Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek S kolegico sva imele danes zaradi bika na pašniku pokvarjen izlet

S kolegico sva imele danes zaradi bika na pašniku pokvarjen izlet

Je kar nekaj takih primerov. Recimo tam okrog OSpa. Celo markacije so prebravali, ker jim je bilo dovolj pohodnikov.
V končni fazi so potem morali pot drugje speljati.
Pri nas je bilo eno območje tudi totalno oblegano. Parkirali so povsod, tudi zaparkirali. Puščali smeti okrog in okrog in ja, se jim je totalno prepovedal prehod. Pot so potem speljali drugje. In strogo prepovedali parkiranje na privat zemljišču. Lastnik je dosegel svoje.
Pa še kar nekaj takih primerov je, ko so turisti šli preko vseh meja in so potem lastniki prepovedali prehod in parkiranje na njihovem. Tudi markacije so morali odstraniti.
[/quote]

http://www.uradni-list.si/1/objava.jsp?urlid=200761&stevilka=3298
[/quote]

Nisem brala vsega…vidim, da je že link zgoraj

Je kar nekaj takih primerov. Recimo tam okrog OSpa. Celo markacije so prebravali, ker jim je bilo dovolj pohodnikov.
V končni fazi so potem morali pot drugje speljati.
Pri nas je bilo eno območje tudi totalno oblegano. Parkirali so povsod, tudi zaparkirali. Puščali smeti okrog in okrog in ja, se jim je totalno prepovedal prehod. Pot so potem speljali drugje. In strogo prepovedali parkiranje na privat zemljišču. Lastnik je dosegel svoje.
Pa še kar nekaj takih primerov je, ko so turisti šli preko vseh meja in so potem lastniki prepovedali prehod in parkiranje na njihovem. Tudi markacije so morali odstraniti.
[/quote]
Tole, kar naštevaš, so precej skrajni primeri. Sicer so v zakonu (link od “polna luna” – hvala za link, nisem poznala zakona!) našteti pogoji uporabe planinske poti. Če se jih planinci držijo, ni problema – na take “normalne” pohodnike sem mislila.
[/quote]

Ja, v teh primerih je šlo za velik naval turistov. Ne morem reči planincev, ker planinci niso objestni. In je domačinom prekipelo.
Sicer pa tudi vem kako je na Brkini, tam pa so domačini ponoreli zaradi nabiralcev v njihovih gozdovih.
Vse več bo tega, ko domačini ne bodo več tolerirali takih obiskovalcev.
Tam, kjer so planinci, tist ta pravi planinci, tako ni problemov. Se pozanimajo kje smejo parkirat, zapirajo lese, če gre za pašnike, ne težijo kravam, bikom. Tam ni težav. Tudi, če hodijo po privat zemljiščih, jih domačini tolerirajo, ker so olikani in ne delajo škode.

Je kar nekaj takih primerov. Recimo tam okrog OSpa. Celo markacije so prebravali, ker jim je bilo dovolj pohodnikov.
V končni fazi so potem morali pot drugje speljati.
Pri nas je bilo eno območje tudi totalno oblegano. Parkirali so povsod, tudi zaparkirali. Puščali smeti okrog in okrog in ja, se jim je totalno prepovedal prehod. Pot so potem speljali drugje. In strogo prepovedali parkiranje na privat zemljišču. Lastnik je dosegel svoje.
Pa še kar nekaj takih primerov je, ko so turisti šli preko vseh meja in so potem lastniki prepovedali prehod in parkiranje na njihovem. Tudi markacije so morali odstraniti.
[/quote]

http://www.uradni-list.si/1/objava.jsp?urlid=200761&stevilka=3298
[/quote]
Ja, pa si prebral to? Torej, kaj ti govorimo? Tvoja ne vzdrži, krave imajo prednost in še marsiklaj več 🙂 Kot sem poveadl, se pa planinci povsod bodejo z lastniki, ker si pač izmišljajo in lastijo nekaj kar ni njihovo, za to pa nimajo nobene podlage.

http://www.uradni-list.si/1/objava.jsp?urlid=200761&stevilka=3298
[/quote]
Ja, pa si prebral to? Torej, kaj ti govorimo? Tvoja ne vzdrži, krave imajo prednost in še marsiklaj več 🙂 Kot sem poveadl, se pa planinci povsod bodejo z lastniki, ker si pač izmišljajo in lastijo nekaj kar ni njihovo, za to pa nimajo nobene podlage.
[/quote]

Od kje tebi, da sem o kakih kravah govorila?? Sem prebrala in mi je jasno, da ni vse tako, kot so nekateri predhodniki napisali…Lahko hodim po planinski poti, ki poteka čez privat zemljišče in lastnik nima pravice te poti zapreti. S kravami pa nimam problemov. No, tudi sicer jih nimam, je pa dobro vedeti, kaj se sme in kaj ne. Seveda velja tudi, da se moramo pohodniki primerno obnašati.


Ja, pa si prebral to? Torej, kaj ti govorimo? Tvoja ne vzdrži, krave imajo prednost in še marsiklaj več 🙂 Kot sem poveadl, se pa planinci povsod bodejo z lastniki, ker si pač izmišljajo in lastijo nekaj kar ni njihovo, za to pa nimajo nobene podlage.
[/quote]

Od kje tebi, da sem o kakih kravah govorila?? Sem prebrala in mi je jasno, da ni vse tako, kot so nekateri predhodniki napisali…Lahko hodim po planinski poti, ki poteka čez privat zemljišče in lastnik nima pravice te poti zapreti. S kravami pa nimam problemov. No, tudi sicer jih nimam, je pa dobro vedeti, kaj se sme in kaj ne. Seveda velja tudi, da se moramo pohodniki primerno obnašati.
[/quote]

V podzakonskih predpisih je določeno tudi, kdaj se lahko pot zapre tudi zaradi kmetijskih potreb ali zaradi škode, ki jo povzročajo planinci.

Prav tako pa je tudi planinska zveza precej počasna pri vzpostavljanju registra planinskih poti. Tudi tu posledično nastajajo določeni zapleti.

Od kje tebi, da sem o kakih kravah govorila?? Sem prebrala in mi je jasno, da ni vse tako, kot so nekateri predhodniki napisali…Lahko hodim po planinski poti, ki poteka čez privat zemljišče in lastnik nima pravice te poti zapreti. S kravami pa nimam problemov. No, tudi sicer jih nimam, je pa dobro vedeti, kaj se sme in kaj ne. Seveda velja tudi, da se moramo pohodniki primerno obnašati.
[/quote]

V podzakonskih predpisih je določeno tudi, kdaj se lahko pot zapre tudi zaradi kmetijskih potreb ali zaradi škode, ki jo povzročajo planinci.

Prav tako pa je tudi planinska zveza precej počasna pri vzpostavljanju registra planinskih poti. Tudi tu posledično nastajajo določeni zapleti.
[/quote]
Bo šla pa k biku v ograjo, saj pravi, da nima z biki težav. 🙂

V podzakonskih predpisih je določeno tudi, kdaj se lahko pot zapre tudi zaradi kmetijskih potreb ali zaradi škode, ki jo povzročajo planinci.

Prav tako pa je tudi planinska zveza precej počasna pri vzpostavljanju registra planinskih poti. Tudi tu posledično nastajajo določeni zapleti.
[/quote]
Bo šla pa k biku v ograjo, saj pravi, da nima z biki težav. 🙂
[/quote]

Spet ne znaš brat, revček. Niti smešen nisi.


Bo šla pa k biku v ograjo, saj pravi, da nima z biki težav. 🙂
[/quote]

Spet ne znaš brat, revček. Niti smešen nisi.
[/quote]Sja bo bolš. 🙂

Spet ne znaš brat, revček. Niti smešen nisi.
[/quote]Sja bo bolš. 🙂
[/quote]

Pri tebi ne bo. Lost case, ti ni pomoči.

Sja bo bolš. 🙂
[/quote]

Pri tebi ne bo. Lost case, ti ni pomoči.
[/quote]Pri meni ne rabi bit, mi je čisto luštno, ti imaš težave s prosto gibajočimi se biki in iščeš pravne podlage, si pozabila? 🙂

Pri tebi ne bo. Lost case, ti ni pomoči.
[/quote]Pri meni ne rabi bit, mi je čisto luštno, ti imaš težave s prosto gibajočimi se biki in iščeš pravne podlage, si pozabila? 🙂
[/quote]

Hahaha pa nehaj se smešit, no. Moraš prav v vsakem postu dokazati, da si nepismen? Res si revček. Dobro zate pa je, da se tega niti ne zavedaš :))))

Pri meni ne rabi bit, mi je čisto luštno, ti imaš težave s prosto gibajočimi se biki in iščeš pravne podlage, si pozabila? 🙂
[/quote]

Hahaha pa nehaj se smešit, no. Moraš prav v vsakem postu dokazati, da si nepismen? Res si revček. Dobro zate pa je, da se tega niti ne zavedaš :))))
[/quote]
Jp, če je pa tako hudo, se imaš pa seveda pravico tudi s tem tolažit. 🙂


Bik se ne goni…gonijo se zenske predstavnice zivih bitij….torej lahko tudi ti

No, tudi ženske predstavnice živih bitij se ne vse gonijo, če se že gremo v podrobnosti…

pizda materina ste ubrisan al kaj vam je. pa večina je za v lunatech . prvo kaj sploh hodite v hribe in delate svinjarijo- drugič doma bodite pa po svojem svinjajte * tretjič a meso je pa dobro k ga zrete sploh domače-tretjič kaj mislite ,da si lah vse dovolte in ,da je vse vaše on dovoljeno. pošlihtajte svojo betico in se dajte na lastnika parcele in lastnika bikov ,krav in tako dalje- pa da vas vidim golazen sprehajalska.lah je srat drugje doma se userte v svoji spalnici pa uščite tuk kar delate med sprehodi.

Čuj ti tip ti!
Ti pa si malo zmeden! Če bi te jaz dobil roke, te takoj umirijo.

Pa je zihr to, če en ogradi pašnik, njegovo? Kako vemo, da je tak res lastmik? No, mi, ki hodimo na svetega petra pri begunjah, imamo tudi priloznost videti tablo s tem napisom, ampak je ocitno lastnik ,ce to je, tako pameten, da nam pusti pot, ki je uhojena ze ulala let, ker ce bi jo zaprl, ne bi verjetno nic pomagalo, tako pa gremo,lepo po uhojeni stezici in mirna bosna. Seveda pa se nisem videla nobenih podivjanih turistov, smetimin nevmsekaksne cudake, o katerih pisete nekateri. Je pa prehod pac na naso odgovornost, ce bi se tam res pojavil,kaksen bik, ampak se tam blizu niti ne pasejo, ga se nisem videla (ne trdim, da ga ni).

New Report

Close