Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Referendum

Referendum

Aha, mislil sem, da boš aparat zabrisala v okno…. čakajte spoštovana gospa da pogledam v imenik…..
Vodo (izvirsko sem vam natočil iz aparata) – preverjeno zdrava… hladna ravno prav, oh kako lep modrček imate! Pa kako lepo se bradavički skozi vidita…. Oh kako sta nabrekli…. In hlačke. . Kako lepe so, notranjosti si niti zamišljati ne upam..

Ups, zdaj sem se pa polila….
A mate kak robček? Jooooj, zdaj sem pa mokra!
Lahko dam perilo na radiator, vas ne bo motilo, če naga pokličem AMZS?

Oh, draga, izvolite, prosssssiiiiiimmmm (kaj jecljat sem začel…)

Zakaj pa me tako gledate? Sem še kje mokra, me je treba kje obrisat?

Oh, draga, tam te poližem…. Počasi, nežno razprem kraj mojega hrepenenja in se počasi z jezikom osredotočim na čudovit gumbek, ki odklepa vse kar mi moreš nudit….Čutim tvoje nežne rokice na moji glavi in me usmerjaš, oh ta strast… Izpil sem vso tvojo čudovito tekočino in glej čudež narave, nikoli je ne zmanjka…. Si rudnik sreče, si izvir, ki nikoli ne usahne in si iskra, ki nikoli ne ugasne…

Hladno je na mizi med tvojimi papirji….
Zato me vzameš v naročje in me odneseš v sejno sobo, kjer je na tleh debela in mehka preproga….. bela, skoraj nova…..
Položiš me nanjo in se vrneš k vratom. Zakleneš jih in se vrneš k meni.
Skloniš se nadme in me gledaš v oči. Dolgo.
Potem rečeš….

Ljubim te moja draga, grozno te ljubim!!! Oh kako dišiš, kako lepa si, tvoji očki mi odpirajo svet, ki ga nisem poznal, tvoja ustka okus, ki ga ni lepšega, tvoji čudoviti dojki kot da so pravkar vznikli, tvoja ritka, ki me dela nemočnega, tvoja lulika pa me razoroži do konca, je mesto mojih želja, srce in oči bi dal zanjo, kako mehka, gladka in lepa je…. o ta tvoj klitoris, ob dotiku ti že povzroča drget po celem telesu, moram v njo, moram, brez tega mi ni do življena, želim bit v tebi ves, želim čutiti njeno notranjost! In ne rini mi tega kondoma gor, nooooooooooooooooooooooočem……..

Smejim se ti…..

Ful se ti smejim. Si faca s tem kondomom, veš….
Potem te potegnem do svojega obraza in se te dotaknem z usti…. sladko, mehko, nežno….. tvoje ustnice so mehke in tople….
Si me želiš?

Naj ti to še tisočkrat napišem, moja sladka smejčica? Letim domov. Lepo se imej, pa kaj lepega (o meni!!!!!) sanjaj

Eh…..
Pa tako si želim tvojih ustnic…..

Zdaj se pridružim še jaz in te poljubim na tople duri skrivnostnega nasmeha …..

😉

Tu jih imaš!

… a imajo tud one zaloge za hude čase ?

Hm,hm,hm …

Tut ženke so. Pa še bolj skrbne pri urejanju habitatov. ;))

Saj vem …. nam ženskam ni dovolj samo zadovoljitev potrebe , izpolnjenih mora biti še nekaj ključnih pogojev in tu igra primerno urejen prostor pomembno vlogo … 😉

tud belega kruha se lahko preobješ ;-))

Hehe …. saj zato pa nekateri posežejo po črnem,drugi pa koruznem , spet tretji imajo raje sirovo štručko ali kruh z arašidi … možnosti in želja je dovolj za vsak okus .

Da pa se preživet tudi ob starem suhem kruhu.

Ta zna bit še posebej ok. Hej! Pa kakšne pocaste, trde al pa srednje mehke cmoke se da prprav’t, če maš domišljijo. 😉

Aha.
Pa drobtinice lahko namelješ in jih potreseš po tašnih finih slivovih cmokih 🙂

Pa še konjički imajo najraje trd star kruh … bo nekaj na tem !

“Da pa se preživet tudi ob starem suhem kruhu.”

zakaj le – če pa se police šibijo pod toliko sortami frišnih,dišečih dobrot :-)))
…je pa res, da vse sčasoma postanejo star suh kruh 😉

V bistvu zelo res. Ker dons recimo, k sem šel po makovo pletenico …. je bla že presuha. Na šihtu mi paše samo frišn in dišeč kruh. “Starega”, za cmoke delat, lahko dobim samo doma. Al pa na kakem obisku. Za obisk pa rab’m že daljšo mal’co. :))))

No,saj ravno v tem je point !
Kakor komu drago !
So pa tudi taki,ki kruha sploh ne marajo :)))

Aha, eni imamo veliko raje……recimo, meso…-;))

Bljak.
Eni smo pa vege, recimo!

Že ena je preveč!

New Report

Close