Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Referendum

Referendum

Vprašanje se glasi:

Ali moški potrebuje več kot eno ženo?

DA / NE.

Zaželeni so seveda tudi komentarji z argumenti!!!!!

Mal poglej v arabski svet, pa boš dobila odgovore in argumente.

V “slovenskem” svetu tudi.

(Je hrčkom hudo? Ni. Vedno imajo kaj na zalogi.)

Hja, arabski svet…. tam je vse drugače…. tam ženska tujemi moškemu niti gležnjev ne sme pokazat, pri nas pa babe po ulici pol telesa razkazujejo!!!!!

Zakaj bi TI potreboval več kot eno?

Moški bi imeli vse in nič…kar ima mu ni pogodu, kar nima bi imel, ko le to dobi, kmalu spozna, da to ni to in gre nazaj, in nato zeli nekaj drugega…so kot male bebe…večni otroci…

Ne, moški ne potrebuje več kot eno ženo, če znata oba enakopravno furat njun zakon …povdarek je na OBEH..
ne da možek pride domu, cajtng v roke…caka na kosilo..in cel popoldne lepo uziva..žena seveda gara, je treba skuhat, je treba otroke zrihtat, je treba vse ponarediti in zvecer ko bi samo se v postlo padla, jo čaka mozek ves poskocen in spocit, ki bi rad neumorno seksal…in ker mu zena ne da…je potem ona tista..ki razdira zakon, tera mozka v narocje k drugi…larifari..take moske bi moral poslat nazaj na mars…kopat v rudnike 24 ur na dan;))ne pa da dobi poleg zenke se pet ljubic…

Pa ne mi govort da takih zakonov ni, vsaka druga ti bo povedala podobno zgodbo, potem pa dec okrog razlaga, kako ga zena ne razume, kako nic ne seksata in babnce nasedejo in mu ponudijo tisto, kar mu doma njegova zlobna ženka ne;)))
Če bi bil moj dec tak..ajujjj..bi vidu hudica!!

Sej si ne upa pokazat, jebela! ;))))))

V vseh teh letih si je upal marsikaj pokazat;))…dokazat…tega kar sem opisovala pa res še ne..maš prav ja…;))cvika verjetno..neda???

Heh. Mogoče je pa “samo” čist ok. 😉

Jaz sem PROTI, kot pri vsakem referendumu, hahaha

Razlog: žena mora biti le ena! Misliš da bi desetim pomival tla, kuhal, pazil na otroke…. o pa ja! Pa da bi mi deset žen praznilo bančni račun??? Ne, ne, ne

Ljubic pa čim več zraven, ja!!!

Do tega trenutka najboljši odgovor!!!!
Desetim bi otroke čuval, japajade….. to bi pa blo za pogledat…..

Otroški vrtec???? hahahah moja pravi, da sem včasih prav za tja, le zakaj?

Bolj star, bolj nor mogoče????

Čuj, ženo ima po moje čist dost ENO…..-;)))

Hja, vsi bi radi meli ljubice…. pol majo pa same probleme z njimi!
Ena za drugo ne smejo vedel, pa cajta jim zmanjkuje za vse….
Zato pa vprašanje – a je moški pripravljen JAVNO priznat vse svoje ženske in odgovorno za vse skrbet, kot npr. v arabskem svetu????? Al bi rad vse lepo na tiho, pa na skrivaj…. samo ugodnosti, čim manj obveznosti????

Čak, da pomislim! :)))))))))

Aha, Predin, kaj češ….In stanje se kar poslabšuje…
NA POMOČ!

NIKOLI niso pripravljeni priznat. Mogoče je celo bolje tako.

Kakorkoli obrneš je jeba….;o))

Ne znam pomagat, mam pa iste simptome…. če te to kaj potolaži…

Ja, le daj! In to fejst!!!!!

aaaaaaaaaaa? Nekaj sem bral kako -mm-ju na dušco pihaš… Prekleta nezvestoba, vedno vlagam v podjetje, kjer ni prihodnosti, pa tak financar, ****!

Po moje smo ženske narobe vzgojene, ker pričakujemo, da bomo v njihovem življenju edine. Če bi nas že od malega navajali na to, da si bomo istega tipčka v zakonu delile po tri ali štiri, pol ne bi bil problem.

AMPAK NIKAKOR NE TRDIM, DA BI MORALO BITI TAKO!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pa kaj še, tihi smo kot grob!
Pa jasno da se zavedamo le ugodnosti, jebeš dolžnosti

Ma ne…mislim, da je greška drugje….

Poiskat moraš takega, ki si mu kos in istočasno mora bit kos on tebi, potem se umiriš….to je vse kar potrebuješ. In predvsem moraš istočasno dojet, da ni nič samoumevno.

Če pa še zdaj ne vem, kdo od vaju dveh je bil v mojih sanjah tako sladek z mano!!!!!!
Veš da moram zdaj oba sprobat, da ugotovim!!!!!

Od viška glava ne boli……al pa?!

New Report

Close