Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Saj te prime, pa te mine….

Saj te prime, pa te mine….

Pozdravljena Aviv!

Vesel sem, da si se tudi ti oglasila. Kot že sama ugotavljaš si – vsaj po nekaterih tvojih pisemcih – zeeloo ‘intenzivna’.

Tvojo veliko potrebo po nežnosti s tvojim fantom popolnoma razumem. Spominjam se, kako sem hrepenel po moji sedanji ženi, ko sva bila še fant in dekle. Pa naju je ločevalo mogoče le nekaj dni, ko se nisva videla.
V svojem odgovoru na moje razmisljanje si – hote ali nehote – načela vprašanje, ki je po mojem mnenju izredno pomembno za graditev dobrih medsebojnih odnosov med zakoncema ter nenazadnje osebno srečo.

VZDRŽNOST! (o tem bi se lahko pogovorili sicer v kakšni novi temi pa vseeno nekaj misli…)

Ta beseda sicer marsikomu vzbuja nelagoden občutek, ker nas svet okoli nas nagovarja, da naj si privoščimo vse kar si želimo – TA HIP!!

Tudi meni je bilo in je še vedno dostikrat težko reči NE zadovoljevanju kakšne trenutne potrebe po ugodja, nenazadnje tudi po spolnosti ipd.
Lahko pa nekaj zatrdim. Če nimam globoko v sebi jasnega občutka, da je zadeva zame (ali za moje bližnje) dobra, potem se ne počutim dobro pa tudi če mi je tisti hip prijetno. In obratno, kar si tudi ti izkusila. Če se uprem ‘skušnjavi’ čutim, da sem zmagovalec jaz, da ostajam svoboden in je – kot bi rekel Cankar- moja najbolj skrita kamrica ostala nerazdejana.

Torej, Aviv, kaj naj ti rečem. Lepo, da tako razmišljaš in tvoj fant je lahko vesel, da ima takšno fejst punco!

Vse dobro ti želim!

Ljubezen naj gre vedno v cvet! Da bo lepši, da bo zaljši ta naš svet... (F. M. Ježek)

Se strinjam in res se počutim zmagovalko, pa mi verjemi, da se mi kar po vrsti oglašajo kakšen bivši in prijatelji, češ, če bi šla na kakšno masažo, tudi erotično, pa na savno, na pijačo… Ne ne morem in nočem. Lahko bi šla sama na savno, pa si ne predstavljam iti tja uživat (pa čeprav sama), medtem ko moj dragi trdo študira drugje. Pa mi pravijo, češ, saj ga on lomi drugje, le da ti ne veš. Vem! Vse vem in sem mirna. Vem pa zato, ker mu zaupam. To je čisto preprosto. Pa srečno.

Pozdravljena Nichtmehr!
Praviš:
‘Vse, kar si napisal, gre v smislu: vse, kar se dogaja preko plota, bazira na seksu’

Skok preko plota – kot ga jaz razumem – pomeni najprej iskanje spolne potešitve. Seveda je tu zadaj lahko še mnogo stvari npr. potreba po sprejemanju, nežnosti, skratka iskanje tistega, česar ne dobimo ali mogoče dobimo v premajhni meri v svojem zakonu.
Ne boš vendar rekla, da imajo možakarji ljubice najprej zato, ker boljše kuhajo kot njihove žene in šele nato zaradi tega, ker jim nudijo boljše, pestrejše, pogostejše (in kaj jaz vem kakšne še) seksualne užitke !?

Če mene vprašaš bi rekel takole. Vsak skok čez plot je poraz nekega odnosa, nekih idealov, skratka je znak, da smo padli na zelo pomembnem življenjskem izpitu (ni nujno, da smo le mi krivi za to). Z izpiti je pa tako: nekdo bo po prvem padlem izpitu šolo zamenjal v upanju, da bo na drugi boljše, lažje (največkrat se zgodi, da so to le pobožne želje…); drugi pa se bo na napaki nekaj naučil in se še bolj potrudil, da bo v tem študiju uspešen.

Se sicer strinjam, da lahko poročen moški pri drugi ženski išče tudi kaj drugega, kot le seksualen užitek. Vendar se je treba z vsemi močmi najprej potruditi pri iskanju ’tistega’ v domačem gnezdu.

Lepo se imej!

Ljubezen naj gre vedno v cvet! Da bo lepši, da bo zaljši ta naš svet... (F. M. Ježek)

Pozdravljen Kren!

Naj grem po vrsti:

…ko ti očitno trpiš, se mi dobro zabavamo…

Brez skrbi, sploh ne trpim….

… Če mene npr. katera tule gori “zrajca”, je moja tisti dan lahko prepričana, da ji nebom nehal težit, dokler ne dobim… in potem je vsa srečna! ;-)…

No, in če tistega ne dobiš trpiš ti!?

… In, ko vse to sešteješ, plus pristeješ kakšno virtualno seksanje s katero, ki sploh ni moja ihn potegneš črto, dobiš za razliko od tebe relativno precej dober seks s tisto, ki si ji obljubil zvestobo do groba…

Od kod pravzaprav tebi ideja, da midva z ženo nimava dobrih spolnih odnosov? Če ji gre verjeti (ženi namreč) potem se v skoraj desetih letih odkar sva poročena še ni talo lepo imela ko sva se ljubila, kot ravno v zadnjem času.

… Verjamem pa in poznam take, ki svojo domišljijo želijo brezpogojno udejaniti tudi v realnosti. Posledica tega je ta, da so nezadovoljni s svojo boljšo polovico, nezadovoljni s svojimi ljubicami in nezadovoljni s svojim lastnim življenjem…

Se strinjam! Tudi zato se mi zdi prav, da se na tem forumu pove tudi kaj takšnega, ki ni namenjeno le dvigovanju lulčka, ampak tudi pospravljanju naše skrite kamrice

…Kljub temu tole “virtualno” marsikomu pomaga…

Se strinjam – če poživi celoten odnos v zakonu in ne le potrebo po spolnosti.

…Če njihovo obzorje obsega le tistih par besed, ki jih je prebral matičar, pred njim pa prepisal nekdo uz uradnega lista, potem se mora nekako sprijazniti, da bo vedno ostal suženj samega sebe!…

Kren! Tega pa res ne razumem!?
Pojma nimam, kaj je matičar takrat govoril. Se pa dostikrat spomnim na tisto, kar sem ženi obljubil na cerkveni poroki: ‘Jaz …. ti obljubim, da ti bom stal ob strani v bolezni in zdravju, sreči in nesreči….. To je za mene obzorje, ki še zdaleč ni ozko temveč sega proti neskončnosti.

Pa lepo se imej!

Ljubezen naj gre vedno v cvet! Da bo lepši, da bo zaljši ta naš svet... (F. M. Ježek)

Nič osebnega Naf ampak napisal si tole:

“Sem čisto normalen moški, ki mu je crklanja (beri ljubezensko spolnih odnosov) s svojo ženo običajno premalo, pa vendar.”

in ker zagovarjaš zvestobo po načelu “niti ne glej drugam!” in istočasno hočeš dopovedati, da se ljudje tule ne obnašajo tako kot treba (btw: kako pa je treba, Naf?), se mi je zdelo pametno napisati nekaj v zagovor tistih, ki so tukaj zato ker jim je tukaj všeč biti in si zagotovo ne želijo nekoga, ki bi jim bral njegove osebno moralno etične pridige.

Ne zameri jim tega, niti ne zameri meni tega odgovora! Hotel sem ti samo pojasniti kako sem tvojo temo razumel in ti razložiti, da se ne strinjajo vsi s teboj in, da imajo glede tega še kako prav!

Kot rečeno, potrebno je le nekaj razumevanja drugačnih ali pa jih ignorirati, če se z njimi kdo ne strinja.

Tudi s tem se s tabo ne strinjam! Skok čez plot je kvečjemu poskus reševanja nekih problemov ne pa padec na nekem izpitu. Namesto, da bi se ljudje trudili razumevat tiste, ki skačejo, ji označujejo za črne ovce. Namesto, da bi jim pomagali z reševanjem težav, jim svetovali kako in kaj, jih raje proglasijo za izmečke.

bi se strinjala, morda skok čez plot ni glih ta pravo iskanje rešitve, vendar je nek poskus. vendar bi pisala o nečem drugem, res je, kot praviš, tisti, ki gre čez, je izmeček in nihče se ne vpraša, zakaj je do tega prišlo. jaz sem se pogovarjala s fantom, kako bi reagiral na moj skok, če bi do tega prišlo. pa je rekel, da bi se najprej vprašal, kaj, česa mi ni dal, enako jaz razmišljam, torej ne obsodim a priori tistega, ki je šel čez plot, ker je v tej igri tudi njegov partner in njegova dolžnost, odgovornost, karkoli. a sem spet prepametna?

Ne, nisi prepametna (no, mogoče kvečjemu potrebna, kar pa je za pozdravit ;-). Tudi jaz sem imel z mojo debato o tem “kaj če”. Seveda je treba računati z izbruhom čustev, vendar se je treba tudi razumsko vprašati “zakaj” in poskušati nanj odgovorit. In to je tisto, kar naredi le redkokdo ali pa sploh nihče. In seveda, je potrebno tudi odpustiti, če zadeve kažejo v pozitivno smer. Jasno pa je, da če kdo skače iz navade, je potem s takim težko. Tako, da jaz ne obsojam nobenega, ki vara, ker ima zagotovo nek razlog, da to počne.

KIR, sanje take, da dol padeš. Noro.

This is fu..... good day!

No povej no, dej no:-))

Sex, sex in še enkrat SEX. Uffffffffaaaaaa!!!!!!!

This is fu..... good day!

Saj to je blo za pričakovat, ampak mal več podrobnost nam pa lahko zaupaš, čutiti je, da to ni bil kar tak navaden sex ;-))))). Daj nam mal opiši kaj dela tvoja domišljija, ko pančkaš.

Občutki, nori, dobri, strast divja in neobvladljiva in njegove ustnice povsod..
Kako je to lepo. Njegovo lepo moško telo, ki ga tako ljubim in prav vsak košček njegove kože prekrijem z vlažnimi poljubi,.. njegove rahlo priprte oči, njegovo dihanje, ki je vse hitrejše… meni pa srce tako razbija, da se mi zdi da bom znorela, znorela od strasti in potrebe po njegovem telesu…
Roke mi drsijo povsod po njemu, v njegovo mednožje, z jezikom obdelujem njegovo moškost, skoraj do vrhunca, …. potem pa se noro nasadim gor…

Ti povem, čist mokra sem se zbudila…

This is fu..... good day!

Ja super, če je le vse bilo res (v sanjah mislim). Ma je bil prav kakšen določen tip s tabo v sanjah? Da ni bil KIR?;-)

In kdo je bil tisti srečnež?

Lahko KIR, lahko SAMSUNG, saj vas ne poznam osebno, v sanjah pa je vse dovoljeno. Strast je prav takšna, da bi lahko bila vidva. Oz. eden od vaju. Od sanj k dejanjem…..

Noro dober sex, kdorkoli je že bil.

This is fu..... good day!

Ti, se pravi, da je blo tko dobro, da si še obraza nisi uspela zapomniti, užitek ti je zameglil pogled;-). Ja sam dvomim pa, da sem bil jaz s tabo, ker sem sanjal čist neki druzga, na žalost nč v povezavi s seksom. Aja pa upam, da boš tud v realnem svetu tko zadovoljna z njim, jst trenutno mal manj;-(

Ma daj, da mi ne obupaš slučajno. Ni res, da si obraza nisem zapomnila, sem ga, vendar ne vem kako zgledaš ti (ali KIR), tko da ne morem rečt, kdo je bil. Če si črnolas, kratkolas, z nežnim obrazom, si pol ti. Če ne, pa ne. Ampak, ni pomembno. Ne bodi slabe volje. Vse se da rešit. Verjemi mi.

This is fu..... good day!

Uf uf, MAAIA, bi se ljubila z mano?

Ja pa menda KIR. Noro, dolgo, strastno ljubila. Da bi mi večkrat prišlo.

This is fu..... good day!

Ne ne obupali pa ja ne bomo:-), pa tud nisem tko slabe volje, nisem pa ravno juhuhu. Ja glih črnih nimam, so pa temni in kratki (lahko, da te je zavedel mrak v sobi, he he), hmm, kakšen pa izgleda nežen obraz (kot je Brad Pittov ali pa Leonardov??;-). Sam očitno pa ni bil obraz tvojga fanta al pa moža (če ga seveda imaš), al se motim?:-)))))

Ne, ni bil obraz mojega fanta (če mu tako laho rečem, ker se srečava občasno), ne bivšega moža (ki sploh ne zgleda nežno), nežnost ima zame drugačen pomen. Brad Pitt in Leonardo Di Caprio nikakor ne spadata v to kategorijo, ker sta čist baby face tipa, kar me odvrača. Rada imam izrazito moškost, nežnot pa ta izžareva s temnim pogledom, s strastjo na obrazu. To je zame nežnost.

This is fu..... good day!

Zdej mi je pa jasno, že prej se mi je zdelo, da ne misliš na tiste vrste obrazov (po moje bi ti bil bolj všeč Clint Eastwood, čeprav je zdej že mal v letih). Po mojem maš pravo vizijo nežnega obraza ;-))))) Možno, da sem bil pa res jst tist, mogoče so se moje sanje nadaljevale v kakšni drugi dimenziji, you can`t be sure;-))))

This is fu….. snowing day!:,)

Ja, zadel si. Hudiča, morda si pa bil ti. You really can’t be sure! Pejva na drink, da vidim, če si bil ti. :))) Hecam se, ne se me ustrašit.

Snowing day? Not here on our coast.

This is fu..... good day!

Ja sej glih tko hudo pa ni, da bi se ustrašil žensk že preko forumov, ha ha, čeprav moram pa priznat – govorim na splošno, da mi v realnosti taki zmenki niso po godu, sploh še zato ne ker, če mi slučajno dekle ne bi bilo všeč, bi mel potem tak občutek krivde, da sem jo s tem prizadel, ali pa seveda obratno. Zato so mi bolj všeč nenapovedana – spontana oz. naključna srečanja z nežnejšim spolom (disko, klubi, …) :-))) V sanjah je to vse 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} lažje, ane?
A niso napovedal, da bo tud na obali snežilo?:,)

New Report

Close