Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Saj te prime, pa te mine….

Saj te prime, pa te mine….

Draga, pol pa hitro napiši, od firbca me bo pobralo!!!

Zdaj si me pa spet pobila, mi je že dol padel!

Ja, maš prav, če greš na “zmenek”, sam jaz ne grem nikoli na “zmenek” (v dobesednem pomenu). Pridem na drink, al se vidiva prvič in zadnjič al pa ne. Mi je čist vseeno. Nimam občutkov krivde ali česa drugega. Res so spontana srečanja dosti boljša (tudi zame), sem pa jih veliko spoznala “z interneta” in nisem bila nikoli razočarana (pa to ne pomeni, da sem se dajala dol, ker se nisem). Torej, sem bolj odprt človek, rada imam nova poznanstva, se pa strinjam, da so neposredni kontakti dosti boljši.

KIR, nič dol, hitr gor.:))))

Je snežilo, pa baje bo zopet, ampak pri nas se kar življenje ustavi, bolje je, da ne sneži.

This is fu..... good day!

Uf, sm celo popoldne kidal sneg, končno sm končal. Kako zdej, men pa kr noče dol past, se čuti, da sm lejdih fraj zadne čase;-))))

Ne vem, boš mogu kaj narest. Saj se da:)))))

A snegec?

Na obali pa sonček. Kako je luštkano. Pridi na morje, se boš malo pogrel.

This is fu..... good day!

No ja saj se da, sam še zdeleč ni tko dobro, kot z…. (you know who);-))))). A bo že, ponavadi se zgodi, ko najmanj pričakuješ (hope so):-)
Ja k morju pa res ne bi bilo slabo priti, me ni blo pr morju že od poletja ha,ha (aja od koperske noči dalje). Joj sem bil tolk nadelan, da smo se še zgubili s klapo, pol sem pa kar nekaj bluzil po Kopru, še dobro, da smo se enkrat zjutraj našli.

Posluši, na koprski noči se še mi zgubimo, kaj šele vi! To je klasika, sploh če konzumiraš prepovedane ali nedovoljene substance (seveda mislim na alkohol).

Ja, ti verjamem, da je v dvoje lepše, samo “sila kola lomi” pravijo naši sosedje, pa še prav imajo.

Bom jutri mislila nate, mam randi na tvojem koncu pa že komaj čakam. Že 4 dni nisem (you know what). :)))))

This is fu..... good day!

Joj, že 4 dni, kaj lahko potem jst rečem;-((((. Čaki, kako pa veš na katerem koncu sem jst;-)))). No ja, če boš že na mojem koncu, se pa še pri meni obrni potem popoldan (saj sem vendar ves sneg skidal, sam da boš lahko prišla;-))))
No glavno, da se boš mela lepo (vsaj 3/4 kot v sanjah ha,ha).

Veš, če govoriš o snegu, si prec mislim, da si z ljubljanskega konca. Morda pa tudi nisi. Kdo ve, laho si tud z Gorenjske, al Štajerske. To res ne vem. No kakorkoli, sama grem na ljubljanski konec. Nič bat, da se ne bi imela dobro, vedno je dobro, ma kaj dobro, ODLIČNO. Če ne se že ne bi peljala 120 km tja, da dobim….. Joj, skomine si mi vzbudil. No, skuhaj kofetek (če si blizu), po dejanju zihr pridem se mal osvežit.:))))

This is fu..... good day!

Ni problema. Sam boš morala zaviti na S. primorski konec (se pravi še enih 100km). Boš reva že čist zmučena, najprej od posteljnih užitkov pol pa še od vožnje. Če pa si v pravi kondiciji in prideš, ti pripravim še eno dobro friko, da se ti povrnejo moči za…. ;-)))))))). Zdej mam pa še jst skomine, hmmm.

Ni panike, mam hitr avto. BOm prec pri tebi. Men se moči dokaj hitro povrnejo, :)))) Kofetek pa le pripravi.

This is fu..... good day!

Ja super no. Jst sm pa že mislil, da se mi kaj tacga ne more zgoditi. Glede kavice pa sploh ni problema, a piješ turško mogoče?? Sam upam, da nisem prestar zate;-))

No, kok si star? Morda pa sem jaz prestara zate. Tega ne veva. Pijem turško. NI panike. Kar daš, vzamem. Nikoli ne kompliciram.:))))

This is fu..... good day!

31 samo, ko grem še kdaj tko v disko se počutim že resno starejšega, čeprav po pameti nič preveč ne zaostajam za mularijo, še mi gre na otročje ;-).

No vidiš, si mulc zame. :))) Mam 5 let več od tebe. A še zaviješ v diskoteko? Faca. Jaz raje na koncerte. V soboto grem na Siddharto. Komi čakam. Po 30. letu je življenje tok luštno. Bog ve zakaj?

This is fu..... good day!

No ja glih mulc pa spet ne. A ne pravjo, da ste po 30 še bolj strastne? Ja sej grem tud jst na koncerte, samo ne kr na neke. Mi je bolj všeč stari rok, pol sem pa bil na koncertih Deep Purple, Yes, Dream Theatre,…
Le glej, da jutri ne zamudiš kave;-)))

Aja pa še neki, če bi jih mel jst 21, se pravi da bi jih ti 26, ponavadi fantom to še bolj odgovarja. 10 let gor al dol, razlika ostaja ista ;-)))))), čav.

No, to si lepo povedal. Dobro jutro. Leta niso pomembna, važn je, da se mamo luštno. A da smo bolj strastne? Iz lastnih izkušenj ti povem, da je to čista resnica. Ko sem bila stara 20 let, pa 25, pa 29, sem tok komplicirala sex. Pa sram me je bilo, da bi se čist sprostila, pa nerodno, pa kr neki me je zmeri bolelo…. Sranje. Zdaj je pa vse drugače. Kompleksi so izginili, ker sem ugotovila, da so total nepotrebni, sproščenost je privrela na dan, življenje je kar naenkrat zelo enostavno. Res. Tako kot uživam zdaj, nisem nikoli. Na kofe zihr pridem. Ja, stari rock pa svoj čar. V mladosti sem bila bolj heavy metalka. Zdaj pa sem se mal umirila. Kar se glasbe tiče. Nič več speed metal, ampak soft rock al pa srednje težek rock. Siddharta so mi v glavnem the best. Me filajo z energijo.

This is fu..... good day!

Je prav fajn slišat, da si tko židane volje, glede na to, kaj te danes še čaka, boš verjetno še boljše;-), ja pa v soboto še koncert Siddharte (kje pa igrajo?), tebi se ti pa res godi; lucky you:-). Najboljš, da ti pošljem kr zemljevid poti do moje hiške, da bom še jst okusil mal sreče in radosti po 30-em ;-)))

V Kranjski Gori špilajo. Za Larixom ob 17.30. Za njimi pa je Magnifico, sam ta mi ne sede. Vstop pa je prost. Te bom že našla, sam da vreme zdrži. Če ne bom sredi NG stala pa te klicala. Saj si tam nekje?

Ja po koncertih rada lazim. Šla bi tudi na U2, pa so tako hitro karte prodali, da ni bilo nobenih šans.

This is fu..... good day!

Ja Magnifico ima čist drug stil muske, če si rokerka je normalno, da ti ne sede. Še bolj proti severu bo treba, za vse dodatne informacije se pozanimaj preko elektronskih sredstev, če so seveda na voljo ;-))))

No prosim, se pa bom pozanimala. Sam boš mogu pomagat. Če želiš mi piši na [email protected].

This is fu..... good day!

Sm mislu, da štekaš kako to gre. Sam klikn na avtorja pa vidiš kaj se ti prikaže;-)

Enkrat smo na morju plesali sicer meje kolegica podnevi stiskala , božala in poljubljala .
No kosmo imeli zvečer ples me je druga kolegica vprašala za ples .
Drugače je kolegica plesala z nekim fantom ki je bil malo pijan sicer jo je med plesom stisnil v objem čez nekaj časa sta se začela poljubljati med plesom .
Ko smo šli spati je kolegica stala pred mojo soba in jokala kjer se je zaljubila .
Čez dva dni smo imeli zopet ples je bil fant še bolj pijan zato je kolegico peljal za hišo da jo začel slatati si cer so ju dobili zaposleni da sta se začela poljubljati z ustnicam ali jezikom .

New Report

Close