš. Zastonj.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Končno, 20.11.2022 ob 17:18

 

Ne. Ti jih boš. Zastonj.

 

Smo DEBILNI a ne?

 

še enkrat:

“Končno”,

Kaj pa če budali POČENI V GLAVO povemo kot si ti, da je danes že večina moških, ki spremeni spol heteroseksualcev, ki potem trdijo, da so lezbike!!!

Ja lej pofukani tradicionalisti, kristjani in druga golazen počnete, izumili ste DRUŽBENI SPOL!!! Torej da je ženska brava roza in ima ženska rada to in ono, za moškega pa ste si izmislili modro in druge stvari.

Ja zaradi vas budal je nastala LGBTQ+ 50 novih spolov ideologija. Zaradi vas v zaostalih Afriških državah, Iranu ali v zaostali bogoboječi in zelo verni AMERIKI(ki jo naš butast del sveta kopira) moški, ki jih bolj zanimajo “ženske” stvari pravijo, da so se rodili v napačnem spolu in da morajo spremeniti spol.

Ali ne razumete idioti, SPOL JE BIOLOŠKO DEJSTVO in ne OBČUTEK. Ker čutiš, da si ženska to še ne pomeni, da si ženska!!!

Vi tradicionalisti ste eno in isto kot LGBTQ+ ideologija. ENE IN ISTE BUDALE. Aleš Primc je mentalno isto kot nek ideološki transvestit s parade ponosa.

BOLNIKI!

Je cas za revolt.? …ti dam jaz ta revolt….se oglasa 30letna starokopitna zakompleksana….brigaj se zase….zaradi takih bedakov umirajo ljudje….zaradi taksnih ekstremistov se izvaja pokol v imenu neciste rase….ljudje imamo/imajo pravico do zivljenja,za katerega so se sami odlocili….ne da se pojavljajo pravicniki tebi podobni…in dolocajo in obsojajo…drugacnost….ti in tebi podobni…prosim,da se vrnete nazaj v vase jame….ker tja tudi spadate

Če me dec dobro pofu.. mu z veseljem kuham, perem, likam, tudi burko nosim, od pedrov pa nimam nobene koristi.

 

Odgovor na objavo uporabnika
mah no, 20.11.2022 ob 17:12

Torej so vsi skinheadi biseksualni po tvoje? Zate je itak 90% ljudi biseksualnih, torej brez veze razpravljat.

“MAH NO”,

Ampak brezveze je razpravljati samo zaradi tega razloga, ker samo natolcuješ neke neresnice, zmišljuješ si neke številke, ljudem postavljaš besede v usta in jemlješ stvari izven konteksta.

Če pa trdiš, da NE OBSTAJAO vsporednice med nesprejemanjem samih sebe, ko ljudje ne sprejemajo svoje usmerjenosti IN med agresijo, ki jo povzroča ta frustracija pa svobodno razloži to svojo teorijo. No na temu mi dokaži, da se motim.

Ker če ne zmoreš kaj resnega povedati, potem tvoja sporočila delujejo le kot izivanje in trolanje.

Odgovor na objavo uporabnika
Dolgonoga, 20.11.2022 ob 20:03

Je cas za revolt.? …ti dam jaz ta revolt….se oglasa 30letna starokopitna zakompleksana….brigaj se zase….zaradi takih bedakov umirajo ljudje….zaradi taksnih ekstremistov se izvaja pokol v imenu neciste rase….ljudje imamo/imajo pravico do zivljenja,za katerega so se sami odlocili….ne da se pojavljajo pravicniki tebi podobni…in dolocajo in obsojajo…drugacnost….ti in tebi podobni…prosim,da se vrnete nazaj v vase jame….ker tja tudi spadate

ZA avtorico TAKO JE707

Odgovor na objavo uporabnika
Končno, 20.11.2022 ob 20:07

Če me dec dobro pofu.. mu z veseljem kuham, perem, likam, tudi burko nosim, od pedrov pa nimam nobene koristi.

 

Očitno to en zasmrajen dec piše.

No sicer na žalost res obstajajo ženske, ki tako razmišlajo kot je on napisal. Ne vem pa, če bi se katera tako izrazila.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👹👹👹👹👹👹👹, 20.11.2022 ob 20:09

“MAH NO”,

Ampak brezveze je razpravljati samo zaradi tega razloga, ker samo natolcuješ neke neresnice, zmišljuješ si neke številke, ljudem postavljaš besede v usta in jemlješ stvari izven konteksta.

Če pa trdiš, da NE OBSTAJAO vsporednice med nesprejemanjem samih sebe, ko ljudje ne sprejemajo svoje usmerjenosti IN med agresijo, ki jo povzroča ta frustracija pa svobodno razloži to svojo teorijo. No na temu mi dokaži, da se motim.

Ker če ne zmoreš kaj resnega povedati, potem tvoja sporočila delujejo le kot izivanje in trolanje.

Ja, obstajajo vzporednice med tem, ko ljudje ne sprejemajo same sebe, in med agresijo, seveda obstajajo.

Poanta je samo ta, da nesprejemanje sebe ne izhaja samo iz tega, da so ljudje geji ali biseksualni. Tukaj delaš napako, ker samo to vidiš kot bistvo neizpolnjenosti nekoga. Človek se lahko ne sprejema, ker ni tako uspešen kot njegov brat. Lahko se ne sprejema, ker je razočaral starše. Lahko se ne sprejema, ker ima občutek, da je butast za razliko od sestre, ki ji gre v življenju vse prav. Ali za razliko od šefa ali za razliko od sošolca….Lahko ga je pustila punca, ker ni nič posebnega in ker je luzer, kar globoko v sebi ve.  In ker se ne sprejema, čuti agresijo, ki jo mora nekam usmeriti. Geji in ostali so priročne tarče, to je vse. Še zdaleč pa ni nujno, da bi bili agresivnost izhajala samo iz latentnega gejevstva. Daleč od tega.

v današnjih časih pa res ni nič takega, če priznaš, da si gej. Moja hči je srednješolka in je povedala, da imajo v razredu dva geja, tri lezbijke in dva biseksualca. Sem se začudila in jo vprašala, če je tudi ona kaj od tega in da me ne bi motilo, če bi bila, pa se je samo smejala, da ne. Da njej so pa fantje všeč. Ni to več tako, kot je bilo pred 40 leti, ko si niso upali priznati in so v sebi gojili nemoč in sovraštvo. Saj nismo v Libanonu.

Na ti dam formulo:

MOŠKI – TETOSTERON- ODREKANJE SEKSA- NAPETOST – AGRESIJA

Zakaj pa misliš, da je včasih, ko je cerkev označevala seks za greh bilo toliko nasilja.

Še fuzbalerji ne smejo seksati pred tekmo.

Da ne govorimo o temu, da se v naši družbi homoseksualnost povezuje z nemoškostjo. In kako misliš, da to vpliva na tiične moške, ali pa celo na neke čefurje, kmetavzarje iz desničarskega okolja, ki skrivajo, da so geji. Veš velikokrat izove agresijo.

 

Lej sej sem ti v drugi temi odgovoril na tole tvoje  sporočilo:

Odgovor na objavo uporabnika 
mah no,
20.11.2022. ob 17:15

?? Kakšno slabo luč na geje? Pa ti človek mešaš vse po vrsti, zate so vsi en sam človek. Ne vem, o čem govoriš in kdo ti je to pisal. Pravim samo, da sem enkrat prebrala da ti praviš, da je večina ljudi biseksualnih. No, pač ne verjamem temu. Kakšno statistiko si naredil? Z 20 ljudmi si se menil, pa je od te klientele, ki se nahaja v čudnih lokalih nekaj reklo, da je biseksualnih? In zdaj je večina ljudi takih? Res fajn povzetek.

 

NA TI GA BOM SEM SKOPIRAL. Ne rabiš na tole zdaj odgovarjati, odgovori na tega, ki ti ga bom zdaj prilepil. Tu vse razložim.

 

TUKAJ JE VSE RAZLOŽENO:

“MAH NO”,

Z nobenimi ljudmi se nisem menil v čudnih lokalih, če z besedo “čudni” meriš na gejevske lokale. Samo za en gej lokal vem v Ljubljani(na Metelkovi) in še nikoli nisem bil tam.

20 ljudi??? Samo skinheadov, opasnih čefurjev, pretepačov, desničarskih kmečkih fantov, romov… s katerimi sem govoril je bilo 10 krat več, torej čez 200.

 

Če pa govoriš o običajnih fantih in moških pa jih je bilo več tisoč, v zadnjih 20 letih.

Moški niso tako zaprti, kot geji in vi ženske, ki se družite z geji. In lahko rečem, da sem bil pri res ogromni večini heteroseksualnih in biseksualnih moških pozitivno sprejet in so se normalno pogovarjali z menoj.(če govorimo o več tisoč moških, ki sem jih označil kot običajne)

Če pa govorimo o unih 200 problematičnih, pa sem od nekaterih dobil in še dobivam grožnje z nasiljem, smrtjo in od enega imigranta tudi to, da se me bo zažgalo, ker tako delajo z geji v Afriki.

Uglaunem pa v času pogovora sem se z tistimi “več tisoč” in unimi 200 pogovarjal normalno(grozili so(nekateri), ko so me naslednjič videli).

Najhujši odpor in posmeh sem naletel ravno pri gejih. Več tisoč moških s katerimi sem govoril se je izkazalo za bolj odprte kot geji. Bolj logično se jim je zdelo kar sem jim govoril kot gejom. Od gejov dobiš le posmeh če govoriš resnico. So popolnoma indoktrinirani v svojo ideologijo in ničesar drugega ne razumejo. Oni so zadnji na katere se lahko obrneš, če ti naprimer grozijo s smrtjo, da te bojo zažgali. (na policijo tudi ne, saj nočeš, da se ti ljudje ali njihovi prijatelji obrnejo proti tebi).

KOT SEM REKEL GLEDE NA TO KOLIKO JE BISEKSUALCEV IN KOLIKO BISEKSUALCEV SE SRAMUJE TEGA DELA SVOJE NARAVE JE TO EDEN GLAVNIH RAZLOGOV ZA NASILJE V SVETU.

In s tem, ko živiš odprto, govoriš resnico, se trudiš za odprto družbo se izpostaviš nasilju, posmehu in GNOJ OD LJUDI ti obrne hrbet(s tem zadnjim mislim geje). Ker geji samo uživajo in se zabavajo v svojih “safe space-ih”, kjer so varni in imajo vso podporo in ne naredijo nič za odprto družbo. In lahko rečem, da še v nobeni skupini ljudi nisem spoznal procentualno tako veliko tako gnilih ljudi kot med geji (in idoktriniranci LGBTQ+ ideologije).

Tako diskriminacija, ki se dogaja nad mano je dosti hujša in bolj boleča, kot homofobija zaradi katere se kdaj sekirajo ti geji, ki uživajo v svoji samomarganalizaciji se zabavajo in ne naredijo nič za odprtost v družbi. Znajo le z maškaradami na paradah ponosa ljudi odvračati od sebe.

Zato imam, do njih manj razumevanja kot do ljudi, ki so mi grozili z nasiljem ali smrtjo. Mimogrede poznam, kar nekaj ljudi, ki so bili v medijih, ker so pretepli geje. Iz tujine poznam tudi nekoga, ki je ubil geja. To mu je uničilo življenje in sočustvujem z njim.

 Tako da si mi ti s tem kar počneš s svojim posmehljivim in vzvišenim tonom in s to svojo podporo družbeni hinavščini (zaradi svoje nevednosti in nepoznavanja situacije) veliko slabša oseba od teh zafustriranih nasilnežev in si zaslužiš hujšo obsodbo.

.

KOT SEM REKEL GLEDE NA TO KOLIKO JE BISEKSUALCEV IN KOLIKO BISEKSUALCEV SE SRAMUJE TEGA DELA SVOJE NARAVE JE TO EDEN GLAVNIH RAZLOGOV ZA NASILJE V SVETU.

Bedarija! zakaj bi se pa sramoval? sem bi in to tudi povem, če me kdo vpraša. ti še vedno živiš 100 let za leseno žlico. mladi zdaj priznamo, kaj smo. Še celo frajer si, če si bi. Da bi zaradi tega koga mlatil? se ti meša? Mogoče moj dedek ne bi tega priznal, ampak že moj ati je čisto druga šola. Vseeno mu je glede tega.

Odgovor na objavo uporabnika
jaz803, 20.11.2022 ob 21:09

KOT SEM REKEL GLEDE NA TO KOLIKO JE BISEKSUALCEV IN KOLIKO BISEKSUALCEV SE SRAMUJE TEGA DELA SVOJE NARAVE JE TO EDEN GLAVNIH RAZLOGOV ZA NASILJE V SVETU.

Bedarija! zakaj bi se pa sramoval? sem bi in to tudi povem, če me kdo vpraša. ti še vedno živiš 100 let za leseno žlico. mladi zdaj priznamo, kaj smo. Še celo frajer si, če si bi. Da bi zaradi tega koga mlatil? se ti meša? Mogoče moj dedek ne bi tega priznal, ampak že moj ati je čisto druga šola. Vseeno mu je glede tega.

Vprašaj ruse, čefurje, cigane ekstremne desničarje in druge kmetavzarje koliko so zadovolni s tem, da so bi.

Ma on še vedno misli, da smo glede tega v srednjem veku. Ja, v srednjih šolah že priznavajo, kakšno seksualno usmeritev imajo. Mogoče kvečjemu kakšni zahojeni verniki tega ne bi priznali, drugače pa mladi niti približno niso tako ozkogledi kot takrat, ko je bil on najstnik. Zato še vedno misli, da so se mladi tega grozno sramujejo. Še javne osebnosti priznajo, da so geji, pa ne bo navaden človek. Ja, okej, nekateri pač ne povedo, njihova odločitev, ampak da bi zaradi tega mlatili ranljive skupine, je bedarija, ki se je lahko samo Kokoš spomni. Ljudje so frustrirani in agresivni zaradi mnogo drugih stvari, biseksualnost pri nas ni več med njimi. Kot bi rekli, da je nekdo frustriran, ker ni poročen in ima neporočen otroka. Verjamem pa, da je bilo tega v preteklosti veliko, to pa ja.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👹👹👹👹👹👹👹, 20.11.2022 ob 21:12

Vprašaj ruse, čefurje, cigane ekstremne desničarje in druge kmetavzarje koliko so zadovolni s tem, da so bi.

kokr jaz vem, je tu debata o slovenčkih, ki mlatijo geje. Jih neki poznam in ti loh iz prve roke povem, da niso ne čefurji, ne cigani ne geji. Razvajeni sinčki ki hočejo pripadat neki skupini, ki se spravlja na druge. Tako kot v osnovni šoli, nasilneži pač. Večkrat se spravljajo ravno na čefurje in cigane. Če pa njih ni, pa so dobri tut geji.

In to so še edine skupine, ki se tega bojijo priznat. Pa so načeloma tudi tarča skinheadov. V bistvu se na cigane, šiptarje  itd. še najbolj spravljajo. Ko ni drugega, gredo pa nad kak gejevski lokal.

Odgovor na objavo uporabnika
mah no, 20.11.2022 ob 21:17

Ma on še vedno misli, da smo glede tega v srednjem veku. Ja, v srednjih šolah že priznavajo, kakšno seksualno usmeritev imajo. Mogoče kvečjemu kakšni zahojeni verniki tega ne bi priznali, drugače pa mladi niti približno niso tako ozkogledi kot takrat, ko je bil on najstnik. Zato še vedno misli, da so se mladi tega grozno sramujejo. Še javne osebnosti priznajo, da so geji, pa ne bo navaden človek. Ja, okej, nekateri pač ne povedo, njihova odločitev, ampak da bi zaradi tega mlatili ranljive skupine, je bedarija, ki se je lahko samo Kokoš spomni. Ljudje so frustrirani in agresivni zaradi mnogo drugih stvari, biseksualnost pri nas ni več med njimi. Kot bi rekli, da je nekdo frustriran, ker ni poročen in ima neporočen otroka. Verjamem pa, da je bilo tega v preteklosti veliko, to pa ja.

“MAH NO”,

Čakaj a ti štekaš kaj sem ti napisal?????

Da sem govoril z VEČ TISOČ MOŠKIMI in z VEČ KOT 200 MOŠKIMI, ki so pripadali potencialno nasilnim skupinam! Si slučajno govorila ti 10.000-čimi, si strokovnjakinja za skupine nagnjene k nasilju? In ti mi praviš, da veš več o temu kot jaz??????

Kot jaz, ki mi grozijo (biseksualci!) z nasiljem, smrtjo, da me bojo sežgali. Da poznam fanta iz tujine, ki je še z dvema do smrti pretepel geja.

 

In ti veš več od mene, ki je to moje življenje? To praviš?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👹👹👹👹👹👹👹, 20.11.2022 ob 19:47

Smo DEBILNI a ne?

 

še enkrat:

“Končno”,

Kaj pa če budali POČENI V GLAVO povemo kot si ti, da je danes že večina moških, ki spremeni spol heteroseksualcev, ki potem trdijo, da so lezbike!!!

Ja lej pofukani tradicionalisti, kristjani in druga golazen počnete, izumili ste DRUŽBENI SPOL!!! Torej da je ženska brava roza in ima ženska rada to in ono, za moškega pa ste si izmislili modro in druge stvari.

Ja zaradi vas budal je nastala LGBTQ+ 50 novih spolov ideologija. Zaradi vas v zaostalih Afriških državah, Iranu ali v zaostali bogoboječi in zelo verni AMERIKI(ki jo naš butast del sveta kopira) moški, ki jih bolj zanimajo “ženske” stvari pravijo, da so se rodili v napačnem spolu in da morajo spremeniti spol.

Ali ne razumete idioti, SPOL JE BIOLOŠKO DEJSTVO in ne OBČUTEK. Ker čutiš, da si ženska to še ne pomeni, da si ženska!!!

Vi tradicionalisti ste eno in isto kot LGBTQ+ ideologija. ENE IN ISTE BUDALE. Aleš Primc je mentalno isto kot nek ideološki transvestit s parade ponosa.

BOLNIKI!

Ma kaj se repenčiš. Treba vas bo nagonit vsake toliko časa, ne pa da klovne izigravate. Tole se je razpaslo v božjo mater. Dokler ti bingljajo jajca si zame muško in marš v delavnico šraufat!

Odgovor na objavo uporabnika
Končno, 20.11.2022 ob 21:39

 

Ma kaj se repenčiš. Treba vas bo nagonit vsake toliko časa, ne pa da klovne izigravate. Tole se je razpaslo v božjo mater. Dokler ti bingljajo jajca si zame muško in marš v delavnico šraufat!

Ojojoj, a zaostlo si z IQ 50? 🙂

Kaj ti pa zgoraj piše? Tole: Ali ne razumete idioti, SPOL JE BIOLOŠKO DEJSTVO in ne OBČUTEK. Ker čutiš, da si ženska to še ne pomeni, da si ženska!!!

Samo da ste klovni vi.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👹👹👹👹👹👹👹, 20.11.2022 ob 21:41

Ojojoj, a zaostlo si z IQ 50? 🙂

Kaj ti pa zgoraj piše? Tole: Ali ne razumete idioti, SPOL JE BIOLOŠKO DEJSTVO in ne OBČUTEK. Ker čutiš, da si ženska to še ne pomeni, da si ženska!!!

Samo da ste klovni vi.

Daj pojdi do stene in se fejst rukni vanjo, kake bebave trosiš okoli. Loti se kakšnega koristnega dela, ne pa da se gledaš v ogledalo in po cele dneve drkaš po spletu, smrad nekoristen. Take kot si ti, bi z največjim užitkom v vojsko poslala, da se malo hitreje spucate z zemlje.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Končno, 20.11.2022 ob 21:51

 

Daj pojdi do stene in se fejst rukni vanjo, kake bebave trosiš okoli. Loti se kakšnega koristnega dela, ne pa da se gledaš v ogledalo in po cele dneve drkaš po spletu, smrad nekoristen. Take kot si ti, bi z največjim užitkom v vojsko poslala, da se malo hitreje spucate z zemlje.

 

Spizdi za šporget kuhat, to je babje delo!

New Report

Close