Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek RAVNOKAR poročajo o 5 mrtvih, 18 ranjenih STRELSKI POHOD NAD GEJI

RAVNOKAR poročajo o 5 mrtvih, 18 ranjenih STRELSKI POHOD NAD GEJI

Odgovor na objavo uporabnika
jazko, 21.11.2022 ob 20:13

Odgovor na objavo uporabnika
jaz357, 21.11.2022 ob 20:10

Odgovor na objavo uporabnika
jap jap, 21.11.2022 ob 19:54

Odgovor na objavo uporabnika
jaz114, 21.11.2022 ob 19:42

Ja, ne vem kaj ti ni jasno. Ni sam eden k misli podobno kot jaz. A zato ker tut ona misli, da ni nujno da geji zbutajo geja zato ker so sami geji, sem jaz ona al kaj? Kva je s tabo? Ti pravim da sem jaz tut biseks, mi ni težko priznat, vedo tudi vsi v šoli, sej nisem edini. S tem nimam nobenih težav pa tut moji starši ne in prijatelji tut ne. Probleme mam, ker sem mozoljast, tu sem pa nesiguren in težko pristopim kaki punci (al pa tipu), ker nisem samozavesten zaradi tega. Če bi bil tak tip, da bi svojo jezo usmeril na geje al čefurčke ali koga druzga, bi se pridružu unim nasilnežem in bi to počel. Pa ne zato, ker sem biseks, jebote človk. Sam ti tega sploh nočeš vzet kot možnost, ne debatiraš sploh o tej možnosti sam pizdiš, da smo vsi eno. Kva ma to veze, stari. Dej smiri doživljaj pa mal razmisli če maš s čim.

Ej, stari, dobro si to povedal. Se strinjam s teboj. On je še vedno v tistih filmih, ko je ubogi krščanarski rednecksovski policaj, ki navzven špila mačota, ki je proti gejem in stresa šale o njih, v bistvu latentni gej. Zato se spravlja na geje, ker sovraži svoje gejevstvo in to, da tega nikomur, niti sebi, ne more priznati. Ta film je že mimo za novodobne mladce. Ampak on je še vedno v tem filmu, bog mu požegnaj.

Hej, pazi zdaj, ko se bo razpisal, da smo vsi eno.:)))

Ja sej, sem opazu, da se nima smisla z njim drkat. Sploh ne debatira o tem kaj praviš, sam išče ene podobne texte, da ti loh “dokazuje”, da si ti en drug. Bedno.

Če bi o tem moral razvijat esej, bi rekel, da je model zlo zafrustriran in nezadovoljen sam s sabo. Če mu ne ustrežeš in poveš da je on najboljši in da je vse točn tko kot on pravi, se mu odpuli. Pravzaprav ga komot vidim pri unih pretepačih, o katerih govori. LOL

 

Moten je. Saj veš albanec je, oni pa so malo zaostali. Mene ne bi motili tvoji mazolji.

LOL dobra. Ma saj zdaj se zadeva z mozolji izboljšuje. Šel k dermatologu in dobil ene tablete, k že pomagajo.

Imam ogledano eno punco že par mescev, upam da bo uspeh. Držite pesti.

hahahaha kera budala, kaj počne…

 

Odgovor na objavo uporabnika
lepo prosim, 21.11.2022 ob 20:22

Ali lahko odgovorni na monu skinete tega bebca dol?? Ker kar je preveč, je preveč. Kokoši daj pusti ga prosim, naj se pogovarja sam s seboj. Odgovorni rabite lekcijo kaj je bulijing. Ker ni več daleč čas, ko vas bo nekdo prijavil.

Predstavljaj si, da imajo to osebo zaposleno tu na forumu. Ker znana je povezava med trolanjem in psihopatijo. Znane so posledice, ki jih ima tako početje na šibkejše ljudi. Eni se tudi ubiijejo.

Da bi pa ta forum še zaposlil osebnostno motenega sociopata in trola, bi jih pa morali tako sodno preganjati in iztožiti, da bi vodilni in lastniki pristali na cesti.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👹👹👹👹👹👹👹, 21.11.2022 ob 20:29

hahahaha kera budala, kaj počne…

 

Predstavljaj si, da imajo to osebo zaposleno tu na forumu. Ker znana je povezava med trolanjem in psihopatijo. Znane so posledice, ki jih ima tako početje na šibkejše ljudi. Eni se tudi ubiijejo.

Da bi pa ta forum še zaposlil osebnostno motenega sociopata in trola, bi jih pa morali tako sodno preganjati in iztožiti, da bi vodilni in lastniki pristali na cesti.

In ti bi se ubil, ker ti nekdo pove v zvezi s tem, kar si ti povedal, da se ne strinja s tvojim mnenjem ter čisto kulturno pove svoje mnenje? Brez žaljenja (ki ga prakticiraš ti), ampak zgolj z argumentiranjem in debato. Če bi se ubil zato, ker, kot je povedal “jaz”, se ne strinjamo vsi s teboj in tebi se potem utrga, ne vem, zakaj bi bil kriv nekdo, ki umirjeno pove, kaj o dotični temi misli. Ne da bi se spuščal na osebni nivo. Pa tudi če bi res bili vsi eno, saj te ni nihče žalil. Zakaj točno si tako znorel, če smo povedali, da gejevstvo danes ni več tak tabu, da bi zaradi tega nekdo nekoga pretepal? Ker nihče ne sme tega misliti, saj imaš samo ti monopol nad tem, da poveš, kaj je res in kaj ni? WTF, seriously????

Odgovor na objavo uporabnika
jaz159, 21.11.2022 ob 18:59

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👹👹👹👹👹👹👹, 21.11.2022 ob 18:28

Vzorci razmišljanja ZAVOŽENKE so zelo nenavadni.

Na dolgo ji kompleksno ji opišem težko družbeno situacijo v kateri lahko živijo ljudje zaradi biseksualnosti ali kako, če si gej kot jaz lahko je tvoja varnost in življenje ogroženo.

Seveda tega ni mogla zanikati, ker praktično NIMA POJMA O STVAREH o katerih ji pišem. Zaloga argumentov ji je pošla in njeni odgovori se spremenijo le še v enovrstičnice v stilu; “NE TO PA NI RES.” NI RES ZATO KER NI”.

Ker ona pač več ve o spolnih manjšinah kot one o sebi. Ona več ve o temnopoltih kot oni o sebi. itd.

 

 

In zdaj poglejte te fascinantne vzorce razmišlanja ZAVOŽENKE. No poglejte:

Na moj dolg odgovor se takoj pojavi nek najstnik pod vzdevkom “JAZ”, ki bere mon!!! 😮

In napiše:

……………………………..

jaz803,

20.11.2022. ob 21:09

Bedarija! zakaj bi se pa sramoval? sem bi in to tudi povem, če me kdo vpraša. ti še vedno živiš 100 let za leseno žlico. mladi zdaj priznamo, kaj smo. Še celo frajer si, če si bi. Da bi zaradi tega koga mlatil? se ti meša? Mogoče moj dedek ne bi tega priznal, ampak že moj ati je čisto druga šola. Vseeno mu je glede tega.

………………………….

 

Najstnik ki napiše; “TI ŠE VEDNO ŽIVIŠ 100 LET ZA LESENO ŽLICO”. Hahahahaha!

Pregovor ki ga včasih uporablja ZAVOŽENKA, ki je stara od moških nezaželjena baba, ki jo je čas povozil.

 

Mislim pa vidite kako glupa oseba to je. Kot otrok z od čokolade umazanimi usti, ki bi lagal, da ni pojedel čokolade. In ona bo potem govorila, ljudem da so njihovi otroci butasti, če se neuspešni, če pa je ona TAKO ZELO OČITNO butasta in v življenju neuspešna ženska.

In zdaj bo spet začela; “jaz pa nisem bila ta”, “ti me mešaš z nekom”, “jaz ti prvič pišem” BLA BLA BLA! Mislim pa kako DEBILEN mora biti človek, da to počne?

Meni je kar težko verjeti, da se lahko nekdo tako neumen pojavi na temu forumu, ki se lahko postavi ob bok “MATIASU”, ki je najbolj zaostal uporabnik tega foruma.

Sem zdej prišel mal gor sem pogledat, pa vidim da praviš da se gimnazijci ne znamo izražat. Nismo vsi taki, da vse kar napišemo, napišemo v messinger, instagram, tiktok pa viber.

glede na to, da bom letos pisal esej, se moram znat izražat. 100 let za leseno žlico pa res raje uporablja moja matka, ampak mi je izraz všeč in ga tut v pogovoru s frendi uporabljam. So se tudi oni že navadli in ga uporabljajo, hej, mogoče bo pa še prodrl v naš sleng. In ja, vem kaj je sleng, LOL. da se ne boš še ob to obregnu.

Kera je pa zavoženka pa ne vem. Mešaš mal, mešaš- se pa strinjam z uno k je pisala za mano (a je ona zavoženka?), da pretiravaš in da ni nujno da biseksi in geji koga mlatijo zato ker so geji in biseksi. Tut če si govoril z nasilneži in so bli ti geji ni nujno da so koga zbutal ker nočjo bit geji. To je tvoja neumna predpostavka, stari. Oni imajo tako kot vsi ostali lahko velik drugih problemov in zato butajo marginalce (ja, poznam izraz). To, da so biseksi je še najmanjši problem.

Sam ti tko in tko ne boš verjel. Če uporabim frazem, greš z glavo skoz zid, stari. Nočeš slišat nič kar ni v skladu s tvojo fantazmo o biseksih in gejih. Škoda ker zna bit da si drgač čist kul tip, sam ego ti laufa mal preveč.

“jaz195”,

No ajde pa ti bom pisal kot, da obstajaš.

Aha moja neumna predpostavka je ta povezava med frustracijo zaradi spolne usmerjenosti in agresijo.

 

No in kako pa naj bi ti nesamozavestem mazoljast mulc, ki ima težavo do tipov pristopit to vedel bolje od mene, ki sem govoril z več tisoč tipi o temu? In z več kot 200 tipi iz potencialno nasilnih skupin (skinheadi in vsi ostali, ki sem jih naštel).

Razloži.

 

Misliš da jaz, ki osebno poznam storilce večih medijsko odmevnih homofobičnih dejanj pri nas in ki poznam fanta iz tujine, ki je še z dvema do smrti pretepel geja, da nisem imel pogljoblljernega pogovora z njimi? In pač samo nekaj predpostavljam.

Razloži.

Lej, sori, ampak bebec vsakega posebej citira, zmerja in kliče k odgovoru, s cisto vsakim se krega. Samo zato, ker o neki temi mislijo drugače kot on. Če je koga za bannat, je to on.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👹👹👹👹👹👹👹, 21.11.2022 ob 20:51

“jaz195”,

No ajde pa ti bom pisal kot, da obstajaš.

Aha moja neumna predpostavka je ta povezava med frustracijo zaradi spolne usmerjenosti in agresijo.

 

No in kako pa naj bi ti nesamozavestem mazoljast mulc, ki ima težavo do tipov pristopit to vedel bolje od mene, ki sem govoril z več tisoč tipi o temu? In z več kot 200 tipi iz potencialno nasilnih skupin (skinheadi in vsi ostali, ki sem jih naštel).

Razloži.

 

Misliš da jaz, ki osebno poznam storilce večih medijsko odmevnih homofobičnih dejanj pri nas in ki poznam fanta iz tujine, ki je še z dvema do smrti pretepel geja, da nisem imel pogljoblljernega pogovora z njimi? In pač samo nekaj predpostavljam.

Razloži.

Saj ti je povedal, zakaj tove boljeod tebe. Ker če bi se že zaradi česa sekiral in koga zaradi tega pretepel , bi se zaradi mozoljev in ne biseksualnosti.

Ti si se pa očitno s samimi muslici, cefurji in podobnimi menil, ki jim je to še vedno big deal. Saj si sam povedal. Ja, pač oni so zaostali, kaj ni jasno. Slovenska mladina je že prek tega.

Odgovor na objavo uporabnika
Ahhhh, 21.11.2022 ob 20:51

Lej, sori, ampak bebec vsakega posebej citira, zmerja in kliče k odgovoru, s cisto vsakim se krega. Samo zato, ker o neki temi mislijo drugače kot on. Če je koga za bannat, je to on.

 

Berem in mi je slabo ob vas. Lahko je reči ljudem,da biti gej ni več noben problem danes. Zanimivo je,da se je enako govorilo gejom 10 let nazaj,pa 20 let nazaj.. Afroameričanom tudi. Rasisti in homofobi so vedno govorili manjšinam,da se jim nič hudega ne dogaja in da se nimajo pravice razburjati. Tudi takrat,ko niso imeli nobenih pravic. Kot je kokoši napisal, da so vedno vedeli bolje od njih manjšin samih. Ne najdem kaj točno je napisal,mislim, da nisem dosti zgrešila.

Odgovor na objavo uporabnika
ultrapas, 21.11.2022 ob 20:39

In ti bi se ubil, ker ti nekdo pove v zvezi s tem, kar si ti povedal, da se ne strinja s tvojim mnenjem ter čisto kulturno pove svoje mnenje? Brez žaljenja (ki ga prakticiraš ti), ampak zgolj z argumentiranjem in debato. Če bi se ubil zato, ker, kot je povedal “jaz”, se ne strinjamo vsi s teboj in tebi se potem utrga, ne vem, zakaj bi bil kriv nekdo, ki umirjeno pove, kaj o dotični temi misli. Ne da bi se spuščal na osebni nivo. Pa tudi če bi res bili vsi eno, saj te ni nihče žalil. Zakaj točno si tako znorel, če smo povedali, da gejevstvo danes ni več tak tabu, da bi zaradi tega nekdo nekoga pretepal? Ker nihče ne sme tega misliti, saj imaš samo ti monopol nad tem, da poveš, kaj je res in kaj ni? WTF, seriously????

Nisem pisal, da bom sebe ubil. Nisem pisal o sebi.

Čakaj a ti štekaš kaj sem ti napisal?????

Da sem govoril z VEČ TISOČ MOŠKIMI in z VEČ KOT 200 MOŠKIMI, ki so pripadali potencialno nasilnim skupinam! Si slučajno govorila ti 10.000-čimi, si strokovnjakinja za skupine nagnjene k nasilju? In ti mi praviš, da veš več o temu kot jaz??????

Kot jaz, ki mi grozijo (biseksualci!) z nasiljem, smrtjo, da me bojo sežgali. Da sem bil že deležen fizičnega nasilja. Da poznam fanta iz tujine, ki je še z dvema do smrti pretepel geja. Poznam storilce kaznivi dejanj iz homofobije.

 

IN TI VEŠ VEČ O TEMU, KAR JE MOJE ŽIVLJENJE? To praviš???.

Odgovor na objavo uporabnika
zgo, 21.11.2022 ob 21:04

Berem in mi je slabo ob vas. Lahko je reči ljudem,da biti gej ni več noben problem danes. Zanimivo je,da se je enako govorilo gejom 10 let nazaj,pa 20 let nazaj.. Afroameričanom tudi. Rasisti in homofobi so vedno govorili manjšinam,da se jim nič hudega ne dogaja in da se nimajo pravice razburjati. Tudi takrat,ko niso imeli nobenih pravic. Kot je kokoši napisal, da so vedno vedeli bolje od njih manjšin samih. Ne najdem kaj točno je napisal,mislim, da nisem dosti zgrešila.

Pa saj so se javili tisti, ki so geji ali biseksualci in sami povedali, da glede tega nimajo težav. Danes ljudje to naglas povedo. Posebej mladi s tem nimajo problemov več. Časi se spreminjajo. Danes temnopolti zmerjajo belce z belčki.:) Sin moje sosede živi s tipom. Se pogovarjamo, pomenimo… nihče o tem nima nobenih slabih misli, še vaške opravljivke ne. Eni pač živite v preteklosti.

Če pa nisi brala, pa preberi preden debatiraš. Kokoši noče niti malo popustiti, ker bojda samo on ve, zakaj skinheadi pretepajo geje, čefurje in ostale. Vsi samo zato, ker so latentni geji. No, pač temu ni tako. Narod mu je povedal, da imajo skinheadi še mnogo drugih frustracij, zaradi katerih so lahko agresivni, pa mu ne potegne. Ne sprejme. Samo on ve, da pretepajo izključno samo zato, ker so latenti istospolniki ali biseksualci.

Odgovor na objavo uporabnika
ultrapas, 21.11.2022 ob 21:13

Pa saj so se javili tisti, ki so geji ali biseksualci in sami povedali, da glede tega nimajo težav. Danes ljudje to naglas povedo. Posebej mladi s tem nimajo problemov več. Časi se spreminjajo. Danes temnopolti zmerjajo belce z belčki.:) Sin moje sosede živi s tipom. Se pogovarjamo, pomenimo… nihče o tem nima nobenih slabih misli, še vaške opravljivke ne. Eni pač živite v preteklosti.

Če pa nisi brala, pa preberi preden debatiraš. Kokoši noče niti malo popustiti, ker bojda samo on ve, zakaj skinheadi pretepajo geje, čefurje in ostale. Vsi samo zato, ker so latentni geji. No, pač temu ni tako. Narod mu je povedal, da imajo skinheadi še mnogo drugih frustracij, zaradi katerih so lahko agresivni, pa mu ne potegne. Ne sprejme. Samo on ve, da pretepajo izključno samo zato, ker so latenti istospolniki ali biseksualci.

Čakaj a ti štekaš kaj sem ti napisal?????

Da sem govoril z VEČ TISOČ MOŠKIMI in z VEČ KOT 200 MOŠKIMI, ki so pripadali potencialno nasilnim skupinam! Si slučajno govorila ti 10.000-čimi, si strokovnjakinja za skupine nagnjene k nasilju? In ti mi praviš, da veš več o temu kot jaz??????

Kot jaz, ki mi grozijo (biseksualci!) z nasiljem, smrtjo, da me bojo sežgali. Da sem bil že deležen fizičnega nasilja. Da poznam fanta iz tujine, ki je še z dvema do smrti pretepel geja. Poznam storilce kaznivi dejanj iz homofobije.

 

IN TI VEŠ VEČ O TEMU, KAR JE MOJE ŽIVLJENJE? To praviš???

.

Da sem govoril z VEČ TISOČ MOŠKIMI in z VEČ KOT 200 MOŠKIMI, ki so pripadali potencialno nasilnim skupinam! Si slučajno govorila ti 10.000-čimi, si strokovnjakinja za skupine nagnjene k nasilju? In ti mi praviš, da veš več o temu kot jaz??????

 

Tebi se dejansko fuzla. In kaj potem, če si govoril z njimi? Torej si govoril z 10 tisočimi moškimi pretepači in vsi so ti povedali, da so biseksualni ali geji in pretepajo geje, ker so sami geji? Pač ne verjamem.

 

Kot jaz, ki mi grozijo (biseksualci!) z nasiljem, smrtjo, da me bojo sežgali. Da sem bil že deležen fizičnega nasilja. Da poznam fanta iz tujine, ki je še z dvema do smrti pretepel geja. Poznam storilce kaznivi dejanj iz homofobije.


 Biseksualci ti grozijo s smrtjo zato, ker si gej? Ali morda zato, ker jim ves čas težiš? Naredi preizkus. Pojdi se pogovarjat ene par mesecev samo izključno s heteroseksualnimi tipi. In jim teži vsak dan. Pa potem naredi povzetke in primerjave.

 

IN TI VEŠ VEČ O TEMU, KAR JE MOJE ŽIVLJENJE? To praviš???.

Ne, o tvojem življenju vem samo to, kar ti poveš. Poznam pa človeško naravo in menim, da pretepači niso vezani na spolno usmerjenost in nimajo potrebe po pretepanju samo zato, ker svet ne sprejema njihove spolne usmerjenosti. Ali ti torej negiraš, da obstaja heteroseksualni moški pretepač, ki se spravlja na tujce, temnopolte, geje in kar je še tega? To zate ne obstaja? Mogoče zato, ker se z njimi ne pogovarjaš. Poskusi kdaj.

Biseksualci ti grozijo s smrtjo zato, ker si gej? Ali morda zato, ker jim ves čas težiš? Naredi preizkus. Pojdi se pogovarjat ene par mesecev samo izključno s heteroseksualnimi tipi. In jim teži vsak dan. Pa potem naredi povzetke in primerjave.

Si nor? Ti mu ne bi samo grozili. Ti bi ga premlatili na žive in mrtve, seveda z njimi ne govori.:))

Tip se usmerja na pussyje in njih gnjavi, ker ve, da mu razen groženj nič ne bodo naredili.

hahaha albanec prizadeti, iz meseca v mesec je slabše s tabo. Včasih si bil vsaj delno logičen, čeprav si nakladal o kar nekih pizdarijah, ki niso nikogar zanimale.

Zdaj pa očitno še to nisi več. Shizofrenična besedna solata vse skupaj. Zdravit se pojdi idiot albanski, namesto da težiš po forumu dan in noč.

Odgovor na objavo uporabnika
ultrapas, 21.11.2022 ob 21:21

Da sem govoril z VEČ TISOČ MOŠKIMI in z VEČ KOT 200 MOŠKIMI, ki so pripadali potencialno nasilnim skupinam! Si slučajno govorila ti 10.000-čimi, si strokovnjakinja za skupine nagnjene k nasilju? In ti mi praviš, da veš več o temu kot jaz??????

 

Tebi se dejansko fuzla. In kaj potem, če si govoril z njimi? Torej si govoril z 10 tisočimi moškimi pretepači in vsi so ti povedali, da so biseksualni ali geji in pretepajo geje, ker so sami geji? Pač ne verjamem.

 

Kot jaz, ki mi grozijo (biseksualci!) z nasiljem, smrtjo, da me bojo sežgali. Da sem bil že deležen fizičnega nasilja. Da poznam fanta iz tujine, ki je še z dvema do smrti pretepel geja. Poznam storilce kaznivi dejanj iz homofobije.


 Biseksualci ti grozijo s smrtjo zato, ker si gej? Ali morda zato, ker jim ves čas težiš? Naredi preizkus. Pojdi se pogovarjat ene par mesecev samo izključno s heteroseksualnimi tipi. In jim teži vsak dan. Pa potem naredi povzetke in primerjave.

 

IN TI VEŠ VEČ O TEMU, KAR JE MOJE ŽIVLJENJE? To praviš???.

Ne, o tvojem življenju vem samo to, kar ti poveš. Poznam pa človeško naravo in menim, da pretepači niso vezani na spolno usmerjenost in nimajo potrebe po pretepanju samo zato, ker svet ne sprejema njihove spolne usmerjenosti. Ali ti torej negiraš, da obstaja heteroseksualni moški pretepač, ki se spravlja na tujce, temnopolte, geje in kar je še tega? To zate ne obstaja? Mogoče zato, ker se z njimi ne pogovarjaš. Poskusi kdaj.

“ultrapas”

Ne tip mi teži, da mu ga naj potegnem pa da bi seksu. Naslednjič, da če bom komu povedal, da me bo zažgal.

Tip A grozi meni in prijatlom, da nas bo razbil. Potem vidim tipa A z tipom B in C. In me zmerjajo s pedrom. Tip B me hoče pretepsti ker pravi, da sovraži pedre, tip C me na gobec. Naslednjič je tip C zelo prijazen do mene in mi razlaga kako je on biseksualec. Tip C pa mi naslednjič teži kako bi fukal z mano če mu plačam, ga zavrnem. Ni zajebaval, zato ker pol se je zapletel z mojim prijatlo. (to je tipičen primer hinavščine ki jo moram celo življenje prenašati od biseksualcev saj jih 99% svoji okolici noče priznati svoje usmerjenosti, zato sem tudi nezaščiten in nasilje prenašam)

Un fant, ki je s prijatloma do smrti pretepel geja je bil takrat še mladoleten. Včasih mi govori seksualne stvari o moških in je zelo nežen, drugič vse zanika. Je hudo zafustriran zaradi tega.

Enkrat je “prijatelj” gej, predstavil svojega ljubimca drugemu geju. Ljubimc je mel 16, 17 let. Sta njegove pesti čutila, in grožnja da naj ne omenjata več tega da je gej. En moj prijatelj se je stepel po seksu s tipom, ker je un ratal zafustriran da je seksak s tipom.

Mene je en utopiti probal.

Seznam se sploh ne konča, tega je še ogromno. Saj točno to so mi povedali tipi, da so pretepli kakšnega geja ker se jim je približal in oni še niso bili sprijazneni takrat sami s sabo. Ali zaradi tega ker so se dokazovali pred prijatli in jih je bilo sram, da bi kdo posumil. Videl sem že hude poškodbe.

Ja torej je bila zadaj za vse razloge spola usmerjenost!!!!!!!

 

Uglaunm ti samo izivaš, hočeš trolati in maltretirati ljudi, ampak ti vseno po pravici povem. Teh opisov nasilja, brutalnosti, rešilcov je še veliko. (to je razlog zakaj sem rekel, da je to eden glavnih razlogov za nasilje v svetu glede na to koliko je biseksualcev in koliko biseksualcev se sramuje tega dela svoje narave)

 

 

Vse jim odpustim, ker razumem to njihovo obnašanje.

Gnus in sovraštvo do tebe, ki mi take pišeš(zanikaš brutalnost družbene realnosti) je seveda 100 krat večje kot do njih.Tako da si mi ti s tem kar počneš s svojim posmehljivim in vzvišenim tonom in s to svojo podporo družbeni hinavščini (zaradi svoje nevednosti in nepoznavanja situacije) veliko slabša oseba od teh zafustriranih nasilnežev in si zaslužiš hujšo obsodbo.

 

 

Delal je v gejevskem lokalu. Itak ne bodo povedali, za kaj se je šlo (očitno GDPR).

Sama sem biseksualka, ne razumem, zakaj kokoši govori vedno samo o moških.

Torej privlačijo me ženske in moški. Ampak sem izbirčna.

Nikoli še nisem poskušala živet z žensko v intimi.

Sem ženska, ampak me privlačijo tako moški kot ženske.

Mislim, da je bolj po vaseh tradicija, da se stvari skriva. Kjer so starejši, staroverni …

Jaz osebno ne poznam nobene biseksualke. Kokoši recimo pozna tisoč biseksualcev. Kje so pa ženske?

Zanimivo bi bili tudi videti skupnost trojček, se pravi dve ženski in en moški v intimnem razmerju.

 

Bolano ta starševski, to pisanje stran nazaj. ne misli tako samo kokoši, vsem je jasno.Potem pa še trdi, da je več oseb,, izbere si pa vse vzdevke na črko j. .  farsa je ta mon. Upam da ga ukinejo.

 

Poglejte si ta posnetek in mi povejte, če to ni šlo čez vse meje zadnje čase? Se ne čudim, če kdo flikne granato.

Odgovor na objavo uporabnika
No go, 22.11.2022 ob 09:44

 

Poglejte si ta posnetek in mi povejte, če to ni šlo čez vse meje zadnje čase? Se ne čudim, če kdo flikne granato.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👹👹👹👹👹👹👹, 20.11.2022 ob 13:18

V gejovskem baru v Ameriki.

Stavim da je strelec gej ali biseksualec.

 

Odgovor na objavo uporabnika
fakmi…, 20.11.2022 ob 15:27

Ko se v ZDA dogaja nekaj velikega, vedno na dan privlecejo geje ali pa splav.

Torej odmislimo tole streljanje….

Tole streljanje, “false flag event” je dejansko kazanje v drugo stran. V Ameriki se dogajajo izjemno velike stvari: FTX je zamajal cel politicni vrh Demokratske stranke, dejansko cisto vsi so povezani s pranjem denarja prek Ukrajine. Najnovejse tiskovne konference s strani Republikancev izpostavljajo kriminalne naveze sedanjega politicnega vrha in druzine Biden, Twitter je dal nazaj Trumpove izjave/navodila za J6; kar dejansko izloci gonijo proti njemu in do politicnih zapornikov, ki so ze od lani spomladi v zaporih, brez sojenja.

Amerika bo najbrz imela veliko dela sama s sabo, Ukrajina bo postala le evropska zadeva, zadnja seansa G20 pa nakazuje vrnitev COVID procesa.

Popkorn, pivo, vsesti se v naslonjac in opazovati…burna, ponekod sila mrzla, zima je pred vrati.

@fakmi…

Ja, kokice in naslanjač… Ampak prej se moraš spravit nekam, kjer okoli takih reči (korona ipd.) ne delajo panike.

Odgovor na objavo uporabnika
kilimanđaro, 22.11.2022 ob 03:42

Bolano ta starševski, to pisanje stran nazaj. ne misli tako samo kokoši, vsem je jasno.Potem pa še trdi, da je več oseb,, izbere si pa vse vzdevke na črko j. .  farsa je ta mon. Upam da ga ukinejo.

Čudno je samo, da ko se ga izpostavi še kar nadaljuje in objavi še nekaj postov na isti način. Vsaj meni nerazumljivo. Vsaj kakšen nick bi dal, ki se začne na drugo črko. Mon je poln takšni prozornih provokacij. Po mojem rabimo šolo za trole, da ne bo trolanje na takšnem nizkem nivoju.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9270, 22.11.2022 ob 13:45

Čudno je samo, da ko se ga izpostavi še kar nadaljuje in objavi še nekaj postov na isti način. Vsaj meni nerazumljivo. Vsaj kakšen nick bi dal, ki se začne na drugo črko. Mon je poln takšni prozornih provokacij. Po mojem rabimo šolo za trole, da ne bo trolanje na takšnem nizkem nivoju.

Uredu, pustmo to, da ne bo spet prepir, obtožbe in žaljenje. Poskušam se normalno pogovarjati.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👹👹👹👹👹👹👹, 22.11.2022 ob 17:57

Uredu, pustmo to, da ne bo spet prepir, obtožbe in žaljenje. Poskušam se normalno pogovarjati.

Kokosji smrdljivi drek, svoje mnenje se pove, potem pa nehaš. Tako poteka komunikacija pri normalnih ljudeh. Ne tako kot ti smrad defektni zaostali goniš svoje v nedogled, da bi morala tvoja bolnost obveljat. Razumeš to? …verjetno itak ne….eh

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9714, 21.11.2022 ob 21:31

hahaha albanec prizadeti, iz meseca v mesec je slabše s tabo. Včasih si bil vsaj delno logičen, čeprav si nakladal o kar nekih pizdarijah, ki niso nikogar zanimale.

Zdaj pa očitno še to nisi več. Shizofrenična besedna solata vse skupaj. Zdravit se pojdi idiot albanski, namesto da težiš po forumu dan in noč.

Še večja je norec tisti, ki se spusti v debato z njim. Enostavno ni uravnovešen…

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👹👹👹👹👹👹👹, 21.11.2022 ob 21:53

“ultrapas”

Ne tip mi teži, da mu ga naj potegnem pa da bi seksu. Naslednjič, da če bom komu povedal, da me bo zažgal.

Tip A grozi meni in prijatlom, da nas bo razbil. Potem vidim tipa A z tipom B in C. In me zmerjajo s pedrom. Tip B me hoče pretepsti ker pravi, da sovraži pedre, tip C me na gobec. Naslednjič je tip C zelo prijazen do mene in mi razlaga kako je on biseksualec. Tip C pa mi naslednjič teži kako bi fukal z mano če mu plačam, ga zavrnem. Ni zajebaval, zato ker pol se je zapletel z mojim prijatlo. (to je tipičen primer hinavščine ki jo moram celo življenje prenašati od biseksualcev saj jih 99% svoji okolici noče priznati svoje usmerjenosti, zato sem tudi nezaščiten in nasilje prenašam)

Un fant, ki je s prijatloma do smrti pretepel geja je bil takrat še mladoleten. Včasih mi govori seksualne stvari o moških in je zelo nežen, drugič vse zanika. Je hudo zafustriran zaradi tega.

Enkrat je “prijatelj” gej, predstavil svojega ljubimca drugemu geju. Ljubimc je mel 16, 17 let. Sta njegove pesti čutila, in grožnja da naj ne omenjata več tega da je gej. En moj prijatelj se je stepel po seksu s tipom, ker je un ratal zafustriran da je seksak s tipom.

Mene je en utopiti probal.

Seznam se sploh ne konča, tega je še ogromno. Saj točno to so mi povedali tipi, da so pretepli kakšnega geja ker se jim je približal in oni še niso bili sprijazneni takrat sami s sabo. Ali zaradi tega ker so se dokazovali pred prijatli in jih je bilo sram, da bi kdo posumil. Videl sem že hude poškodbe.

Ja torej je bila zadaj za vse razloge spola usmerjenost!!!!!!!

 

Uglaunm ti samo izivaš, hočeš trolati in maltretirati ljudi, ampak ti vseno po pravici povem. Teh opisov nasilja, brutalnosti, rešilcov je še veliko. (to je razlog zakaj sem rekel, da je to eden glavnih razlogov za nasilje v svetu glede na to koliko je biseksualcev in koliko biseksualcev se sramuje tega dela svoje narave)

 

 

Vse jim odpustim, ker razumem to njihovo obnašanje.

Gnus in sovraštvo do tebe, ki mi take pišeš(zanikaš brutalnost družbene realnosti) je seveda 100 krat večje kot do njih.Tako da si mi ti s tem kar počneš s svojim posmehljivim in vzvišenim tonom in s to svojo podporo družbeni hinavščini (zaradi svoje nevednosti in nepoznavanja situacije) veliko slabša oseba od teh zafustriranih nasilnežev in si zaslužiš hujšo obsodbo.

 

 

“ultrapas”,

zakaj zdaj ne odgovoriš? Če lepo odpišeš potem lepo odgovorim/vprašam.

 

Ali pa v resnici nisi hotel mojega odgovora? Hočeš samo provocirati?

Ker vidiš, zdaj ignioriraš. Ni ti bilo važno, da se ti odkrito odgovori, samo za premoč se gre, za to da obvelja tvoje o temu in da nam ti poveš, kako živimo drugi, ki ne pripadamo splošni “večini” tako kot ti. Ni važno ali so umori, ali je nasilje, ali so poškodbe tako fizične kot čustvene, ali so uničena življenja. Ti to veš bolj kot tisti, ki to živimo, ker nismo pod zaščito hinavske lgbtq+ skupnosti v njihovih safe spacih kjer je lahko biti brezbrižen in pozabiti na težave, ki še kako obstajajo. KER NITI ZAMISLITI SI NE MOREŠ koliko bolj zapostavljen in nezaščiten si, če živiš ODPRTO in ODKRITO in se ne skrivaš v lgbtq+ skupnosti in njihovih placih, ali če nisi lažnivi STRAHOPETEC, ki diskretno išče tipe po internetu v zavetju noči. Le tako lahko vidiš umazano stran, ki si je ti niti predstavljaš ne.

Zgoraj je opisana. In čakam na odgovor na zgornje sporočilo(ne na to), odvisno pa je od tebe. Morda si le to za kar sem te označil. Jaz vem kdo sem.

New Report

Close