Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Samo za backo!!!!

Samo za backo!!!!

Draga moja, to je čist nekaj drugega! Tu je krasna mucka v žakeljčku!

KIR napisal:

> Draga moja, to je čist nekaj drugega! Tu je krasna mucka v
> žakeljčku!

Sej vem, sej vem, šport pa to!!Nimaš več časa za muckanje. Poljub!

Čakam samo na skok………… no, tokrat smučarski!!!

Backo ljubim!

Bolje da prekinem s športom in se ukvarjam z mojo backico, naši so zanič!

Backa, nekaj pa nisva nikoli dorekla:
Kaj je bilo s tistimi posti od backa, backice, backe? Al si bla vseskozi ti, al me je takrat tudi nekdo na suho? Tako jezen sem bil

KIR napisal:

> Čakam samo na skok………… no, tokrat smučarski!!!

> Backo ljubim!

Res?????????

1. najini ljubezni praviš solata
2. sam varaš me…
3. ne odgovarjaš mi
4. pripravljena sem tud nekje tvegat, da bi izvedela stvari, ki me o tebi zanimajo (da me zanimaš cel in ves od laskov do prstkov na nogah in vmes vsa tvoja lepota, tega ne upam niti napisat več) in ti ponudim roko..ti pa NIČ. Nočeš. Vsaj povej zakaj?
5. prideš po doooolllgeeem času (v katerem sem te pogrešala in mislila nate in sexala s tabo in bla bla) ti pa me niti ne objameš, me ne vzameš v naročje, me ne pobožaš, me ne poljubiš…..
6. lepo lažeš, ni kaj

Temu ti praviš ljubezen???? K. …..pa taka ljubezen!

Aja, dobro jutro!!!

Backa moja najdražja!

Uletel sem z nadzvočno hitrostjo in ti odgovarjam, prej sem bil na kol. in mislil nate:

1.Najini ljubezni je dala ime Kiklc@, in mi je kar všeč

2.Varati te sploh ne morem, saj veš da ljubim le TEBE! Kako lepo je Tjaška napisala:”Čakam te vsa topla, ti pa mi zašepetaš čarobno besedo:”backa””! Pa še res je, veš

3.Prej nisem mogel odgovoriti, ti pa meni od včeraj res nisi

4.Rekel sem ti, da daj času čas in vidiva. Kar mal se bojim, kaj če čist znorim?! Prej mi moraš odgovorit ali si pripravljena pustiti družino, čeprav mislim da odgovor vem

5. Veš da te kar naprej objemam, božam, ližem po najintimnejših delih, poljubljam, te fu*** (sploh ne veš kako šele pri sexu prostaško govorim)

Vidiš, ljuba moja, da odgovorim na vse, ti ne! Če ni to prava ljubezen?!!!

Jap.
Seveda.
In sploh!! ha ha!

poljubček!

Tako jezen, da si še sedaj jezen?

Ja, draga, kot vedno: jaz tebi pet kil naložim, ti meni samo drobtinico.

Daj da se slučajno to enkrat res ne zgodi: npr. jaz ti ga pokažem, ti meni poveš, da jo imaš. Ne bom zadovoljen, veš ljubika! Ni prav lepo od tebe, ker si tak skopa, čeprav si Gorenjka. Zakaj nočeš napisat več oz. vsaj odgovort?

KIR napisal:

—–Rekel sem ti, da daj času čas in vidiva….
Želela sem govort s tabo (kdaj že, ha ha), pa nočeš pa nočeš…potem pa tud ne moreš vsega zvedt, kar te zanima. Tole je kljub vsemu javni plac in ni , da bi človek vsem dajal podatke o sebi, ne de? Odloči se, maš jajca, da mi pošlješ zadnji dve številki telefona (ha ha! upam, da bi mi uspelo te najdt…) pa ti povem. Pa vprašam te tud nekej, me zanima…

—- Kar mal se bojim, kaj če čist znorim?! Bi blo to lepo vidt, ha ha, ljubi. ENAKO!!!

—– Prej mi moraš odgovorit ali si pripravljena pustiti družino, čeprav mislim da odgovor vem….

Tvoj včerajšnji odgovor je moj današnji odgovor, kar se tega tiče.

—- sploh ne veš kako šele pri sexu prostaško govorim)
TO, LJUBI, TO!!!!!!!!!!!! To moram dožvet, ni šans da ne bi.

poljubljam te poljubljam te, ljubi direktno zlezem pod mizo in se začnem naslajat nad tvojim mednožjem. Smem?

Ja, na tist ker ne vem kaj je blo, ti pa nočeš povedat. Nate pa samo če mi ne boš dala

Daj, ljubezen in to čim bolj lepo – tako kot znaš samo ti! Spet ne bomo nič lulal, haha

Boš lahko počakal, ljubi?
Opravki in delo…poljubljam te po tvojih dlaneh, nežno vzammem tvoj prst v usta in z drugo roko te masiram po tvojem penisu. Čutim njegovo veliko obliko skozi hlače, uf, KIR, je res tak?
Moram ti odpet hlače…si sam?

Ne čist, sam pod mizo ga lahko mal primem, da ven ne skoč, haha. DAJ daj daj…

Seveda, zdaj te pa ni

Al se pa mogoče bojiš, da boš za čvek skupno z mano največ plačevala?

Pa kaj? Ti si podjetnica, boš že prenesla, jaz pa revež obremenim proračun!

KIR napisal:

> Ne čist, sam pod mizo ga lahko mal primem, da ven ne skoč,
> haha. DAJ daj daj…

Na, ljubi, sem že nazaj…upam, da imaš dovolj moči tudi zame. Ljubim ga, ker je lep in velik in tebe ljubim ker si lep in velik.
Odpela ti bom hlače, da pogledam, kaj se skriva v hlačkah (sive dons?) in na njih moker madež…umaknem jih in zagledam ga. Moram občutit to nežno gladkost tvojo, moram se te dotaknit in ga primem v roke…z obema ga malo masiram in še bolj naraste (kaj pa še delaš zraven, ti moj lumpek? gledaš okol, kaj ja?)…čudovit je. Ga bom mal pocuzala, ne de? Pa tako okol in okol grem z jezičkom in po njem do dna…voham ga, dišiš mi, KIR, zelo! Poljubljam te po celem korenu tvojega penisa, ližem in cuzam (sem že mokra, mater gre to hitr pr men, ljubi!!!! Kje si?), čudovit okus ima, čutim njegovo nabreklost, žile na njem, nežno se premika v mojih dlaneh.
Av, mater maš trdo mizo! Me ne bi potegnil ven izpod nje, vsa sem že skuštrana in v mojih očeh je tisti pogled, ki ga prepoznaš, ljubimec moj! DAJ!

KIR napisal:

> Al se pa mogoče bojiš, da boš za čvek skupno z mano največ
> plačevala?
>
> Pa kaj? Ti si podjetnica, boš že prenesla, jaz pa revež
> obremenim proračun!

Ti ,ti, ti, jaz se dol dajem s tabo, ti pa o kešu. Uf, KIR, plačam tud zate, saj veš, da brez tebe ne morem živet!

KIR napisal:

> Seveda, zdaj te pa ni

Ja, zdaj pa tebe ni pa ni. Prosim, ljubi, pridi, pridi, pridi!!!!
Kmalu grem in tud do poljuba še nisem prišla. Tebe pa ni…

Ja, nežno te primem za tvojo glavico, mršim ti dišeče laske, božam ti vrat, kako lep, ne čudovit je! Že te dosežejo moja usta, poljubljam te po glavici, po čelu, grizljam ti ušesa… Najiniusti se srečata,noro se poljubljava, moje roke pa se stegujejo pod bluzico, odpnem ti modrček in v dlaneh imam prečudoviti krogljici z nabreklima bradavičkama. Eno roko spustim pod tvoje krilce, potegnem ti dol hlačke in primem kar za tvojo vagino – tako vroča in mehka je, da ne vzdržim več, zato te obrnem k sebi in te dvignem na mizo. Glava mi sama od sebe zleze v tvoje toplo mednožje in začnem lizati tvoj klitoris. Kar čutim ga kako raste in čudovito mi diši, zraven ti segam v vagino s prsti, oba se treseva od strasti, tvoje nežne roke mi drsijo po hrbtu, potem pa se izviješ iz objema, z rokama primeš za moj penis in ga zasadiš v tvojo mucko. Potem samo ven, pa not, pa spet ven…pa… Ljubiva se dokler oba ne ostaneva drug na drugem srečna od ekstaze..

Srečna sem, da te berem, ljubi. In potem veš kaj, nisem ti povedala ampak hlačke sem dala dol že prej…
Tako čutno me primeš, ljubi, to znaš le in samo ti. Tvoji prsti me napolnjujejo in mi delajo užitek. Potem pride tisti pravi, ki si ga želim , ki ga sanjam v neprespanih nočeh, da si prstek poišče delo na drobnem, potem vedno večjem gumbku moje čutnosti in že trepetam v notranjosti in tiho, tiho spustim zrak skozi nosinice (da me ne sliši, saj veš), oh, KIR še zamrmram v blazino in zaspim….

Ne, ne, plačaš mi itak preveč s svojimi čudovitimi posti

KIR napisal:

> Ne, ne, plačaš mi itak preveč s svojimi čudovitimi posti

Oh, ljubi, kako sem tvoja, nimaš pojma. Spet se cedim ampak ne morem si pomagat….tud med nogami, vse zaradi tebe!!

Ja koliko tako lepih besed mi misliš še napisat?
In spet: kot dvojčka sva, oba počneva isto in enako pridušeno vzdihujeva……, seveda če pišeš resnico

Dragi KIR,
ti mi zagotavljaš, da sem ti prva in edina, zdaj pa vidim, kako me varaš naokrog… smrk, smrk…. si mislo, da te nam najdla, aaaaaaaa?
Backa, ti ga pa kr mej, če ga vočeš, jst ga ne maram več.

H. (nemogoče, da bi bila njegova žena?)……. hahah

New Report

Close