Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek RAVNOKAR poročajo o 5 mrtvih, 18 ranjenih STRELSKI POHOD NAD GEJI

RAVNOKAR poročajo o 5 mrtvih, 18 ranjenih STRELSKI POHOD NAD GEJI

 

Odgovor na objavo uporabnika
Itak979, 20.11.2022 ob 21:59

Odgovor na objavo uporabnika
Končno, 20.11.2022 ob 21:51

 

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👹👹👹👹👹👹👹, 20.11.2022 ob 21:41

Odgovor na objavo uporabnika
Končno, 20.11.2022 ob 21:39

 

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👹👹👹👹👹👹👹, 20.11.2022 ob 19:47

Odgovor na objavo uporabnika
Končno, 20.11.2022 ob 17:18

 

Odgovor na objavo uporabnika
Tako je707, 20.11.2022 ob 15:01

Odgovor na objavo uporabnika
Končno, 20.11.2022 ob 14:59

 

Odgovor na objavo uporabnika
Tako je707, 20.11.2022 ob 14:50

Odgovor na objavo uporabnika
Končno, 20.11.2022 ob 14:48

Pravilno. Cajt je že bil.

Ti si najbrž kakšen janševikarski pravičnik, ki se drugače nekaj cmeriš nad žrtvami povojnih pobojev.

Pripadnica NOBENE stranke. Ženska v tridesetih. Vse skupaj je šlo predaleč. Od posiljevanja s parado ponosa, s posiljevanjem, da je to nekaj normalnega.

Si grem šminko kupit pa vidim reklamo našminkanega bradatega moškega z umetnimi trepalnicami nad paleto ličil na ženskem oddelku.

Na youtubu…Tip si na prsno bradavico prislanja posvojenega otroka…

Ja, čas je za revolt.

Bejž descu gate prat in srajce likat!

Ne. Ti jih boš. Zastonj.

 

Smo DEBILNI a ne?

 

še enkrat:

“Končno”,

Kaj pa če budali POČENI V GLAVO povemo kot si ti, da je danes že večina moških, ki spremeni spol heteroseksualcev, ki potem trdijo, da so lezbike!!!

Ja lej pofukani tradicionalisti, kristjani in druga golazen počnete, izumili ste DRUŽBENI SPOL!!! Torej da je ženska brava roza in ima ženska rada to in ono, za moškega pa ste si izmislili modro in druge stvari.

Ja zaradi vas budal je nastala LGBTQ+ 50 novih spolov ideologija. Zaradi vas v zaostalih Afriških državah, Iranu ali v zaostali bogoboječi in zelo verni AMERIKI(ki jo naš butast del sveta kopira) moški, ki jih bolj zanimajo “ženske” stvari pravijo, da so se rodili v napačnem spolu in da morajo spremeniti spol.

Ali ne razumete idioti, SPOL JE BIOLOŠKO DEJSTVO in ne OBČUTEK. Ker čutiš, da si ženska to še ne pomeni, da si ženska!!!

Vi tradicionalisti ste eno in isto kot LGBTQ+ ideologija. ENE IN ISTE BUDALE. Aleš Primc je mentalno isto kot nek ideološki transvestit s parade ponosa.

BOLNIKI!

Ma kaj se repenčiš. Treba vas bo nagonit vsake toliko časa, ne pa da klovne izigravate. Tole se je razpaslo v božjo mater. Dokler ti bingljajo jajca si zame muško in marš v delavnico šraufat!

Ojojoj, a zaostlo si z IQ 50? 🙂

Kaj ti pa zgoraj piše? Tole: Ali ne razumete idioti, SPOL JE BIOLOŠKO DEJSTVO in ne OBČUTEK. Ker čutiš, da si ženska to še ne pomeni, da si ženska!!!

Samo da ste klovni vi.

Daj pojdi do stene in se fejst rukni vanjo, kake bebave trosiš okoli. Loti se kakšnega koristnega dela, ne pa da se gledaš v ogledalo in po cele dneve drkaš po spletu, smrad nekoristen. Take kot si ti, bi z največjim užitkom v vojsko poslala, da se malo hitreje spucate z zemlje.

 

Spizdi za šporget kuhat, to je babje delo!

Nope, meni kuhajo in pospravljajo, ter frizirajo zdresirani geji. Če boš priden, lahko prideš k meni na dresuro. Kolenčnike s sabo.prinesi, ker boš dosti na kolenih. Pa ščitnike za jajca prinesi, saj ob prostem času rada boksam…

 

Odgovor na objavo uporabnika
Končno, 20.11.2022 ob 22:02

 

Nope, meni kuhajo in pospravljajo, ter frizirajo zdresirani geji. Če boš priden, lahko prideš k meni na dresuro. Kolenčnike s sabo.prinesi, ker boš dosti na kolenih. Pa ščitnike za jajca prinesi, saj ob prostem času rada boksam…

 

Najprej boš jajca praznila, potem te pa generalno čiščenje stanovanja čaka.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👹👹👹👹👹👹👹, 20.11.2022 ob 21:31

Odgovor na objavo uporabnika
mah no, 20.11.2022 ob 21:17

Odgovor na objavo uporabnika
jaz803, 20.11.2022 ob 21:09

KOT SEM REKEL GLEDE NA TO KOLIKO JE BISEKSUALCEV IN KOLIKO BISEKSUALCEV SE SRAMUJE TEGA DELA SVOJE NARAVE JE TO EDEN GLAVNIH RAZLOGOV ZA NASILJE V SVETU.

Bedarija! zakaj bi se pa sramoval? sem bi in to tudi povem, če me kdo vpraša. ti še vedno živiš 100 let za leseno žlico. mladi zdaj priznamo, kaj smo. Še celo frajer si, če si bi. Da bi zaradi tega koga mlatil? se ti meša? Mogoče moj dedek ne bi tega priznal, ampak že moj ati je čisto druga šola. Vseeno mu je glede tega.

Ma on še vedno misli, da smo glede tega v srednjem veku. Ja, v srednjih šolah že priznavajo, kakšno seksualno usmeritev imajo. Mogoče kvečjemu kakšni zahojeni verniki tega ne bi priznali, drugače pa mladi niti približno niso tako ozkogledi kot takrat, ko je bil on najstnik. Zato še vedno misli, da so se mladi tega grozno sramujejo. Še javne osebnosti priznajo, da so geji, pa ne bo navaden človek. Ja, okej, nekateri pač ne povedo, njihova odločitev, ampak da bi zaradi tega mlatili ranljive skupine, je bedarija, ki se je lahko samo Kokoš spomni. Ljudje so frustrirani in agresivni zaradi mnogo drugih stvari, biseksualnost pri nas ni več med njimi. Kot bi rekli, da je nekdo frustriran, ker ni poročen in ima neporočen otroka. Verjamem pa, da je bilo tega v preteklosti veliko, to pa ja.

“MAH NO”,

Čakaj a ti štekaš kaj sem ti napisal?????

Da sem govoril z VEČ TISOČ MOŠKIMI in z VEČ KOT 200 MOŠKIMI, ki so pripadali potencialno nasilnim skupinam! Si slučajno govorila ti 10.000-čimi, si strokovnjakinja za skupine nagnjene k nasilju? In ti mi praviš, da veš več o temu kot jaz??????

Kot jaz, ki mi grozijo (biseksualci!) z nasiljem, smrtjo, da me bojo sežgali. Da poznam fanta iz tujine, ki je še z dvema do smrti pretepel geja.

 

In ti veš več od mene, ki je to moje življenje? To praviš?

Pozabil sem omeniti še to, da kar iz treh slovenskih medijsko odmevnih homofobičnih napadih na geje o katerih smo lahko brali osebno poznam napadalce.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Itak979, 20.11.2022 ob 22:04

Najprej boš jajca praznila, potem te pa generalno čiščenje stanovanja čaka.

Glej ti… rainbow unicorn, ne maram gobcanja nazaj. Čez vrata boš odšel s koruznim storžem v anusu. Brez vazelina.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Končno, 20.11.2022 ob 22:22

 

Glej ti… rainbow unicorn, ne maram gobcanja nazaj. Čez vrata boš odšel s koruznim storžem v anusu. Brez vazelina.

 

Čaka te učna ura felacije, potem pa usrane gate in štunfe prat na roke!

 

 

Grozljivo. Vedno več je nasilja in nestrpnosti. Nevem kam to pelje.

Pritlikavo debelo vsiljivo pokveko kokoš posadit na letalo za Ameriko, pa bo mir. Bo ono tam reševalo težave.

Vzorci razmišljanja ZAVOŽENKE so zelo nenavadni.

Na dolgo ji kompleksno ji opišem težko družbeno situacijo v kateri lahko živijo ljudje zaradi biseksualnosti ali kako, če si gej kot jaz lahko je tvoja varnost in življenje ogroženo.

Seveda tega ni mogla zanikati, ker praktično NIMA POJMA O STVAREH o katerih ji pišem. Zaloga argumentov ji je pošla in njeni odgovori se spremenijo le še v enovrstičnice v stilu; “NE TO PA NI RES.” NI RES ZATO KER NI”.

Ker ona pač več ve o spolnih manjšinah kot one o sebi. Ona več ve o temnopoltih kot oni o sebi. itd.

 

 

In zdaj poglejte te fascinantne vzorce razmišlanja ZAVOŽENKE. No poglejte:

Na moj dolg odgovor se takoj pojavi nek najstnik pod vzdevkom “JAZ”, ki bere mon!!! 😮

In napiše:

……………………………..

jaz803,

20.11.2022. ob 21:09

Bedarija! zakaj bi se pa sramoval? sem bi in to tudi povem, če me kdo vpraša. ti še vedno živiš 100 let za leseno žlico. mladi zdaj priznamo, kaj smo. Še celo frajer si, če si bi. Da bi zaradi tega koga mlatil? se ti meša? Mogoče moj dedek ne bi tega priznal, ampak že moj ati je čisto druga šola. Vseeno mu je glede tega.

………………………….

 

Najstnik ki napiše; “TI ŠE VEDNO ŽIVIŠ 100 LET ZA LESENO ŽLICO”. Hahahahaha!

Pregovor ki ga včasih uporablja ZAVOŽENKA, ki je stara od moških nezaželjena baba, ki jo je čas povozil.

 

Mislim pa vidite kako glupa oseba to je. Kot otrok z od čokolade umazanimi usti, ki bi lagal, da ni pojedel čokolade. In ona bo potem govorila, ljudem da so njihovi otroci butasti, če se neuspešni, če pa je ona TAKO ZELO OČITNO butasta in v življenju neuspešna ženska.

In zdaj bo spet začela; “jaz pa nisem bila ta”, “ti me mešaš z nekom”, “jaz ti prvič pišem” BLA BLA BLA! Mislim pa kako DEBILEN mora biti človek, da to počne?

Meni je kar težko verjeti, da se lahko nekdo tako neumen pojavi na temu forumu, ki se lahko postavi ob bok “MATIASU”, ki je najbolj zaostal uporabnik tega foruma.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👹👹👹👹👹👹👹, 21.11.2022 ob 18:28

Vzorci razmišljanja ZAVOŽENKE so zelo nenavadni.

Na dolgo ji kompleksno ji opišem težko družbeno situacijo v kateri lahko živijo ljudje zaradi biseksualnosti ali kako, če si gej kot jaz lahko je tvoja varnost in življenje ogroženo.

Seveda tega ni mogla zanikati, ker praktično NIMA POJMA O STVAREH o katerih ji pišem. Zaloga argumentov ji je pošla in njeni odgovori se spremenijo le še v enovrstičnice v stilu; “NE TO PA NI RES.” NI RES ZATO KER NI”.

Ker ona pač več ve o spolnih manjšinah kot one o sebi. Ona več ve o temnopoltih kot oni o sebi. itd.

 

 

In zdaj poglejte te fascinantne vzorce razmišlanja ZAVOŽENKE. No poglejte:

Na moj dolg odgovor se takoj pojavi nek najstnik pod vzdevkom “JAZ”, ki bere mon!!! 😮

In napiše:

……………………………..

jaz803,

20.11.2022. ob 21:09

Bedarija! zakaj bi se pa sramoval? sem bi in to tudi povem, če me kdo vpraša. ti še vedno živiš 100 let za leseno žlico. mladi zdaj priznamo, kaj smo. Še celo frajer si, če si bi. Da bi zaradi tega koga mlatil? se ti meša? Mogoče moj dedek ne bi tega priznal, ampak že moj ati je čisto druga šola. Vseeno mu je glede tega.

………………………….

 

Najstnik ki napiše; “TI ŠE VEDNO ŽIVIŠ 100 LET ZA LESENO ŽLICO”. Hahahahaha!

Pregovor ki ga včasih uporablja ZAVOŽENKA, ki je stara od moških nezaželjena baba, ki jo je čas povozil.

 

Mislim pa vidite kako glupa oseba to je. Kot otrok z od čokolade umazanimi usti, ki bi lagal, da ni pojedel čokolade. In ona bo potem govorila, ljudem da so njihovi otroci butasti, če se neuspešni, če pa je ona TAKO ZELO OČITNO butasta in v življenju neuspešna ženska.

In zdaj bo spet začela; “jaz pa nisem bila ta”, “ti me mešaš z nekom”, “jaz ti prvič pišem” BLA BLA BLA! Mislim pa kako DEBILEN mora biti človek, da to počne?

Meni je kar težko verjeti, da se lahko nekdo tako neumen pojavi na temu forumu, ki se lahko postavi ob bok “MATIASU”, ki je najbolj zaostal uporabnik tega foruma.

Ti kokoš si samo za zaklat kot prase pa zbrcat v nek jarek. Šusa bi bilo škoda zate.

Sem zdej prišel mal gor sem pogledat, pa vidim da praviš da se gimnazijci ne znamo izražat. Nismo vsi taki, da vse kar napišemo, napišemo v messinger, instagram, tiktok pa viber.

glede na to, da bom letos pisal esej, se moram znat izražat. 100 let za leseno žlico pa res raje uporablja moja matka, ampak mi je izraz všeč in ga tut v pogovoru s frendi uporabljam. So se tudi oni že navadli in ga uporabljajo, hej, mogoče bo pa še prodrl v naš sleng. In ja, vem kaj je sleng, LOL. da se ne boš še ob to obregnu.

Kera je pa zavoženka pa ne vem. Mešaš mal, mešaš- se pa strinjam z uno k je pisala za mano (a je ona zavoženka?), da pretiravaš in da ni nujno da biseksi in geji koga mlatijo zato ker so geji in biseksi. Tut če si govoril z nasilneži in so bli ti geji ni nujno da so koga zbutal ker nočjo bit geji. To je tvoja neumna predpostavka, stari. Oni imajo tako kot vsi ostali lahko velik drugih problemov in zato butajo marginalce (ja, poznam izraz). To, da so biseksi je še najmanjši problem.

Sam ti tko in tko ne boš verjel. Če uporabim frazem, greš z glavo skoz zid, stari. Nočeš slišat nič kar ni v skladu s tvojo fantazmo o biseksih in gejih. Škoda ker zna bit da si drgač čist kul tip, sam ego ti laufa mal preveč.

Joj tok malo verjamem temu zgoraj, da bom kar ignoriral. 🙂

 

napisal si:

“da pretiravaš in da ni nujno da biseksi in geji koga mlatijo zato ker so geji in biseksi. Tut če si govoril z nasilneži in so bli ti geji ni nujno da so koga zbutal ker nočjo bit geji. To je tvoja neumna predpostavka, stari. Oni imajo tako kot vsi ostali lahko velik drugih problemov in zato butajo marginalce (ja, poznam izraz). To, da so biseksi je še najmanjši problem.”

in

“kokr jaz vem, je tu debata o slovenčkih, ki mlatijo geje. Jih neki poznam in ti loh iz prve roke povem, da niso ne čefurji, ne cigani ne geji. Razvajeni sinčki ki hočejo pripadat neki skupini, ki se spravlja na druge. Tako kot v osnovni šoli, nasilneži pač. Večkrat se spravljajo ravno na čefurje in cigane. Če pa njih ni, pa so dobri tut geji.”

 

ona pa:

mah no,

20.11.2022. ob 14:24

Ni nujno, da je latentni gej ali gej, lahko je pač samo iz skupine skinheadov, kjer sovražijo geje, črnce, revne, latinose, musliče, cigane… svoje sovraštvo, ki izhaja iz nekih lastnih frustracij (recimo ni mu uspelo dobiti službo), taki tipi usmerijo v marginalne skupine, ki so dobra tarča.

To so po navadi revčki, ki morajo svoje frustracije nekam usmerit, niso sami krivi za svoj fejl, ampak nekdo drug, židi, ukrajinci, geji, arabci whatever.

in

Ja, obstajajo vzporednice med tem, ko ljudje ne sprejemajo same sebe, in med agresijo, seveda obstajajo.

Poanta je samo ta, da nesprejemanje sebe ne izhaja samo iz tega, da so ljudje geji ali biseksualni. Tukaj delaš napako, ker samo to vidiš kot bistvo neizpolnjenosti nekoga. Človek se lahko ne sprejema, ker ni tako uspešen kot njegov brat. Lahko se ne sprejema, ker je razočaral starše. Lahko se ne sprejema, ker ima občutek, da je butast za razliko od sestre, ki ji gre v življenju vse prav. Ali za razliko od šefa ali za razliko od sošolca….Lahko ga je pustila punca, ker ni nič posebnega in ker je luzer, kar globoko v sebi ve.  In ker se ne sprejema, čuti agresijo, ki jo mora nekam usmeriti. Geji in ostali so priročne tarče, to je vse. Še zdaleč pa ni nujno, da bi bili agresivnost izhajala samo iz latentnega gejevstva. Daleč od tega.

in

Ljudje so frustrirani in agresivni zaradi mnogo drugih stvari, biseksualnost pri nas ni več med njimi. Kot bi rekli, da je nekdo frustriran, ker ni poročen in ima neporočen otroka. Verjamem pa, da je bilo tega v preteklosti veliko, to pa ja.

 

………………………………….

 

Kot v temi o šolstvu, kjer ljudem pod 100 vzdevki nabijaš ljudem.

 

MATER SI TI ENA ZGUBA BREZ ŽIVLJENJA.

Daj sprijazni se BITJE DEBILNO, ljudje niso tako zabiti kot ti, da te ne bi pogruntali.

Ja, ne vem kaj ti ni jasno. Ni sam eden k misli podobno kot jaz. A zato ker tut ona misli, da ni nujno da geji zbutajo geja zato ker so sami geji, sem jaz ona al kaj? Kva je s tabo? Ti pravim da sem jaz tut biseks, mi ni težko priznat, vedo tudi vsi v šoli, sej nisem edini. S tem nimam nobenih težav pa tut moji starši ne in prijatelji tut ne. Probleme mam, ker sem mozoljast, tu sem pa nesiguren in težko pristopim kaki punci (al pa tipu), ker nisem samozavesten zaradi tega. Če bi bil tak tip, da bi svojo jezo usmeril na geje al čefurčke ali koga druzga, bi se pridružu unim nasilnežem in bi to počel. Pa ne zato, ker sem biseks, jebote človk. Sam ti tega sploh nočeš vzet kot možnost, ne debatiraš sploh o tej možnosti sam pizdiš, da smo vsi eno. Kva ma to veze, stari. Dej smiri doživljaj pa mal razmisli če maš s čim.

Odgovor na objavo uporabnika
jaz114, 21.11.2022 ob 19:42

Ja, ne vem kaj ti ni jasno. Ni sam eden k misli podobno kot jaz. A zato ker tut ona misli, da ni nujno da geji zbutajo geja zato ker so sami geji, sem jaz ona al kaj? Kva je s tabo? Ti pravim da sem jaz tut biseks, mi ni težko priznat, vedo tudi vsi v šoli, sej nisem edini. S tem nimam nobenih težav pa tut moji starši ne in prijatelji tut ne. Probleme mam, ker sem mozoljast, tu sem pa nesiguren in težko pristopim kaki punci (al pa tipu), ker nisem samozavesten zaradi tega. Če bi bil tak tip, da bi svojo jezo usmeril na geje al čefurčke ali koga druzga, bi se pridružu unim nasilnežem in bi to počel. Pa ne zato, ker sem biseks, jebote človk. Sam ti tega sploh nočeš vzet kot možnost, ne debatiraš sploh o tej možnosti sam pizdiš, da smo vsi eno. Kva ma to veze, stari. Dej smiri doživljaj pa mal razmisli če maš s čim.

Ma ne moreš s tem debilom debatirat. On secira vse uporabnike, si zapisuje, kdo je kaj napisal in potem piše cele traktate. Saj ne zmore nekega argumentiranja glede na svoje ozkoglede trditve. Z njim se moraš strinjat, ali pa si proti njemu. In če podaš neko drugo mnenje, ki se ne sklada z njegovim, se krega, secira, nori…Nima smisla, skratka. Opustite vsako upanje, vi ki bi radi vstopali z njim v konstruktivno debato. To samo preskočiš.

Se pa strinjam s teboj. Seveda so v današnjem času pri mladih veliko večji problemi in frustracije, zaradi katerih bi nekdo končal v skupini pretepačev, kot pa je to, da si ne upaš priznat, da si gej. Samo tega njemu dotupit se ne da. Zato eni niti ne poskušamo.

Ej, stari, dobro si to povedal. Se strinjam s teboj. On je še vedno v tistih filmih, ko je ubogi krščanarski rednecksovski policaj, ki navzven špila mačota, ki je proti gejem in stresa šale o njih, v bistvu latentni gej. Zato se spravlja na geje, ker sovraži svoje gejevstvo in to, da tega nikomur, niti sebi, ne more priznati. Ta film je že mimo za novodobne mladce. Ampak on je še vedno v tem filmu, bog mu požegnaj.

Hej, pazi zdaj, ko se bo razpisal, da smo vsi eno.:)))

Odgovor na objavo uporabnika
jap jap, 21.11.2022 ob 19:54

Ej, stari, dobro si to povedal. Se strinjam s teboj. On je še vedno v tistih filmih, ko je ubogi krščanarski rednecksovski policaj, ki navzven špila mačota, ki je proti gejem in stresa šale o njih, v bistvu latentni gej. Zato se spravlja na geje, ker sovraži svoje gejevstvo in to, da tega nikomur, niti sebi, ne more priznati. Ta film je že mimo za novodobne mladce. Ampak on je še vedno v tem filmu, bog mu požegnaj.

Hej, pazi zdaj, ko se bo razpisal, da smo vsi eno.:)))

za “jaz”

Tudi jaz enako mislim kot vi. Ljudje imajo mnoge probleme v življenju in so zato nasilni. To da si pa danes gej pa res ni več noben problem. Tudi jaz sem biseksualec in to povem vsem. Tudi moja babica misli, da je to super. Zdaj bo pa spet Kokoš norel, da smo vsi ista oseba.

Ja sej, sem opazu, da se nima smisla z njim drkat. Sploh ne debatira o tem kaj praviš, sam išče ene podobne texte, da ti loh “dokazuje”, da si ti en drug. Bedno.

Če bi o tem moral razvijat esej, bi rekel, da je model zlo zafrustriran in nezadovoljen sam s sabo. Če mu ne ustrežeš in poveš da je on najboljši in da je vse točn tko kot on pravi, se mu odpuli. Pravzaprav ga komot vidim pri unih pretepačih, o katerih govori. LOL

 

Tudi jaz sem biseksualka, ker saj je znano, da smo ženske večinoma biseksualke. Poznam veliko biseksualcev in nihče nima problemov zaradi svoje usmerjenosti. Nihče več nikogar ne pretepe zaradi tega ker je gej ali bi. Saj nismo več v srednjem veku no.

Odgovor na objavo uporabnika
jaz357, 21.11.2022 ob 20:10

Ja sej, sem opazu, da se nima smisla z njim drkat. Sploh ne debatira o tem kaj praviš, sam išče ene podobne texte, da ti loh “dokazuje”, da si ti en drug. Bedno.

Če bi o tem moral razvijat esej, bi rekel, da je model zlo zafrustriran in nezadovoljen sam s sabo. Če mu ne ustrežeš in poveš da je on najboljši in da je vse točn tko kot on pravi, se mu odpuli. Pravzaprav ga komot vidim pri unih pretepačih, o katerih govori. LOL

 

Hahah, dober uvid. Po moje boš pri eseju blestel.:)

Moten je. Saj veš albanec je, oni pa so malo zaostali. Mene ne bi motili tvoji mazolji.

Odgovor na objavo uporabnika
jazko, 21.11.2022 ob 20:13

Moten je. Saj veš albanec je, oni pa so malo zaostali. Mene ne bi motili tvoji mazolji.

za jaz

Odgovor na objavo uporabnika
jap jap, 21.11.2022 ob 20:12

Hahah, dober uvid. Po moje boš pri eseju blestel.:)

Mislim da bo zelo uspešen pri svojem eseju. Naj se samo ne ukvarja s takimi starimi zagrenjenimi pedri, da ga ne povlečejo na dno. Pa tudi pedofil je Kokoši, ker zlorablja mlade fante.

Odgovor na objavo uporabnika
jah no, 21.11.2022 ob 20:11

Tudi jaz sem biseksualka, ker saj je znano, da smo ženske večinoma biseksualke. Poznam veliko biseksualcev in nihče nima problemov zaradi svoje usmerjenosti. Nihče več nikogar ne pretepe zaradi tega ker je gej ali bi. Saj nismo več v srednjem veku no.

Ja pa sej mu to ves čas govorim. Sam zdej bomo vsi eno, grem stavit. Možno sicer da se on pogovarja sam s takimi, ki jim je to priznat težko, recimo cigani, musliči, arabci kaj jaz vem. Ti znajo še vedno bit zarad tega v kurcu. Ampak pravim, da jaz poznam ene par teh pretepačev, pa ne vidiš musličev da bi se spravljali na geje. Jaz poznam sam slovence in če se že na geje spravjo, se zato ker jim je dolgcajt, pa grejo v kak znan gejevski klub se mal zabavat. Zame tut vejo, da se biseks, pa jih sploh ne gane. Sam taki se velik raje spravljajo na musliče pa čefurčke al pa brezdomce, gejevski lokali so za takrat ko se res dolgočasjo. Ma njih ne briga na koga se spravijo, sam morajo imet nekoga, k je šibkejši.

Ali lahko odgovorni na monu skinete tega bebca dol?? Ker kar je preveč, je preveč. Kokoši daj pusti ga prosim, naj se pogovarja sam s seboj. Odgovorni rabite lekcijo kaj je bulijing. Ker ni več daleč čas, ko vas bo nekdo prijavil.

New Report

Close