Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Različen pogled partnerjev na živali

Različen pogled partnerjev na živali

Pri 4 psih je sterilno stanovanje nemogoče.
Odgovarjala sem nekomu drugemu, razen če si bila tudi tisto ti.
Point je v tem, da je nekateri žival postavijo pred človeka; ne glede na število živali gre za isti princip. Ti pred fanta, ta ženska pa pred otroke.
Glede na porast živaloljubcev, vidim odlično tržno nišo v trhovini za male živali, in sicer v luksuznih dodatkih za najbolj zblojene. Slogan: Kako imeti sterilno stanovanje, kljub živalim v njem.
Postavila si vprašanje na javnem forumu. Morala bi računati s tem, da se vsi s teboj ne strinjamo.

No hard feelings :))
[/quote]

Eno je nestrinjanje z nekom, drugo je pa nesramno žaljenje in poniževanje!!!!!!!!
Nestrinjanje ti ne daje nobene pravice do žalitev!!!!!


Takoj vzamem tega fanta. Ne prenesem niti misli na to, da bi pes spal z mano v postelji.
Ženska najdi si psa namesto partnerja. Ti si bolnica, saj očitno bi partnerja iz lastne postelje nagnala,da bi ga zamenjala s psom. Noro, kaj hodi po tem svetu.
[/quote]
Eh trnovka, saj ni bilo potrebno spreminjati imena. Prvotno ti je pisano na kožo :-PPPPP

Eno je nestrinjanje z nekom, drugo je pa nesramno žaljenje in poniževanje!!!!!!!!
Nestrinjanje ti ne daje nobene pravice do žalitev!!!!!
[/quote]

Šla sem oba vajina posta 2x brat, pa nikjer nisem videla žaljivk. V čem je stvar?


Eh trnovka, saj ni bilo potrebno spreminjati imena. Prvotno ti je pisano na kožo :-PPPPP
[/quote]
Tudi s teboj očitno ni vse ok, ane?

Ce ne prej, te bo pac tipo sam skenslal. Tud jaz bi te, ce bi mi psa navlekla v posteljo.

Meni se zdi popolnoma nesprejemljivo imeti psa v postelji. In če je fant pameten, te bo pustil. S tako žensko, ki ji je to v redu, ne bi želel biti.

Čistoča in psi enostavno ne gre skupaj. Potem pa se eni še lupčkajo s psi, vse sluzasto, vse polno dlak. Bljak.

Ko pa partner tvojo češpljo liže potem te pa poljubi, je pa vse OK? Fuj! Kako ste ene babe nemarne. Razumem, da imaš rada svojega moškega ampak lahko te poboža in to je to. Mi na kraj pameti ne pade, da vzamem moškega pod kovter, ki mi bo češpljo lizal. Zmešanke!
[/quote]

Moškega enačiš s psom???


Hehe, mi je všeč kako poveš. Ja, je res. Že moj bivši je bil ful sterilen, ampak je bil pol on tisti, ki je mački pustil da je v hiši in da da tace na mizo. :))) In ja, lahko je prisla v posteljo. Imel je pa sicer res rad živali. Za tega se ne vem. Spoznal me je v kompletu s konji, ki so zunaj. Bom mogla videt kako mu bo ustrezalo ker tu ne morem sklepat kompromisov, ker imam od tega dohodek.
[/quote]

No, konji so kar ornk test, ker se navzameš vonja. Moj partner pomaga prijatelju, ki ima konje, in dokler se ne preobleče in stušira, ima vonj po njih. Meni je sicer čisto prijeten, a če ne maraš živali in si za sterilno okolje, si predstavljam, da je moteč.
Jaz osebno rajši enega direkt iz štale kot enega bledoličnega sterilca iz fitnesa.
Meni je prav sproščujoče, ker partner tako kot jaz ni obseden s čistočo in sterilnostjo, umazanija ni strupena (še celo kakec zdrave živali ne, ko ene tako skrbijo živalske riti, očitno še niso preboleli analne faze razvoja), kemija, s katero glancamo stanovanja, pa zelo!

In tudi če je provokacija, kaj te moti? Takih primerov je nešteto in je dobra tema za debato.

Po moje je največji problem tam, kjer žival nadvlada človeka.

Meni osebno je to nesprejemljivo, ker tega nisem navajena in živali nikoli nismo imeli v hiši, čeprav so živali bile pri hiši.
Moj bivši je bil vzrejec nemških ovčarjev, ampak niti eden pes ni videl stanovanja od znotraj. In jaz vem, da takšna veza ne bi bila mogoča, če bi čutila, da je pes pomembnejši od naju in otrok. Dejstvo je, da psa spraviš v posteljo je zloraba, mogoče ne seksualna, a vendar je to zloraba, ker njihova vloga na tem planetu je drugačna od ljudi.

Ve se, da nekateri pretiravate z ljubeznijo do živali in kako lep bi bil svet, če bi vso ljubezen imeli do soljudi.

Meni se konji gnusijo. Veliko se sprehajam ob Savi in ko sem videla, da konji jejo svoj lastni drek, se mi je vse obrnilo.


Jaz imam 2 psa in NE ne smrdi vstaovanju. Ti si res mal bolna če tako razmišljaš. Zakaj bi smrdelo, če so psi negovani, skopani počesani? A misliš da serjejo po hiši al kaj? Saj ne morem verjet kako ste nekateri neumni no.

Moškega enačiš s psom???
[/quote]

Moški se sami enačijo s psom, s tem, ko se spuščajo na živalski nivo. Riti so si vedno lizale živali. No, po novem si jih pa ljudje. Rit je rit in drek je drek. Pes, ki si liže rit, se ti gnusi. Moškega, ki tebi liže rit, pa obožuješ. Dvoličnost!
Nadalje, moški pravkar opravi malo potrebo in ti mu ga z veseljem pofafaš. O kakšnem gnusu ne duha ne sluha. Glavno, da se ti gnusi pes. Hja, ene ženske te pač nemarnice, tu ni kaj.
Dosti manj se mi gnusi pes, ki si poliže rit, ker se drugače umiti pač ne more, kot moški, ki TEBI v veselje in zadovoljstvo liže TVOJO rit. In obratno. Bljak!!!


Moja mama ima sterilno stanovanje v primerjavi z drugimi. Ker vsak dan čisti. Smrdi ne, pse kopamo vsak teden. Imela sem fanta in njegov pes je spal pri meni, ko me ni bilo, pa z njim. Bil je psihično najbolj uravnovešen človek. Je imel druge napake, zato ga nimam več, ampak bil je v redu oseba. Medtem ko za tega zdaj nisem več prepričana. Ima neke izbruhe jeze (do drugih), do mene ne, ampak to je zdaj. V bistvu dvomim precej zdaj.
[/quote]
če ima že sedaj izbruhe jeze. verjemi sčasoma jih bo prenesel nate!!!! Niti slučajno ne bi živela s takim človekom. če pa še ne mara psov, adijo muri,najdi si drugega.

Pri konjih je to menda znak neke motnje. Ampak konjske fige so itak skoraj sama slama, sploh ne smrdijo pretirano.
Recimo zajci pojejo svoje bobke zato, ker v prvi rundi ne morejo absorbirati vseh hranilnih snovi iz hrane, šele iz prebavljene in izločene (torej iztrebkov) lahko dobijo vse, kar rabijo. Torej je to čisto biološko in fiziološko tako urejeno, da jedo svoje iztrebke.


Jaz imam 2 psa in NE ne smrdi vstaovanju. Ti si res mal bolna če tako razmišljaš. Zakaj bi smrdelo, če so psi negovani, skopani počesani? A misliš da serjejo po hiši al kaj? Saj ne morem verjet kako ste nekateri neumni no.
[/quote]

Seveda TEBI ne smrdi, ker si se navadila na pasji smrad. Če bi kdo prišel na obisk, ki doma nima psa, bi takoj zavohal tvojo pasjo svinjarijo v stanovanju.
Nikar ne laži, da psi ne smrdijo. Pa še kako! Na sprehodu dež zmoči psa, to je en najbolj nagnusnih vonjev!


Pa od kje vam folku ideje da si psi ližejo riti?? Imam že celo življenje pse pa tega še nisem videla! In ne, ko gre pes kakat nima potem umazane riti kot človek a to razumeš? Rit vedno namontira tako, da vse pade tok stran da nič ne ostane na dlakah ali okoli riti. Izjema je če ima pes drisko pa še to zelo redko. Psa ko prideš domov stuširaš in je čist. Kdor ga iam v stanovanju ima 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} navajenega na pranje tac, vsak dan po vsakem sprehodu, tako da stanovanje NI umazano. Ni pa sterilno, kakor ni sterlno, ko z otrokom prideš iz peskovnika, pa ti mivko potrese po celem stanovanju.

Seveda TEBI ne smrdi, ker si se navadila na pasji smrad. Če bi kdo prišel na obisk, ki doma nima psa, bi takoj zavohal tvojo pasjo svinjarijo v stanovanju.
Nikar ne laži, da psi ne smrdijo. Pa še kako! Na sprehodu dež zmoči psa, to je en najbolj nagnusnih vonjev!
[/quote]
NE NEBI; ker imam pasmo, KI NIMA VANJA!!! in vsak ki pride k meni vpraša a dejansko imaš pse v hiši, ker se jih ne vonja. JA imam in NE smrdijo. če bi vedela več o psih, ne bi flancala neumnosti. So pa zagotovo pasme, ki imao močan vonj, sploh ko je pes moker, tam pa verjamem da smrdi.

Seveda TEBI ne smrdi, ker si se navadila na pasji smrad. Če bi kdo prišel na obisk, ki doma nima psa, bi takoj zavohal tvojo pasjo svinjarijo v stanovanju.
Nikar ne laži, da psi ne smrdijo. Pa še kako! Na sprehodu dež zmoči psa, to je en najbolj nagnusnih vonjev!
[/quote]
Nimajo vsi psi vonja ko so mokri. Če bi več prebrala o psih bi to vedela. Kar nekaj takih pasem psov je, ki so lahko mokre in NIMAJO vonja.

Pri 4 psih je sterilno stanovanje nemogoče.
Odgovarjala sem nekomu drugemu, razen če si bila tudi tisto ti.
Point je v tem, da je nekateri žival postavijo pred človeka; ne glede na število živali gre za isti princip. Ti pred fanta, ta ženska pa pred otroke.
Glede na porast živaloljubcev, vidim odlično tržno nišo v trhovini za male živali, in sicer v luksuznih dodatkih za najbolj zblojene. Slogan: Kako imeti sterilno stanovanje, kljub živalim v njem.
Postavila si vprašanje na javnem forumu. Morala bi računati s tem, da se vsi s teboj ne strinjamo.

No hard feelings :))
[/quote]

Nisem mislila da bi se mogli strinjat. Bolj me je zanimala izkušnja tistih, ki imajo pse tako navajene in kako jim je uspelo partnerja prepričat.

Sterilno kot pri zdravniju ne more bit. Je pa bolj čisto od 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} stanovanj kjer jimajo 0 živali. Je posesano in umito vsak dan, vcasih 2x. Mama je obsedena s čistočo. Z ali brez psov.

da imam živali zelo rada,tudi sama imam muco. Redno čistim stranšče,dlako,…
Gabilo bi se mi sedeti in biti nekje,kjer je polno dlak in kjer muca hodi po mizi ipd. Tega ne bi prenesla,če bi šlo npr.za spoznavanje partnerja.


Jaz imam 2 psa in NE ne smrdi vstaovanju. Ti si res mal bolna če tako razmišljaš. Zakaj bi smrdelo, če so psi negovani, skopani počesani? A misliš da serjejo po hiši al kaj? Saj ne morem verjet kako ste nekateri neumni no.
[/quote]

Ko smo kupovali stanovanje, sem videla marsikaj. Krasno stanovanje, na krasni lokaciji in ko sem se ZMENILA za ogled, niso bili niti toliko, da bi minimalno pospravili. Po celem stanovanju je bil po tleh časopisni papir, ker so imeli psa. Smrdelo je pa tako, da sploh nisem vsega pogledala, ampak sem samo odšla. Tistega stanovanja ne bi kupila niti za pol cene. Nagnusno, neurejeno in gotovo so lastniki tudi prepričani, da pri njih ne smrdi.

Nisem mislila da bi se mogli strinjat. Bolj me je zanimala izkušnja tistih, ki imajo pse tako navajene in kako jim je uspelo partnerja prepričat.

Sterilno kot pri zdravniju ne more bit. Je pa bolj čisto od 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} stanovanj kjer jimajo 0 živali. Je posesano in umito vsak dan, vcasih 2x. Mama je obsedena s čistočo. Z ali brez psov.
[/quote]

Še en dokaz za tvojo psihično motnjo je ta, da hočeš moškega spreobrnit, ga prepričat in mu vsilit svoja bolna prepričanja.
Kdor hoče biti z nekom zato, da ga bo spreobrnil, ga v resnici sploh ne mara, ampak si ga želi podrediti kot nekega cucka.

Res bi človek najprej pomislil, da je vse skupaj provokacija, a ker je v tej družbi že toliko zblojenosti in motenosti, bi znala zgodba biti resnična.

Ko smo kupovali stanovanje, sem videla marsikaj. Krasno stanovanje, na krasni lokaciji in ko sem se ZMENILA za ogled, niso bili niti toliko, da bi minimalno pospravili. Po celem stanovanju je bil po tleh časopisni papir, ker so imeli psa. Smrdelo je pa tako, da sploh nisem vsega pogledala, ampak sem samo odšla. Tistega stanovanja ne bi kupila niti za pol cene. Nagnusno, neurejeno in gotovo so lastniki tudi prepričani, da pri njih ne smrdi.
[/quote]

Mi nimamo časopisa po tleh zaradi psa, ker ni potrebe.
In v normalnih razmerah ne smrdi. Stanovanje ne smrdi zaradi psa, ampak zaradi drugih stvari. Ne vem, zakaj so oni imeli časopis po tleh in kaj je bilo s psom, lahko, da je bil bolan.
Še nikjer, kjer sem bila na obisku in imajo domače živali, ni smrdelo. Pač pa smrdi tam, kjer ne zračijo in se cele dneve cmarijo v postanem zraku.

svetujem ti, da si raje poiščeš fanta, ki ima živali rad. tudi, če ti bo na začetku ugodil, mu bo enkrat počil film in ti bo vse zmetal naprej. veliko moških je, ki imajo radi živali, ni hudič, da ni kakšnega tudi zate.

Se strinjam. Bolje, da najdeš fanta, ki mu smrad in vse tole tvoje noro obnašanje s psom ne bo čudno.

Jaz sem imela fanta, ki je imel psa. Nisem se nikoli navadila na tistega psa in sva se razšla. Našel si je eno podobno punco, ki ji je vseeno, kakšno imajo v hiši in okoli hiše. In vsi smo srečni.

New Report

Close