Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Samska pri 40

Samska pri 40

Sej se nič ne pritožujem. Meni je kul, tako kot je. Samo povem, zakaj sem samska in zakaj mi ni sploh do tipa in veze in zakaj vse zavrnem….
[/quote]
Zakaj se pa seksa braniš? S kakim luštnim, ki bi pa ga potem itak načevljala. Ampak za seks bi bil dober.

Ne razumem, od kod tako radikalno zavračanje. Seksat še ne pomeni biti v pokojninski shemi s tem človekom. Poseksaš in adijo.

Ali ste pa ženske res take kot tisti policaj iz vica: Gre policaj po pločniku in pred sabo vidi bananin olupek in zakolne: “Šit, spet bom padel!”

Greste ženske na seks s tipom in že kolnete: “Šit, spet bova dolgočasna zakonca po 40 letih zakona!” Ne razumem te vaše logike.

????

Ne, nepredelane frustracije kot vzrok, kot posledica pa bolno razumevanje sebe in medsebojnih odnosov.

Take namreč pišeš, da se te en zdrav dedec niti v rokavicah in s palco ne bi dotaknil.

Sicer nisi edina in čedalje več vas bo.


Zakaj se pa seksa braniš? S kakim luštnim, ki bi pa ga potem itak načevljala. Ampak za seks bi bil dober.

Ne razumem, od kod tako radikalno zavračanje. Seksat še ne pomeni biti v pokojninski shemi s tem človekom. Poseksaš in adijo.

Ali ste pa ženske res take kot tisti policaj iz vica: Gre policaj po pločniku in pred sabo vidi bananin olupek in zakolne: “Šit, spet bom padel!”

Greste ženske na seks s tipom in že kolnete: “Šit, spet bova dolgočasna zakonca po 40 letih zakona!” Ne razumem te vaše logike.
[/quote]

Ne rabim seksa. Vedno sem se pretvarjala in igrala v seksu… pa sem rekla – zakaj pa. Itak sem vsem lagala. Pa to dobro lagala in se dobro pretvarjala…. po moje jim nikoli ne bo jasno, zakaj sem jih pustila.

????

Ne, nepredelane frustracije kot vzrok, kot posledica pa bolno razumevanje sebe in medsebojnih odnosov.

Take namreč pišeš, da se te en zdrav dedec niti v rokavicah in s palco ne bi dotaknil.

Sicer nisi edina in čedalje več vas bo.
[/quote]

Razsvetli me. Niti v rokavicah in s palico? :)))))) ahhhhhh hvala bogu

Ni možno. To si lahko edino sama storiš.

Ni možno. To si lahko edino sama storiš.
[/quote]

Pardon; težko

več reh iskric pri moškem hočeš reči?Jaz sem 30 pa jih kljub temu.Nevem.Kakor kdo,očitno.

Si vsaj poštena do sebe. Sej kaj misliš 80 odst. vezanih žena nima od nič seksa, imajo pa bajto, vikende, jahte v skupnem lastništvu seks jim je res na zadnjem mestu. Je pa drek to, za en material tako lagat, kljub temu seveda so materialne koristi.

Sej se nič ne pritožujem. Meni je kul, tako kot je. Samo povem, zakaj sem samska in zakaj mi ni sploh do tipa in veze in zakaj vse zavrnem….
[/quote]
Če bi ti bilo res kul, sploh ne bi obstajala ta tema.

Ne rabim seksa. Vedno sem se pretvarjala in igrala v seksu… pa sem rekla – zakaj pa. Itak sem vsem lagala. Pa to dobro lagala in se dobro pretvarjala…. po moje jim nikoli ne bo jasno, zakaj sem jih pustila.
[/quote]
Šele zdaj sem videl še ta komentar, iz katerega je razvidna potrditev, da lažeš sebi in drugim.


Če bi ti bilo res kul, sploh ne bi obstajala ta tema.
[/quote]

V bistvu maš prav. Manjka mi keša,… da bi kam šla,…. to je pa tudi vse, kar mi manjka.

Če dobro pomislim, res nič nimam, ampak po drugi strani, pa tudi če bi imela bistveno več, ne bi bila nič bolj srečna.


Šele zdaj sem videl še ta komentar, iz katerega je razvidna potrditev, da lažeš sebi in drugim.
[/quote]

Seveda lažem, sploh ko se gre za kakšne majhne malenkosti …. takrat pa lažem, kar lahko. Vse obrnem tako, da izpade lepše kot je, zakaj pa ne.

Seveda lažem, sploh ko se gre za kakšne majhne malenkosti …. takrat pa lažem, kar lahko. Vse obrnem tako, da izpade lepše kot je, zakaj pa ne.
[/quote]
Zato pa pravim, da je tudi ta izjava, da ti je kul in da ti manjka le denarja, ena izmed tvojih “nepomembnih” laži.

V bistvu maš prav. Manjka mi keša,… da bi kam šla,…. to je pa tudi vse, kar mi manjka.

Če dobro pomislim, res nič nimam, ampak po drugi strani, pa tudi če bi imela bistveno več, ne bi bila nič bolj srečna.
[/quote]
Tudi to je laž.
Ti sploh ne veš kaj je to sreča.

Sem starejša od tebe, pa enako razmišljam. Premalo imam denarja, to je vse kar mi manjka. :). Sem probala ta primanjkljaj tudi kompenzirat – vključno z ostalim…., kaj bolj srečna pa čez čas nisem bila. Manj. Rada sem sama s sabo.


Tudi to je laž.
Ti sploh ne veš kaj je to sreča.
[/quote]

… če res ne vem, potem upam, da ne bom nikoli izvedela… novosti me v teh letih ne zanimajo več kaj dosti he he

Hvala, da si nam zaupala svojo zgodbo okoli moških in če je tebi tako ok, je tudi meni. Sicer pa samskost ni noben prekršek, zato je vsak lahko samski in se mu ni treba zagovarjat pred drugimi ali pojasnovati zakaj je temu tako.

Ja in? Kdo ti brani, da si samska.

… če res ne vem, potem upam, da ne bom nikoli izvedela… novosti me v teh letih ne zanimajo več kaj dosti he he
[/quote]

Ti se pa očitno res počutiš 120 let stara, glede na zgornji komentar hehe

Ti se pa očitno res počutiš 120 let stara, glede na zgornji komentar hehe
[/quote]

Ne, mogoče res ne vem kaj je sreča, ampak nočem niti vedeti, ker sem srečna.

V starih časih so bili zadovoljni s kočijo, ker niso vedeli kaj je to avto. Še prej so bili čisto zadovoljni z ladjami (tle mal več razlage – ladja je bila najhitrejše prevozno sredstvo (zato je bil antični svet čisto drugačen, glavna mesta ob morju, po celem sredozemlju – to je bil svet!!!), kot je danes avion), ker niso poznali letal….. itd.

Torej?

Ne, mogoče res ne vem kaj je sreča, ampak nočem niti vedeti, ker sem srečna.

V starih časih so bili zadovoljni s kočijo, ker niso vedeli kaj je to avto. Še prej so bili čisto zadovoljni z ladjami (tle mal več razlage – ladja je bila najhitrejše prevozno sredstvo (zato je bil antični svet čisto drugačen, glavna mesta ob morju, po celem sredozemlju – to je bil svet!!!), kot je danes avion), ker niso poznali letal….. itd.

Torej?
[/quote]

Moj komentar se je nanašal samo na tvojo pripombo, da te “novosti v teh letih ne zanimajo več kaj dosti”.
Sama najbolj veš, če si ne lažeš, a si ali nisi srečna.

Moj komentar se je nanašal samo na tvojo pripombo, da te “novosti v teh letih ne zanimajo več kaj dosti”.
Sama najbolj veš, če si ne lažeš, a si ali nisi srečna.
[/quote]Seveda je, sicer se ne bi prišla stresat na mon, tako kot vsaka taka večno samska, ki ni za popolnoma nič in je kup gnoja koristnejši od nje.

Seveda je, sicer se ne bi prišla stresat na mon, tako kot vsaka taka večno samska, ki ni za popolnoma nič in je kup gnoja koristnejši od nje.
[/quote]

Itak, kar vtakni ga v kup gnoja…. k je očitno zate koristnejši od ženske.

Ne, mogoče res ne vem kaj je sreča, ampak nočem niti vedeti, ker sem srečna.

V starih časih so bili zadovoljni s kočijo, ker niso vedeli kaj je to avto. Še prej so bili čisto zadovoljni z ladjami (tle mal več razlage – ladja je bila najhitrejše prevozno sredstvo (zato je bil antični svet čisto drugačen, glavna mesta ob morju, po celem sredozemlju – to je bil svet!!!), kot je danes avion), ker niso poznali letal….. itd.

Torej?
[/quote]

Puhloglavka, nočeš/nisi sposobna doumeti v čem je razlika med užitkom in srečo.

Oooo groza noooo,tvoj avtobus je ze odpeljal,kajti pri takem stevilu moskih,se mora zate zgodit cudez,da ti bi bil kdo vsec!Mislim,da ti nisi vsec nam ‘moskim’ !!!!

New Report

Close