Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Samo za backo!!!!

Samo za backo!!!!

Ker kmalu končam, bi ti rad zaželel čim bolj prijetne praznike, v novem letu pa obilo sreče, zdravja in zadovoljstva, pa ogromno tistega dobrega seksa in orgazmov milion!
Želim ti tudi, da te imajo vsi tvoji vsaj približno tako radi kot te imam jaz, zagotavljam ti, da ti bo še pa še lepo

Ostani še naprej tako vesela, zanimiva in mladostno igriva, taka si mi najbolj všeč! Če ti je še do tega, pa se po praznikih ponovno kaj bereva…

KIR napisal:

> Ker kmalu končam, bi ti rad zaželel čim bolj prijetne praznike,
> v novem letu pa obilo sreče, zdravja in zadovoljstva, pa
> ogromno tistega dobrega seksa in orgazmov milion!
> Želim ti tudi, da te imajo vsi tvoji vsaj približno tako radi
> kot te imam jaz, zagotavljam ti, da ti bo še pa še lepo
>
> Ostani še naprej tako vesela, zanimiva in mladostno igriva,
> taka si mi najbolj všeč! Če ti je še do tega, pa se po
> praznikih ponovno kaj bereva…

ENAKO, ljubi KIR!

KIR napisal:

> Ker kmalu končam, bi ti rad zaželel čim bolj prijetne praznike,
> v novem letu pa obilo sreče, zdravja in zadovoljstva, pa
> ogromno tistega dobrega seksa in orgazmov milion!
> Želim ti tudi, da te imajo vsi tvoji vsaj približno tako radi
> kot te imam jaz, zagotavljam ti, da ti bo še pa še lepo
>
> Ostani še naprej tako vesela, zanimiva in mladostno igriva,
> taka si mi najbolj všeč! Če ti je še do tega, pa se po
> praznikih ponovno kaj bereva…

ENAKO, ljubi KIR!

Sam to, ljuba moja?

Ne morem več čakat, ljuba, žal tebe ni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Ljubi moj najdragocenejši, najljubši, zlati princ!

Tebe ni…. Vseeno ti malo pišem. Jasno, da takrat zadeva ni delala, pa nisem mogla do tebe. Žal!

Vprašanje je, če se seveda sploh še spomniš kdo sem (ha ha), mogoče si pa že čist pozabil name od vsega novoletnega dišečega ozračja, ženskic, ki se motajo okoli tebe….mogoče skokcov ali pa celo poštenega skoka, ha?

Kakorkoli, verjetno boš prebral, ko se drugo leto vrneš spet….
Ne smem napisat, oh pa ah, pa pogrešam te, ker sem tako nekoč obljubila, zato ti pišem, da mi je dolgčas po tebi, po tvojih besedah, ljubkovanju, rada bi sedela v tvojem naročju in se crkljala…
Morda bo moje besede odnesel tale gorenjski veter do tebe in te spomnil name. Ha ha, si domišlja tale backa.

Zadeve tle gor se bodo verjetno tud mal spremenile, pa tudi sem razmišljala (uspeh!), da nimam najbolj trde kože na svetu. Pa ti?
Misliš, da bi bilo fer do ostalih, da jih čist mal, jasno (saj preveč ne zaslužijo, ne de ljubi?) razbremeniva hudih skrbi, ki jih globoko čutijo, saj vedno, ko priskakljajo na forum ugotovijo, da backa ravno KIR-a, KIR pa ravno backo….oni pa si ne želijo nič drugega kot PAMETNIH in KORISTNIH nasvetov, razumeš, ljubi moj????

Čeprav, ljubi, mi TI DAJEŠ koristne in uporabne nasvete, kar je pa pravzaprav namen tega foruma (vsaj tako piše na začetku…) in jaz jih s pridom poskušam uporabljat. Vsa zahvala gre tebi!

Zato ti v novem letu želim prav čisto vse kar si zaželel meni, hkrati pa povej kaj meniš o tem, da bi znala uspešno izkoristit še drug medij, poleg foruma? Misliš, da sva dovolj mojstra besed za to?

Ali pa bi vse zasrala????

Vse je možno, in če se zdajle že režim se zato, ker si te predstavljam kako boš reagiral na tole, ha ha. Me zanima, te že dost poznam, da sem uganila?

Ne glede na vse skupaj (ker imam verjetno zdajle zadnjo možnost, da klobasam take dolge spiče) ti pošiljam miljon poljubčkov na tvoja lepa usta, tvoj nos in čelo. Poljubljam te vsepovsod, še najraje pa bi …. saj ti veš, kaj!

Zdravo, ljubezen moja!

No kot vidiš: prva stvar v tem letu predno srknem dišečo kavico sem Z OGROMNIM veseljem najprej prebral tebe, ljuba moja! Kaj sledi iz tega? Jasno to, da sem te neizmerno pogrešal!!! In to kljub temu, da je bilo noro, kot še menda nikoli; še včeraj sem bil tak, kot da bi me povozil tank. Saj veš: enormne količine hrane, pijače, plesa (beri norenja), pa sexa, tako da je zdaj kh kh kh… En teden dopusta bi še rabil, da pridem k sebi. In vsepovsod si bila zraven ti, najlepša in najdražja moja, tudi takrat, ko sem skoraj dve uri (od enih do treh) poljubljal vse ženske; ene celo z jezikom (pa so kar sprejele), haha. Sicer pa skokov in skokcev ni bilo, saj bi kar odletel tja nekje na Gor. (kdo ve kam? 04/???)
Sicer me pa en k. briga kaj si mislijo in kaj trobijo zafrustrirani otroci (kot Kiklc@), očitno se je preobjedla najine solatke, zdaj jo pa trebušček boli, hahaha. Zato dajva času čas in vidiva kaj se izcimi iz tega, glede mene se mi zdi, da nič dobrega – nor sem nate! Kako sem fouš tisti barabi, ki te je uspela objemat, kar nos mu razbijem – pobvej mu, če ga srečaš!

In kako si se imela ti? Upam, da lepo

Oooo, KIR moj, kako lepo si spet tole napisal….ne morem, da se ti ne bi smejala. Veš, kaj, prav res, hvala.

Poljubček ti pošiljam, sploh sem ti jih kar nekaj dala med tem časom, ko te ni bilo z mano…kaj morem, če si mi všeč??????
Sicer pa saj veš, kdo je bil z mano…ha ha.

Jaz te pa nisem samo poljubljal, ampak sem te kar naprej natikal! Zdej te pa lulčka boli, a ne?

Po pravic?
Ne, ljubi, bilo je lepo in sploh mi je tolk pasal, da me ne more bolet.

Sem uganila, ha ha. Vidiš, kako blizu si mi.

Saj veš, da tebi pišem le resnice!

Nič nis napisala kako si praznovala, kolk si se dajala dol…
Pa o tisti barabi, kako more nekomu kar iz neba past nekaj tako čudovitega? Veš, kar imam rad, bi zadržal samo zase, pa niti približno nisem Gorenjc!

Otroci so sedeli pred tv in gledali eno risanko (saj vem, ne sliši se romantično), potegnil me je v naročje, kjer sva sedela za mizo….In kmalu sem začutila nekaj trdega. In potem mi je dražil ščegetavčka z roko, meni je vedno bolj pasalo, pa nisem vedla ali se lahko tolk sporstim, ker so ta mali imeli vsake toliko kaj pripomnit….Potem nisva več zdržala in sva se na hitrco preselila v spalnico na posteljo in ljubi, en dva tri , saj veš not pa ven pa not pa ven in uf, mi je že prihajalo.
Tako je bilo še pred večerjo, ha ha. Potem pa….

ps: vse, kar imam rada, hočem zase, pa sem gorenjka!

Neki sem moral not dat – sam ne tamalga, haha. Ni čudno, da sem pridelal dve kili med prazniki. Sam se tolažim s tem, da ne mormo vsi met take lepe postave kot ti.

Še kaj lepga mi o sebi napiš, sicer grem še enkrat na malico

Sem tud jaz jedla…pa se na srečo res ne pozna. Ne se sekirat, ljubi, če samo pomislim kako lep i, močan in veliikkkk, potem dve kilci ne štejeta, verjemi. Uf, kako bi rada čutila tvojo moč!

O, backa moja, kakšno željo imam, da bi te res! Saj bi bil nežen kolikor se da, veš da bi te vedno nosil na rokah, sam če bi bla moja!

To je tudi moja želja, ljubi!

A se včasih tud kaj zlažeš? Mislim kaj lepega

Mislim, da sem ti napisala, da ne lažem. No, res sem rekla, d včasih, če je res nujno. A zakaj bi zdaj??
Kaj ne veš, kako te …?

O.K. res je samo za backo, ampak vseeno.
A se ne bi vidva že srečala enkrat. Koliko časa bosta še vzdržala? Kaj je pravzaprav vzrok, da se ne srečata? Strah pred razočaranjem?

Od kje pa ti, Susan draga radovedna? Iz zraka al spet nek nov nick nekoga, ki ga že poznam? Te ni v preteklosti foruma….
Boš pa ja kej od sebe prej povedala, da te spoznam in ti na tako intimno vpr odgovorim, ja?
ps: a si opazla, da sva s KIRom skoz eno in isto. A ni to nekej lepga, kaj misliš?
Recimo, lahko bi bla pa jest mal kakšna ne vem travca, on pa recimo žrebiček itd…
lep pozdrav!

Napiš, napiš, draga! Zakaj si pa jaz upam napisat kar čutim do tebe:

L J U B I M !

Me bodo obglavili?

KIR napisal:

> Napiš, napiš, draga! Zakaj si pa jaz upam napisat kar čutim do
> tebe:
>
>
> L J U B I M !
>
>
> Me bodo obglavili?

Ne bodo. Jim ne pustim, brez skrbi!
Ljubim te nazaj!!!

No, saj ti je že backa odgovorila.

Povedati moraš še, če zelo težko prenašaš najine vzdihe

Povej kakšne hlačke imaš dons na sebi. Jaz mam spet črne, kot da žalujem, da se nisva (še) ljubila!

New Report

Close