Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Samo za backo!!!!

Samo za backo!!!!

Bele, ljubi.

Radovedna? Priznam.
Vedno le Susan, prečekiraj ostale forume, se pa malo oglašam.

Počutiš se malo napadena, pa brez skrbi. Po navadi ne sodim. Le znano mi je vse skupaj ;), s srečnim koncem. Pravzaprav ni konec, ampak nadaljevanje. :))
Enostavno pa ni bilo.

Kot da si še nedolžna! In pri koliko letih nis bla več?

Težko? Niti najmanj.

Morda preberem več, kot sta vidva pripravljena videti in si priznati.

KIR napisal:

> Kot da si še nedolžna! In pri koliko letih nis bla več?

Zgodaj, ljubi, zgodaj…kaj ti bo to?
Ti pri 17-ih, ja? Jaz pa še mal prej…

Potem pa še nama povej, očitno drug drugega ne znava brati med vrsticami

Ja? Pa si res prepričan, da bi rad slišal?

Naj ti bo. Na kratko in na hitro.
Vsaka tvoja celica je prepojena z njo. Dolgi so vikendi, ko si ne pišeta, dolgi in nepotrebni prazniki…
Ko se zjutraj zbudiš je prva misel namenjena njej, preden zaspiš, misliš nanjo, ko sexaš z ženo, je v tvoji glavi… Cel dan je prisotna. In, če se nekega dne ne bo več oblasila? Odgovori ti.
Kako naprej? Zaenkrat je očitno dovolj to. Zakaj? Žena je čisto v redu, pere, kuha, lika, skok čez plot, ni problem, vedno se vračaš k njej.
Srečanje z backo? Si siguren, da bi se še rad vrnil k ženi? Želja, da bi ostal z njo? In potem vsa krivda, obsojanje, težave, slaba vest, imam pravico do lastne sreče, ali ne…

Tako nekako.

Kaj sem tud to že zblebetal? Sicer pa smola, sem mislil, da sem te vsaj nekje prehitel, ti porednica moja!

N, sej sem tud jaz radovedna, veš. Naj ti bo. Da bi pa letala za tabo še po drugih forumih pa nimam časa. Saj mi ga še za ljubija zmanjkuje…

Sicer pa, če res spremljaš zadevo, bi lahko videla, da je KIR že nakazal rešitev problemaKIR/backa. Nisi opazila?
Ni slaba. Sicer kakor za koga, ha ha.

Dobro, čeprav si malo grdo napisala:

Nič novega, to se vse razbere iz solate.
Če se več ne oglasi? Vedel bom, da se je naveličala, svet bo šel dalje..
Za ženo sem še vedno vzoren mož, za otroke zlati oči in nikakor jih ne mislim zapustiti, pa če se zgodi karkoli. Romanc sem doživel že kar nekaj in nikdar ni bilo resnih posledic.. Tokrat resnično ne vem

Tak pač sem! No, morda me boš ti spremenila, kaj praviš?

kako me boš prehitel, ljubi?
Saj sem ja starejša, ne de? Te še kaj zanima? Kaj bi in kaj sem in kaj bom?
Npr. s tabo?

KIR napisal:

> Dobro, čeprav si malo grdo napisala:
>
> Nič novega, to se vse razbere iz solate.
> Če se več ne oglasi? Vedel bom, da se je naveličala, svet bo
> šel dalje..
> Za ženo sem še vedno vzoren mož, za otroke zlati oči in nikakor
> jih ne mislim zapustiti, pa če se zgodi karkoli. Romanc sem
> doživel že kar nekaj in nikdar ni bilo resnih posledic.. Tokrat
> resnično ne vem
>
> Tak pač sem! No, morda me boš ti spremenila, kaj praviš?

Ja, vse se razbere….Zakja naj se ti ne bi več oglasila, če sem pa mokra med nogami, le če pomislim nate, ljubi?
Romanca??? nikoli, nikoli, nikoli…vse pod to besedo si točno in pravilno napisal. Jaz pa že nisem romanca…
Jaz si želim tvojeih rok, objema, tvojega jezička, tvojega korenjaka v meni, ki prodira vame, z eno besedo: želim si te!
ps: Kaj pa tokrat resnično ne veš?? Mi poveš ali ti povem jaz?

JAAAAAA! To napiš. Bodo še ostali imel kaj za glodat, saj vidiš.

> Dobro, čeprav si malo grdo napisala:
Ne, nisem grdo napisala. Grdo se le sliši v naši družbi. Ker tega ne dopušča in postavlja drugačne normative.

> Če se več ne oglasi? Vedel bom, da se je naveličala, svet bo
> šel dalje..
Hmm… seveda bo šel. Le zate malo težje. Vsaj na začetku. Moški znate to skompenzirat drugače kot ženske. Kaj boš ti naredil? Divji sex z ženo, hiter skok s prvo, ki bo za to, prepričevanje samega sebe, da je tako prav in praznina v tebi, ko boš obsedel sam pred TV.

> Za ženo sem še vedno vzoren mož, za otroke zlati oči in nikakor
> jih ne mislim zapustiti, pa če se zgodi karkoli.
Tudi to se da razbrat. To je to. Tako mora biti, stvari tako potekajo, tako je prav. V bistvu pa živiš dvojno življenje. Življenje tako, kot mora biti in življenje, ki te izpoljnjuje, dela srečnega. Zato tudi tvoje romance.

> Romanc sem doživel že kar nekaj in nikdar ni bilo resnih posledic..
Takrat si imel vse skupaj pod nadzorom, tu pa situacija obvladuje tebe.

> Tak pač sem! No, morda me boš ti spremenila, kaj praviš?
:)) ne mislim te spreminjat. Želim si le, da bi znal odpuščat sam sebi, si včasih, če bo potrebno povedat, da nisi absoluten, ne delaš vedno tako, kot bi drugi želeli, pa si zato vseeno dober To je v bistvu najtežje.

Na žalost nisem opazila. 🙁
Mi napišeš?

Želim si, da bi prišel do mene in bi se objela…in bi se poljubila, tako nežno, z jezičkom, da mi gredo kar kocina pokonc…in potem bi začutila drug drugega in ne bi mogla verjet, da si to ti, čisto zares, pravi KIR! In bi te objemala še naprej in še naprej in te božala po obrazu in poljubljala po vratu in potem bi me dvignil v naročje, (ker si tako močan, da me lahko) in bi mi rekle, da me ljubiš in si me želiš…

Želim si, da bi te videla in ugotovila, kaj me privlači v tvojih hlačkah (ups, očeh sem hotla napisat, ljubi, res!!)

Ljubi, kej si? Te ne mamim več? Smrk, smrk…

Kako lepo, backa! Bral bi tvoje lepe besede, vohal tvoj vonj, gledal tvoje lepe očke, gladil tvoje lepe prsi, občutil tvojo miško, se združil s teboj, ta trenutek. Sam mi tako nagajajo! Kar službo bi pustil in šel s tabo (se spomniš: kar z njim bi šla…mater!)

KIR, kaj je narobe zdaj? Bi rad, da sem žalostna? Napiši mi no, prosim, saj sem ti enkrat napisala, da bi mi bilo hudo, če mi ne bi odgovarjal!

Nisi razumel, se mi zdi….škoda.

Želela sem ti reč, da te ljubim prav takega kot si in nič drugačnega. Nikoli ne bi hotla od tebe stvari, ki je sam ne bi hotel….in tak kot si si mi všeč.

Če nočeš od mene nič več potem mi pa napiši. Kot želiš ti!!!!!!
Užaljen si. Oprosti, če sem kaj narobe napisala. Nisem tega želela.

Povej, ljuba moja!

In jaz, zlata moja princeska te imam najraje tako kot si, koliko bi ti rad napisal, sam vsega ne smem in delo me zaj……va!

KIR napisal:

> Kako lepo, backa! Bral bi tvoje lepe besede, vohal tvoj vonj,
> gledal tvoje lepe očke, gladil tvoje lepe prsi, občutil tvojo
> miško, se združil s teboj, ta trenutek. Sam mi tako nagajajo!
> Kar službo bi pustil in šel s tabo (se spomniš: kar z njim bi
> šla…mater!)

Ja, ljubi, kar šla bi. Ampak nisme pri tem mislila na to, da zapustim otroke pa moža (kje sem imela pa čas za tako razmišljanje takrat), ne ne , le čisto enostavno. Šla bi z njim se dal dol!!!!Samo to. Mater, ljubi, me pripraviš, da vse povem!

Želim, da mi poveš ti.

Oprosti, moral sem nazaj brat, zgubil sem nit, haha saj ni čudno

Zanima te kaj sem mislil s tem “tokrat ne vem kaj se bo izcimilo”?

Vse izvlečeš iz mene: A ti moram res tle napisat, da tako zaljubljen ŠE NISEM BIL?! Kaj če znorim in priletim kar v tvoje naročje? Kaj bo potem? Bova pustila družini?! Kaj naj narediva?

KIR napisal:

> Oprosti, moral sem nazaj brat, zgubil sem nit, haha saj ni
> čudno
>
> Zanima te kaj sem mislil s tem “tokrat ne vem kaj se bo
> izcimilo”?
>
> Vse izvlečeš iz mene: A ti moram res tle napisat, da tako
> zaljubljen ŠE NISEM BIL?! Kaj če znorim in priletim kar v tvoje
> naročje? Kaj bo potem? Bova pustila družini?! Kaj naj narediva?

Ljubi, tako lepo mi pa že doooolgooo noben ni govoril. Ni čudno, da sem čist preč od tebe, ne de? Kaj bo, kaj bo?
A veš, najhuje je pa to, da sem čisto navaden mačkon v žaklju, ne de?
A ni šele to kruto???? Kaj praviš?
Kaj pa to pomen, da tko še nisi bil (saj si če se ne motim povprečno kaj, 3-4 krat mesečno (sem rekla premalo??)) To so tiste, sej veš, tvoje romance, ne de? In sploh NE POZABI, kako hitro te mineva vse skupaj. Imam še srečo, oh, ja ….

New Report

Close