Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Različen pogled partnerjev na živali

Različen pogled partnerjev na živali

Pravo ime si si nadela. Eno samo trnje te je.
Od kod si jemlješ pravico žaliti človeka, ki ga NE poznaš??? Kakšna bolnica si ti?? O tem bi se dalo razpravljati.
Kako bi se počutila, če bi avtorica žalila TVOJO mamo in ti povedala, da je ena navadna zahojena kmetica, ker ni pravočasno splavila svojega izrodka (tebe)???
Mislim res, eni ali ste tako primitivni, nesramni, prostaški ali pa imate enostavno samo tako nesrečno življenje, da vam je v edino veselje in zadovoljstvo napadati druge. Ena sama žalost si!!!

p.s. aja, avtorica, mislim, da s tem fantom ne bo šlo, žal
[/quote]

Oh oh no no a sem ti na rep stopila?
Seveda, hitro fantu nogo dat. Potem pa lahko prideš na obisk, imamo sosedo, 17 mačk v stanovanju, non stop kličemo inšpekcijo, njeni odrasli otroci so že čisto obupani. Mačke odpeljejo, pa si tastara navleče spet nov trop. Vnuki v ta svinjak ne hodijo, cel blok smrdi, tastara zaudarja, pa ima raje mačke kot otroke in vnuke. Zame je to huda bolnica, pa se ti na glavo postavi.

O tvojem besednjaku pa je škoda izgubljati besede. Ostali na tem forumu si bodo pa sami ustvarili mnenje.

Moj pogled ;
Pes je lahko v postelji, dokler se vsi ki jim lezanje v postelji pripada (ljudje!) S tem strinjajo. Ce se partner ne strinja s prisotnostjo psa v spalnici, potem ni debate. Pes gre ven…
Clovek, ki enaci psa in partnerja zame osebno ni “diht”. In ce se partner ne strinja s psom v spalnici je meni osebno bolno sploh razmisljat o kakrsbihkoli kompromisih….ali bos imela v postelji psa ali partnerja ..halooo?


Zakaj bi bila izmišljena? Ni. Je tudi več takih primerov, imele so prijateljice isti problem. In vsaka pol raje odsovi parterjam Kruto se sliši. Ampak žival mi še nobena ni nič slabega naredila.

Sicer mi je zdaj dal zeleno luč. Bomo videli kako bo v praksi. Pač zdaj je še v oni fazi, ko ga lahko vse prepričam.
[/quote]
Ta faza bo minila in kaj boš pol.? Se kregala cele dneve z njimi glede psa.? Se bosta razšla zaradi živali.? Razmisli kako pametno je to.?
Verjemi da vse začetne faze ko prepričamo partnerja v nekaj s čimer se on v resnici ne strinja in do česar mu v resnici ni minejo. Bolj široko je treba razmišljat.

Oh oh no no a sem ti na rep stopila?
Seveda, hitro fantu nogo dat. Potem pa lahko prideš na obisk, imamo sosedo, 17 mačk v stanovanju, non stop kličemo inšpekcijo, njeni odrasli otroci so že čisto obupani. Mačke odpeljejo, pa si tastara navleče spet nov trop. Vnuki v ta svinjak ne hodijo, cel blok smrdi, tastara zaudarja, pa ima raje mačke kot otroke in vnuke. Zame je to huda bolnica, pa se ti na glavo postavi.

O tvojem besednjaku pa je škoda izgubljati besede. Ostali na tem forumu si bodo pa sami ustvarili mnenje.
[/quote]

No samo malo se ustavi. :))) Sem povedala, da ima moja mama sterilno stanovanje. In vseeno pse. Razlika je med 4 malimi psi in 17 mačkami (ali pa kakimi drugimi živalmi). In jaz tudi ne mislim imet 4 psov. Največ 2 živali. Mačko in psa, pa mogoče kakega kunca še.

Pa kaj res ne videte, da je avtor teme moški?
Tema je provokacija. Mogoče je celo polarni avtor. Vsekakor pa je avtor en tip. To ni pisanje ženske. Še najmanj pa samske ženske.
Res mi ni jasno, da ne prepoznate take očitne provokacije. In ta tip, ki je odprl to temo, je naflancal že cel kup podobnih tem je naflancal na mon.


Ta faza bo minila in kaj boš pol.? Se kregala cele dneve z njimi glede psa.? Se bosta razšla zaradi živali.? Razmisli kako pametno je to.?
Verjemi da vse začetne faze ko prepričamo partnerja v nekaj s čimer se on v resnici ne strinja in do česar mu v resnici ni minejo. Bolj široko je treba razmišljat.
[/quote]
To ti dam prav. Vseeno upam, da bi se navadil. Lahko je pa problem. Od kolegice se je navadil, ni imel možnosti odločanja sploh. :)))

No samo malo se ustavi. :))) Sem povedala, da ima moja mama sterilno stanovanje. In vseeno pse. Razlika je med 4 malimi psi in 17 mačkami (ali pa kakimi drugimi živalmi). In jaz tudi ne mislim imet 4 psov. Največ 2 živali. Mačko in psa, pa mogoče kakega kunca še.
[/quote]

Pri 4 psih je sterilno stanovanje nemogoče.
Odgovarjala sem nekomu drugemu, razen če si bila tudi tisto ti.
Point je v tem, da je nekateri žival postavijo pred človeka; ne glede na število živali gre za isti princip. Ti pred fanta, ta ženska pa pred otroke.
Glede na porast živaloljubcev, vidim odlično tržno nišo v trhovini za male živali, in sicer v luksuznih dodatkih za najbolj zblojene. Slogan: Kako imeti sterilno stanovanje, kljub živalim v njem.
Postavila si vprašanje na javnem forumu. Morala bi računati s tem, da se vsi s teboj ne strinjamo.

No hard feelings :))

Hja, tema je provokacija. Avtorja je ena samska ženska zavrnila, zdaj pa odpira take teme in se vam reži.

Partner, ki ne mara živali, pač žal ni kompatibilen v zelo pomembni točki in zveza enostavno ni mogoča.
Moj pes v posteljo ne gre, tudi na kavč ne, niti ni kazal želje po tem (je pa večji). Priznam, da mi to ne bi ustrezalo. Vstop ima povsod, dlake imamo povsod, čeprav sesam vsak dan. Pač tako to je in kogar moti, naj ne prihaja na obisk. Vonja nima niti ko je moker, ker so notranji psi pač toliko čistejši.

Imam partnerja, ki ima rad živali in je mene in psa dobil v paketu. V bistvu je zelo zadovoljen, ker je tudi on nekoč imel psa, potem pa ni več imel pogojev zanj, se pa lahko ubada z mojim, ko ima čas. Naslednjega psa bova izbrala skupaj. Ko/če ga dlake zmotijo, vzame sesalec in posesa. Res je pravi srček.

Ne, če imaš rada pse in resno razmišljaš, da bi ga nabavila, moraš imeti nekoga, ki ne bo skakal do stropa zaradi dlak. Meni se itak to, da tip ne mara psov ali da je občutljiv na dlake, zdi zelo nemoško. To počnejo pičke od tipov, ne pravi dedci. Da se pa psov po možnosti še boji, je pa itak tema (pes naj bi služil človeku, torej mu bil podrejen, on se jih pa boji, halooooo).
Aja, pa itak tip obseden s čistočo – no go. Predstavljaj si, ko bosta imela otroke. Moja prijateljica ima takega modela. Njihovo stanovanje je srhljivo čisto in prazno kljub dvema otrokoma. Jaz tam nočem niti kozarca vode vzet, ker je prijateljica čist živčna zaradi kozarca na mizi in ga takoj odnese, ko spijem do konca. Res, bolno.


To ti dam prav. Vseeno upam, da bi se navadil. Lahko je pa problem. Od kolegice se je navadil, ni imel možnosti odločanja sploh. :)))
[/quote]
Torej se je navadil ker se je moral haha

Iz tega razloga sem enega jst nekam poslala. Pse sicer ima rad, tukaj ne morem trdit drugače. Ampak on bi psa imel samo zunaj, notri zelo malo, pa še to bi se z njim ukvarjal, ko bi se mu zazdelo. Bogi pes. Hvala lepa pa nasvidenje. Imam dva nora kosmatinca, ki spita na kavču, postelji, če jima tako zapaše. Zakaj pa ne? Če komu to ni všeč je to njegov problem. S takimi se jst pač kaj preveč ne ukvarjam.


Hehe, mi je všeč kako poveš. Ja, je res. Že moj bivši je bil ful sterilen, ampak je bil pol on tisti, ki je mački pustil da je v hiši in da da tace na mizo. :))) In ja, lahko je prisla v posteljo. Imel je pa sicer res rad živali. Za tega se ne vem. Spoznal me je v kompletu s konji, ki so zunaj. Bom mogla videt kako mu bo ustrezalo ker tu ne morem sklepat kompromisov, ker imam od tega dohodek.

Folk. Ni tko slabo bit samski.
Zveze so predvsem za ljudi k neznajo bit sami s sabo. Majo tezave na drugih podrocjih.

Ko si samski mas vso svobodo s sabo. Lahk tut kuza prespi na postlji ce hoce in sploh noben ne bo mel nic proti.

Ma nemoj. Se pravi vsi ki smo v vezi smo prismuknjenci ki ne znamo živeti sami.


Takoj vzamem tega fanta. Ne prenesem niti misli na to, da bi pes spal z mano v postelji.
Ženska najdi si psa namesto partnerja. Ti si bolnica, saj očitno bi partnerja iz lastne postelje nagnala,da bi ga zamenjala s psom. Noro, kaj hodi po tem svetu.

Morte razumet da tile antipsi ljudje ponavadi podpirajo homoseksualne poroke in porivajo raznorazne predmete v anus. Edino psov ne prenesejo v sobi.

Omenjati sterilnost in 4 pse v istem stavku je res psihična bolezen. Ker pomeni, da nekdo sploh ni v stiku z realnostjo ali pa ne ve, kaj pomeni sterilnost. Psi si ne brišejo riti, kar pomeni, da se s posrano ritjo usedejo vsepovsod. In to x 4!! In temu ti rečeš sterilnost? Kopate jih enkrat na teden? To pomeni, da je 6 dni v tednu pridejo s sprehoda umazani in posvinjajo stanovanje, ker si po prihodu pač ne obujejo copat. Sterilnost? za počit. Umazanija mogoče ni vidna, če je mama občutljiva, je pa daleč od sterilnosti. Da o vonju ne govorimo.
Pa imam čisto rada živali, imam mačke v hiši, ampak postelje in spalnice so – no zone. Da bi se pa še slepila, da imam sterilno stanovanje, če posesam in pomijem za mački, bi morala biti pa ubrisana.

Očitno si bila zraven, da veš, kaj kdo dela v spalnici.

No samo malo se ustavi. :))) Sem povedala, da ima moja mama sterilno stanovanje. In vseeno pse. Razlika je med 4 malimi psi in 17 mačkami (ali pa kakimi drugimi živalmi). In jaz tudi ne mislim imet 4 psov. Največ 2 živali. Mačko in psa, pa mogoče kakega kunca še.
[/quote]
Vsak, ki ima sterilno stanovanje, je moten. Ta motnja je le ena izmed ostalih obsesivno-kompulzivnih motenj.

Saj praviš da nimaš psa. Torej nimata problema pri tebi, če živiš sama.
Ah, spet provokacija

Ampak, da žival spi v isti postelji kot človek, to pa ne. Žival mora imeti svoj prostor npr. pes košarico, uto,…, ravno tako pri hrani, umivanju,…

Ko pa partner tvojo češpljo liže potem te pa poljubi, je pa vse OK? Fuj! Kako ste ene babe nemarne. Razumem, da imaš rada svojega moškega ampak lahko te poboža in to je to. Mi na kraj pameti ne pade, da vzamem moškega pod kovter, ki mi bo češpljo lizal. Zmešanke!

Ko pa partner tvojo češpljo liže potem te pa poljubi, je pa vse OK? Fuj! Kako ste ene babe nemarne. Razumem, da imaš rada svojega moškega ampak lahko te poboža in to je to. Mi na kraj pameti ne pade, da vzamem moškega pod kovter, ki mi bo češpljo lizal. Zmešanke!
[/quote]
Wtf.?

Sama moraš vedeti kaj ti je moteče in kaj ne.
Pri meni ne bi šel skozi. Mi je to da je ljubitelj živali zelo pomembno, ker povezujem s tem tudi nekatere karakteristike ki so mi zelo pomembne.

Oh oh no no a sem ti na rep stopila?
Seveda, hitro fantu nogo dat. Potem pa lahko prideš na obisk, imamo sosedo, 17 mačk v stanovanju, non stop kličemo inšpekcijo, njeni odrasli otroci so že čisto obupani. Mačke odpeljejo, pa si tastara navleče spet nov trop. Vnuki v ta svinjak ne hodijo, cel blok smrdi, tastara zaudarja, pa ima raje mačke kot otroke in vnuke. Zame je to huda bolnica, pa se ti na glavo postavi.

O tvojem besednjaku pa je škoda izgubljati besede. Ostali na tem forumu si bodo pa sami ustvarili mnenje.
[/quote]

O MOJEM besednjaku? Preberi si SVOJEGA!! Kdo je zdaj tukaj psihični bolnik? Jaz, ki sem se za hip spustila na tvoj primitivni, nesramni in prostaški nivo, ker drugačnega ne razumeš ali ti, ki si upaš nesramno poniževati človeka, ki ga ne poznaš, in ki ti ni naredil popolnoma ničesar??
In ne, meni ne moreš stopiti na rep, ker ga nimam, nisem psica. Ti pa pazi, da se sama ne zapleteš v svoj PREdolg jezik, kar se mimogrede lahko zgodi. Čao, trnovka!

New Report

Close