Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Referendum

Referendum

Rezultat referenduma:

Sve to teoretski lepo zvuči,
al malčice je drukčije u praksi.
Siđi ženo s moga k***a
idi kući stig’o ti je taxi.

;))

To ta zadnje, ej, maxi moja, to dojet je pa že najvišja matematika……

Lunči, sem za trojčka, vendar le: ti, macka in jaz! Pa naj bo Mihec še tako super dec, ni moj tip!!!

to bo ja;))

Hja, zato je ena žena tudi po tvoje dovolj. In naj se jebe in ubija sama z odgovornostmi…. če si pa hoče poiskat ugodnosti v obliki ljubimca, pol pa popenite!

O pa kako boli! Sicer ni bilo viška, le 1-1!

Vidiš, zato so trojčki tako težko izvedljivi….. ker bi jaz FMM, ti pa FFM. Sva z mojim tudi pri tej težavi obstala in ne znava naprej, hihi….

Glede odgovornosti in žene nisem pisal, ljubči! Kajti njena obveznost je tudi moja, mislil sem na ljubice

Ja, tako je to v resnici, ja!
Upam, da si ji vsaj taxi plačal!

Ko se ti vse sesuje….dojameš, takrat dojameš.

Kakšen dolgčas, hihi – povsod enako!

One tud majo lajf, a ne??????
In obveznosti.
Njihovih obveznosti pa ne bi delno prevzel na svoja močna moška ramena?????

FFM – FMM

Osebno … Mi je vseen’.

Kaj čeva nardit?

Ooooooooooo, to pa ti verjamem!
Ampak da bi se pa kaj vnaprej pripravil, da bi te manj presenetilo, to pa ne gre……

Ej, točno takega nucam!!!!!

Najpogostej se v čestitkah pojavlja verz ” veliko zdravja, sreče in ljubezni…..pudarek je na veliko ni pa količinsko omejeno……..

Kdo je še za, nogice gor! A se men sam zdi al mam polne gate!!!!!!!!!

;))

Kaj ČEVA moja prijetna Korošica? Dajva se res dol dat, če paše nadaljujeva, če ne pozabiva…..

Delno ja, vseh pa ne! Nimam dosti večje plače kot ti!

:-)))

TOK…. TOK,TOK,TOK…..

Ne obiraj se predolgo, lahko si premislim in pobegnem po hodniku nazaj proti izhodu iz tvoje firme!

kam pa tok tok tok???? Vsi drugi se oglasijo, le ti ne…

Kdo pa je o dnarju govoril????
Mislim na moralno oporo, na skrb, ko zboli, na pomoč pri delu…. na take reči mislim!

Na vrata tvoje pisarne sem potrkala, pa je ravno zdaj ena neprijazna tajnica prišla vprašat, zakaj te motim….. sem pobegnila…..

New Report

Close