Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Različen pogled partnerjev na živali

Različen pogled partnerjev na živali


Ni mi jasno, kaj se sploh obremenjuješ s tem. Psa obravnavaš tako, kot večina obravnava partnerja in ti tudi zadovolji vse tvoje potrebe. Res ne vem, kaj se martraš z enim bednim tipom…nisi ravno prva, ki ji je pes čista zmaga 🙂


Pa od kje vam folku ideje da si psi ližejo riti?? Imam že celo življenje pse pa tega še nisem videla! In ne, ko gre pes kakat nima potem umazane riti kot človek a to razumeš? Rit vedno namontira tako, da vse pade tok stran da nič ne ostane na dlakah ali okoli riti. Izjema je če ima pes drisko pa še to zelo redko. Psa ko prideš domov stuširaš in je čist. Kdor ga iam v stanovanju ima 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} navajenega na pranje tac, vsak dan po vsakem sprehodu, tako da stanovanje NI umazano. Ni pa sterilno, kakor ni sterlno, ko z otrokom prideš iz peskovnika, pa ti mivko potrese po celem stanovanju.
[/quote]

A otroka pa ne znate sprhati na travi pred hišo/blokom? Očitno imaš kitajskega golega psa, da se mu nič na dlake okrog ne prime. Res se načeloma ne bi smelo priejti, ampak ni pa 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} da se psu iztrebki ne bodo na dlako prilepili, zato našim po prihodu v stanovanje obrišemo zadnjice. Sploh če ima pes bolj mehko blato ali drisko. Zadnjic si psi res ne ližejo, si pa ližejo vse izcedke okrog spolovil in spolovila.

Če spiš s psom to ne pomeni ljubezni do živali, prej kakšno motnjo.

Moja zdjle spi tu na drugi strani postlje. Prav lustna je.

Jaz bom tko rekel. Naj vsak dela kar ga osrecuje. Enim je bistvo da zivijo po standardih, eni pa da so srecni.

Moja zdjle spi tu na drugi strani postlje. Prav lustna je.

Jaz bom tko rekel. Naj vsak dela kar ga osrecuje. Enim je bistvo da zivijo po standardih, eni pa da so srecni.
[/quote]

Pa naj bo pes še tako popoln, pa nesmrdeč, pa da si ne liže riti, še vedno ne more nadomestiti partnerja/partnerke.
Zato je to bolj jalova sreča.

V posteljo si želiš imeti ob sebi osebo fanta/punco .

Živali v postelji si omislijo tisti ki niso sposobni ljubezni do fanta/punce.

Ne vem pa kako pomagati takim osebam, pri psiholoških motnjah.

New Report

Close